صفحه 188 از 673 نخستنخست ... 88138178186187188189190198238288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,871 به 1,880 از 6726

موضوع: بازی فراوانی

miRHesam آواتار ها
    3,539 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadkazem نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان، فکر میکنم حدود دو سال و نیم از شروع این تاپیک زمان میگذره. من خودم حدود یک ماه هست که دوره فراکتالی رو تهیه کردم و وارد این انجمن شدم. با توجه به تورم عجیبی که در کشور وجود داره و ارزش پول روز به روز کمتر میشه آیا باید عدد ذهنی روزانه یک میلیون تومان رو بزرگتر کنیم یا نه؟ دو سال پیش روز 60 یا 70 براحتی میشد یه ماشین خرید. ولی الان خرج کردن این اعداد با هزینه های وحشتناکی که وجود داره کار سختی نیست. چون قراره با این بازی ذهنی نظم بخشیدن به برنامه های زندگیمون رو تمرین کنیم و به درآمدهای بزرگ فکر کنیم این سوال رو مطرح کردم.ممنونم

درود برشما دوست عزیز میزان پول شروع بسته به شخص خودتون هست میتونید با دومیلیون شروع کنید و هروز بعلاوه 2میلیون کنید یامثلن با دلار شروع کنید...بله حق باشماست هروز ارزش پول ملی کم میشه اما بنظرم این ازخوبیه این بازیه که توجه مارو به نعمت های کوچیک خداوند جلب میکنه
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

68 بار در 6 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنون از راهنماییتون

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadkazem عزیز تشکر کرده اند:

mohammad-zrm آواتار ها
    16,818 بار در 2,001 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1281 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_anvari نمایش پست ها
    به نام خدا و با سلام و ادب خدومت استاد عزیز و دوستان گرامی
    من یه مشکلی در انجام بازی فراوانی دارم و اون هم اینه که طبق قانون این بازی باید اولاً تمام پولی که هر روز به دست ما میاد رو خزج کنیم ثانیاٌ حتماً باید چیزهای مورد نیاز یا چیزهایی که دوست داریم رو بخریم و اجازه پس انداز هم نداریم خب من بعد از سه هفته با این پولهایی که دستم میاد همه چیزهایی که میشه با این مقدار پول خرید رو خریدم و طبق قانون بازی اجازه ندارم در حالی که کالایی رو به تازگی خریدم و نیازی به خرید مجدد اون ندارم از دوباره خرید کنم و این مقدار پول هم به در خرید کالاهای بزرگ و گرون قیمت مثل ماشین و خونه نمیخوره و باید پس انداز کنم که اون رو هم اجازه ندارم واقعا مستاصل میشم نمی دونم باید چکار کرد مگر این که بخوام خریدهای تکراری انجام بدم در حالی که قبلا خریدم و نیازی به اونها ندارم واقعا نمی دونم چیکار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    درود بر شما؛
    امیدوارم که حالتون خوب باشه.
    این سوال و مطلب برای تمامی کسایی که این بازی رو انجام میدن پیش میاد...
    اما در این حین، سوالی از خود میشه پرسید، اون هم اینه که آیا من واقعا تا این حد بیشتر نمیتونم خرج کنم؟؟؟ آیا آرزوهای من تا این حد قیمت دارن؟؟؟
    چیزهای تکراری لزوما به این معنی نیست که اگر در روز بیستم یک لپ تاپ خریدید در روز های پنجاهم دیگه نمیتونید بخرید، بر اساس نیازتون و علاقتون میتونید مجددا خرید کنید، اما اینطوری نباشه که از سر عدم حوصله باشه.
    خلاقیت:
    باید در خرج کردن خلاق باشید، مثلا بنده مدتی کلکسیون اسکناس های دلار و یورو جمع میکردم و میچسبوندم به در و دیوار خونمون (نه بر اساس پس انداز، بر اساس احساس خوبی که داشت)
    خوبی این بازی اینه که کسی که توی کویر نشسته هم میتونه کشتی تفریحی بخره (امینو)
    سفر برید، کالاهای اصل و برند بخرید، منزلتون رو هوشمند کنید، هدیه بدید، قبض هاتون رو پرداخت کنییید و میلیارها کار دیگه که فقط و فقط باید خررررج کنین.
    کسی که یک هواپیما میخواد بخره باید بهاء ش رو پرداخت کنه، بهای خرید هواپیما تعهد به بازی و خرج کردن و سپری کردن روزهاست.
    سپاسگذارم
    ویرایش توسط mohammad-zrm : 05-06-2022 در ساعت 23:38
    دو دسته از افراد هرگز پیشرفت زیادی نمیکنند؛
    1- افرادی که کاری که بهشان گفته میشود رو نمیتوانند انجام دهند ...
    2- افرادی که کاری بیشتر از آنچه که بهشان گفته شده انجام نمیدهد ...
    (ناپلئون هیل)

6. 20 کاربر برای این پست سودمند از mohammad-zrm عزیز تشکر کرده اند:

436 بار در 50 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-zrm نمایش پست ها
    درود بر شما؛
    امیدوارم که حالتون خوب باشه.
    این سوال و مطلب برای تمامی کسایی که این بازی رو انجام میدن پیش میاد...
    اما در این حین، سوالی از خود میشه پرسید، اون هم اینه که آیا من واقعا تا این حد بیشتر نمیتونم خرج کنم؟؟؟ آیا آرزوهای من تا این حد قیمت دارن؟؟؟
    چیزهای تکراری لزوما به این معنی نیست که اگر در روز بیستم یک لپ تاپ خریدید در روز های پنجاهم دیگه نمیتونید بخرید، بر اساس نیازتون و علاقتون میتونید مجددا خرید کنید، اما اینطوری نباشه که از سر عدم حوصله باشه.
    خلاقیت:
    باید در خرج کردن خلاق باشید، مثلا بنده مدتی کلکسیون اسکناس های دلار و یورو جمع میکردم و میچسبوندم به در و دیوار خونمون (نه بر اساس پس انداز، بر اساس احساس خوبی که داشت)
    خوبی این بازی اینه که کسی که توی کویر نشسته هم میتونه کشتی تفریحی بخره (امینو)
    سفر برید، کالاهای اصل و برند بخرید، منزلتون رو هوشمند کنید، هدیه بدید، قبض هاتون رو پرداخت کنییید و میلیارها کار دیگه که فقط و فقط باید خررررج کنین.
    کسی که یک هواپیما میخواد بخره باید بهاء ش رو پرداخت کنه، بهای خرید هواپیما تعهد به بازی و خرج کردن و سپری کردن روزهاست.
    سپاسگذارم
    ممنون از راهنماییتون

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از h_anvari عزیز تشکر کرده اند:

Saeed ida آواتار ها
    1,646 بار در 491 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    بازی جذاب و عالی ای هست ..
    سوالم اینه ایا ممکنه پول رو برا هدیه دادن و یا کمک به بقیه صرف کرد؟
    و سوال بعدی اینکه بعضی وقت ها ممکنه قیمت بعضی چیزها رو ندونم و باید مثلا برم حضوری بپرسم....
    تو این مواقع چکار کنم
    سپاس عزیزان
    MAKE YOUR BED

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Saeed ida عزیز تشکر کرده اند:

mudabber آواتار ها
    3,993 بار در 785 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 123 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    با عرض سلام و وقت بخیری دارم خدمت تمامی دوستان و اعضای نهایت گرامی اکادمی ویو
    به خصوص استاد عزیزم و ادمین های محترم که شبانه روزی دارن تلاش میکنن برای هرچه بهتر شدن این اکادمی و خانواده، خیلی خوشحالی که یکی از اعضای این خانواده هستم.
    من مجید هستم یکی از کاربران ویژه دوره های اکادمی ویو.
    مدت هشت ماهی میشه که به خانواده اکادمی ویو پیوستم و خدا رو شکر گذارم که شروع زنده گی تریدری من از این اکادمی بود.

بازی فراوانی:

زمانیکه نام بازی فراوانی رو شنیدم و استاد و بچه ها داشتن در باره اش صحبت میکردن فکر کردم که یک اپلیکیشنی هست که باید تو کامپیوترم نصب کنم و بعد شروع کنم به بازی، اومدم تو انجمن مربوطه و دیدم هیچ اپلیکیشنی نیست و یه سری توضیحاتی در پست شماره اول در مورد این بازی داده شده.
    پست مربوط رو زدم ریپلای و گفتم ببخشید از کجا میتونم این بازی و اپلیکیشن مربوطه اش رو دانلود کتم؟ برام ریپلای کردن که باید این بازی رو با استفاده از قلم و کاغذ روی یک دفتر چه اجرا کنیم. و کدام اپلیکیشنی وجود ندارد.
    یعنی اوایل حتا من نمی دونستم این بازی رو چطور اجرا کنم و یک خاطره ای به یاد ماندنی رو برایم ظبت کرد.

بازی فراوانی (الف)
    بار ولیکه این بازی رو شروع کردم از یک هزار دلار امریکاِی شروع کردم در صورتیکه به طور مرکب هر روز زیاد و زیادتر میشد. تا روز دهم ذهنم تونست کار کنه و بعد کاملا متوقف شده بود. و نتونستم ادامه بدم بنا از رو زاول شروع کردم.
    بار دومیکه شروع کردم به بازی بالانس خودم رو روز یک هزار دلار افزایش میدادم تا روز چهل و چهارم رفتم و بعد یک روز بخاطر اینکه وقتم کم بود نتونیستم تمامی پول موجود در حسابم رو خرج کنم و اومدم و از اول شروع کردم.
    بار سوم از 1000 دلار به صورت مرکب شروع کردم به بازی کردن و هر روز اول وقت پولم رو خرج میکردم تمامی اجناس مورد نظرم رو برای خودم تهیه کردم برای فامیل و آشنایان ( کولیکسیونی از ماشین ها برام خیریدم. سفر میرفتم و تقریبا جزیره شخصی خودم رو داشتم و از رندگی که برایم با پول بازیز فراوانی ساخته بودم لذت میبوردم.
    و بلا خره امروز روز نودم هست که تصمیم گرفتم تجربه ای از این بازس رو برای همه به اختیار بذارم
    یاد گرفتم که ذهنم رو آزاد کنم و مثل مردم عادی عادی نباشم
    لباس های برند و کلیکسیون جایگزین لباس های عادی شده بود دیگه به فروشگاه ها و رستورانت های معمولی نمی رفتم.
    زمانیکه به رستورانت میرفتم مینوی قیمت رو نگاه نمیکردم.
    وقتیکه موتر و یا جنس مورد نظرم رو میخریدم به این فکر میکردم که آیا ازش خوشم آمده یا نه نه به قیمتش.
    پولم رو سنجیده تر از روز قبل و با خاطر جمع خرج میکردم و دیگه دغدغه و نگرانی نبودن پون رو نمی خوردم همون طوریکه دیگه نگرانی این رو نداریم که فردا اکسیجن موجود هست یا نه.

نکات:
    ارتعاشاتی در مغذم شکل گرفت
    دیگه یک بارگی بزرک فکر نمیکردم و دنبال این نبودم که از پله اول بروم پله دهم.
    دیگه ذهنم خوب تر کار میکرد انگار باز شده بود
    دیگه با خودم صادق شده بودم
    دیگه نکگران این نبودم که پولم خرج شده
    درسته سخت بود و سخت هست ولی امکان پذیره طی مدت 90 روزیکه داشتم بازی میکردم چیز های جالبی تو زنده گی شخصی ام اتفاق افتاد اگه میخواهید بدونید چی؟
    بهتره این بازی رو حد اقل به مدت 90 روز انجام بدین. تصمیم دارم تا جایکه ذهنم کار کنه بازی کنم و تارگیتم یک سال آینده است.

ممنون مجید مدبر هستم دانشجوی دوره پرایس اکشن فراکتالی.
    From the beginning try to practice just like a PROFESSIONAL
    (AMINO)

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از mudabber عزیز تشکر کرده اند:

385 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود به همه دوستان آکادمی ویو
    90 روز بازی فراوانی را انجام دادم روزای اول بازی خیلی راحت خریدام انجام میدادم و تقریبا از روز 60 م به بعد بازی یه کم سخت شد اما مقاومت خاصی نداشتم و بدون شکست و برگشت به روز اول توانستم تا 90 روز ادامه بدم .
    تو این 90 روز هر چیزی که دوست داشتم رو خریدم و خریدامو نوشتم( دقیقا مبلغ هر روز ).
    خرید هر روز یه حس خوبی بهم میداد از اینکه میدونستم روز بعدش قراره یه مبلغ بیشتری داشته باشتم با خیال راحت تری خرید میکردم
    بنظرخودم ظرفیت ذهنی هر کس یه سطح مقاومت داره که با شکستش میتونه به لول بالاتری برسه
    سپاس فراوان از استاد امینو @amino
    <<Baraka >>

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از Baraka عزیز تشکر کرده اند:

334 بار در 109 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان خسته نباشید
    من یه سوال داشتم
    من یه بار تا روز 15 رفتم یادم رفت روز بعدیو بنویسم و الان میخوام از اول شروع کنم
    میخواستم بدونم میتونم اون چیزایی که تو 15 روز اول خریدم هم دوباره تو روزای جدید بخرم یا باید چیزای جدید بخرم؟

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از mahdisa1377 عزیز تشکر کرده اند:

mehranrashedi2 آواتار ها
    927 بار در 169 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر
    بله میتونید با پولتون برای بقیه هدیه بخرید اما نمیتونید خود مبلغ مورد نظرتون رو هدیه بدید
    در خصوص سوال دومتون
    کلا هرچقد واقعی تر بازی رو دنبال کنید نتایج بهتری هم کسب میکنید پس اگه قیمت رو باید حضوری بپرسید همین کار رو انجام بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed ida نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بازی جذاب و عالی ای هست ..
    سوالم اینه ایا ممکنه پول رو برا هدیه دادن و یا کمک به بقیه صرف کرد؟
    و سوال بعدی اینکه بعضی وقت ها ممکنه قیمت بعضی چیزها رو ندونم و باید مثلا برم حضوری بپرسم....
    تو این مواقع چکار کنم
    سپاس عزیزان
    سخت چیزیه که کمی زمان میبره٬ غیر ممکن چیزیه که کمی زمان بیشتری میخواد ...

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از mehranrashedi2 عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,755 بار در 2,335 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1644 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست من
    این پول متعلق به خودتونه و هر چی که دلتون میخواد و میتونید بخرید حتی اونایی که در دور اول که ناتمام موند بازیتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdisa1377 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    من یه سوال داشتم
    من یه بار تا روز 15 رفتم یادم رفت روز بعدیو بنویسم و الان میخوام از اول شروع کنم
    میخواستم بدونم میتونم اون چیزایی که تو 15 روز اول خریدم هم دوباره تو روزای جدید بخرم یا باید چیزای جدید بخرم؟
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع