صفحه 151 از 673 نخستنخست ... 51101141149150151152153161201251651 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,501 به 1,510 از 6723

موضوع: بازی فراوانی

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hfada نمایش پست ها
    سلام
    عصردوستان بخیر
    بازی فراوانی امروز روز ۳۰۰
    ممنون از استاد عزیز
    ارادت جناب حمیدرضا
    تبریک بنده رو پذیرا باشید بابت این عدد ویژه
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

mehranrashedi2 آواتار ها
    924 بار در 167 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    سلام آقا مهران
    امیدوارم که حالتون عالی باشه
    ممنون از لطفتون
    یه پستی توی صفحه 124 گذاشتم که نظرم دراون روزهاست اگر دوست داشتید اونو بخونید ( راستی من بلد نیستم از اون کارا بکنم که بچه ها لینک میذارن و مینویسن "اینجا" )
    یکی از خاطرات فوق العاده من در این مدت این بود که روزی که داشتم میرفتم با برداشت از حساب ریلم خرید کنم به تازگی یکسالگی بازی فراوانی رو تموم کرده بودم و این خییییییییییلی برام لذت بخش بود.....
    راستش بعد از 512 روز انجام بازی به دو روش مختلف که خیلی برای خودم جالب بود، تجریبات جالبی به دست آوردم که بخشی رو باهاتون به اشتراک میذارم
    مثلا یکیش این بود که تا قبل از 400 روز شدنم ، قبول نداشتم که اجازه بدم این فراوانی ها از طریق راه هایی جز ترید کردن وارد مدارم بشه ، وقتی این رو شناسایی کردم و سعی کردم روش کار کنم که نتیجه ی مطلوبی داشت خداروشکر.... من اجازه دادم از راه هایی جز ترید کردن بازی فراوانی برام محقق بشه
    از جمله تاثیرات غیر مالی این بازی هم که هر چقدر بگم بازم کم گفتم، احساسی که از بچگی به عنوان کمبود پول ، ترس از خرج کردن ، یا حس اینکه اگر کسی پولدارتره برای من پول کمتری باقی میمونه ... خیلی نامحسوس روی اینا تاثیر گذاشت و خیلی کمرنگ شد
    بنظرم اوج ماجرا اینه که یه حس آزادی عمیقی توی وجودتون شکل میگیره انگار از همه لحاظ ( هممممممممممممه لحاظ) تامین هستی و فقط داری از لحظه حال لذت میبری (یه حس بی نیازی درونی ) ....
    این حس رو بعد از 500 روز داشتم....
    من خودم فکرمیکنم بازی با پول شروع میشه و به خیلی چیزای عجیب غریبی ختم میشه .....
    *یکی از مهمترین دلایل این آزادی درونی اینه که مغز متوجه نمیشه اون حس ها خیالی بود ، اون خریدها بازی بود ، اون فقط داشت تو مغز من تیک میخورد و نیازها رو خط میزد *
    الان میتونم کاملا متوجه بشم که یه عادت یا فکر یا عمل معمولی چطور میتونه در طول دو سال انقدر تاثیر گذار باشه از هر جهت
    در این لحظه نمیگم که من الان کاملا از هر مانع و سدی عبور کردم ، اینطور نیست و قطعا باورهای محدود کننده دارم ( و بقول همون پست صفحه 124ِ خودم )، ادامه بدم تا این راه هموار و خالص بشه
    آرزوی موفقیت برای هممون
    خیلی خیلی لطف کردید که این توضیحات وتجربیات فوق العاده رو با ما به اشتراک گذاشتید
    انشالله که همیشه موفق، سلامت و پر از احساس خوب و باورهای نامحدود باشید ((به قول خودتون هممون باشیم ))
    سخت چیزیه که کمی زمان میبره٬ غیر ممکن چیزیه که کمی زمان بیشتری میخواد ...

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از mehranrashedi2 عزیز تشکر کرده اند:

1,249 بار در 136 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1hzq نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه.
    خیلی هم عالی با قدرت ادامه بدید.
    شما 10 میلیون دارید هر طوری که دوست دارید خرج کنید. میتونید باهاش 1 جنس بخرید یا 10 تا جنس یا هرچندتا ... مهم اینه لذت ببرید از خریدهاتون با پول اون روز.
    خیلی ممنون از توضیحتون 👌

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از sadegh4242 عزیز تشکر کرده اند:

2,188 بار در 323 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariyan نمایش پست ها
    درود خانم مهسا
    ببخشید بنده پاسخ میدم
    قطعا چیزهای دیگه ای هم هست که میتونید بگیرید
    و خریدهای اولیه رو بهبود بدید و پیشرفت کنید در همونها حتا
    مثلا چند روز اول یک مانیتور گرفتید ۴ میلیون و الان در روز ۳۱ یک مانیتور با رزولوشن و برند بهتر میگیرید با قیمت ۲۷ میلیون و بهمراه چیزهای دیگه ای .
    این قسمتی که شما هستید درواقع داره مقاومت ذهنیتون رو نشون میده و باید براش تلاش کنید .
    بنده هم زمان انجام این بازی بعضی روزها مثل الان شما برام مشکل میشد اما چند ساعت وقتم رو براش میذاشتم و براحتی خرید های دوست داشتنیه دیگه ای پیدا می کردم .
    موفق باشید .
    ممنون از راهنماییتون
    خیلی لطف کردین

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از mahsa_k عزیز تشکر کرده اند:

shahryar آواتار ها
    4,602 بار در 442 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستایی خوبم شاد پر انرژی باشید

من بازی فراوانی یک باز 18 روز بار دوم 60 روز و دوبار تا نود روز کارکردم خرج میکردم طبق همون قوانین قرار بود وقتی تموم شدیم نتیجش رو بگیرم چیزی که نتیجه گرفتم این بود خیلی خرج کردن لذت داره و مهم نیست از کجا میاد ولی باید امروز خرجش کرد اکثرا باهاش سفر میرفتم هتل های گرون قیمت و مینوشتم

یه سوال من فکر کنم 4 ماه که این بازی رو انجام ندادم گفتم قبلش برم کتاب ( استر هیکس بخواهید به شما داده شود )بخونم خوندمش خیلی برام خوندن کتاب شیرنی مثل استر هیکس برام گنگ بود برام خیلی عجیب بود هرکار میگفت میخاستم عمل کنم نمیتونستم رفتم خلاصه کتابه رو بخونم اون خیلی بهتر بود

الان بازی فراوانی رو برم تا 365 روز با لینک وبینار استاد ادامه بدم به نظرتون یا نه ؟

سوال بعدی این قوانین فقط توبازی انجام بدیدم بیرون بازی توی زندگی چطور منظور اینه مثلا من یه سوالی مشکلی دارم مثلا صبر ندارم بگم به کسی مشکلی نداره سوال بپرسم اشون یا باید در همه حالت ها باید تصور صبر داشتن بکنم ؟

حقیقتش من خیلی راحت میتونم یه کاری رو برای 100 یا 200 روز پشت سرهم انجام بدم ولی وقتی نتیجه نمیگیرم یا نا امید میشم بیشتر نامید میشم ولش میکنم ؟ نمیدونم نمیخام ولی ناامیدی صاحاب خودشو میکشه

اگر اجازه بدید از فردا چون امروز توی برنامه کاری ننوشتم شروع به ادامه بازی کنم
    @amino
    ویرایش توسط shahryar : 01-07-2022 در ساعت 10:40

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از shahryar عزیز تشکر کرده اند:

rezaalsz آواتار ها
    2,176 بار در 523 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

بازی فراوانی

سلام به همه عزیزان
    امروز روز 90 بازی فراوانی رو انجام دادم
    1 بار در روز 38 استاپ خوردم و از اول شروع کردم
    بزرگترین اتفاق خوبی که برای من افتاد تعهد داشتن به یک برنامه و انجام پشت سر هم و تکرار منظم یک برنامه بود
    و به گفته استاد ادامه میدم تا 365 روز

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از rezaalsz عزیز تشکر کرده اند:

alijafari آواتار ها
    12,224 بار در 1,238 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 33 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان روز9بازی فراوانی شروع بازی با100$ امروز900دلار.
    18دی1400

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از alijafari عزیز تشکر کرده اند:

37 بار در 4 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خب سلام
    دوستان منم امروز 90 روزم رو تکمیل کردم
    اتفاقات جالبی توی این سیکل میوفته که خودم هم فکرشو نمیکردم و کسی تا تجربش نکنه درکش نمیکنه و فراز و نشیب های باحالی هم داره
    ولی چیزی رو که بخوام بگم و کامل قابل درک باشه اینه که ادم به خودش میگه وقتی تونستی ی کار رو 90 روز انجام بدی ، پس هر کار دیگه ای رو هم که بخوای میتونی انجام بدی
    هررررر کاری و نه فقط 90 روز بلکه هر اندازه که خودت بخوای
    با تشکر از همتون 3>
    حضرت علی (ع) : روزی خود به دنبال تو می دود، آرام باش.

16. 16 کاربر برای این پست سودمند از aref_brv عزیز تشکر کرده اند:

Amalphia آواتار ها
    2,920 بار در 270 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Cool

امروز روز 200 بازی فراوانیه. احساس عجیبیه، حس تکمیل شدن. با اینکه هنوز تا آخر بازی خیلی مونده، ولی این اولین باره که من دارم این حس رو تجربه می کنم.

باید $20،000 خرج کنم. تا دیروز، هرچی برای خودم خریدم رو سعی کردم برای بقیه هم بخرم. یه وقتایی جنس ارزونتر خریدم با بتونم برای دوستم هم همون رو بخرم. یه روزایی بهترین جنس موجود رو خریدم چون میدونستم فردا پول بیشتر هست و میتونم برای داداشم هم بهترین جنس رو بخرم. ولی هیچ وقت این حس تکامل نبود. همین که فکر میکنی بقیه فامیل و دوستات با تو بالا اومده ان، اگه تو پولدار شدی، زندگی اونا هم بهتر شده. اگه تو وسایل جدید میخری، اونا هم دارن، شور و هیجان زیادی در آدم ایجاد میکنه، و اینکه این کار نه تنها باعث ایجاد حسودی و چشم و هم چشمی نمیشه، بلکه همون آدما تشویقت میکنن تا بیشتر پولدار بشی، چون مطمین هستن که به اونها هم سود میرسه. بعضی ها تشویق میشن تا روش زندگیشون رو عوض کنن و راه تو رو دنبال کنن و در نهایت کل افراد نفع می برن.

جالب تر از همه این بود که با اینکه آدم میدونه که این فعلا یه بازیه و هنوز پول واقعی در کار نیست، ولی احساس خوبش هست. بعد آدم میشینه و باخودش برنامه ریزی میکنه که وقتی پولدار بشه، حتما این کارها رو انجام بده.

چیز دیگه ای که درک کردم این حس شروع کردن یه کار و به آخر رسوندن اون بود. همه ماها این تجربه رو داریم، هزار تا کار رو شروع میکنیم ولی هیچ کدوم رو به آخر نمی رسونیم. بعد شاکی هم هستیم که این کارا جواب نمیده و هر کی گفته دروغ گفته و .... غافل از اینکه اشکال از خود ماست.

امیدوارم این تجربه من، بقیه دوستان رو تشویق کنه تا این بازی رو ادامه بدن و امیدوارم به احساس خوبی که من رسیدم برسن.

ممنون استاد امینو @amino
    شکست فقط اصلاح مسیر است، به شرط آنکه هدف مشخص باشد

خدایا! نمودار زندگی مرا صعودی و اصلاحات آنرا ختم به هیدن دایورجنس بفرما.

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از Amalphia عزیز تشکر کرده اند:

Amalphia آواتار ها
    2,920 بار در 270 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_k نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من در انجام بازی فراوانی یه چالشی برخوردم
    وقتی بازی رو با هزار دلار شروع کردم و ادامه دادم احساس کردم سرعت رشد پول یعنی اضافه شدن هزار دلار در هر روز خیلی سریع هستش و برای من زیاده.
    تصمیم گرفتم با روزی یک ملیون تومان شروع کنم و هر روز یک ملیون اضافه بشه الان روز سی ام هستم
    من هرچی که دوست داشتم و داخل رنج قیمتی تا 30 ملیون بود خریداری کردم
    حالا واقعا نمیدونم با 31 ملیون یا 32 ملیون دیگه چی بخرم
    چون دیگه چیزایی که لازم دارم خیلی گرون تر از این قیمت ها هستن.
    چیکار باید بکنم؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر @ichi.trader98
    یه چیزی که این بازی با خودش میاره، حس کمک به بقیه است. میتونین برای خواهر و برادرتون، دوستاتون، پدر و مادرتون و ... خرید کنید. توی بازی قانونی نیست که حتما باید برای خودتون بخرین.
    موفق باشین.
    شکست فقط اصلاح مسیر است، به شرط آنکه هدف مشخص باشد

خدایا! نمودار زندگی مرا صعودی و اصلاحات آنرا ختم به هیدن دایورجنس بفرما.

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Amalphia عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 46 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 46 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع