صفحه 20 از 685 نخستنخست ... 1018192021223070120520 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 6842

موضوع: بازی فراوانی

kamanche آواتار ها
    50,182 بار در 2,339 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 602 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط m@hdi نمایش پست ها
    ممنونم کمانچه جان
    احساس میکنم اولش سخت باشه و یکم استرس زا باشه. چون پولی که قراره تو یک روز خرج کنی ندونی چی میخای بخری شاید سخت باشه اولش. فکر کنم این مورد برمیگرده به محدودیت ذهنمون . که ذهنمون عادت کرده به چیزای کوچیک.
    یه سوال دیگه ام داشتم. میتونیم یه لیست خرید از قبل داشته باشیم و روی اونا تمرکز کنیم؟ چون من خیلی وقته یه لیست شخصی برای خودم تهیه کردم که همیشه بهشون فکر میکنم و سعی میکنم هر شب قبل خواب حس رسیدن بهشون رو در خودم بوجود بیارم.
    به نظر من نباید به این بازی به مفهوم کلی بازی که درش برنده و بازنده وجود داره نگاه کرد چون ذهنیت ما از بازنده بودن فراری هست و تمام طرفند هاشو بکار میگیره که بازی رو عقب بندازه یا به طور منطقی شما رو متقاعد کنه که این کار بیفایده است.
    این فکر که این کار بیفایده هست.وقتت تلف نکن. حالا باشه برای بعد ،وقتی به بازی فکر میکنید یا قصد انجامش داریم به ذهنمون میاد. در هر صورت همه مون یه مقاومتهای ذهنی در رابطه با پول داریم فلسفه این بازی شناسایی این عدد مقاومت ذهنی و عبور از اون تو مرحله بعدیه .پس تو ماههای اول ریست شدن برای چند بار طبیعیه و در واقع رو هر روزی استاپ خوردید اون عدد مقاومت ذهنی شماست .
    مهمترین مسئله تو این بازی داشتن حس خوب در هنگام بازیه و اینکه مثل پول واقعی که میخواید خرج کنید باهاش برخورد کنید .مثلا من یه کالا رو ندیده نشناخته پول بابتش نمیدم دربارش تحقیق میکنم از کیفیت جنس مطمعن میشم بعد خرید میکنم.
    اگر لیست خرید از قبل داشته باشید بسیار کمک میکنه . مثلا من از روز قبل میدونم که چی میخوام بخرم ویه راست میرم سروقت خرید این باعث میشه هدفمند خرید کنید.
    چالش بعد از فراموش نکردن خرید روتین روزانه اینکه چه جنسی رو خرید کنید.چون اینقدر خرید میکنید که اشباع میشید.وناخود اگاه به این سمت کشیده میشید که جنسهای لوکس و گران قیمت خرید کنید .این باعث میشه هم حس شایستگی داشتن اون جنس گرون قیمت درونمون تقویت بشه هم اینکه ظرفیت ذهنیمون هم زمان افزایش میدیم.
    بازی رو شروع کنید .اتفاق های جالبی در طول این بازی براتون میفته که خیلی جذابه.
    شاد باشی اقا مهدی
    ویرایش توسط kamanche : 09-04-2020 در ساعت 17:29
    بازار به همه فرصت میده فقط باید صبر کنیم تا نوبتمون برسه

2. 53 کاربر برای این پست سودمند از kamanche عزیز تشکر کرده اند:

m@hdi آواتار ها
    12,207 بار در 399 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
    به نظر من نباید به این بازی به مفهوم کلی بازی که درش برنده و بازنده وجود داره نگاه کرد چون ذهنیت ما از بازنده بودن فراری هست و تمام طرفند هاشو بکار میگیره که بازی رو عقب بندازه یا به طور منطقی شما رو متقاعد کنه که این کار بیفایده است.
    این فکر که این کار بیفایده هست.وقتت تلف نکن. حالا باشه برای بعد ،وقتی به بازی فکر میکنید یا قصد انجامش داریم به ذهنمون میاد. در هر صورت همه مون یه مقاومتهای ذهنی در رابطه با پول داریم فلسفه این بازی شناسایی این عدد مقاومت ذهنی و عبور از اون تو مرحله بعدیه .پس تو ماههای اول ریست شدن برای چند بار طبیعیه و در واقع رو هر روزی استاپ خوردید اون عدد مقاومت ذهنی شماست .
    مهمترین مسئله تو این بازی داشتن حس خوب در هنگام بازیه و اینکه مثل پول واقعی که میخواید خرج کنید باهاش برخورد کنید .مثلا من یه کالا رو ندیده نشناخته پول بابتش نمیدم دربارش تحقیق میکنم از کیفیت جنس مطمعن میشم بعد خرید میکنم.
    اگر لیست خرید از قبل داشته باشید بسیار کمک میکنه . مثلا من از روز قبل میدونم که چی میخوام بخرم ویه راست میرم سروقت خرید این باعث میشه هدفمند خرید کنید.
    چالش بعد از فراموش نکردن خرید روتین روزانه اینکه چه جنسی رو خرید کنید.چون اینقدر خرید میکنید که اشباع میشید.وناخود اگاه به این سمت کشیده میشید که جنسهای لوکس و گران قیمت خرید کنید .این باعث میشه هم حس شایستگی داشتن اون جنس گرون قیمت درونمون تقویت بشه هم اینکه ظرفیت ذهنیمون هم زمان افزایش میدیم.
    بازی رو شروع کنید .اتفاق های جالبی براتون میفته در طول این بازی که خیلی جذابه.
    شاد باشی اقا مهدی
    ممنونم کماچه جان. حتما از همین امروز شروعش میکنم.
    روی قله موفقیت, امینو بزرگ منتظر همه ماست.

4. 52 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلااااااااااااام به همه ی بازی فراوانی های عزیز

روز پنجاه و یکم بازی فراوانی هستم و هر روز اشتیاق من بیشتر و بیشتر میشه برای ادامه دادنش، خیلی جالبه که آگاهانه نمیدونیم چه تاثیراتی داره (میدونیم ها ... ولی خیلی کم) اما در ناخودآگاهمون چنان تغییراتی میده که بقول معروف " فردا صداش درمیاد "

مثلا یکی از چیزایی من متوجه شدم این بوده که با انجام دادن بازی فراوانی و تغییر ظرفیت ذهن، خروجی های پولی ما کمتر میشه مثلا اگر هر ماه یه خرج خیلی عجیبی پیش میومد تا بخش بزرگی از پول ورودی ما رو با خودش درگیر کنه اون مسائل پیش نمیاد یا اگر هم بیاد در مقیاس کوچکتری هستش، از طرفی ورودی پول هم بیشتر میشه از جاهایی که اصلا فکرش رو نمیکردی
    برات پول میرسه و این فقط و فقط نشون دهنده تغییر ظرفیته که میتونه پول بیشتری در خودش جا بده.
    خیلی خوشحالم که بازی فراوانی رو این بار در بهترین حالتش دارم انجام میدم و انقدر تاثیرات خوبی توی نظم دهی برنامه هام ایجاد کرده.
    بابت قانونمندی این جهان از خداوند سپاسگزارم و برای خودم و همه ی شما پول، سلامتی، شادی،سعادت،برکت آرزو میکنم
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

6. 62 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    37,002 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 320 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام.

روز 94 بازی فراوانی تموم شد ولی بعد اینکه بررسی کردم متوجه شدم 23 روز از این بازی رو ذهنم برای خرج کردن راحتش بوده. استاپ میکنم و دوباره از اول.

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

8. 58 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

kamanche آواتار ها
    50,182 بار در 2,339 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 602 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها
    سلام.

روز 94 بازی فراوانی تموم شد ولی بعد اینکه بررسی کردم متوجه شدم 23 روز از این بازی رو ذهنم برای خرج کردن راحتش بوده. استاپ میکنم و دوباره از اول.
    سلام جناب میر توحید
    میشه یه کم توضیح بدید؟ متوجه جملتون نشدم که چرا میخواید از اول شروع کنید .
    ممنون
    بازار به همه فرصت میده فقط باید صبر کنیم تا نوبتمون برسه

10. 47 کاربر برای این پست سودمند از kamanche عزیز تشکر کرده اند:

hiwa_1985 آواتار ها
    7,357 بار در 318 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    من 8 روزه بازی فراوانی رو انجام میدم ولی متاسفانه دیروز یادم رفت انجامش بدم بنابراین طبق قانون بازی از روز اول شروع میکنم .

12. 47 کاربر برای این پست سودمند از hiwa_1985 عزیز تشکر کرده اند:

m@hdi آواتار ها
    12,207 بار در 399 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها
    سلام.

سلام. جناب میرتوحید اگه قرار باشه بازی رو از ابتدا مجدد شروع کنید باز هم همون خریدهایی رو میکنید که در گذشته انجام دادین؟ یا تغییرش میدین؟
    ممکنه من مثلا مقداری پولی که دارم در طول روز خرجش کنم اما به هر دلیلی برمیگردم از ابتدا بازی رو انجام میدم. و اون مقدار پول رو چون قبلا میدونم چیا خریدم شاید تو چند دیقه لیست خرید رو پر کنم و منتظر روز بعد بمونم. این از لحاظ روانی مشکلی نداره؟ شاید دیگه اون حس نیازی که دفه اول داشتی رو نداشته باشی.
    روی قله موفقیت, امینو بزرگ منتظر همه ماست.

14. 49 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    یاد شده
    در 320 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
    سلام جناب میر توحید
    میشه یه کم توضیح بدید؟ متوجه جملتون نشدم که چرا میخواید از اول شروع کنید .
    ممنون
    سلام روز بخیر.
    مواردی هستن که کمترین توضیح رو نوشتم راجب خرید و نشون میده ذهنم برای فرار اینکارو میکنه. و مواردی هستن که خرید هایی داشتم کادو دادم به بقیه و اینها نشون میده ذهنم برای فرار اینکارو کرده و نباید از حد نرمالش خارج بشه.

_______

16. 59 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    یاد شده
    در 320 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط m@hdi نمایش پست ها
    سلام. جناب میرتوحید اگه قرار باشه بازی رو از ابتدا مجدد شروع کنید باز هم همون خریدهایی رو میکنید که در گذشته انجام دادین؟ یا تغییرش میدین؟
    ممکنه من مثلا مقداری پولی که دارم در طول روز خرجش کنم اما به هر دلیلی برمیگردم از ابتدا بازی رو انجام میدم. و اون مقدار پول رو چون قبلا میدونم چیا خریدم شاید تو چند دیقه لیست خرید رو پر کنم و منتظر روز بعد بمونم. این از لحاظ روانی مشکلی نداره؟ شاید دیگه اون حس نیازی که دفه اول داشتی رو نداشته باشی.
    سلام روز بخیر

بله همون خرید های قبلی به احتمال زیاد تکرار میشن ولی اینبار آگـــــــــاهانه ذهنم رو کنترل میکنم تا با جزئیات بیشتر خریدم رو توضیح بدم و حتی شده عکسی ازش پرینت کنم و توضیح بدم.
    مواردی هستن که کمترین توضیح رو نوشتم راجب خرید و نشون میده ذهنم برای فرار اینکارو میکنه. و مواردی هستن که خرید هایی داشتم کادو دادم به بقیه و اینها نشون میده ذهنم برای فرار اینکارو کرده و نباید از حد نرمالش خارج بشه.

_______

18. 56 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

reiwa آواتار ها
    8,050 بار در 254 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود بر بزرگان آکادمی

روز 28
    ساعتی میزان آنی ،ساعتی موزون این
    بعداز این ،میزان خودشو ،تا شوی موزون خویش

20. 42 کاربر برای این پست سودمند از reiwa عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 44 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 44 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع