صفحه 167 از 675 نخستنخست ... 67117157165166167168169177217267667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,661 به 1,670 از 6750

موضوع: بازی فراوانی

Mr_510 آواتار ها
    3,392 بار در 353 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    روز 90

در سومین تلاش برای انجام بازی فراوانی با مبلغ یک میلیون تونستم به روز 90 برسم و خدارو شکر میکنم.
    تجربه ی جالبی بود، اوایلش با خودم فکر میکردم خوب با 1 تومن چی میشه خرید که من بخرم ولی از اونجایی که این یکی از مراحلی بود که باید طی میکردم تا در مسیر آموزشهای استاد امینو @amino بمونم تلاش خودم رو کردم. دوبار اول یه روزایی اومد که یادم رفت خرید کنم و مجبور شدم دوباره شروع کنم. بار سوم حسم رو بهتر کردم و جدی تر تصمیم گرفتم که انجامش بدم. و همزمان شد با دور سوم آموزش پرایس اکشن طبق نقشه راه. همین مورد هم خیلی موثر بود که از برنامه خارج نشم و بتونم هر روز نظمم رو حفظ کنم و خیلی درگیر مسائل روزمره نشم که برنامه های آکادمی رو فراموش کنم.

دستاوردایی که این بازی برام داشت یکیش منظم بودن بود، کار ساده ولی با تداوم که اگه زنجیر تداومش پاره بشه هرچی بوده میشه باد هوا و باید از اول تلاش کنی و کمک کرد که بتونم ادامه بدم و در مسیر اثر مرکب قدم بردارم. و یه روتین مثبت ایجاد کرده که همین خودش میتونه باعث ایجاد عادتهای خوب دیگه بشه. (برای تغییر یک عادت نادرست نیاز نیست اون رو حذف کنی کافیه یک عادت درست به عادتهات اضافه کنی، بعد میبینی که چطور عادتهای نادرست با عادتهای درست جایگزین میشن.)
    نکته ی بعدی این بود که فکر میکردم چیزی نمیشه خرید ولی وقتی تصمیم گرفتم انجامش بدم دیدم چقدر چیزای ریزه میزه هست که اتفاقا لازم دارم ولی اصلا بهشون آگاه نیستم و نگاهم رو از آینده ی دور آورد به نزدیک خودم و همین امروزم و همین فردام.
    بعضی روزا که نمیدونستم چی بگیرم مجبور میشدم بیشتر سرچ کنم و به جاهایی سر بزنم که توی حالت عادی سر نمیزدم، مثلا توی سایت دیجی کالا دسته بندی هایی رو نگاه انداختم که قبلا نگاهشون نمیکردم و فهمیدم که چقدر وسایل هست که بودنشون خیلی برام مفیده. با این کار متوجه شدم که خیلی چیزا رو میخوام و نیاز دارم که اصلا حواسم بهشون نیست و فکر میکنم که فقط ماشین خوب و خونه ی خوب میخوام.
    اتفاق بعدی که با این بازی برام افتاد اینه که وقتی میرم دنبال وسیله ای که میخوام میگردم و بررسیش میکنم و در انتها قیمتش رو نگاه میکنم و برای خرید ثبتش میکنم یجورایی انگار ته ذهنم ثبت میشه که من این رو دارم و با اینکه جلوی چشمم نیست ولی جزو داشته هام ثبت میشه مثل خیلی چیزایی که خریدم و بعد یک مدت یادم رفته که دارمش ولی وقتی بهشون فکر میکنم میدونم که هستن یا تجربه ی داشتنشون رو دارم.
    همیشه وقتی با خانومم صحبت میکنیم که مثلا فلان چیز انقدر پولشه و چجوری بخریمش میگم چجوریش مهم نیست قیمتش هم مهم نیست، ما فقط باید بخوایم بقیه اش جور میشه. در بهترین زمان به بهترین شکل ممکن حتی خیلی وقتا از راهی که اصلا بهش فکر هم نمیکنی جور میشه. یکی از نکاتی که باید رعایت کرد اینه که نحوه ی جور شدنش رو نیاز نیست خیلی مدیریت کنیم کافیه در راستای بدست آوردنش توی راه هایی که بلدیم قدم بذاریم. حالا اون شاید دوست داشته باشه از راهی که ما اصلا نمیشناسیم خودش رو به ما برسونه. مهم اینه که ما میخوایم، قدم برمیداریم، و بدست میاریم. زیاد نباید تحت کنترل و حساب شده حرکت کنیم. این بازی هم همون حس رو بهم میده. من انتخاب میکنم و میخرم و کارایی که از دستم بر میاد رو انجام میدم، حالا طی 90 روز بیشتر از 4 میلیارد خرید کردم، زیاده؟ بله اگه حساب و کتاب کنم زیاد میشه ولی با حساب و کتاب کاری نیست ، من میخوام پس انتخابش میکنم و کارایی که میدونم درسته در مسیرش قدم برمیدارم. بقیه اش خودش درست میشه
    نکته ی مهم دیگه ای وجود داره اینه که ما باید حواسمون به خواسته هامون باشه نه چیزایی که نمیخوایم، این بازی به صورت خودکار ذهن من رو درگیر خواسته هام میکنه، چه اون چیزایی که باید بخرم و میدونم، چه چیزایی که پولش هست ولی نمیدونم چی باید بخرم و چه اون چیزهایی که قبلا خریدم و توی ذهنم ثبت شده که خریدمشون (نخرمشون یا بهترش رو بخرم) این موضوع خودش یه بخش قابل توجه از ذهن من رو که در طول روز معلوم نیست کجا میخواد بچرخه رو توی این حیطه نگره میداره که به نظرم همین نکته خیلی مزیت بزرگی برای انجام این بازیه.
    ویرایش توسط Mr_510 : 03-07-2022 در ساعت 14:57
    قلبا کسایی که با حسن نیت ازم ایراد میگرن رو دوست دارم.
    اگه در تحلیل ها و نظراتم ایرادی می بینید بزرگترین لطف رو در حق من میکنید اگه بهم گوشزدش کنید.

سپاس از نگاه زیباتون.

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از Mr_510 عزیز تشکر کرده اند:

562 بار در 140 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام .وقت بخیر
    دوستان من بازی فراوانی دارم انجام میدم و اینکه تو پسن ها گفته شده که از کاغذ استفاده کنید چیزهای که از نظر ذهنی خرید میکنیم باید توی برگه بنویسیم من این متوجه کاغذ نمیشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Milad92 عزیز تشکر کرده اند:

519 بار در 130 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad92 نمایش پست ها
    سلام .وقت بخیر
    دوستان من بازی فراوانی دارم انجام میدم و اینکه تو پسن ها گفته شده که از کاغذ استفاده کنید چیزهای که از نظر ذهنی خرید میکنیم باید توی برگه بنویسیم من این متوجه کاغذ نمیشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام داداش ینی توی گوشی و سیستم و اینا ننویس و بازی هاشو نمیخواد دانلود کنی از اونجا انجام بدی. روی کاغذ بنویس تا معجزه نوشتن رو هم درک کنی.
    حالا جالبش اینجاست که میشه چونه زد یا نه؟ یه سری سوالای الکی که به ذهن بنی بشری هم خطور نمیکنه. البته اگه کنارش شکرگزاری هم انجام بدی، مثل معجزه هست که حس و حالت رو خوب میکنه.
    کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از EMTerminator عزیز تشکر کرده اند:

6 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز92
    سلام من امروز روز 92 بازی فراوانی هستم خدا را شکر میکنم که این چالش را با موفقیت تمام کردم بار اول بود واز این بابت متعجب نیز هستم که بدون توقف تا امروز رسیدم در طول این مدت واقعا از این مسیر لذت بردم روزهای اول ناامیدی به سراغم می امد اما من گفتم که برای یک بار هم شده باید تمامش کنم واین شد که هرچه می گذشت راحتتر بود برام البته بعضی روزها با چالش مواجه می شدم که چجوری باید این پول را خرج کنم اما بعدا راهکار وروش خرج کردن خودش به ذهنم می امد الن که به گذشته نگاه میکنم چیزهای را خریدم که خیلی وقت بود می خواستم بخرم اما بودجش نبود از چیزهای کوچک شروع کردم از نیازهای خیلی سطح پایین روزانه ورفته رفته رسیدم به ارزوهای که واقعا برام لذت بخش بود من یک دفتر برای این بازی اختصاص دادم وهرروز موجودی که به حسابم پرداخت میشد را منوشتم و وسپس لیست چبزهای که خریدم را مینوشتم ودر پایان جمع خریدهای امروزم را منوشتم ومانه حساب ان روز را نیز زیر انها که طبیعتا صفر بود منوشتم (به استثنائ بعضی روزها که مبلغی بشتر خرید کرده بودم که از حساب فردا کم میکردم)وعکس انها را در یک پوشه ذخیره می کردم .
    قرار بود جناب امینو بعد از اینکه روز 90 را رد کردیم یک راهنمایی بفرمایند دربارهی نحوهی ادامه بازی فراوانی که به چه صورت پیش برویم که واقعا از ایشان نیز ممنونم امیدوارم همگی شما بتوانید این بازی لذت بخش وچالش اعتماد به خودتون را پشت سربگذارید واینکه من میتونم چون می دونم.

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از naser137 عزیز تشکر کرده اند:

41 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من کجا می تونم این بازی زا دانلود کنم هرچی گشتم یازی را پیدا نکردم یا شاید نمی دونم چه جوریه که نتونستم پیدا کنم ممنون میشم یکی کمک کنه

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از yaghootshahbazi عزیز تشکر کرده اند:

562 بار در 140 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط EMTerminator نمایش پست ها
    سلام داداش ینی توی گوشی و سیستم و اینا ننویس و بازی هاشو نمیخواد دانلود کنی از اونجا انجام بدی. روی کاغذ بنویس تا معجزه نوشتن رو هم درک کنی.
    حالا جالبش اینجاست که میشه چونه زد یا نه؟ یه سری سوالای الکی که به ذهن بنی بشری هم خطور نمیکنه. البته اگه کنارش شکرگزاری هم انجام بدی، مثل معجزه هست که حس و حالت رو خوب میکنه.
    والا من الان روز 65 هستم ولی خریدهای که از نظر ذهنی انجام دادم روی برگه کاغذ ننوشتم میخواستم بدونم مشکلی که نداره؟

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از Milad92 عزیز تشکر کرده اند:

Danial.abs آواتار ها
    399 بار در 118 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaghootshahbazi نمایش پست ها
    سلام دوستان من کجا می تونم این بازی زا دانلود کنم هرچی گشتم یازی را پیدا نکردم یا شاید نمی دونم چه جوریه که نتونستم پیدا کنم ممنون میشم یکی کمک کنه
    سلام دوست عزیز اگر برگردی وابتدای تایک را مطالعه کنی روش بازی را توضیح دادن.

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Danial.abs عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,474 بار در 2,526 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3610 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_510 نمایش پست ها
    روز 90

در سومین تلاش برای انجام بازی فراوانی با مبلغ یک میلیون تونستم به روز 90 برسم و خدارو شکر میکنم.
    تجربه ی جالبی بود، اوایلش با خودم فکر میکردم خوب با 1 تومن چی میشه خرید که من بخرم ولی از اونجایی که این یکی از مراحلی بود که باید طی میکردم تا در مسیر آموزشهای استاد امینو @amino بمونم تلاش خودم رو کردم. دوبار اول یه روزایی اومد که یادم رفت خرید کنم و مجبور شدم دوباره شروع کنم. بار سوم حسم رو بهتر کردم و جدی تر تصمیم گرفتم که انجامش بدم. و همزمان شد با دور سوم آموزش پرایس اکشن طبق نقشه راه. همین مورد هم خیلی موثر بود که از برنامه خارج نشم و بتونم هر روز نظمم رو حفظ کنم و خیلی درگیر مسائل روزمره نشم که برنامه های آکادمی رو فراموش کنم.

دستاوردایی که این بازی برام داشت یکیش منظم بودن بود، کار ساده ولی با تداوم که اگه زنجیر تداومش پاره بشه هرچی بوده میشه باد هوا و باید از اول تلاش کنی و کمک کرد که بتونم ادامه بدم و در مسیر اثر مرکب قدم بردارم. و یه روتین مثبت ایجاد کرده که همین خودش میتونه باعث ایجاد عادتهای خوب دیگه بشه. (برای تغییر یک عادت نادرست نیاز نیست اون رو حذف کنی کافیه یک عادت درست به عادتهات اضافه کنی، بعد میبینی که چطور عادتهای نادرست با عادتهای درست جایگزین میشن.)
    نکته ی بعدی این بود که فکر میکردم چیزی نمیشه خرید ولی وقتی تصمیم گرفتم انجامش بدم دیدم چقدر چیزای ریزه میزه هست که اتفاقا لازم دارم ولی اصلا بهشون آگاه نیستم و نگاهم رو از آینده ی دور آورد به نزدیک خودم و همین امروزم و همین فردام.
    بعضی روزا که نمیدونستم چی بگیرم مجبور میشدم بیشتر سرچ کنم و به جاهایی سر بزنم که توی حالت عادی سر نمیزدم، مثلا توی سایت دیجی کالا دسته بندی هایی رو نگاه انداختم که قبلا نگاهشون نمیکردم و فهمیدم که چقدر وسایل هست که بودنشون خیلی برام مفیده. با این کار متوجه شدم که خیلی چیزا رو میخوام و نیاز دارم که اصلا حواسم بهشون نیست و فکر میکنم که فقط ماشین خوب و خونه ی خوب میخوام.
    اتفاق بعدی که با این بازی برام افتاد اینه که وقتی میرم دنبال وسیله ای که میخوام میگردم و بررسیش میکنم و در انتها قیمتش رو نگاه میکنم و برای خرید ثبتش میکنم یجورایی انگار ته ذهنم ثبت میشه که من این رو دارم و با اینکه جلوی چشمم نیست ولی جزو داشته هام ثبت میشه مثل خیلی چیزایی که خریدم و بعد یک مدت یادم رفته که دارمش ولی وقتی بهشون فکر میکنم میدونم که هستن یا تجربه ی داشتنشون رو دارم.
    همیشه وقتی با خانومم صحبت میکنیم که مثلا فلان چیز انقدر پولشه و چجوری بخریمش میگم چجوریش مهم نیست قیمتش هم مهم نیست، ما فقط باید بخوایم بقیه اش جور میشه. در بهترین زمان به بهترین شکل ممکن حتی خیلی وقتا از راهی که اصلا بهش فکر هم نمیکنی جور میشه. یکی از نکاتی که باید رعایت کرد اینه که نحوه ی جور شدنش رو نیاز نیست خیلی مدیریت کنیم کافیه در راستای بدست آوردنش توی راه هایی که بلدیم قدم بذاریم. حالا اون شاید دوست داشته باشه از راهی که ما اصلا نمیشناسیم خودش رو به ما برسونه. مهم اینه که ما میخوایم، قدم برمیداریم، و بدست میاریم. زیاد نباید تحت کنترل و حساب شده حرکت کنیم. این بازی هم همون حس رو بهم میده. من انتخاب میکنم و میخرم و کارایی که از دستم بر میاد رو انجام میدم، حالا طی 90 روز بیشتر از 4 میلیارد خرید کردم، زیاده؟ بله اگه حساب و کتاب کنم زیاد میشه ولی با حساب و کتاب کاری نیست ، من میخوام پس انتخابش میکنم و کارایی که میدونم درسته در مسیرش قدم برمیدارم. بقیه اش خودش درست میشه
    نکته ی مهم دیگه ای وجود داره اینه که ما باید حواسمون به خواسته هامون باشه نه چیزایی که نمیخوایم، این بازی به صورت خودکار ذهن من رو درگیر خواسته هام میکنه، چه اون چیزایی که باید بخرم و میدونم، چه چیزایی که پولش هست ولی نمیدونم چی باید بخرم و چه اون چیزهایی که قبلا خریدم و توی ذهنم ثبت شده که خریدمشون (نخرمشون یا بهترش رو بخرم) این موضوع خودش یه بخش قابل توجه از ذهن من رو که در طول روز معلوم نیست کجا میخواد بچرخه رو توی این حیطه نگره میداره که به نظرم همین نکته خیلی مزیت بزرگی برای انجام این بازیه.
    سلام و وقت بخیر کاربر عزیز Mr_510
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    تبریک میگم بهتون موفقیتتون در یک کار به صورت مدام و ایجاد و ساخت رشته های عصبی بسیار فوق العاده در مغزتون
    از زمان شروعتون به بازی تمام اعلام روزهای سپری شدتون رو که اعلام میکردید مد نظر داشتم و میدیدمشون
    و رسیدنتون به موفقیت بسیار فوق العاده بود
    شما لایق بهترینها هستید دوست خوب من
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mr_510 آواتار ها
    3,392 بار در 353 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر کاربر عزیز Mr_510
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    تبریک میگم بهتون موفقیتتون در یک کار به صورت مدام و ایجاد و ساخت رشته های عصبی بسیار فوق العاده در مغزتون
    از زمان شروعتون به بازی تمام اعلام روزهای سپری شدتون رو که اعلام میکردید مد نظر داشتم و میدیدمشون
    و رسیدنتون به موفقیت بسیار فوق العاده بود
    شما لایق بهترینها هستید دوست خوب من
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    سلام
    مرسی که حواست هست رفیق، دمت گرم بابت حس خوب و انرژی ای که میرسونی
    سلامت، ثروتمند و کامیاب باشی
    ایشالا همه سلامت و پر انرژی، ثروتمند و کامیاب یه دور همی حضوری با استاد داشته باشیم و از نزدیک همدیگه رو ببینیم
    ویرایش توسط Mr_510 : 03-10-2022 در ساعت 21:45
    قلبا کسایی که با حسن نیت ازم ایراد میگرن رو دوست دارم.
    اگه در تحلیل ها و نظراتم ایرادی می بینید بزرگترین لطف رو در حق من میکنید اگه بهم گوشزدش کنید.

سپاس از نگاه زیباتون.

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mr_510 عزیز تشکر کرده اند:

morteza68 آواتار ها
    530 بار در 53 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام
    بازی رو امروز به روز 90 رسیدم من قبلا هم یه 90 روز انجام دادم ولی 90 روز اول با دل و جان نبود مثل یک تکلیف که باید فقط انجامش داد بهش فکر میکردم
    و تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم و این بار که 90 روز تمام شد واقعا با حس خوب داشتن پول و خرج کردنش انجام دادم
    و تجربه ام اینه
    یه حس فوق العاده
    و حالا یه چیز که برام خیلی خیره کننده و جالب بود اینکه از وقتی شروع کردم همیشه تو واقعیت زندگیم پول بود نه مثل بازی که بتونی همچی بخری ولی بصورتی که هروقت به بی پولی میرسیدم ناخداگاه پول میومد
    من بازی رو ادامه میدم چون ازش دارم لذت میبرم و نتیجش رو هم دیدم
    خدا رو هزاران بار شکر میکنم که خواست در خدمت استاد و جمع دوستانی باشم که نه فقط فارکس بلکه خیلی چیزای با ارزش تری به من هدیه دادن
    با تشکر فراوان
    روشن و قطعی بودن هدف نقطه ی شروع تمام موفقیت هاست.

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از morteza68 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع