صفحه 194 از 666 نخستنخست ... 94144184192193194195196204244294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,931 به 1,940 از 6658

موضوع: بازی فراوانی

miRHesam آواتار ها
    3,536 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود بر همگی امیدوارم عالی باشید دوستان
    روز سی و هستم بازی فراوانی هم سپری شد
    چند روزیه که وارد امواج اصلاحی و مناطق سایدوی روحی شدیم و بین سقف و کف رنج میزنیم گاهن اول روز فراموشم میشه که بازیو انجام بدم اواسط یا نزدیکای غروب به ذهنم خطور میکنه این بازی مهجور مانده!
    نکته دیگه ای که امروز بهش برخوردم خرید بازار برای منزل بود که پس از خرید و تصویه صورت حساب دچار خشم درونی از شرایط و ج ا ا شدم و هنوز افکارم درگیر اون موقعس.. درحالیکه معجزه شکرگزاری میگه که در این مواقع خدا رو شکر کن از بابت اینکه پول داری و میتونی از پس هزینه ای زندگی بربیای و اندیشه هارو بگذار روی داشته هایت.
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود بر همگی امیدوارم عالی باشید دوستان
    روز چهل ام بازی فراوانی هم سپری شد
    چه جالب هست در فاصله دوروز بین گزارش قبلی و گزارش فعلی عزیزی گزارش یا مطالبی رو بارگزاری نکرده است امیدوارم خیر باشه

این پیوستگی شاید دلیلی داشته از جانب پروردگار. خواستم بنویسم که شرایطی که در پست قبلی بدان ها اشاره شد بقول جناب امینو صرفن اصلاح مسیر بودن (اگر هدفی داشته باشیم.) و ممکن هست برای هر عزیزی اتفاق بیفته که بلاشک همه با کم و کیف های متفاوت تجربه اش خواهند کرد. در کنار یکدیگر بمانیم.
    نگران فردایت نباش

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,906 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بازی فراوانی.چالش عجیب و ترسناکی که 90 روز پشت هم انجام دادنش برای من 8بار تلاش و حدود 1 سال و نیم زمان برد.عجیب از این نظر که چطوری یادم میرفت؟ترسناک از این نظر که فهمیدم چقدر اوضاعم در خصوص باور های مالی بده.
    اولین بار 99/10/25 شروع کردم.قبل از ورود به اکادمی.تا روز 58 پیش رفتم و استاپ خوردم.خیلی جدی نگرفتمش و ادامه ندادم.اما از وقتی اومدم اکادمی تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم و به ترتیب برای بار دوم در روز 11،بار سوم در روز 31،بار چهارم در روز 12،بار پنجم در روز 77،بار ششم در روز 59،بار هفتم در روز 2 استاپ خوردم و در نهایت بار هشتم رو امروز به 90 رسوندم.
    از تاثیرات مثبت این بازی در این تاپیک به قدر کافی گفته شده و نیاز نیست من هم بخوام چیزی در این مورد بگم.فقط خواستم تلاش های خودم رو تو این 1 سال و نیم به اشتراک بزارم و واقعا خیلی خوشحالم که تونستم تمومش کنم.چون فکر نمیکردم از پسش بر بیام بخصوص بعد از اینکه یک بار در روز 77 استاپ خورده بودم.
    از روزی که شروع کردم توی یه دفتر نوشته بودم و امروز شروع کردم به نگاه کردن اون دفتر.از تمامی تاریخ هایی که در این بازی استاپ خورده بودم عکس گرفتم و اینجا به اشتراک میزارم.
    IMG_20220602_095319.jpg
    یه جاهایی که خسته میشدم ازش به خودم میگفتم تهش که چی؟ولش کن بابا ارزش این همه اعصاب خورد کنی و وقت گذاشتن نداره.تهشم که یادت میره ادامه بدی.اما امروز که به روز 90 رسیدم واقعا خوشحالم که ادامه دادم ارزشش رو داشت.تصمیم دارم همچنان ادامه بدم و ببینم تا کجا میرم.ممنون از همه
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    بازی فراوانی.چالش عجیب و ترسناکی که 90 روز پشت هم انجام دادنش برای من 8بار تلاش و حدود 1 سال و نیم زمان برد.عجیب از این نظر که چطوری یادم میرفت؟ترسناک از این نظر که فهمیدم چقدر اوضاعم در خصوص باور های مالی بده.
    اولین بار 99/10/25 شروع کردم.قبل از ورود به اکادمی.تا روز 58 پیش رفتم و استاپ خوردم.خیلی جدی نگرفتمش و ادامه ندادم.اما از وقتی اومدم اکادمی تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم و به ترتیب برای بار دوم در روز 11،بار سوم در روز 31،بار چهارم در روز 12،بار پنجم در روز 77،بار ششم در روز 59،بار هفتم در روز 2 استاپ خوردم و در نهایت بار هشتم رو امروز به 90 رسوندم.
    از تاثیرات مثبت این بازی در این تاپیک به قدر کافی گفته شده و نیاز نیست من هم بخوام چیزی در این مورد بگم.فقط خواستم تلاش های خودم رو تو این 1 سال و نیم به اشتراک بزارم و واقعا خیلی خوشحالم که تونستم تمومش کنم.چون فکر نمیکردم از پسش بر بیام بخصوص بعد از اینکه یک بار در روز 77 استاپ خورده بودم.
    از روزی که شروع کردم توی یه دفتر نوشته بودم و امروز شروع کردم به نگاه کردن اون دفتر.از تمامی تاریخ هایی که در این بازی استاپ خورده بودم عکس گرفتم و اینجا به اشتراک میزارم.
    IMG_20220602_095319.jpg
    یه جاهایی که خسته میشدم ازش به خودم میگفتم تهش که چی؟ولش کن بابا ارزش این همه اعصاب خورد کنی و وقت گذاشتن نداره.تهشم که یادت میره ادامه بدی.اما امروز که به روز 90 رسیدم واقعا خوشحالم که ادامه دادم ارزشش رو داشت.تصمیم دارم همچنان ادامه بدم و ببینم تا کجا میرم.ممنون از همه
    بهنام عزیز سلام.تبریک میگم بهت و واقعا جای خوشحالی داره این پشتکار و تلاش شما.تا به امروز شما 4میلیارد و 95 میلیون پول خرج کردید(تا روز 90) اگر کل این پول یکجا به شما داده شده بود شاید میرفتید یک ماشین یا خونه یا هرچیزی که دوست داشتید میخریدید.ولی چون قطره قطره بوده در این بازی ذهن و ناخوداگاه شما هم با این پول رشد کرده.از روز 90 به بعد شما با اعتماد به نفس بیشتری بازی رو ادامه میدید چون اون سد 90 روز در ذهن شما شکسته.تجربه ای که من بعد از روز 90 داشتم این بود که بیشتر درگیر وسایل لوکس و لاکچری شدم و بذل و بخشش بیشتری پیدا کردم.برای عزیزانم چیزهایی که دوست داشتم رو خریدم و حتی چندین کار خیر انجام دادم.تاثیر فوق العاده ای داره این بازی. پیشنهاد میکنم قطع نکنید و ادامه بدید.
    (بنده امروز روز 218 رو گذروندم)

تبریک به شما
    روز خوبی داشته باشید
    in all chaos there is calculation

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود بر همگی
    مطعنم سرشار از ثروت و انرژی هستید
    روز چهل و دوم از بازی فراوانی هم سپری شد
    خدایا ممنونم که ثروتمندم و میتونم چیزهایی رو بخرم که لایقش هستم
    نگران فردایت نباش

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

540 بار در 132 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    دوستان من تا الان 3 بار این بازی رو انجام دادم طی این 8 سالی که با این بازی اشنا شدم و اولین بار تا 32 روز بعدی تا 78 روز و بعدی که تا همین چندهفته پیش بود تا روز 98 رفتم و علت اینکه نتونستم ادامه بدم این بود که چون در خدمت سربازی هستم اماده باش خوردیم و نتونستم اون روز انجامش بدم .
    حالا سوالی که دارم اینه اگر مثلا ما یه وسیله ای رو بخوایم و قیمتش گرون باشهایا میتونیم به صورت قسطس هر روز پرداخت کنیم از این پوله که خر مثلا پولش تموم شه مثلا خونه میخوای و پول خونه رو هر روز با اون مقدار پولی که وارد حسابت میشه پرداخت کنی تا تموم بشه؟؟؟
    و مورد بعدی اینکه هنوز تاثیر چندانی رو حس نکردم توی زندگیم نمیدونم شاید خدمت نمیزاره ولی خوب بازم از امروز شروع کردم به امید خدا

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از ehsanh عزیز تشکر کرده اند:

Dr.Mahdi آواتار ها
    23 بار در 4 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanh نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    دوستان من تا الان 3 بار این بازی رو انجام دادم طی این 8 سالی که با این بازی اشنا شدم و اولین بار تا 32 روز بعدی تا 78 روز و بعدی که تا همین چندهفته پیش بود تا روز 98 رفتم و علت اینکه نتونستم ادامه بدم این بود که چون در خدمت سربازی هستم اماده باش خوردیم و نتونستم اون روز انجامش بدم .
    حالا سوالی که دارم اینه اگر مثلا ما یه وسیله ای رو بخوایم و قیمتش گرون باشهایا میتونیم به صورت قسطس هر روز پرداخت کنیم از این پوله که خر مثلا پولش تموم شه مثلا خونه میخوای و پول خونه رو هر روز با اون مقدار پولی که وارد حسابت میشه پرداخت کنی تا تموم بشه؟؟؟
    و مورد بعدی اینکه هنوز تاثیر چندانی رو حس نکردم توی زندگیم نمیدونم شاید خدمت نمیزاره ولی خوب بازم از امروز شروع کردم به امید خدا
    سلام
    پول هر روز را در همان روز باید خرج کنید و نمیتوانید هزینه کالا یا خدمات را بصورت اقساطی یا بصورت چک مدت دار پرداخت کنید. باید کالا یا کالاهایی متناسب با همان میزان پول تهیه کنید و هزینه آنرا در همان روز تسویه کنید. (نه کمتر و نه بیشتر)
    ویرایش توسط Dr.Mahdi : 06-03-2022 در ساعت 01:57
    (حرص و طمع بنده تدبیر توست***بنده مشو درهم و دینار را)

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Dr.Mahdi عزیز تشکر کرده اند:

18 بار در 5 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان بخصوص اون عزیزانی که این بازی زیبا و کاربردی رو طراحی کردن
    15 ماه هست که وارد خانواده خوب آکادمی شدم و همون روزهای اول این بازی بگوشم خورد ولی انجامش نمی دادم از درون اعتقادی به این بازی نداشتم و باور داشتم که این فقط یه بازی هست و دنیای بیرون و محیط زندگی با این قوانین جور نیست .با اینکه استاد امینو روی انجام دادن این بازی خیلی تاکید داشتن ولی باز زیر بار نمی رفتم و قبول نمی کردم . این قضیه تا 11 ماه ادامه داشت تا اینکه توی تریدهام متوجه شدم که ترید همش بحث تکنیکال نیست جنبه های روانشناسی و احساساتی که نسبت به پول داری خیلی مهمتر هست همون موقع استاد تو یکی از وبینارها گفت که چه کسانی هنوز بازی فروانی انجام میدن ؟ بعد گفت حالا متوجه شدید که چرا پولهای زیاد دست یه کمی از افراد هست.اونجا بود که فهمیدم که یکی راز موفق شدن و ثروتمند شدن مدوامت در کارها هست. تصمیم گرفتم بازی فروانی رو شروع کنم در تاریخ 15/11/1400 استارت کار رو زدم و تا الان که روز 120 هستم این کارادامه داره .
    تاثیرات این بازی خیلی برام جالب بود که در زیر به بعضی از آنها اشاره می کنم
    1 - برداشته شدن باورهای محدود کننده
    تو این بازی به یه جاهای میرسی که فکر می کنی بیشتر از این دیگه نمی تونی خرج کنی و کلافه میشی . ولی با صبر و کمک خواستن از خدا این مرحله رو پشت سر میگذرونین . تقریبا دو بار این خستگی برام پیش اومد که تو هر دو مرحله از خدا کمک خواستم و خدا راههای خوبی پیش پام گذاشت که تا یک ماه و نیم دیگه خیالم راحت شد و به این نتیجه رسییدم که اگه ذهن وظرفیت ما محدود هست ولی خدا که محدود نیست اگه ازش راهنمایی بخوای راههای خوبی رو پیش پات میذاره
    2- تنبهی که تو این بازی هست خودش یه جور نیرو محرکه هست.
    این نکته خیلی می تونه برای تغییر عادت ها خوب باشه که اگر یه عادتی رو که می خوای ترک کنی یا انجام بدی اگه براش تنبه در نظر بگیری باعث میشه که اون عادت رو انجام ندی
    3 - ایجاد نظم درونی هست
    یکی از خوبیهای این بازی ایجاد نظم درونی هست که به نظر من یکی از علتهای موفقیت داشت نظم در طولانی مدت هست.
    درخواست راهنمایی
    1- با وجود اینکه اون باور قبلی که (این فروانی فقط توی بازی هست و دنیای بیرون از این خبرا نیست ) کم رنگ شده ولی هنوز انگار به یقین نرسیدم قبول کردنش یکم هنوز سخت هست . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چطور این باور و به یقین تبدیل کنم.

2- استاد گفتن که به روز 90 که رسیدید یه پیام بهم بدین که یک وبینار براتون ارسال کنم اگه راهنمایی کنید که چطور می تونم به این وبینار دسترسی داشته باشم ممنون میشم

انشاالله قصد ادامه این بازی خوب رو تا یک سال دارم امیدوارم که خدا کمک کنه و این راه درست برم .
    در پایان هم از همه عزیزانی که در این انجمن زحمت می کشن کمال تقدیر و تشکر را دارم.

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از a.kazemifard عزیز تشکر کرده اند:

hamid reza آواتار ها
    2,284 بار در 507 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان یک سوال

آیا وقتی در بازی چیزی را میخریم پول پست رو هم باید بهش اضافه کنیم ؟

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از hamid reza عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,906 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط a.kazemifard نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان بخصوص اون عزیزانی که این بازی زیبا و کاربردی رو طراحی کردن
    15 ماه هست که وارد خانواده خوب آکادمی شدم و همون روزهای اول این بازی بگوشم خورد ولی انجامش نمی دادم از درون اعتقادی به این بازی نداشتم و باور داشتم که این فقط یه بازی هست و دنیای بیرون و محیط زندگی با این قوانین جور نیست .با اینکه استاد امینو روی انجام دادن این بازی خیلی تاکید داشتن ولی باز زیر بار نمی رفتم و قبول نمی کردم . این قضیه تا 11 ماه ادامه داشت تا اینکه توی تریدهام متوجه شدم که ترید همش بحث تکنیکال نیست جنبه های روانشناسی و احساساتی که نسبت به پول داری خیلی مهمتر هست همون موقع استاد تو یکی از وبینارها گفت که چه کسانی هنوز بازی فروانی انجام میدن ؟ بعد گفت حالا متوجه شدید که چرا پولهای زیاد دست یه کمی از افراد هست.اونجا بود که فهمیدم که یکی راز موفق شدن و ثروتمند شدن مدوامت در کارها هست. تصمیم گرفتم بازی فروانی رو شروع کنم در تاریخ 15/11/1400 استارت کار رو زدم و تا الان که روز 120 هستم این کارادامه داره .
    تاثیرات این بازی خیلی برام جالب بود که در زیر به بعضی از آنها اشاره می کنم
    1 - برداشته شدن باورهای محدود کننده
    تو این بازی به یه جاهای میرسی که فکر می کنی بیشتر از این دیگه نمی تونی خرج کنی و کلافه میشی . ولی با صبر و کمک خواستن از خدا این مرحله رو پشت سر میگذرونین . تقریبا دو بار این خستگی برام پیش اومد که تو هر دو مرحله از خدا کمک خواستم و خدا راههای خوبی پیش پام گذاشت که تا یک ماه و نیم دیگه خیالم راحت شد و به این نتیجه رسییدم که اگه ذهن وظرفیت ما محدود هست ولی خدا که محدود نیست اگه ازش راهنمایی بخوای راههای خوبی رو پیش پات میذاره
    2- تنبهی که تو این بازی هست خودش یه جور نیرو محرکه هست.
    این نکته خیلی می تونه برای تغییر عادت ها خوب باشه که اگر یه عادتی رو که می خوای ترک کنی یا انجام بدی اگه براش تنبه در نظر بگیری باعث میشه که اون عادت رو انجام ندی
    3 - ایجاد نظم درونی هست
    یکی از خوبیهای این بازی ایجاد نظم درونی هست که به نظر من یکی از علتهای موفقیت داشت نظم در طولانی مدت هست.
    درخواست راهنمایی
    1- با وجود اینکه اون باور قبلی که (این فروانی فقط توی بازی هست و دنیای بیرون از این خبرا نیست ) کم رنگ شده ولی هنوز انگار به یقین نرسیدم قبول کردنش یکم هنوز سخت هست . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چطور این باور و به یقین تبدیل کنم.

2- استاد گفتن که به روز 90 که رسیدید یه پیام بهم بدین که یک وبینار براتون ارسال کنم اگه راهنمایی کنید که چطور می تونم به این وبینار دسترسی داشته باشم ممنون میشم

انشاالله قصد ادامه این بازی خوب رو تا یک سال دارم امیدوارم که خدا کمک کنه و این راه درست برم .
    در پایان هم از همه عزیزانی که در این انجمن زحمت می کشن کمال تقدیر و تشکر را دارم.
    سلام دوست عزیز.خیلی ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربتون و نکات خوبی که گفتید.جواب سوالتون رو در وبینار مربوطه میتونید بگیرید.برای دریافت وبینار به ادمین تلگرام پیام بدید براتون ارسال میکنند.من خودم تازه دیروز وبینار رو دیدم و کلا دیدگاهم نسبت به خیلی از مسایل تغییر کرد.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع