صفحه 168 از 673 نخستنخست ... 68118158166167168169170178218268668 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,671 به 1,680 از 6727

موضوع: بازی فراوانی

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_510 نمایش پست ها
    روز 90

در سومین تلاش برای انجام بازی فراوانی با مبلغ یک میلیون تونستم به روز 90 برسم و خدارو شکر میکنم.
    تجربه ی جالبی بود، اوایلش با خودم فکر میکردم خوب با 1 تومن چی میشه خرید که من بخرم ولی از اونجایی که این یکی از مراحلی بود که باید طی میکردم تا در مسیر آموزشهای استاد امینو @amino بمونم تلاش خودم رو کردم. دوبار اول یه روزایی اومد که یادم رفت خرید کنم و مجبور شدم دوباره شروع کنم. بار سوم حسم رو بهتر کردم و جدی تر تصمیم گرفتم که انجامش بدم. و همزمان شد با دور سوم آموزش پرایس اکشن طبق نقشه راه. همین مورد هم خیلی موثر بود که از برنامه خارج نشم و بتونم هر روز نظمم رو حفظ کنم و خیلی درگیر مسائل روزمره نشم که برنامه های آکادمی رو فراموش کنم.

دستاوردایی که این بازی برام داشت یکیش منظم بودن بود، کار ساده ولی با تداوم که اگه زنجیر تداومش پاره بشه هرچی بوده میشه باد هوا و باید از اول تلاش کنی و کمک کرد که بتونم ادامه بدم و در مسیر اثر مرکب قدم بردارم. و یه روتین مثبت ایجاد کرده که همین خودش میتونه باعث ایجاد عادتهای خوب دیگه بشه. (برای تغییر یک عادت نادرست نیاز نیست اون رو حذف کنی کافیه یک عادت درست به عادتهات اضافه کنی، بعد میبینی که چطور عادتهای نادرست با عادتهای درست جایگزین میشن.)
    نکته ی بعدی این بود که فکر میکردم چیزی نمیشه خرید ولی وقتی تصمیم گرفتم انجامش بدم دیدم چقدر چیزای ریزه میزه هست که اتفاقا لازم دارم ولی اصلا بهشون آگاه نیستم و نگاهم رو از آینده ی دور آورد به نزدیک خودم و همین امروزم و همین فردام.
    بعضی روزا که نمیدونستم چی بگیرم مجبور میشدم بیشتر سرچ کنم و به جاهایی سر بزنم که توی حالت عادی سر نمیزدم، مثلا توی سایت دیجی کالا دسته بندی هایی رو نگاه انداختم که قبلا نگاهشون نمیکردم و فهمیدم که چقدر وسایل هست که بودنشون خیلی برام مفیده. با این کار متوجه شدم که خیلی چیزا رو میخوام و نیاز دارم که اصلا حواسم بهشون نیست و فکر میکنم که فقط ماشین خوب و خونه ی خوب میخوام.
    اتفاق بعدی که با این بازی برام افتاد اینه که وقتی میرم دنبال وسیله ای که میخوام میگردم و بررسیش میکنم و در انتها قیمتش رو نگاه میکنم و برای خرید ثبتش میکنم یجورایی انگار ته ذهنم ثبت میشه که من این رو دارم و با اینکه جلوی چشمم نیست ولی جزو داشته هام ثبت میشه مثل خیلی چیزایی که خریدم و بعد یک مدت یادم رفته که دارمش ولی وقتی بهشون فکر میکنم میدونم که هستن یا تجربه ی داشتنشون رو دارم.
    همیشه وقتی با خانومم صحبت میکنیم که مثلا فلان چیز انقدر پولشه و چجوری بخریمش میگم چجوریش مهم نیست قیمتش هم مهم نیست، ما فقط باید بخوایم بقیه اش جور میشه. در بهترین زمان به بهترین شکل ممکن حتی خیلی وقتا از راهی که اصلا بهش فکر هم نمیکنی جور میشه. یکی از نکاتی که باید رعایت کرد اینه که نحوه ی جور شدنش رو نیاز نیست خیلی مدیریت کنیم کافیه در راستای بدست آوردنش توی راه هایی که بلدیم قدم بذاریم. حالا اون شاید دوست داشته باشه از راهی که ما اصلا نمیشناسیم خودش رو به ما برسونه. مهم اینه که ما میخوایم، قدم برمیداریم، و بدست میاریم. زیاد نباید تحت کنترل و حساب شده حرکت کنیم. این بازی هم همون حس رو بهم میده. من انتخاب میکنم و میخرم و کارایی که از دستم بر میاد رو انجام میدم، حالا طی 90 روز بیشتر از 4 میلیارد خرید کردم، زیاده؟ بله اگه حساب و کتاب کنم زیاد میشه ولی با حساب و کتاب کاری نیست ، من میخوام پس انتخابش میکنم و کارایی که میدونم درسته در مسیرش قدم برمیدارم. بقیه اش خودش درست میشه
    نکته ی مهم دیگه ای وجود داره اینه که ما باید حواسمون به خواسته هامون باشه نه چیزایی که نمیخوایم، این بازی به صورت خودکار ذهن من رو درگیر خواسته هام میکنه، چه اون چیزایی که باید بخرم و میدونم، چه چیزایی که پولش هست ولی نمیدونم چی باید بخرم و چه اون چیزهایی که قبلا خریدم و توی ذهنم ثبت شده که خریدمشون (نخرمشون یا بهترش رو بخرم) این موضوع خودش یه بخش قابل توجه از ذهن من رو که در طول روز معلوم نیست کجا میخواد بچرخه رو توی این حیطه نگره میداره که به نظرم همین نکته خیلی مزیت بزرگی برای انجام این بازیه.
    سلام و وقت بخیر کاربر عزیز Mr_510
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    تبریک میگم بهتون موفقیتتون در یک کار به صورت مدام و ایجاد و ساخت رشته های عصبی بسیار فوق العاده در مغزتون
    از زمان شروعتون به بازی تمام اعلام روزهای سپری شدتون رو که اعلام میکردید مد نظر داشتم و میدیدمشون
    و رسیدنتون به موفقیت بسیار فوق العاده بود
    شما لایق بهترینها هستید دوست خوب من
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mr_510 آواتار ها
    3,391 بار در 353 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر کاربر عزیز Mr_510
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    تبریک میگم بهتون موفقیتتون در یک کار به صورت مدام و ایجاد و ساخت رشته های عصبی بسیار فوق العاده در مغزتون
    از زمان شروعتون به بازی تمام اعلام روزهای سپری شدتون رو که اعلام میکردید مد نظر داشتم و میدیدمشون
    و رسیدنتون به موفقیت بسیار فوق العاده بود
    شما لایق بهترینها هستید دوست خوب من
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    سلام
    مرسی که حواست هست رفیق، دمت گرم بابت حس خوب و انرژی ای که میرسونی
    سلامت، ثروتمند و کامیاب باشی
    ایشالا همه سلامت و پر انرژی، ثروتمند و کامیاب یه دور همی حضوری با استاد داشته باشیم و از نزدیک همدیگه رو ببینیم
    ویرایش توسط Mr_510 : 03-10-2022 در ساعت 21:45
    قلبا کسایی که با حسن نیت ازم ایراد میگرن رو دوست دارم.
    اگه در تحلیل ها و نظراتم ایرادی می بینید بزرگترین لطف رو در حق من میکنید اگه بهم گوشزدش کنید.

سپاس از نگاه زیباتون.

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mr_510 عزیز تشکر کرده اند:

morteza68 آواتار ها
    530 بار در 53 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام
    بازی رو امروز به روز 90 رسیدم من قبلا هم یه 90 روز انجام دادم ولی 90 روز اول با دل و جان نبود مثل یک تکلیف که باید فقط انجامش داد بهش فکر میکردم
    و تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم و این بار که 90 روز تمام شد واقعا با حس خوب داشتن پول و خرج کردنش انجام دادم
    و تجربه ام اینه
    یه حس فوق العاده
    و حالا یه چیز که برام خیلی خیره کننده و جالب بود اینکه از وقتی شروع کردم همیشه تو واقعیت زندگیم پول بود نه مثل بازی که بتونی همچی بخری ولی بصورتی که هروقت به بی پولی میرسیدم ناخداگاه پول میومد
    من بازی رو ادامه میدم چون ازش دارم لذت میبرم و نتیجش رو هم دیدم
    خدا رو هزاران بار شکر میکنم که خواست در خدمت استاد و جمع دوستانی باشم که نه فقط فارکس بلکه خیلی چیزای با ارزش تری به من هدیه دادن
    با تشکر فراوان
    روشن و قطعی بودن هدف نقطه ی شروع تمام موفقیت هاست.

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از morteza68 عزیز تشکر کرده اند:

162 بار در 22 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hootan نمایش پست ها
    سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان عزیز
    به گام 90 بازی فراوانی رسیدم
    نتایجی که داشته :
    1. در حال حاضر هر روز خرج هایی میکنم که قبل از شروع بازی در ذهنم جایی نداشت و نکته جالب اینه که الان اون خرج ها رو نیاز میدونم و انجام میدم به عبارتی گنجایش ذهنم برای پول خیلی بیشتر شده به عنوان مثال ادکلن 90 میلیونی میخرم چیزی که قبلا اصلا یک نیاز نمیدونستمش.
    2. وقتی به قبل شروع بازی فکر میکنم میفهمم که چرا ثروتمند نبودم در واقع اون ذهن انقدر محدود بود که برای ورود پول جایی نداشت.
    3. یه بار از یه ثروتمند شنیدم که هر سال به جای خانه تکانی شب عید و شستن وسایل ، کلا وسایل خانه را عوض میکنه و نو میخره این موضوع برام سوال بود و در ذهنم جایی نداشت تا اینکه این بازی رو انجام دادم ودر حین بازی تا الان خودم هم راجع به بعضی وسایل اینکار رو کردم. یا مثلا در خانه های ثروتمند و لوکس ، شما معمولا مجسمه یا تابلوهای بسیار گران قیمت میبینید این موضوع رو قبلا درک نمیکردم ولی در این بازی برام قابل لمس شد و خودم هم تا الان یه مجسمه برنزی گاو والستریت به قیمت 35 میلیون در لیست خرج هام داشته ام. یا مثلا در یک رستوران قیمت یه شام خوردن حدود هشت میلیون پای ادم اب میخوره قبلا میگفتم خب چرا اخه ادم بره اونجا. الان خودم توی ذهنم مشتری ثابت اونجام و هر شب اونجا افتادم:d
    4.الان وقتی میخوام یه محصول بخرم با کیفیت ترینش رو انتخاب میکنم واصلا پولش برام مهم نیست
    5.قبلا فکر میکردم یک یا دو دست لباس برای ادم کافیه و ادم یه لباس رو باید تا مرز پوسیده شدن بپوشه بعد بره یه لباس دیگه بخره الان از هرمدل لباس اعم از رسمی ، اسپرت ، مجلسی و... از هر کدوم چند دست دارم و تقریبا هر 20 روز یه بار کارم خریدن لباسه.
    6.خرج کردن پول جزیی از عادات روزانه من شده. قبلا اگر پولی خرج میکردم یه کم احساس بد داشتم که نکنه ولخرجی کرده باشم.الان از خرج کردن فقط احساس لذت دارم.
    7.حتی در قسمت هایی از بازی بعضا پیش میومد که با بی حوصلگی این کار رو میکردم ولی سعی میکردم حس خوب داشته باشم ویادمه خیلی فشار میومد بهم. فکر کنم عدد ذهنی من بود. وقتی ردش کردم بعدش دیگه احساس خوب ازم جدا نشد
    8.به طرز عجیبی ذهنم در یک فراوانی عمیقی قرار گرفته به طوری که وقتی تو یک جمعی دارن از بی پولی و فقر صحبت میکنن نمیتونم تو اون جمع بمونم یا یه بهونه پیدا میکنم برای فرار کردن یا حداقل بحثو عوض میکنم.
    9.الان درک نمیکنم کسایی رو که میگن این دنیا خوب نیست و فلانه و اینا. این دنیا پر از لذته صحبت استاد که میفرمودند پول یکی از بهترین نعمت های خداونده رو شاید الان درک میکنم که با خرج کردن پول زندگی زیبا و فوق العادست.
    10.یادمه یه ادم مذهبی یه بار میگفت فرق پراید با لامبورگینی تو خم شدن اهن هاشونه وگرنه جفتشون ادم رو به مقصد میرسونن. الان میفهمم این حرف و امثال این حرف ها چقدرررررر تباه هستند. استفاده از تکنولوژی و امکانات روز یکی از راه های شکرگذاری از خالقه . به عنوان مثال اگر منتظر اومدن یه فیلم خوب از یه کارگردان خوب بودیم وقتی اون فیلم اومد باید بهترین کیفیتش رو دانلود کنیم و در یک دیتا پروژکتور بزرگ با عینک سه بعدی و لذت بخش ترین حالت ببینیم . در غیر این صورت اون فیلم رو هدر داده ایم
    11.در کل وقتی به گذشته فکر میکنم تعجب میکنم که چرا انتظار ثروتمند شدن رو داشتم اونم با ذهن محدودی که برای پول جایی نداشت ولی الان روز به روز منتظر ورود پول بیشترم که خرج کنم و لذت ببرم.
    ممنونم از استاد و دوستان عزیز که در این تاپیک فوق العاده دارن زحمت میکشن.
    چ قدر لذت بخش بود این تغییرات واقعا لذت بردم هوتن عزیز من خودم تا روز 90 این بازی رو انجام دادم و استاپش کردم اما احساس خیلی خوبی مثل این حس شما رو تو خودم پیدا نکردم شاید به خاطر این موضوع بود که من قبلا شبیه این کار رو انجام داده بودم
    با دیدن پست شما دوباره خواستم از اول شروع کنم و فقط خواستم تشکر کنم بابت به اشتراک گذاشتن تجربیات و این حس خوب تون

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mehranaley عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر دوستان
    بعد از روز 100ام دیگه چه چیزی میخرید؟؟؟ :d من دیگه مغزم تعطیل شده نمیدونم چی میشه خرید، همه چی خریدم ، حتی لوازم یک خونه کاملم لیست کردم ، برای شروع یه کارخانه قیمت دستگاه هارو از کدوم سایت میشه برداشت در این مورد سایتی هست؟
    اهمیت هرچیز نه به خاطر ما که به خاطر خود اوست، ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می نگری. ناتانائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری...

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,681 بار در 9,825 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8380 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز. وقتتون بخیر. امیدوارم حالتون خوب و عالی باشه.
    من بازی فراوانی رو در روز یکشنبه بتاریخ 1400/09/21 شروع کردم و خداروشکر در اولین تلاشم تونستم در روز 1400/12/20 بمدت 90 روز به پایان برسونم. خوب تجربه جالبی بود و هر چند روز یکبار اساسی به چالش کشیده میشدم اما برای اینکه بتونم بازی رو براحتی به اتمام برسونم و ادامه بدم برای خودم یک تایم مشخص در روز در نظر گرفته بودم و الارم گوشیم رو کوک کرده بودم و به محض اینکه تایم بازی فراوانی می رسید هر کار دیگه ای داشتم میزاشتم کنار و به بازی میرسیدم. و زمانی که خریدم رو انجام میدادم تا فردا به این فکر میکردم که چی بخرم و به چی علاقه دارم.
    در ابتدای بازی وقتی نمیتونستم چیزی رو پیدا کنم که بخرم به این فکر میکردم که سطع توقعات و خواسته های من از این دنیا چقدر کم و محدوده. کم کم یه حسی درونم شکل گرفت که بدون توجه به قیمت ها اون چیزی رو که دوست داشتم میخریدم حتی اکه نیازی بهش نداشته باشم مثل اسنوموبیل. فقط دوست داشتم که داشته باشمش. از یه جایی به بعد با خودم میگفتم خوب هر روز که پول میرسه پس بزار برم گرونترینش رو بخرم. هر چی گرونتر باشه پس کیفیت و اپشن بیشتری داره. در طول بازی به جاهایی میرسیدم که مغزم قفل میکرد که واقعا دیگه چیزی نمونده که بخری. کمی تو رویاهام غرق میشدم و فکر میکردم اگه از لحاظ مالی هیچ محدودیتی نداشتم. اونوقت چکار میکردم. یه جرقه تو ذهنم میخورد و برای چند روز اینده برنامه میچیدم.
    در اواخر این نود روز به این نتیجه رسیده بودم که چقدر پول نعمت خوبیه و چه کارهای خوبی که میشه باهاش کرد یا چه حسی خوبی میشه داشت. یه ذهنیتی هم واسم بوجود اومده بود که چقدر لوازمی که میخرم ارزونن. فکر میکنم دیدم نسبت به قیمت اجناس عوض شده. قبلا هر چیزی رو میگفتم گرونه اما الان میگم چه ارزونه.
    از امروز وارد روز 91 ام بازی شدم و تصمیم گرفتم این بازی رو تا 180روز ادامه بدم. انشا لله اگه تونستم در پایان 180 روز مجدد میام و تجربم رو میگم. امیدوارم که این تجربه کمکتون کرده باشه. موفق و پیروز باشین

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام اميدوارم كه خوب باشيد
    اين دفعه دوم منه كه در اين تابيك متني مينويسم.امروز روز 134 من بود و من بازي رو از 8 ابان شروع كردم.در طول اين مدت اتفاق هاي جالبي برام افتاد و چندين بار از جاهاي مختلف كه انتظارشو نداشتم به من مبلغي داده شد و حتي مثلا موبايل ميخواستم فكر كنم روز 50 بودم يهو ديدم كه يه موبايل ار يك عزيز كادو گرفتم و براي خودم شوكه كننده بود.از اين اتفاق ها چندين بار براي من افتاد.
    من چندين كار هست كه در طول انجام بازي انجام ميدم خواستم با شما دوستان هم در ميون بزارم.
    1.من هميشه بازي فراواني اولين كاريه كه بعد از بلند شدن صبح انجام ميدم.چون ميدونم كه اگر اين مبلغ رو داشتم همون اول روز خرج ميكردم.
    2.من خريد هايي كه دارم و چندين بار چك ميكنم و انتخاب ميكنم.يعني مثل يك خريد واقعي مثلا موبايل ميخوام بخرم.ميرم چندين مدل رو ميگردم بررسي ميكنم از سايت هاي مختلف قيمت هاي مختلفشو در ميارم و بعد خريدم رو نهايي ميكنم.اين كار رو ميكنم چون تو خريد واقعي هم اينطوري هستم.شما اصولا وقتي كالايي ميخواين بخرين چند تا مغازه ميرين چند تا جنس مختلف دستتون ميگيرين بعد ميخريد.
    3.من تمام عكس هاي اون كالايي كه ميخوام بخرم رو چك ميكنم و نگاه ميكنم تا حس بهتري بهم دست بده.
    4.من بعد از نوشتن خريدم در دفترم چندين ثانيه چشمم رو ميبندم و لمس و باز كردن جعبه و حس اولين بار دست گرفتن اون كالا رو براي خودم تصوير سازي ذهني ميكنم.
    5.هر چند وقت يكبار محاسبه ميكنم تا الان كلا چقدر خرج كردم؟چون عدد ها باهم جمع ميشه عدد گنده اي ميشه.مثلا من تا به امروز 9ميليارد و 45 ميليون تومان خرج كردم.
    در نهايت اينكه خيلي خوشحالم كه اين بازي رو تا اينجا انجام دادم و هدف من 365 روز انجام دادن اين بازيه.
    in all chaos there is calculation

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.k94 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر دوستان
    بعد از روز 100ام دیگه چه چیزی میخرید؟؟؟ :d من دیگه مغزم تعطیل شده نمیدونم چی میشه خرید، همه چی خریدم ، حتی لوازم یک خونه کاملم لیست کردم ، برای شروع یه کارخانه قیمت دستگاه هارو از کدوم سایت میشه برداشت در این مورد سایتی هست؟
    مجبتي عزيز سلام اميدوارم كه خوب باشي
    من امروز روز 134 ام رو گذروندم و يه دستبند مردونه طلا با نگين الماس و طلاي زرد خريدم كه 31.5 گرم طلاي 18 عيار و 2.62 قيراط برليان سفيد باك داره به قيمت 134 ميليون تومن.دوست داشتم اين دستبند رو داشته باشم واسه همين امروز خريدمش.
    راجع به سوال دومت هم خيلي از توضيع كننده هاي وسايل صنعتي سايت دارند.من نميشناسمشون ولي بهترين دوست من گوگله.
    دقيقا چيزي كه دنبالشي رو سرچ كن تو گوگل تو همون صفحه اول حتما بيداش ميكني.
    ارادتمند

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    مجبتي عزيز سلام اميدوارم كه خوب باشي
    من امروز روز 134 ام رو گذروندم و يه دستبند مردونه طلا با نگين الماس و طلاي زرد خريدم كه 31.5 گرم طلاي 18 عيار و 2.62 قيراط برليان سفيد باك داره به قيمت 134 ميليون تومن.دوست داشتم اين دستبند رو داشته باشم واسه همين امروز خريدمش.
    راجع به سوال دومت هم خيلي از توضيع كننده هاي وسايل صنعتي سايت دارند.من نميشناسمشون ولي بهترين دوست من گوگله.
    دقيقا چيزي كه دنبالشي رو سرچ كن تو گوگل تو همون صفحه اول حتما بيداش ميكني.
    ارادتمند
    سلام جناب تارخ عزیز
    خیلی ممنونم از توجهتون ، من دقیقا در گوگل سرچ میزنم و بیشتر از سایت ایمالز خریدامو میکنم ، ولی الان نمیدونم چی بخرم ، و این سوالو داشتم که وسایلی که خریدمو میتونم مثلا مثل همون محصول با قیمت بالا تر رو بخرم یا نه؟ و اینکه در مورد محصولات صنعتی فقط شماره تماس میزارن که تماس بگیرین و قیمت بپرسین ،شاید هم باید این کارو بکنم تا واقعی تر جلوه کنه.
    اهمیت هرچیز نه به خاطر ما که به خاطر خود اوست، ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می نگری. ناتانائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری...

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.k94 نمایش پست ها
    سلام جناب تارخ عزیز
    خیلی ممنونم از توجهتون ، من دقیقا در گوگل سرچ میزنم و بیشتر از سایت ایمالز خریدامو میکنم ، ولی الان نمیدونم چی بخرم ، و این سوالو داشتم که وسایلی که خریدمو میتونم مثلا مثل همون محصول با قیمت بالا تر رو بخرم یا نه؟ و اینکه در مورد محصولات صنعتی فقط شماره تماس میزارن که تماس بگیرین و قیمت بپرسین ،شاید هم باید این کارو بکنم تا واقعی تر جلوه کنه.
    من اگر بودم اينكار رو ميكردم.
    درباره سوالتون هم هر سوالي حين بازي داريد از خودتون سوال كنيد اول.
    اگر اين مبلغ واقعي بود و در جيبيتون بود اون كار رو ميكرديد؟
    چرا تا الان مثلا يه سرويس طلاي خوب براي خانم عزيز زندگيتان نخريديد؟
    ايا تا الان براي خودتون بهترين طلا ها و عطر ها و لباس ها و ... رو خريديد؟
    اگر بله كه هيچي ولي اگر نه چرا؟جواب اين سوال دقيقا همون چيزي هست كه در اين بازي ميخوايم بهش برسيم

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 45 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع