صفحه 193 از 667 نخستنخست ... 93143183191192193194195203243293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,921 به 1,930 از 6664

موضوع: بازی فراوانی

davood_66 آواتار ها
    302 بار در 73 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    مجدد سلام فکر کنم این کار درستی نیست که بخوایم خرید هامون اینجا بنویسیم. راستش ایطوری نمیتونیم سد های ذهنی رو بشکنیم. یه مثال میزنم من امروز قراره روز 127 تمام کنم و اصلا نمیدونم باهاش چیکار کنم این نشون میده من ظرفیت بیشتر از این ندارم چون نمیدونم اگر باشه باهاش چیکار کنم حالا یه دوستی دارم به نام داوود میاد میگه من امروز با 127 تومن رفتم سفر خوب منم سریع میگم آره چه فکر خوبی منم میرم سفر فردا یه دوست دیگه میاد میگه من فلان چی خریدم باز من میام میگم چه فکر خوبی چرا به ذهن من نرسید منم میخوام. خلاصه قدرت تفکر از ما گرفته میشه چون جای ما یکی دیگه فکر کرده و ما تقلید کردیم. بنظرم اگر نگیم چی خریدیم بهتر باشه اینطوری اجازه میدیم بقیه برای خودشون فکر کنن و مجبور بشن یواش یواش سد های ذهنیشون بشکنن.

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از davood_66 عزیز تشکر کرده اند:

765 بار در 107 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه و پر سود باشید یه سوالی داشتم من بازی فراوانی نسخه ios رو نصب کردم و الان با اون بازی میکنم چون اندروید نداشتم و اینکه اونجا هر روز 1000 دلار میده ولی اونجا اگه یه روز خرج نکنی می افته تو روز بعد ایا اینطوری درسته من 2 یا 3 روز یه بار خرج میکنم ممنون میشم راهنمای کنید

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از [email protected] عزیز تشکر کرده اند:

143 بار در 45 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همگی من یه سوال دارم من چند بار بازی رو انجام دادم هر بار تا یه عددی رفتم عددها هم متفاوت بودن یعنی یکی نبود ولی یکی دوبار تا 38 39 یا 40 هم رفتم ولی یادم میرفتو یا بنا به دلایلی انجام ندادم البته به این مرحله نرسیدم که ندونم چیکارش کنم ولی مثلا یادم میرفت یا مهمونی بودم عددشو یادم میرفت که یادداشت کنم
    حالا الان دوباره از اول سال شروع کردم ولی هرکاری میکنم یکی دو روز نهایتا 5 روز طول میکشه یه دفعه یادم میره یا یه چیزی میشه انجام نمیشه الان دو سه ماهه همین اتفاق برام میفته
    اگر راهی داره ممنون میشم کمک کنید

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از eli638 عزیز تشکر کرده اند:

Dr.Mahdi آواتار ها
    23 بار در 4 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli638 نمایش پست ها
    سلام به همگی من یه سوال دارم من چند بار بازی رو انجام دادم هر بار تا یه عددی رفتم عددها هم متفاوت بودن یعنی یکی نبود ولی یکی دوبار تا 38 39 یا 40 هم رفتم ولی یادم میرفتو یا بنا به دلایلی انجام ندادم البته به این مرحله نرسیدم که ندونم چیکارش کنم ولی مثلا یادم میرفت یا مهمونی بودم عددشو یادم میرفت که یادداشت کنم
    حالا الان دوباره از اول سال شروع کردم ولی هرکاری میکنم یکی دو روز نهایتا 5 روز طول میکشه یه دفعه یادم میره یا یه چیزی میشه انجام نمیشه الان دو سه ماهه همین اتفاق برام میفته
    سلام
    ساعت را زنگ بگذارید.
    (حرص و طمع بنده تدبیر توست***بنده مشو درهم و دینار را)

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Dr.Mahdi عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,906 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام.هرروز از خواب که بیدار شدید قبل از هرکاری اول این بازی رو انجام بدید.بعد از چند روز تبدیل به عادت میشه براتون.حتی اگر شاغل هستید 10 15 دقیقه زودتر مخصوص انجام بازی از خواب بیدار شید.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

mehranrashedi2 آواتار ها
    909 بار در 162 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه و پر سود باشید یه سوالی داشتم من بازی فراوانی نسخه ios رو نصب کردم و الان با اون بازی میکنم چون اندروید نداشتم و اینکه اونجا هر روز 1000 دلار میده ولی اونجا اگه یه روز خرج نکنی می افته تو روز بعد ایا اینطوری درسته من 2 یا 3 روز یه بار خرج میکنم ممنون میشم راهنمای کنید
    سلام وقتتون بخیر
    خیر متاسفانه اینطوری درست نیست
    و یه پیشنهاد دوستانه که دارم اینه که سعی کنید به صورت دستی هر روز بنویسید فلان مبلغ رو دارم و باهاش وسایل مورد نیازتون رو بخرید و مبلغ رو هم حتما باید تموم کنید و اگه تموم نشد و یا یادتون رفت باید باز هم از روز اول شروع کنید
    سلامت وشاد و موفق باشید
    سخت چیزیه که کمی زمان میبره٬ غیر ممکن چیزیه که کمی زمان بیشتری میخواد ...

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از mehranrashedi2 عزیز تشکر کرده اند:

mehranrashedi2 آواتار ها
    909 بار در 162 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتون بخیر سعی کنید این عادتتون رو به عادت های دیگه منگنه کنید مثلا همیشه قبل از مسواک زدن یا همیشه بعد از صبحانه خوردن انجام بدید
    یا اینکه سعی کنید برای کارهای روزانتون چک لیست بنویسید و در طول روز مرورش کنید تا چیزی رو از قلم نندازید
    سلامت وشاد و موفق باشید

سخت چیزیه که کمی زمان میبره٬ غیر ممکن چیزیه که کمی زمان بیشتری میخواد ...

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از mehranrashedi2 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mahdi نمایش پست ها
    سلام
    ساعت را زنگ بگذارید.
    ممنونم

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از eli638 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام.هرروز از خواب که بیدار شدید قبل از هرکاری اول این بازی رو انجام بدید.بعد از چند روز تبدیل به عادت میشه براتون.حتی اگر شاغل هستید 10 15 دقیقه زودتر مخصوص انجام بازی از خواب بیدار شید.
    ممنونم

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از eli638 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehranrashedi2 نمایش پست ها
    سلام وقتون بخیر سعی کنید این عادتتون رو به عادت های دیگه منگنه کنید مثلا همیشه قبل از مسواک زدن یا همیشه بعد از صبحانه خوردن انجام بدید
    یا اینکه سعی کنید برای کارهای روزانتون چک لیست بنویسید و در طول روز مرورش کنید تا چیزی رو از قلم نندازید
    سلامت وشاد و موفق باشید
    ممنونم

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از eli638 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع