صفحه 18 از 673 نخستنخست ... 816171819202868118518 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 6730

موضوع: بازی فراوانی

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من بالاخره شروع کردم. برای شروع مقاومت داشتم و هی به تاخیر مینداختم. ولی از درون احساس میکردم که به این پروسه نیاز دارم.
    امروز روز پنجم هستم. شب سوم میخاستم دیگه ادامه ندم ولی یاد حرفای اینجا افتادم و ادامه دادم. چیزی که در مورد خودم فهمیدم اینه که من حتی یه مرحله از ظرفیت ذهنی عقبتر هستم. به این معنی که نیازهامو نادیده میگیرم یا اصلا اینطور وانمود میکنم که نیازی ندارم.
    مزیتی که شروع این تمرین برا من داشت و ادامه دادنش قطعا بیشتر داره، اینه که من چشممو باز میکنم و میبینم که خیلی نیازها دارم. شاید تا به امروز به دلیل ناامیدی و .. فکر میکردم که در براورده کردنشون ناتوانم. اما تصمیم گرفتم که دیگه انکارشون نکنم.
    اینکه 1 ساعت کمتر یا بیشتر هر روز وقت میذارم توی سایتهای خرید انلاین و میرم میگردم دنبال یکی از چیزهایی که نیاز دارم و چه بسا دوسش دارم در من انگیزه ی حرکت و پویایی ایجاد میکنه. و یه چیز جالب اینه که من تا حد زیادی باورم شده این تمرین. ینی کلی سر جزییات وقت میذارم که چیزی که دوست دارم رو بخرم. در اکانتم سبد خرید ساختم و با اضافه کردن موارد جدید موارد قبلی رو هم میبینم.
    به امید روزی که هممون از سطح نیازای اولیه مادی گذر کنیم و سطح بالاتری از کیفیت و شادی و لذت رو با ایجاد معنا تجربه کنیم و چه بسا بتونیم به دیگران هم در طی این مسیر یاری بدیم
    ویرایش توسط mohamad1400 : 08-27-2020 در ساعت 13:00

2. 55 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

arashirani آواتار ها
    8,480 بار در 324 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    بسیار عالی محمد جان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من بالاخره شروع کردم. برای شروع مقاومت داشتم و هی به تاخیر مینداختم. ولی از درون احساس میکردم که به این پروسه نیاز دارم.
    امروز روز پنجم هستم. شب سوم میخاستم دیگه ادامه ندم ولی یاد حرفای اینجا افتادم و ادامه دادم. چیزی که در مورد خودم فهمیدم اینه که من حتی یه مرحله از ظرفیت ذهنی عقبتر هستم. به این معنی که نیازهامو نادیده میگیرم یا اصلا اینطور وانمود میکنم که نیازی ندارم.
    مزیتی که شروع این تمرین برا من داشت و ادامه دادنش قطعا بیشتر داره، اینه که من چشممو باز میکنم و میبینم که خیلی نیازها دارم. شاید تا به امروز به دلیل ناامیدی و .. فکر میکردم که در براورده کردنشون ناتوانم. اما تصمیم گرفتم که دیگه انکارشون نکنم.
    اینکه 1 ساعت کمتر یا بیشتر هر روز وقت میذارم توی سایتهای خرید انلاین و میرم میگردم دنبال یکی از چیزهایی که نیاز دارم و چه بسا دوسش دارم در من انگیزه ی حرکت و پویایی ایجاد میکنه. و یه چیز جالب اینه که من تا حد زیادی باورم شده این تمرین. ینی کلی سر جزییات وقت میذارم که چیزی که دوست دارم رو بخرم. در اکانتم سبد خرید ساختم و با اضافه کردن موارد جدید کوارد قبلی رو هم میبینم.
    به امید روزی که هممون از سطح نیازای اولیه مادی گذر کنیم و سطح بالاتری از کیفیت و شادی و لذت روایجاد معنا تجربه کنیم و چه بسا بتونیم به دیگران هم در طی این مسیر یاری بدیم

4. 50 کاربر برای این پست سودمند از arashirani عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,106 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    امروز روز 49 تمرین فراوانی هستم . برای من تقریبا یک ماه طول کسید تا بتونم باخودم کنار بیام و این تمرین رو شروع کنم. بعد که شروع کردم فهمیدم که سخت ترین قسمت همین شروع کردن بود .
    تا به امروز به لطف خدا هنوز استاپ نخوردم . چند روز قبل در طول روز فراموش کردم تمرین رو انجام بدم و شب در ترمینال نمیدونم چه اتفاقی افتاد یه دفه تمرین فراوانی اومد به ذهنم چک کردم دیدم انجام ندادم و همون لحظه دفتر رو باز کردم و تمرین رو انجام دادم. گاهی از این اتفاقات میفته و وقتی که فراموش میکنم یه اتفاقی در لحظه میفته و یاداوری میشه برام.
    این مدت که بازی رو انجام میدم حس میکنم خیلی خوش شانس شدم و همش اتفاقات خوب برام میفته . بهم هدیه میرسه ، چیزایی که لازم دارم پولش جور میشه و ...
    شانس هرگز کافی نیست.

6. 57 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

hiwa_1985 آواتار ها
    7,357 بار در 318 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز و همچنین جناب ایچی تریدر بابت راه اندازی این تاپیک بسیار خوب ازتون تشکر میکنم .
    من این بحث ظرفیت ذهنی رو به صورت عینی در ترید کردن تجربه کردم و وقتی بالانسم به 5000-6000 دلار میرسه خود بخود بهم میریزم و ضرر ده میشم .
    امروز یک دفترچه کوچیک خریدم و میخوام بازی فراوانی رو شروع کنم ببینم تا چند روز میتونم ادامه بدم .

8. 59 کاربر برای این پست سودمند از hiwa_1985 عزیز تشکر کرده اند:

ashkan parsa آواتار ها
    18,203 بار در 503 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام وقت بخیر خدمت استاد و پوریا جان عزیز
    یک مشکلی در بازی فراو.انی داشتم که هرکاری میکنم حل نمیشه.
    کلا روی یک رنج از روزهای بازی فراوانی استاپ میکنم و میمونم بیشتر روزی که به انجام این بازی پرداختم 66 روز بوده که دیگ واقعا حسی به بازی نداشتم و خودم برگشتم به اول اما هرچی بعد از اون تلاش میکنم که حتی به اون عدد برسمم نمیشه نمیدونم چرا روی 20 الی 30 روز که میرسم یه چیزی میشه که یا یادم میره یا یک اتفاقی میوفته
    ممنون میشم راهنمایی بفرماید از دوستان دیگ هم تشکر میکنم اگر راهکاری دارند راهنمایی کنند
    << نقطه اقتدار همواره درزمان حال است >>

10. 51 کاربر برای این پست سودمند از ashkan parsa عزیز تشکر کرده اند:

kamanche آواتار ها
    50,156 بار در 2,339 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 601 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan parsa نمایش پست ها
    کلا روی یک رنج از روزهای بازی فراوانی استاپ میکنم و میمونم بیشتر روزی که به انجام این بازی پرداختم 66 روز بوده که دیگ واقعا حسی به بازی نداشتم و خودم برگشتم به اول اما هرچی بعد از اون تلاش میکنم که حتی به اون عدد برسمم نمیشه نمیدونم چرا روی 20 الی 30 روز که میرسم یه چیزی میشه که یا یادم میره یا یک اتفاقی میوفته
    ممنون میشم راهنمایی بفرماید از دوستان دیگ هم تشکر میکنم اگر راهکاری دارند راهنمایی کنند
    سلام اقا اشکان
    منم مثل شما زیاد ریست میشم اما چند تا ترفند برای خودم درست کردم که ذهن بازیگوش یه کم رام تر بشه.
    1-خریداتون تا اونجایی که امکان داره به آخر شب موکول نکنید.
    2-یه تقویم دیواری گرفتم چسبوندم رو در یخچال یه خودکار هم دم دست گزاشتم هر روز که بازی رو انجام میدم یه ضربدر خوشکل رو اون تاریخ میکشم.
    3-این یکی شاید خنده دار باشه ولی با یه خط دیگه مثل فرمت اس ام اس بانک قبل خواب به خودم اس ام اس واریزی به حساب میزنم حسش خوبه .بازی رو برام جذابتر میکنه.
    4-یه کانال خصوصی تو تلگرام درست کردم اجناس خریداری شده رو با عکس و جزیات اونجا ثبت میکنم.
    5-اخر سر جنس خریداری شده رو وارد دفتر میکنم.
    6-در طول انجام بازی آهنگهای سابلیمینال مربوط به جذب فراوانی گوش میدم باعث میشه حسم هنگام بازی خوب باشه.
    7-چک لیستم تو برنامه ریزی روزانه اکسل تیک میزنم.
    8-اگه وقت داشته باشم برای واریزی فردا هم تو ذهنم نقشه میکشم.
    شاد باشی پر پول
    ویرایش توسط kamanche : 08-30-2020 در ساعت 22:46
    بازار به همه فرصت میده فقط باید صبر کنیم تا نوبتمون برسه

12. 72 کاربر برای این پست سودمند از kamanche عزیز تشکر کرده اند:

ashkan parsa آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
    سلام اقا اشکان
    منم مثل شما زیاد ریست میشم اما چند تا ترفند برای خودم درست کردم که ذهن بازیگوش یه کم رام تر بشه.
    1-خریداتون تا اونجایی که امکان داره به آخر شب موکول نکنید.
    2-یه تقویم دیواری گرفتم چسبوندم رو در یخچال یه خودکار هم دم دست گزاشتم هر روز که بازی رو انجام میدم یه ضربدر خوشکل رو اون تاریخ میکشم.
    3-این یکی شاید خنده دار باشه ولی با یه خط دیگه مثل فرمت اس ام اس بانک قبل خواب به خودم اس ام اس واریزی به حساب میزنم حسش خوبه .بازی رو برام جذابتر میکنه.
    4-یه کانال خصوصی تو تلگرام درست کردم اجناس خریداری شده رو با عکس و جزیات اونجا ثبت میکنم.
    5-اخر سر جنس خریداری شده رو وارد دفتر میکنم.
    6-در طول انجام بازی آهنگهای سابلیمینال مربوط به جذب فراوانی گوش میدم باعث میشه حسم هنگام بازی خوب باشه.
    7-چک لیستم تو برنامه ریزی روزانه اکسل تیک میزنم.
    8-اگه وقت داشته باشم برای واریزی فردا هم تو ذهنم نقشه میکشم.
    شاد باشی پر پول
    سلام وقتتون بخیر جناب کمانچه عزیز
    واقعا عالی و ممنونم ازتون و واقعا لذت بخش بود برام کارهایی که در هنگام انجام بازی انجام میدهید لذت بردم و حتما انجام میدهم ممنون از شما

14. 50 کاربر برای این پست سودمند از ashkan parsa عزیز تشکر کرده اند:

mehrdad آواتار ها
    7,705 بار در 193 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan parsa نمایش پست ها
    سلام جناب اشکان
    من خریدهامو در دفترچه یادداشت می کنم و هم در اپلیکیشن ، دقیقاً راس ساعت 12 شب اپلیکیشن بهم اعلام میکنه که مبلغ ... به حساب واریز شذ و من تا زمانی که خرید خودمو داخل اون وارد نکنم Notification پاک نمیکنم . برای همین در کل روز یادم هست
    چون زیاد گوشیمو چک میکنم.
    به نظرم این بهترین راه بود برای من
    با تشکر
    مهرداد
    از گذشته های دنیا برای باقیمانده ی آن عبرت آموز، زیرا پاره های دنیا شبیه یکدیگرند. (نامه 69 نهج البلاغه)

16. 51 کاربر برای این پست سودمند از mehrdad عزیز تشکر کرده اند:

AMIR_ELTON آواتار ها
    17,285 بار در 634 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 40 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
    تمرین روز بیست وچهارم
    تمرین الگوهای ساید وی
    فایل پیوست 34649
    فایل پیوست 34650
    فایل پیوست 34651
    سلام هادی جان خدا قوت برادر .
    فکر کنم پستت رو تو جای اشتباه قرار دادی.
    سلامت و شاد و پیروز باشیم .

18. 45 کاربر برای این پست سودمند از AMIR_ELTON عزیز تشکر کرده اند:

ashkan parsa آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad نمایش پست ها
    سلام جناب اشکان
    من خریدهامو در دفترچه یادداشت می کنم و هم در اپلیکیشن ، دقیقاً راس ساعت 12 شب اپلیکیشن بهم اعلام میکنه که مبلغ ... به حساب واریز شذ و من تا زمانی که خرید خودمو داخل اون وارد نکنم Notification پاک نمیکنم . برای همین در کل روز یادم هست
    چون زیاد گوشیمو چک میکنم.
    به نظرم این بهترین راه بود برای من
    با تشکر
    مهرداد
    سلام وقت بخیر جناب مهرداد عزیز
    ممنونم ازتون عالی بود اسم اپلیکیشن رو لطف کنید ممنون میشم من ساعت کوک میکردم اما بعضی اوقات یادم میرفت اگر این اپلیکیشن خودش الارم بده عالیه باز هم ممنون

20. 46 کاربر برای این پست سودمند از ashkan parsa عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 28 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع