صفحه 196 از 673 نخستنخست ... 96146186194195196197198206246296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,951 به 1,960 از 6726

موضوع: بازی فراوانی

540 بار در 132 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammads نمایش پست ها
    منم در حال حاضر راهنمایی و رانندگی تهرانم. این احساساتی که توی دوران خدمت به آدم دست میده, بعد از مدتی تبدیل میشه به عادت. نباید بزاری این اتاق بیفته. باید موفقیت و همین بازی فراوانی و ایجاد تصویرسازی بشه بخشی از وجودت. درسته خیلی اعصاب آدم رو درگیر میکنن و نمیزارن آدم متمرکز باشه, ولی سعی کن برای اهدافت بجنگی. بعد از خدمتت, تبدیل میشه به یه آدم دیگه. فعلا تا میتونی تو خدمت رو خودت کار کن
    بشدت ادم های سمی دورمه محیط بشدت سمی و مخرب تلاشمو میکنم منتی بعضی از روزا بقدری اذیت میکنن ادمو حوصلهی هیچ کاری ندارم بعد حس کم کاری بهم دست میده و عدم تلاش

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از ehsanh عزیز تشکر کرده اند:

117 بار در 37 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب و احترام
    درود بر خانواده بزرگ آکادمی ویو
    امروز با خرید یک میز گیمینگ توپ نودمین روز رو جشن گرفتم.
    بدون توقف و همراه با لذت فراوان
    از غیب وکیهان پولی نرسید ولی بزرگترین ایراد شخصی رو نشانه گرفت ... بی نظمی و عدم پشتکار ... که تنها همین مرا بس است.
    بزرگترین دستاورد فراوانی در کنار لذت بردن از نعمات فراوانی , تنظیم برنامه روزانه و الزام به اجرای آن بود.
    استاد عزیزم امینوی بزرگ ممنونم
    امروزم بهتر از دیروزم شده و این بدون شک یک قدم بزرگ برای خوشبختی است .
    تمرکز می کنیم بر فراوانی و فرصت ها
    آروزی سلامتی و فراوانی برای همه شما عزیزان

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از freedom عزیز تشکر کرده اند:

1,258 بار در 220 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام بر استاد عزیزم و دوستان گلم.
    من و همسرم امروز روز 90 رسیدیم البته قبلا دو سه باری تا روز 56 و 27 جلو امده بودیم ولی چون روز بعدش رو فراموش کرده بودیم بازی قطع شد.تصمیم گرفتیم روزی 500 دلار به موجودیمون اضافه بشه تا روز نودم بشه 45 هزار دلار
    میخوام نتایجی که از این بازی گرفتیم رو باهاتون به اشتراک بذارم.
    اول نظم و ساخت ی عادت درست و انجام ی سری کارهای کوچیک که نتیجش خیلی بزرگه
    دوم اینکه به ما یاد داد که نعمت و ثروت خیلی زیاده اگه ما هنوز به اون چیزی که میخوایم نرسیدیم چون توی مدارش نبودیم ظرف ذهنیمون رو بزرگ نکردیم
    سوم صبر رو بهمون یاد داد روزهایی بود که ی چیزی میخواستیم بخریم ولی نمیتونستیم چون قیمتش بیشتر بود صبر میکردیم تا پولمون برسه
    چهارم دیدمون رو نسبت به چیزها عوض کرد مثلا فهمیدیم که با 40 هزار دلار میتونیم فقط یک ساعت رومنس زیبا خرید.
    با پولی که وارد حسابمون میشد به مسافرت های طولانی میرفتیم که خیلی برامون احساسات واقعی بیشتری رو فراهم میکرد. قبلا 3000 دلار رو نمیتونستیم خرج کنیم ولی الان شاید بعضی روزا کمتر از یک ربع سی چهل هزار دلار رو خرج میکنیم
    ذهنمون شرطی شده جدیدا داریم ی پروژه هایی رو ران میکنیم که تا چند روز بعدش داریم کاملش میکنیم.
    از استاد مهربان و ادمین عزیزتشکر میکنم. لطفا فایل بازی فراوانی رو بعد از 90 روز بفرستید برامون

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

TaMo40 آواتار ها
    703 بار در 176 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با عرض سلام خدمت استاد امینوی عزیز و تک تک اعضای خانواده.

بالأخره بعد از یک سال، دیروز بازی فراوانی تموم شد و چقدر حس خوبیه وقتی یک قدم به موفقیت نزدیکتر می شیم. حالا باید تمام تمرکزم رو بزارم روی مطلالب دوره تا بعد از تسلط به مباحث دوره به کسب درآمد برسم و بعدش برم تو کار خرید چیزهایی که تو دفتر فراوانی نوشتم.
    بچه ها این حس خوب رو به همه تون تقدیم می کنم و امیدوارم همیشه تو زندگیتون حس و حال خوب برای ادامه مسیر داشته باشید.
    یه توصیه می کنم به دوستانی که فراموش می کنن که بازی فراوانی انجام بدن. من خودم برای اینکه کاری رو فراموش نکنم از آلارم موبایلم استفاده می کنم. به شما هم توصیه می کنم که از آلارم موبایلتون استفاده کنید. خیلی جوابه. دقیق یادآوری می کنه و نمیذاره فراموش کنید.

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک اعضای خانواده آکادمی ویو ...
    ترسوها شروع نمي كنن، ضعيف ها تموم نمي كنن و برنده ها هيچ وقت كوتاه نميان ...

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از TaMo40 عزیز تشکر کرده اند:

hamid reza آواتار ها
    2,284 بار در 507 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط TaMo40 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت استاد امینوی عزیز و تک تک اعضای خانواده.

بالأخره بعد از یک سال، دیروز بازی فراوانی تموم شد و چقدر حس خوبیه وقتی یک قدم به موفقیت نزدیکتر می شیم. حالا باید تمام تمرکزم رو بزارم روی مطلالب دوره تا بعد از تسلط به مباحث دوره به کسب درآمد برسم و بعدش برم تو کار خرید چیزهایی که تو دفتر فراوانی نوشتم.
    بچه ها این حس خوب رو به همه تون تقدیم می کنم و امیدوارم همیشه تو زندگیتون حس و حال خوب برای ادامه مسیر داشته باشید.
    یه توصیه می کنم به دوستانی که فراموش می کنن که بازی فراوانی انجام بدن. من خودم برای اینکه کاری رو فراموش نکنم از آلارم موبایلم استفاده می کنم. به شما هم توصیه می کنم که از آلارم موبایلتون استفاده کنید. خیلی جوابه. دقیق یادآوری می کنه و نمیذاره فراموش کنید.

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک اعضای خانواده آکادمی ویو ...
    سلام بهتون تبریک میگم
    من خودم 121 روز رو استاپ خوردم و الان دوباره شروع کردم و روز 20 ام
    و ممنون از توصیه خوبتون

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از hamid reza عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط freedom نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام
    درود بر خانواده بزرگ آکادمی ویو
    امروز با خرید یک میز گیمینگ توپ نودمین روز رو جشن گرفتم.
    بدون توقف و همراه با لذت فراوان
    از غیب وکیهان پولی نرسید ولی بزرگترین ایراد شخصی رو نشانه گرفت ... بی نظمی و عدم پشتکار ... که تنها همین مرا بس است.
    بزرگترین دستاورد فراوانی در کنار لذت بردن از نعمات فراوانی , تنظیم برنامه روزانه و الزام به اجرای آن بود.
    استاد عزیزم امینوی بزرگ ممنونم
    امروزم بهتر از دیروزم شده و این بدون شک یک قدم بزرگ برای خوشبختی است .
    تمرکز می کنیم بر فراوانی و فرصت ها
    آروزی سلامتی و فراوانی برای همه شما عزیزان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ma2ta نمایش پست ها
    سلام بر استاد عزیزم و دوستان گلم.
    من و همسرم امروز روز 90 رسیدیم البته قبلا دو سه باری تا روز 56 و 27 جلو امده بودیم ولی چون روز بعدش رو فراموش کرده بودیم بازی قطع شد.تصمیم گرفتیم روزی 500 دلار به موجودیمون اضافه بشه تا روز نودم بشه 45 هزار دلار
    میخوام نتایجی که از این بازی گرفتیم رو باهاتون به اشتراک بذارم.
    اول نظم و ساخت ی عادت درست و انجام ی سری کارهای کوچیک که نتیجش خیلی بزرگه
    دوم اینکه به ما یاد داد که نعمت و ثروت خیلی زیاده اگه ما هنوز به اون چیزی که میخوایم نرسیدیم چون توی مدارش نبودیم ظرف ذهنیمون رو بزرگ نکردیم
    سوم صبر رو بهمون یاد داد روزهایی بود که ی چیزی میخواستیم بخریم ولی نمیتونستیم چون قیمتش بیشتر بود صبر میکردیم تا پولمون برسه
    چهارم دیدمون رو نسبت به چیزها عوض کرد مثلا فهمیدیم که با 40 هزار دلار میتونیم فقط یک ساعت رومنس زیبا خرید.
    با پولی که وارد حسابمون میشد به مسافرت های طولانی میرفتیم که خیلی برامون احساسات واقعی بیشتری رو فراهم میکرد. قبلا 3000 دلار رو نمیتونستیم خرج کنیم ولی الان شاید بعضی روزا کمتر از یک ربع سی چهل هزار دلار رو خرج میکنیم
    ذهنمون شرطی شده جدیدا داریم ی پروژه هایی رو ران میکنیم که تا چند روز بعدش داریم کاملش میکنیم.
    از استاد مهربان و ادمین عزیزتشکر میکنم. لطفا فایل بازی فراوانی رو بعد از 90 روز بفرستید برامون
    سلام
    خیلی عالی تبریک میگم بهتون.برای دریافت فایل بعد از 90 روز به پشتیبان تلگرام پیام بدید.
    من روز 220 رو امروز تموم کردم.از بعد از روز 90 هم کارتون سخت میشه و هم اسون.اسون از این نظر که اعتماد به نفس پیدا کردید و به این بازی عادت کردید و احتمالا نتیجه شو تا الان هم تو زندگیتون دیدید.
    سخت از این نظر که خیلی از چیزهایی که فکرشو میکردید و نمیکردید و خریدید.شاید به دنبال چیزهای لوکس برای خودتون و عزیزانتون برید و شاید هم به بذل و بخشش بپردازید.
    هر مرحله از این بازی سختی ها و شیرینی های خودشو داره.
    تبریک میگم شما جزو معدود افرادی هستید که تونستید 90 روز رو تموم کنید.
    in all chaos there is calculation

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,539 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad heydari نمایش پست ها
    حاج اقا سلام وقتت بخیر
    حسام جون داداش میشه بگی این بازی رو دقیقا چجوری انجام میدی ؟ بهش فکر میکنی و مینویسی یا چشاتو میبندی فقط فکر میکنی ؟
    من میخوام شروع کنم و بیشتر تو این تاپیک و صفحات اخر پست های شما بود منم که با اخلاقت حال میکنم گفتم از خودت بپرسم که اینجوری خیلی ام عالی شد
    درود بر دوست عزیزم امیدوارم حالت عالی باشه
    پوزش از بابت تاخیر در پاسخ دهی
    روش من بدین صورت است
    شما به دوچیز نیاز داری
    یک دفترچه مختص اینکار تهیه کردم و خریدهای هروزم رو داخلش مینویسم و با جزییات جنس مدل نوع قیمت..دوم اینرنت که صامل دیجی کالا و ترب وو میشه
    همیشه سعی میکنم موقع خریدها حس واقعی بودن رو داشته باشم بدین صورت که نظرات کاربران رو میخونم درموردش سرچ میکنم وو
    اوایل شاید خسته کننده بنظر بیاد ولی ممارست در اینکار حس خوبی بهت میده ولی باید بهش فرصت بدی تا اثرمرکب خودشو نشون میده

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,539 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود برهمگی
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    روز چهل و ششم بازی فراوانی تمام شد
    خداروشکر که ثروتمندیم و به خواسته هامون رسیدیم
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

117 بار در 37 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام
    خیلی عالی تبریک میگم بهتون.برای دریافت فایل بعد از 90 روز به پشتیبان تلگرام پیام بدید.
    من روز 220 رو امروز تموم کردم.از بعد از روز 90 هم کارتون سخت میشه و هم اسون.اسون از این نظر که اعتماد به نفس پیدا کردید و به این بازی عادت کردید و احتمالا نتیجه شو تا الان هم تو زندگیتون دیدید.
    سخت از این نظر که خیلی از چیزهایی که فکرشو میکردید و نمیکردید و خریدید.شاید به دنبال چیزهای لوکس برای خودتون و عزیزانتون برید و شاید هم به بذل و بخشش بپردازید.
    هر مرحله از این بازی سختی ها و شیرینی های خودشو داره.
    تبریک میگم شما جزو معدود افرادی هستید که تونستید 90 روز رو تموم کنید.

جناب tarokh عزیز ممنون از بذل توجه شما
    حق با شماست
    امروز کارم سخت تر شد و اولین بار با تاخیر سراغ خرج کردم رفتم ... دلیلش ننویسم بهتره
    در این مسیر اصلا بذل و بخشش نداشتم و احتمالا نخواهم داشت .
    برای رسیدن به 365 روز ادامه خواهم داد.
    سپاسگزارم

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از freedom عزیز تشکر کرده اند:

hoseinrahimi آواتار ها
    30,324 بار در 4,520 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 588 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    به نام خداوند بخشنده و مهربان که هر چه داریم از لطف و کرم اوست.

سلام خدمت استاد عزیز و همه دوستان گرامی

بالاخره 365 روز بازی فراوانی از قراره اضافه شدن روزی 1 میلیون تومان تمام شد.

میخوام استارتش رو مجدد بزنم با اضافه شدن روزانه 100دلار تا یک سال.

به امید اینکه همه دوستان به زودی زود نتیجه زحمات خودشون رو ببینن و همگی باهم زیره سایه خداوند متعال و استاد عزیز و گرانبهامون به اون هدف نهایی خودمون برسیم.

شادتر موفق تر و پیروزتر از همیشه باشید.
    درک زمان .......تغییر زندگی.......

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از hoseinrahimi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 28 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع