صفحه 202 از 673 نخستنخست ... 102152192200201202203204212252302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,011 به 2,020 از 6724

موضوع: بازی فراوانی

RAD MOHSEN آواتار ها
    581 بار در 53 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    چند روزی میشه که وارد خانواده آکادمی ویو شدم و از این بابت خیلی خوشحالم
    قبل از اینکه ثبت نام کنم ویدیوها رو دیده بودم و بازی فراوانی رو شروع کردم

امروز روز 47 م تموم شد و خداروشکر پول کم میارم برای خرج کردن
    عوامل موفقیت در ترید :
    55 % روانشناسی فردی، 30% مدیریت سرمایه و 15% تکنیکال

هر روز 55 % زمانت رو بزار برای خودشناسی و روانشناسی فردی و 45 % دیگه رو بزار برای مباحث دیگه

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از RAD MOHSEN عزیز تشکر کرده اند:

majid_fx آواتار ها
    2,879 بار در 200 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان خوبم
    من یک بار این بازی رو انجام ادم و تا روز 90 رفتم حالا مجددا این باری رو بر اساس فایل استاد پیش میرم
    28 خرداد
    روز 1
    خدایا سپاس بابت این نعمت.

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از majid_fx عزیز تشکر کرده اند:

68 بار در 8 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    منم از امروز شروع کردم بازی فراوانی رو هرچند خیلی دیر دیدم تاپیک رو چون بخاطر کنکور ارشد از همه چی فاصله گرفته بودم
    ولی از امروز پر قدرت شروع کردم . امیدوارم به نتیجه ای که انتظار دارم برسم
    ممنونم از اکادمی ویو بابت این تاپیک های مفید

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از jalil عزیز تشکر کرده اند:

82 بار در 41 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان عزیز سلام من میخام این بازی رو شروع کنم چطوری شروع کنم با دلار یا تومان مثلا با ۵۰ دلار شروع کنم روز بعد چقدر میشه ۱۰۰دلار میشه یا ۳درصد به ۵۰ دلار اضافه میشه

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از $Bahram$ عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirrezaa نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشین

من امروز وارد روز ۱۸۳ ام شدم و همچنین دارم ادامه میدم و هیچ مانعی جلوم سبز نمیشه ،آیا یه جای این نمیلنگه و یاطبیعیه این روندم؟
    ممنون میشم یکم توضیح بدین

موفق و سلامت باشین

01/03/27
    سلام
    نه طبيعيه.به چيزهايي كه ميخري توجه كن فقط كه طبق قوانين باشه.مثل زندگي واقعي باشه يعني.مثلا 10تا گوشي نخري.
    جايي كه به مشكل خوردي تو خرج كردن و حواست باشه و يادداشت كن تا سد ذهنيتو بفهمي.
    موفق باشي
    in all chaos there is calculation

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Amirrezaa آواتار ها
    3,438 بار در 791 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 109 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام
    نه طبيعيه.به چيزهايي كه ميخري توجه كن فقط كه طبق قوانين باشه.مثل زندگي واقعي باشه يعني.مثلا 10تا گوشي نخري.
    جايي كه به مشكل خوردي تو خرج كردن و حواست باشه و يادداشت كن تا سد ذهنيتو بفهمي.
    موفق باشي
    خیلی ممنون تارخ جان بابت راهنماییت
    یه دنیا تشکر
    Unlimited World (ARA)

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Amirrezaa عزیز تشکر کرده اند:

amin.ali آواتار ها
    283 بار در 66 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بر خانواده پر انرژی آکادمی ویو

درود خداوند بر استاد بزرگمان جناب امینو

به لطف خداوند، امروز، روز 90 از تمرین بازی فراوانی را پشت سر گذاشتم .
    خداوند را بخاطر این همه فراوانی و نعمت سپاسگزاری میکنم .
    تمرین را با روزی دو میلیون تومان شروع کردم .
    تجربه بسیار عالی را داریم ، خرج کردن پول های بزرگ ، کوچک شدن اعداد بزرگ قبلی در ذهنمان ، شکرگزاری روزانه از صاحب اصلی این همه ثروت یعنی پروردگار عالمیان ، انجام امور خیریه بزرگ بدون ریا و به صورت پنهانی ، احساس آرامش در خود و خانواده مان ، احساس مفید بودن برای انسان های اطرافمان و ...
    تا الان هم سد ذهنی نداشتم و دارم برای انجام دادن کارهای بزرگ تر برنامه ریزی میکنم .
    واقعا حس خوبی است که خداوند عالمیان به انسان این توفیق را بدهند که با برطرف شدن نیاز های فیزیولوژیک بتواند به طبقات بالاتر هرم مازلو هم فکر کند ، در واقع روزی که از پول بی نیاز میشویم تازه زندگی واقعی را شروع میکنیم .
    هرم مازلو.png

آشنایی با استاد امینو نقطه عطفی در زندگی همه ما می باشد ، امیدوارم روزی همه مردم سرزمینمان و تمام انسان ها ( فارغ از مرزهای جغرافیایی ، نژاد ، زبان و ... ) بی نیاز از طبقات اولیه هرم مازلو باشند و آن روز جامعه ای با رفتارهای انسانی متعالی خواهیم داشت . نمیدانم با چه زبانی از استاد بزرگوار تشکر کنم ، با اینکه چند ماهی است وارد آکادمی شده ام اما تغییرات را به وضوح میبینم ، همیشه دعای خیر ، تندرستی و عاقبت بخیری برای استاد عزیزمان جناب امینو داریم .

به امید خدا تا یکسال تمرین بازی فراوانی را ادامه میدهیم .

از تمام اعضای آکادمی هم تشکر میکنم که مانند یک خانواده محترم در راه بهتر شدن به همدیگر کمک میکنند .

دوستان عزیز برای دریافت فایل ( بعد از 90 روز بازی فراوانی ) باید به ادمین محترم پیام بدهم یا راه دیگری است ؟@amino @Proadmin

یکشنبه 29 خرداد ماه 1401
    ویرایش توسط amin.ali : 06-19-2022 در ساعت 18:57
    راه های کهنه به مقصدهای نو نمی رسند ...

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از amin.ali عزیز تشکر کرده اند:

MohammadrezaMaraghi آواتار ها
    980 بار در 132 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و استاد عزیز

امروز خوشبختانه تونستم بازی فراوانی رو بدون وقفه به مدت یکسال انجام بدم و هنوز خیلی پول مونده که به اهدافم برسم d:
    پست آقای پوریا رو مطالعه کردم ولی متاسفانه نگفته بودن که تا چه زمانی باید ادامه پیدا کنه ممنون میشم راهنمایی کنید.؟
    از استاد عزیزم آقای امینوخیلی تشکر میکنم برای پیشنهاد استارت این بازی برای رفع صدهای ذهنی و همپنین آقای ایچی تریدر عزیز برای ارسال پست بازی فراوانی

لطفاّ هرکسی از دوستان قدیمی که بازی رو به پایان رسونده یا استاد عزیز اگه تونستن راهنمایی کنن ممنون میشم .

با تشکر
    @
    amino
    @ichi.trader98
    ویرایش توسط MohammadrezaMaraghi : 06-19-2022 در ساعت 20:28
    I Will Win Or I Will Die As a Fighter But I Will Not Give Up

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از MohammadrezaMaraghi عزیز تشکر کرده اند:

Amiranak آواتار ها
    1,914 بار در 599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به همه دوستان .از 2 فرودرین بازی فراوانی را انجام دادم و امروز به روز 90 رسیدم و مبلغ 4/095/000/000تومان را خرج کردم و میخواستم تجربه های خودم با شما دوستان به اشتراک بگذارم .
    روزهای اول که شروع به بازی فراوانی کردم یک میلیون تومان برای خرید خیلی از اروزهای من کم بود ولی از همون کم شروع کردم و رفتم جلو (مثلا روز اول از خرید یک کیلو پسته یک کیلو بادام و خرید یک کیلو راسته گوسفندی برای کباب برگ شام شب شروع کردم ) و دیدم اگر بخوام به ارزوهای بزرگ برسم باید از مسیر هم لذت ببرم و از همین چیزهای کوچک بهترین استفاده را بکنم . یک مدت گذسشت کم کم بازی برایم سخت شد چون خیلی چیزهایی که از بچگی ارزو داشتم خریده بودم هم برای خودم هم برای اطرافیانم
    و چون طبق قانون بازی وقتی وسیله ای را میخریدم حسش میکردم و با ان وسیله زندگی میکردم دیگر انگار سیر شده بودم از داشتن انها . دیگه دنبال خرد یک ساعت و لباس کیف و کفش نبودم . دنبال تفریحات دسته جمعی بودم . مثلا کرایه کردن استخر برای یک ماه در شهر خودمان برای فامیل . اجاره کردن ویلا تو شمال برای دوستان .
    خرید قایق بادی 6 نفره برای دریا و.....
    بعد گذشتن این مرحله شروع کردم به گشتن جاهای مختلف و تجربیات جدید از ایران گرفته تا کشورهای همسایه و کشورهای دور هتل های متنوع غذاهای متنوع و میوه های گوناگون و ....
    بعد از گذشت این مرحله به مرحله ای رسیدم که به قول دوستمون دنبال یادگیری یک حرفه بودم و شروع کردم به اجاره کارگاه نجاری و خرید وسایل نجاری و درست کردن وسایل چوبی برای خودم و خانه ام
    یاد گیری دکوراسیون داخلی . پروش ماهی و سبزجات و......
    و در اخر رسیدم به ایجاد حس خوب در اطرافیانم کسانی که دوسشون داشتم براشون کلی وسیله خریدم کسانی که بهشون شاید توی زندگی خسارتی زده بودم براشون هدیه خریدم و حتی کسانی که با من بد بودند تونستم دل انها را به دست بیارم
    و در بازی یک موقعی از شبانه روز حالم خیلی خوب بود و بازی بهم کلی حس خوب ایجاد میکرد و گاهی که حالم خوب نبود فقط به خاطر اینکه استاپ نخورم خرج میکردم . بعد فهمیدم اگر حالت خوب باشه این پولی که داری و خرج میکنی بهت لذت میده اگر حالت خراب باشه همین پول باعث دردسرت میشه
    این بازی باعث شد به زندگی خیلی از اطرافیانم فکر کنم به مشکلاتشون فکر کنم به راه حلی برای برطرف شدنشون . این بازی باعث شد خیلی از کسانی که سالها بهشون فکر نمیکردم را به یاد بیرام و....
    ممنون بابت وقتی که گذاشتید برای مطالعه این پست.
    @amino
    آرام حرکت کردن سریع ترین راه رسیدن به هدف است.

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از Amiranak عزیز تشکر کرده اند:

richman آواتار ها
    696 بار در 157 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amiranak نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان .از 2 فرودرین بازی فراوانی را انجام دادم و امروز به روز 90 رسیدم و مبلغ 4/095/000/000تومان را خرج کردم و میخواستم تجربه های خودم با شما دوستان به اشتراک بگذارم .
    روزهای اول که شروع به بازی فراوانی کردم یک میلیون تومان برای خرید خیلی از اروزهای من کم بود ولی از همون کم شروع کردم و رفتم جلو (مثلا روز اول از خرید یک کیلو پسته یک کیلو بادام و خرید یک کیلو راسته گوسفندی برای کباب برگ شام شب شروع کردم ) و دیدم اگر بخوام به ارزوهای بزرگ برسم باید از مسیر هم لذت ببرم و از همین چیزهای کوچک بهترین استفاده را بکنم . یک مدت گذسشت کم کم بازی برایم سخت شد چون خیلی چیزهایی که از بچگی ارزو داشتم خریده بودم هم برای خودم هم برای اطرافیانم
    و چون طبق قانون بازی وقتی وسیله ای را میخریدم حسش میکردم و با ان وسیله زندگی میکردم دیگر انگار سیر شده بودم از داشتن انها . دیگه دنبال خرد یک ساعت و لباس کیف و کفش نبودم . دنبال تفریحات دسته جمعی بودم . مثلا کرایه کردن استخر برای یک ماه در شهر خودمان برای فامیل . اجاره کردن ویلا تو شمال برای دوستان .
    خرید قایق بادی 6 نفره برای دریا و.....
    بعد گذشتن این مرحله شروع کردم به گشتن جاهای مختلف و تجربیات جدید از ایران گرفته تا کشورهای همسایه و کشورهای دور هتل های متنوع غذاهای متنوع و میوه های گوناگون و ....
    بعد از گذشت این مرحله به مرحله ای رسیدم که به قول دوستمون دنبال یادگیری یک حرفه بودم و شروع کردم به اجاره کارگاه نجاری و خرید وسایل نجاری و درست کردن وسایل چوبی برای خودم و خانه ام
    یاد گیری دکوراسیون داخلی . پروش ماهی و سبزجات و......
    و در اخر رسیدم به ایجاد حس خوب در اطرافیانم کسانی که دوسشون داشتم براشون کلی وسیله خریدم کسانی که بهشون شاید توی زندگی خسارتی زده بودم براشون هدیه خریدم و حتی کسانی که با من بد بودند تونستم دل انها را به دست بیارم
    و در بازی یک موقعی از شبانه روز حالم خیلی خوب بود و بازی بهم کلی حس خوب ایجاد میکرد و گاهی که حالم خوب نبود فقط به خاطر اینکه استاپ نخورم خرج میکردم . بعد فهمیدم اگر حالت خوب باشه این پولی که داری و خرج میکنی بهت لذت میده اگر حالت خراب باشه همین پول باعث دردسرت میشه
    این بازی باعث شد به زندگی خیلی از اطرافیانم فکر کنم به مشکلاتشون فکر کنم به راه حلی برای برطرف شدنشون . این بازی باعث شد خیلی از کسانی که سالها بهشون فکر نمیکردم را به یاد بیرام و....
    ممنون بابت وقتی که گذاشتید برای مطالعه این پست.
    به نام خدا
    سلام دوست عزیز
    من با روزی 100 دلار خرید شروع کردم.
    روز 1 : 100 دلار خریدم .
    روز 2 : 200 دلار خریدم .
    روز 3 : 300 دلار خریدم .
    ولی در پست شما و برخی دوستان ، چیز متفاوتی را مشاهده کردم . یعنی از نظر من : شما در روز 90 : 90 میلیون تومان میتونید خرید کنید .
    ویرایش توسط richman : 06-19-2022 در ساعت 21:23
    Perceive the time , Change the life :
    آینده خوب از گذشته خوب میاد ،چطور؟ برای ساختن گذشته باید زمان حال را ساخت .
    آینده به حال پيوست خورده و حال به گذشته میپیوندد .
    گذشته ، آینده را میسازد .
    RICHMAN

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از richman عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع