صفحه 21 از 674 نخستنخست ... 1119202122233171121521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 6731

موضوع: بازی فراوانی

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,106 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    درود دوستان
    روز 69 تمرین فراوانی
    خداروشکر از روزی که شروع کردم هنوز استاپ نخوردم. ولی این روزا تمرین رو به سختی انجام میدم.خریدام بیشتر زمان میبره . انگار یه چیزی از درونم داره مقاومت میکنه و میگه باید بیخیال این تمرین بشی.
    امیدوارم سایر دوستان همچین حسی رو نداشته باشند و به راحتی این تمرین رو انجام بدند.
    با تشکر
    ویرایش توسط Hosseinbagheri : 09-15-2020 در ساعت 10:51
    شانس هرگز کافی نیست.

2. 43 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    درود دوستان
    روز 69 تمرین فراوانی
    خداروشکر از روزی که شروع کردم هنوز استاپ نخوردم. ولی این روزا تمرین رو به سختی انجام میدم.خریدام بیشتر زمان میبره . انگار یه چیزی از درونم داره مقاومت میکنه و میگه باید بیخیال این تمرین بشی.
    امیدوارم سایر دوستان همچین حسی رو نداشته باشند و به راحتی این تمرین رو انجام بدند.
    با تشکر
    سلام حسین اقا. منم روز 30 هستم امروز. هنوز خیلی سختم نشده ولی راحت هم نیست. به قول شما مقاومته.و نکته اینکه وقتی میخام بازی (یا تمرین) رو انجام بدم میگم من چی میخام؟؟ باید کلی فک کنم..برم تو اینترنت بگردم..برا خودم جالبه . اینکه دلم میخاد به طور کلی پولدار بشم. ولی الان که یه حساب دموی پولدار بودن دارم نمیدونم میخام باش چیکار کنم. قضیه ی اون مثله که اول چاله رو بکن بعد.. ینی من دقیقا پول رو نمیدونم میخام چیکار.. یا اصن بخایم واقع گرایانه نگا کنیم پول رو نمیخام. چون پول یه ابزاره دیگه. برا تامین نیازا. اگه من فک کنم نیازی ندارم یا لااقل نیازای ضروری ندارم پس باید از خودم بپرسم پول رو باز هم میخام؟ این سوالیه که باش روبرو هستم. تا الان تو 29 روز 450 میلیون خرج کردم. تا 10 روز دیگه باید 400 تومن خرج کنم. همین الان که گفتم مقاومت دارم شما و دوستانی که روزهای بالاتری هستید تجربتون رو بگید ببینیم چجوری کنار اومدید با این چالش
    مرنج و مرنجان

4. 52 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,106 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام حسین اقا. منم روز 30 هستم امروز. هنوز خیلی سختم نشده ولی راحت هم نیست. به قول شما مقاومته.و نکته اینکه وقتی میخام بازی (یا تمرین) رو انجام بدم میگم من چی میخام؟؟ باید کلی فک کنم..برم تو اینترنت بگردم..برا خودم جالبه . اینکه دلم میخاد به طور کلی پولدار بشم. ولی الان که یه حساب دموی پولدار بودن دارم نمیدونم میخام باش چیکار کنم. قضیه ی اون مثله که اول چاله رو بکن بعد.. ینی من دقیقا پول رو نمیدونم میخام چیکار.. یا اصن بخایم واقع گرایانه نگا کنیم پول رو نمیخام. چون پول یه ابزاره دیگه. برا تامین نیازا. اگه من فک کنم نیازی ندارم یا لااقل نیازای ضروری ندارم پس باید از خودم بپرسم پول رو باز هم میخام؟ این سوالیه که باش روبرو هستم. تا الان تو 29 روز 450 میلیون خرج کردم. تا 10 روز دیگه باید 400 تومن خرج کنم. همین الان که گفتم مقاومت دارم شما و دوستانی که روزهای بالاتری هستید تجربتون رو بگید ببینیم چجوری کنار اومدید با این چالش
    سلام محمد جان
    خوشحالم که با یه مرفع بی درد اشنا شدم که هیچ گونه نیاز مالی نداره
    به این فکر کن وقتی جیبت خالیه هیچ کاری ازت بر نمیاد ولی وقتی پولداری به خیلیا میتونی کمک کنی . شاید این جور فکر کردن کمکت کنه
    باید بگم که من مینویسم روی برگه با تاریخ و مبلغی که باید خرج کنم. بعد فکر میکنم با اون مبلغ امروز میتونم کدوم یکی از نیازامو برطرف کنم.
    به این فکر نمیکنم که تا 10 روز دیگه باید 400 تومن خرج کنم و این پولو چجوری خرج کنم . به این فکر میکنم امروز 10 تومنی که دارم باید چجوری خرجش کنم.
    بعضی روزام هست که جنسایی رو میخرم و هدیه میدم یا به نیازمندا کمک میکنم.
    همیشه راه برا خرج کردن پول هست ولی چون این مبالغ رو نداشتیم فکر میکنیم نمیونیم خرج کنیم و این ذهنیته هست که باید تغییر کنه.
    شانس هرگز کافی نیست.

6. 51 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

DjReza آواتار ها
    28,285 بار در 860 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 152 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام و درودی پر انرژی همراه با نشاط و تندرستی
    روز 74 این بازی فوق العاده هستم

از اول بازی تا اینکه به روز 65 رسیدیم ذهنم هر روز بسیار مقاوم بود و من با ایجاد یک تخیل قوی تونستم با عدد ذهنی مغزم کنار بیام
    از روز 65 به بعد دبگه هبچ مشکلی برای خرج کردن پول ندارم به طوری که هر چقدر داشته باشم شاید توی چند دقیقه بتونم خرجش کنم، اوایل همش با خودم میگفتم خب من چی بخرم همه چی دارم که، یا هر روز با زور میتونستم وسایلی رو پیدا کنم و چیزی رو انتخاب کنم ولی رفته رفته دیدم هر چیزی رو که میبینم بهش علاقه مند میشم و توی دفترچم مینویسم تا بعدا به راحتی و بدون داشتن معضلی بتونم اونو بخرم که این حس عااالی و خیلی توپیه

هر چیزی رو که میخرم سعی میکنم بتونم در تخیل ذهنم ازش استفاده کنم تا بعدا به زندگی من دعوت بشه. به یک حس رهایی رسیدم حس میکنم دیگه هیچ مقاومتی سره راه ذهنم نیست و با عشق و علاقه این کارو میکنم

برکت و نعمت الهی به زندگی ما روانه شده... ما خوشبخت ترینیم ثروتمند ترینیم سالم ترینیم باهوش ترینیم بهترینیم ،.، خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم

8. 57 کاربر برای این پست سودمند از DjReza عزیز تشکر کرده اند:

mohamad5 آواتار ها
    12,773 بار در 310 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام رضا جان
    بسیار بسیار عالی
    تبریک میگم به شما
    این حس عالی باعث می شود شما یک دید مثبت و عالی نسبت به محیط پیرامون خود داشته باشید و حتی تمرینات آموزشی رو با عشق و علاقه بیشتری انجام دهید
    من بازی فراوانی رو تا روز 170 انجام دادم و تاتاریخ 13 شهریور انجام دادم و بعد متوجه شدم که چند روزه که اون حس لذت و اشتیاق رو دیگه ندارم به همین خاطر بازی رو متوقف کردم و بزودی دوباره شروع خواهم کرد
    و از خداوند مهربانم برای شما و دوستان عزیزم آرزوی بهترین شاد باش ها و بهترین ها رو در سلامتی و فراوانی ثروت خواستارم.
    ویرایش توسط mohamad5 : 09-18-2020 در ساعت 09:44

10. 53 کاربر برای این پست سودمند از mohamad5 عزیز تشکر کرده اند:

reiwa آواتار ها
    8,047 بار در 254 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود بر بزرگان آکادمی

روز 34

1399/06/28
    ساعتی میزان آنی ،ساعتی موزون این
    بعداز این ،میزان خودشو ،تا شوی موزون خویش

12. 47 کاربر برای این پست سودمند از reiwa عزیز تشکر کرده اند:

esmaeil3298 آواتار ها
    21,690 بار در 769 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و درود خدمت همه بزرگواران
    روز هشتاد و هشتم

14. 44 کاربر برای این پست سودمند از esmaeil3298 عزیز تشکر کرده اند:

David_Nowrouzi آواتار ها
    1,081 بار در 63 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام واوقات بخیر و خوشی
    امیوارم حال همه دوستان عالی باشه

ممنونم از آقای ichi.trader بابت راه اندازی این تاپیک
    و ممنون از استاد امینو عزیز بابت حمایتشون

من امروز 29 شهریور بازی فراوانی رو استارت زدم

با اینکه تازه شروع کردم ولی برام لذت بخش هست و حس خوبی رو بهش دارم چون پول خرج کردن رو دوست دارم
    چون باهاش هر چیزی رو که لمس میکنم و فکر میکنم جزء دارایی من میشه
    David_Nowrouzi

16. 53 کاربر برای این پست سودمند از David_Nowrouzi عزیز تشکر کرده اند:

DjReza آواتار ها
    28,285 بار در 860 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 152 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود بر محمد جان عزیز
    ممنونم از لطف شما کاملا همینطور هست که میفرمایید

سلامتی ، برکت و ثروت الهی رو برای همه عزیزان آرزومندم ،در کمال رشد و سعادت الهی باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad5 نمایش پست ها
    سلام رضا جان
    بسیار بسیار عالی
    تبریک میگم به شما
    این حس عالی باعث می شود شما یک دید مثبت و عالی نسبت به محیط پیرامون خود داشته باشید و حتی تمرینات آموزشی رو با عشق و علاقه بیشتری انجام دهید
    من بازی فراوانی رو تا روز 170 انجام دادم و تاتاریخ 13 شهریور انجام دادم و بعد متوجه شدم که چند روزه که اون حس لذت و اشتیاق رو دیگه ندارم به همین خاطر بازی رو متوقف کردم و بزودی دوباره شروع خواهم کرد
    و از خداوند مهربانم برای شما و دوستان عزیزم آرزوی بهترین شاد باش ها و بهترین ها رو در سلامتی و فراوانی ثروت خواستارم.

18. 47 کاربر برای این پست سودمند از DjReza عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,253 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز و استاد دهقان بزرگوار
    امیدوارم حال همگیتون عالی باشه
    خیلی خوشحالم که از امشب در جمع شما هستم و به زودی در دوره های استاد کنارتون حضور پیدا میکنم
    بابت این بازی خیییییلی ممنون من هنوز شروع نکرده به این فکر میکنم کی 1 میلیارد میشه فلان ماشین رو بخرم ولی به این فکر میکنم که روزای قبلش با اون حجم پولا چیکار کنم

20. 43 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 39 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 39 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع