صفحه 216 از 674 نخستنخست ... 116166206214215216217218226266316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,151 به 2,160 از 6732

موضوع: بازی فراوانی

74 بار در 23 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب خدمت همه دوستان
    بنده هم از امروز بازی رو شروع کردم
    چون به دلیل کارم ممکن است مسافرت باشم اشکالی نداره از اپ استفاده کنم؟ یا اینکه روی کاغذ بنویسم و بعد که از مسافرت برگشتم از روی اپ به روی کاغذ منتقل کنم؟
    ممنون

2. یک کاربر برای این پست سودمند از mm.nour عزیز تشکر کرده اند:

AliAnsari آواتار ها
    936 بار در 240 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    بعد 221 روز انجام بازی فراوانی دیروز نتونستم کاملش کنم و از امروز دوباره شروعش میکنم.
    یک میلیون تومن کم بود و اصل بازی روزی 1000 دلار بودش که با دلار الان روزی 27 میلیون تومن میشد و همه کار ما با دلاره که بخواطر همین من اومدم شخصی سازیش کردم و مشابه شغلمون یعنی تریدری، ولی نه با این نیت که این پول از طریق ترید و معامله بدستم بیارم. مجموع پولی که خرج کردم از 100 دلار و روزی 3 درصد: حدود 1.356.592 دلار بودش. خیلی اعداد رو گرد کردم و دلیل کمتر بودنش همینه.
    واقعا برام سخت شده بود، یک روز کامل ذهنم درگیر بود که بهترین خریدی که میتونم انجام بدم با این پول چی میتونه باشه چون خیلی از نیاز های اصلیمو خریده بودم و پول همینطوری زیاد تر میشد.

برای حدود 50 نفر کار ایجاد کردم تو این تایم 221 روزه. به سوئیس و بالی ودبی و ترکیه و ایسلند سفر کردم و حتی برای این سفر ها بارها با آژانس های مسافرتی خارجی صحبت می کردم و شرایط خودمو گفتم و تور های خصوصی رو قیمت میگرفتم.
    فقط پولم به اندازه خونه ای که میخواستم نبود و آواره بودم و از این ویلا به یک ویلا دیگه میرفتم.( البته که اصطلاح خوبی نیست آواره بودن)

لیستی بزرگی از چیزها و ایده هایی که میخواستم و تا این روز نمیتونستم بخرم دارم که وقتی موقعش رسید انجامشون بدم.

کلا خیلی بازی لذت بخشیه و به شخصه خوشحالم که دوباره از اول دارم شروع میکنم و اصولی تر و بهتر و منظم تر میتونم بازی روانجام بدم.
    تمرین و تلاش (80%) + ذهنیت مثبت و قانون جذب (20%) = موفقیت قطعی

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از AliAnsari عزیز تشکر کرده اند:

محمد. آواتار ها
    301 بار در 54 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام توی این بازی میشه پولی که میاد به حسابت رو به دیگران هم ببخشی و این هم ایا جزو خرج کردن حساب میشه؟
    ویرایش توسط محمد. : 07-24-2022 در ساعت 11:11

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از محمد. عزیز تشکر کرده اند:

ahmadarten آواتار ها
    126 بار در 22 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همگی بخیر
    من چجوری بازی فراوانی رو شروع کنم؟
    راهنمایی؟ فایلی؟ چیزی نیست؟...

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از ahmadarten عزیز تشکر کرده اند:

Lord6676 آواتار ها
    815 بار در 172 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    در ادامه سفر به انگلیس به این فکر کردم که من از بچگی عاشق هری پاتر بودم و گفتم با خودم که من تا انگلیس اومدم و چرا نرم بهترین تور های هری پاتر رو بگردم.بنابراین سرچ کردم و بهترین تور های هری پاتر رو انتخاب کردم و روز 264 کل تورهای هری پاتر رو گشتم(برای 2 نفر 264 میلیون)
    امروز یعنی روز 265 توری رو انتخاب کردم برم که 5 روزه هست و یک جای تاریخی در انگلیس هست که محافظت شده هست و فقط با این تور میشه رفت.در پایین عکس های این مکان عجیب رو قرار میدم براتون و لینک صفحه تور رو.
    فایل پیوست 354102

فایل پیوست 354103

فایل پیوست 354104

فایل پیوست 354105

https://www.viator.com/tours/London/.../d737-112665P9

سلام وقت شما بخیر

ببخشید یه سوالی داشتم اینکه شما که تا این تعداد روز بازی رو ادامه دادید در زندگی واقعی هم از لحاظ مادی تاثیری دیدین یا نه فقط حس خوب با توهم پولداری اینا بوده !!! چون من تا 90 روز بازی رو رفتم ولی هیج تاثیری ندیدم، از هیچ لحاظ نه درونی و نه بیرونی هیچی، گفتم شاید من دارم اشتباه انجام میدم یا 90 روز کم بوده میخواستم از شما و همه کسانی که در این تاپیک تا تعداد روز زیاد رفتن بپرسم ببینم تاثیری تو زندگی و کار و درآمدشون داشته یا نه . یا اینکه این بازیه صرفا برای سرگرمیه!
    ویرایش توسط Lord6676 : 07-24-2022 در ساعت 16:17

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Lord6676 عزیز تشکر کرده اند:

AliAnsari آواتار ها
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadarten نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر
    من چجوری بازی فراوانی رو شروع کنم؟
    راهنمایی؟ فایلی؟ چیزی نیست؟...
    سلام
    همین تاپیک رو از اول مطالعه بفرمایید ، بازی کامل توضیح داده شده و همه سوالات هم جواب داده شده.
    موفق باشید
    ویرایش توسط AliAnsari : 07-24-2022 در ساعت 19:40

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از AliAnsari عزیز تشکر کرده اند:

AliAnsari آواتار ها
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد. نمایش پست ها
    سلام توی این بازی میشه پولی که میاد به حسابت رو به دیگران هم ببخشی و این هم ایا جزو خرج کردن حساب میشه؟
    سلام
    میشه این کارو کرد مخصوصا اگه در حالت عادی شما فرد بخشنده ای هستید. ولی نه خیلی، چون بخشیدن یه راه فرار از بازی و درگیری ذهنیه.
    تو یکی از وبینار ها بود که استاد میگفت آقای ناپلئون هیل تو کتابش نوشته بود کسی که خیلی میبخشه برای خودش ارزش قائل نمیشه.

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از AliAnsari عزیز تشکر کرده اند:

AliAnsari آواتار ها
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mm.nour نمایش پست ها
    عرض ادب خدمت همه دوستان
    بنده هم از امروز بازی رو شروع کردم
    چون به دلیل کارم ممکن است مسافرت باشم اشکالی نداره از اپ استفاده کنم؟ یا اینکه روی کاغذ بنویسم و بعد که از مسافرت برگشتم از روی اپ به روی کاغذ منتقل کنم؟
    ممنون
    سلام
    خیلی خیلی بهتره که روی کاغذ نوشته بشه بخواطر تاثیراتی که داره.
    ولی به نظرم میشه که روی موبایلتون سیو کنین بعد که برگشتید وارد کنین و اینکه فکر میکنم بهتره که اگه دفترچه بازی فراوانی دارید همراهتون ببرید.
    موفق باشید

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از AliAnsari عزیز تشکر کرده اند:

Mr.Ali آواتار ها
    2,245 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و عرض ادب
    بالاخره تونستم بعد از 4-5 بار تلاش ناموفق این بازی رو تا 90 روز برم و 3 ماه رو تمومش کنم
    تجربه ای که من داشتم در حین این بازی چند مورد بود که اینجا مطرح میکنم :
    1- اول اینکه این بازی باعث میشه توجهت خود به خود به سمت داشته ها بره تا چیزایی که نداری و باعث میشه به اون چیزایی که میخوای فکر کنی هر روز و ذهنت رو عادت بدی به فکر کردن به چیزهایی که واقعاً دوست داری که میشه همون قانون جذب یعنی در واقع با فکر کردن به چیزهایی که میخوای باعث فعال شدن قانون جذب و به دست آوردشون میشی.
    2 - خویش انضباطی که توسط این بازی به دست میاری خیلی جالب و آموزنده هست، اولین روز به نظر زیاد میاد که 90 روز این کار رو بدون وقفه انجام بدی ولی هر روز کم کم می نویسی و یهو به خودت میای و می بینی که تموم شده و دلت میخواد بازم ادامه بدی، این خویش انضباطی همون اثر مرکب بود برای من و باعث شد خیلی از عادت های دیگه رو هم به همین روش سعی کنم در خودم ایجاد کنم.
    3 - قدرت نوشتن رو واقعا تجربه می کنی با این بازی یعنی مطمئناً اگه قرار باشه ذهنی بدون اینکه جایی ثبت کنی این بازی رو انجام بدی فکر نمی کنم کسی بتونه تا آخر ادامه بده ولی با نوشتن باعث میشه هم متعهد بشی هم اینکه بیشتر یادت بمونه و برات جذاب تر بشه و بعد از گذشت چند ماه می تونی مجدداً برگردی و مرور کنی نوشته هات رو ، که این تجربۀ بسیار جالبی میشه.
    4 - انجام این بازی باعث میشه که ظرفیت ذهن افزایش پیدا کنه ، و به قول معروف ترموستات ثروت رو رو مبالغ بیشتری تنظیم میکنه و مطمئناً هر چه تعداد روزهایی که انجام میدی بیشتر باشه ظرفیت ذهنیت بازم بیشتر افزایش پیدا میکنه، ذهن اول مبلغهای زیاد رو قبول نمیکنه اما اگه به اندازۀ کافی استمرار داشته باشیم کم کم ذهن قبول میکنه و اون الگوهای قبلی که وجود داره تغییر میکنه و به دست آوردن و خرج کردن مبالغ زیاد راحت میشه یعنی توسط ذهن پذیرفته میشه.

از امپراطور امینو و ادمین عزیز می خوام که لطفاً لینک وبینار رو برام بفرستن . سپاس @amino @admin
    ویرایش توسط Mr.Ali : 07-24-2022 در ساعت 20:26
    همه راههایی که شما رفتین و راههایی که نرفتین و راههایی که هنوز به ذهنتون نرسیده رو طی کردم "Amino"

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali عزیز تشکر کرده اند:

AliAnsari آواتار ها
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lord6676 نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر

ببخشید یه سوالی داشتم اینکه شما که تا این تعداد روز بازی رو ادامه دادید در زندگی واقعی هم از لحاظ مادی تاثیری دیدین یا نه فقط حس خوب با توهم پولداری اینا بوده !!! چون من تا 90 روز بازی رو رفتم ولی هیج تاثیری ندیدم، از هیچ لحاظ نه درونی و نه بیرونی هیچی، گفتم شاید من دارم اشتباه انجام میدم یا 90 روز کم بوده میخواستم از شما و همه کسانی که در این تاپیک تا تعداد روز زیاد رفتن بپرسم ببینم تاثیری تو زندگی و کار و درآمدشون داشته یا نه . یا اینکه این بازیه صرفا برای سرگرمیه!
    سلام
    یه سوال بپرسم که شما چقد از روزتون رو درگیر این بازی میکنین؟ مثلا 10 دقیقه کلا میشنید یه دونه کفش سریع سرچ میکنین مینویسید 1 میلیون تومن و تمام؟
    به نظرم بستگی داره شما چقد درگیری احساسی باهاش ایجاد کنید.
    اگه جذب پول رو مثال بزنیم، من خودم بارها جذب پول داشتم از جاهایی که انتظارشو نداشتم. ولی نمیتونم بگم دقیقا تاثیر همین بازی بوده و یا تمرینات و کارهای دیگه ای که انجام میدم.
    ولی تاثیرات دیگه بازی واقعا قابل مشاهدست تو زندگیم.
    پیشنهاد جدی میکنم که تاپیک فراوانی رو یه دور مطالعه کنین، به هرحال وقتیه که بابت آیندمون میزاریم. هم با بازی بیشتر آشنا میشید و مطمئننا با اطلاعاتی که اینجا هست که واقعا یک گنجینست تاثیرات بیشتری از این بازی میگیرید.

به شخصه خودم برای این بازی فراوانی یک سری کارها انجام میدم برای جدی و واقعی گرفتنش .به عنوان مثال:
    5 تا آلارم گذاشتم تو گوشیم با فاصله 3 ساعته از هم که دائم یادم باشه از این بازی.
    یک شمارمو به اسم بانک سیو کردم و با شماره دیگم اس ام اس میدم که فلان مقدار به حساب شما واریز شد.
    نظرات در مورد اون کالا رو میخونم.
    سایت های مختلف و قیمت های مختلفشو چک میکنم.
    و هر کاری که شما در حالت واقعی اگه انقد پول داشتید خرج میکردید. یعنی دقیقا مثل یک ثروتمند که به یک منبع نامحدود پول وصله که هر روز از خرج کردنش لذت میبره و میدونه که فردا هم بیشتر میاد به زندگیش.

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از AliAnsari عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 43 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 43 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع