صفحه 223 از 673 نخستنخست ... 123173213221222223224225233273323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,221 به 2,230 از 6725

موضوع: بازی فراوانی

Adeli Trader آواتار ها
    568 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه ی دوستان

من روز اوله شروع میکنم
    و با یکمیلیون تومنم یک عینک خریدم
    شادی سلامت ثروت

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Adeli Trader عزیز تشکر کرده اند:

1,370 بار در 340 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود
    یه خاطره جالب تعریف کنم: من دور اولی که بازی فراوانی رو شروع کردم به انجام دادم و پست اول تاپیک رو خوندم، وقتی به خط آخر رسیدم که جناب ایچی تریدر گفتن میتونین بجای یک میلیون تومن، با هزار دلار شروع کنید... من هم اینجا با خودم گفتم خوب یکی دو میلیون که رقمی نیست نمیشه باهاش هیچ کاری کرد و با هزار دولار شروع کردم. شروع کردم به خرج کردن روز اول و دوم و سوم... در انتهای روز سوم متوجه شدم در هر سه روز گذشته روزی هزار دلار خرج کردم و قانون بازی که میگه هر روز بیشتر از دیروز رو رعایت نکردم. ولی بالای صفحه ای که خرید هام رو مینوشتم بزرگ نوشته بودم روز اول شروع با هزار دلار و روز بعد هزار دلار بیشتر و هر روز هزار دلار بیشتر.
    اینجا بود که به اولین سد ذهنیم رسیدم و فهمیدم حتی به صورت بازی هم ذهن من نمیتونه قبول کنه خرج کردن بیشتر از روزی هزار دلار رو و کاملا نادیده گرفته این رو

دور دوم بازی رو ده روز بعد شروع کردم دوباره. ولی اینبار با صد دلار شروع و روزی صد دلار بیشتر از دیروز. اینبار تا روز دوازدهم همه چیز عالی بود ولی روز سیزدهم کاملا فراموش کردم بازی رو و این هم یک سد دیگه ذهنیم بود که شکست.
    دور سوم دقیقا ۶ ماه بعد شروع کردم. یعنی زمانی که وارد دور آخر تمریناتم تو دوره پرایس اکشن شده بودم و داشتم مرتب ترید میکردم در دمو و همینطور به یک چک لیست خیلی قوی و ۱۰۰ درصدی رسیده بودم. شروع کردم به انجام دادن بازی. روز اول صد دلار و هر روز صد دلار بیشتر از دیروز و به این علت با دلار این بازی رو انجام دادم چون در این رشته در نهایت ما درآمدمون به دلاره و ممکنه حتی این ماه نسبت به ماه قبل بیشتر سود کرده باشیم ولی به علت افت کردن قیمت ریال به دلار، سودمون برابر یا کمتر حتی از ماه قبل باشه.
    خلاصه که این بار بازی رو شروع کردم و اولویت اول روزانم گذاشتمش. تاریخ شروع ۲ خرداد ۱۴۰۱ و امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ روز ۹۰ بازی فراوانی بود که انجام دادم. اینبار هیچوقت به مشکل نخوردم و فراموش نکردم و حتی متوجه شدم که هر چقدر بازی بیشتر ادامه پیدا میکنه من خریدام بیشتر هم میشه و علایق و آرزوهاییم رو به یاد میاوردم که شاید خیلی وقت بود فراموش شده بود. هیچ وقت دچار استرس و ناراحتی از خرج کردن پول نشدم و هر خرجی که کردم کاملا به شکلی بود که واقعی بود و مثلا اگر چیزی از دیجی کالا میخواستم بخرم محصولات مشابه رو مقایسه میکردم و با وسواس کامل خرید رو انجام میدادم که خیلی از روز ها تا ۳ ساعت طول میکشید که این کمی ناراحتم میکرد و به خودم میگفتم بابا بخر دیگه، ولی بعد چند ثانیه باز بر میگشتم به مسیر و انقدر ادامه میدادم تا مطمئن شم که این دقیقا همون چیزیه که من میخوام و به کارم میاد.
    یکی از مهمترین تاثیراتی که این بازی گذاشت برای من این بود که خیلی از چیز هایی که آرزوی خریدشون رو داریم و هر بار به خودمون میگیم کاش پول داشتم اینو بگیرم کاش پول داشتم اونو بگیرم، خیلی هاشون تکراری و مشابه هستن. به عنوان مثال شخصا تو این ۲ ۳ سال اخیر هر بار که یه کنسول بازی جدید ارایه میشد با خودم میگفم کاش یه ۴۰ تومن میرسید به دستم که هیچ برنامه ای براش نداشتم اینو میگرفتم. برای پلی استیشن جدید گفتم، برای ایکس باکس جدید، نینتندو سویچ جدید، کنسول آرک اید ریمسترد، استیم دک، کنسول بازی oneXplayer و خیلی کنسول های دیگه که تو این دو سال عرضه شد به بازار و یادم نمیاد اسمشون رو. نکته اینه که مثلا اگه روز اول پلی استیشن جدید رو گرفته بودم، دیگه هیچ وقت انقدر چشمم دنبال همه ی کنسول ها نبود و هر بار که یکی جدید میومد این فشار جدید و ناراحتی از نداشتن ایجاد نمیکرد.
    خلاصه منظورم اینه که، خیلی وقتا ما فکر میکنیم که خیلی چیزا رو نداریم و خیلی چیزا رو میخوایم... در صورتی که با داشتن بعضی هاش جای همه پر میشه.
    در کل بازی فراوانی دوره جالبی بود برام. همه خرید هام رو هم تو دفتر نوشتم و هم اسکرین شاتشون رو تو فولدر مربوط به روز خودشون ثبت کردم و دارم.
    در پست بعد عکس هایی رو قرار میدم.
    ویرایش توسط Kamyar.hmd : 08-20-2022 در ساعت 14:20
    تمرین، تسلط، مهارت.

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Kamyar.hmd عزیز تشکر کرده اند:

1,370 بار در 340 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    این عکس کلی از دوره ی بازیه (۱۰ روز اول رو تو گوشی ثبت کردم)
    فایل پیوست 373040

این روز پنجاه چهارم به صورت رندم خرید هام رو میزارم
    فایل پیوست 373041
    فایل پیوست 373042
    فایل پیوست 373043
    فایل پیوست 373044

در این روز طبق یادداشتی که تو دفترم داشتم با توجه به قیمت دلار در همون روز یعنی ۳۱.۹۲ (سی و یک هزار و نهصد بیست تومان) بودجه ۵۴۰۰ دلارم میشد ۱۷۲ میلیون تومان حدودا
    کامپیوتر ۴۹۴۱ دلار، چراغ مطالعه ایکیا به قیمت ۲۲۵ دلار و آباژور ایکیا ۲۳۱ دلار و در مجموع ۵۳۹۷ دلار خرج کردم
    ویرایش توسط Kamyar.hmd : 08-20-2022 در ساعت 14:30
    تمرین، تسلط، مهارت.

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Kamyar.hmd عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,205 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    روز 39

با اینکه خودم فرد مذهبی نیستم، ولی دوست دارم پدر و مادرم رو به یک سفر زیارتی مشهد ببرم. بلیط چقدر گرون شده. رفت و برگشتش برای چهار نفر شد حدودا 10 میلیون و 100 هزار. با اینکه به احتمال قوی خانواده میگن بیاین با ماشین خودمون بریم. ولی من میگم یه بارم لاکچری بریم
    10 تومن بلیط، حدودا 22 میلیون و 300 هزار هم میشه اقامت 4 نفر در یک هتل خوب در مشهد، برای 5 روز. 5 روز برای زیارت و گشت و گذار فکر کنم کافیه. 5 میلیون اختصاص بدیم به غذا و تفریح و اسنپ، مابقی اش هم سوغاتی برای ملت.

البته برای خودم دقیق نوشتم. ولی خلاصه ای از مخارج رو عرض کردم.
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    با نام و یاد خدا و عرض سلام خدمت تمامیه دوستان و بزرگواران، بچه های خوب این انجمن، امیدوارم پرقدرت با همدیگه بازی فراوانی رو جلو بریم، امروز روز دهم بازی فراوانی و خرید مبلغ 9,945,000 کفش ورزشی نایکی، و 55,000 تنقلات.
    Game of Alignment day 10.JPG

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    10,017 بار در 1,568 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 465 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان ارسلان هستم از مشهد. واقعا عاشق بازی فراوانی هستم و تا حالا 4 بار تا روزهای 132/148 /97 و اخرینش که دیروز بود و باختم 63 رفتم و هر بار با اعداد و ارقام مختلف بوده از چند میلیون تومان تا چند میلیون دلار . امروز بعد از باخت دیروز تصمیم گرفتم با روزی 100 دلار بازیو شروع کنم و هرروز خرید هامو اینجا بزارم .و اینکه بگم تا الان خیلی از خریدهام در بازی های قبلیم به واقعیت تبدیل شده و واقعا بعضی هاشون رو اصلا نمیدونم چجوری و از کجا و با چه پولی اومدن و این خیلی خارق العاده هستش.
    روز اول موجودی 100 دلار .
    خرید کیسه خواب نیچرهایک مدل cloak
    433a1f4a-f4e3-430d-a41d-620035c203eb.jpg

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

Adeli Trader آواتار ها
    568 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه ی دوستان
    روز دوم
    یه دنبل 5 کیلویی خریدم 300 تومن یک جفت کفش اسچرت خریدم یکمیلیون و چهارصد و یک شلوار ورزشی خریدم 300 تومن
    شادی سلامت ثروت

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Adeli Trader عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,047 بار در 721 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

وقایع نگاری . موضوع بخش اول از فایل 15

سلام روزعالی متعالی
    همراه عزیز
    در کنار بازی فراوانی

وقایع نگاری روزانه . موضوع بخش اول از فایل 15 را جدی بگیریم تا ابعاد دیگر وجود مان آماده ایجاد تغییرات شود.
    تغییرات بزرگ آرام و بی صدا اتفاق می افتد مثل رشد بامبو
    Bamboo-Forest-1.jpg
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    با نام و یاد خدا و عرض سلام خدمت دوستان محترم این انجمن، روز یازدهم از بازی فراوانی خرید امروز مبلغ 11,000,000 تومن.
    Game of Alignment day 11.JPG

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mr.Ali آواتار ها
    2,245 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و عرض ادب

برای 4 مین بار بازی فراوانی رو شروع کردم امروز

1 میلیون که دادم لوازم التحریر خریدم - دفتر و خودکار و . . .
    همه راههایی که شما رفتین و راههایی که نرفتین و راههایی که هنوز به ذهنتون نرسیده رو طی کردم "Amino"

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع