صفحه 149 از 673 نخستنخست ... 4999139147148149150151159199249649 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,481 به 1,490 از 6725

موضوع: بازی فراوانی

mehranrashedi2 آواتار ها
    936 بار در 174 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aref_brv نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم
    میشه یه کسب و کار رو توی بازی فراوانی شروع کرد مثلا آدم یه فروشگاه کفش بزنه و توی چند روز فراوانی لوازمش رو خریداری کنه؟
    سلام وقتتون بخیر ایده خیلی جالبیه
    ولی بنظر من هم بیشتر جنبه سرمایه گذاری به خودش میگیره چون هدف بازی بیشتر اینه که پول رو واسه خودمون استفاده کنیم و ظرفیت ذهنمون بالا بره و راحت بتونیم مبالغ بالا رو بدون دغدغه استفاده کنیم
    سخت چیزیه که کمی زمان میبره٬ غیر ممکن چیزیه که کمی زمان بیشتری میخواد ...

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از mehranrashedi2 عزیز تشکر کرده اند:

1,262 بار در 220 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت عزیزان بخیر. ما خدارو شکر روز 32 بازی فراوانی رو انجام دادیم. و این بازی رو با دلار شروع کردیم. ممنون میشم دوستان سایت یا هر منبع دیگه برای دسترسی به کالا با دلار دارند رو بهمون معرفی کنید. به جز آمازون

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

reza.tva آواتار ها
    421 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza.tva نمایش پست ها
    @ichi.trader98
    با عرض سلام خدمت جناب ایچی تریدر. یک سوال ذهنمو درگیر کرد گفتم از خود شما بپرسم
    آیا خانم استر هیکس در مورد پیاده کردن این بازی بطور واقعی نظریه ای داده یا صحبتی کرده است؟

اگر این بازی را با روزی 100 هزار تومان شروع کنیم، برای 90 روز حدودا 410 میلیون پول لازمه که با دلار 30 تومان میشه حدودا 14.000$ و با روزی 500 هزار تومان میشه حدودا 68.000$
    به نظر شما اگر تریدری که بالای این مقدار پول را داره (نه اینکه کل سرمایه اش را درگیر کنه) و بخواد این بازی را بطور واقعی پیاده کنه، همان تاثیر (فرضی بودن روی کاغذ) را داره یا اینکه تاثیر بهتری از بازی میگیره؟
    دوستان لطفا یک نفر محبت کنه و اگر نظری داره، پاسخ این سوال را به من بده
    خیلی برایم مهم است
    با تشکر
    If you attempt something with 1% probability 100 times, you don't get a 100% probability

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از reza.tva عزیز تشکر کرده اند:

mehdi_hasanzade آواتار ها
    3,840 بار در 306 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام آقا رضا امیدوارم که حالت همیشه خوب باشه
    اول از همه باید هدف این بازی که توجه ما رو از روی کمبود پول و ثروت برداشته و ذهن رو روی فراوانی ثروت در جهان متمرکز می کنه توجه داشته باشیم حال این افزایش تجسمی ثروت می تونه به هرشکلی که برای شما مناسبتر هست اجرا شه و از هر مبلغی شروع شه که پیشنهاد خود استاد با توجه به شرایط ایران شروع از یک میلیون تومان و افزایش یک میلیون تومانی در هر روز بود. شما می تونین به جای افزایش یک میلیونی از افزایش سه میلیونی در روز هم استفاده کنین تا سریعتر به عدد ذهنی خود برسید من دیدم دوستانی هستن که افزایش دو برابری در هر روز رو دارن. اما به نظرم بهتر هست همون روش استاد رو پیش برین و مبالغ خیلی کم رو هم خرج کنین اما در ادامه می تونین به جای 90 روز یک سال این کار رو ادامه بدین قطعا به عدد ذهنی خود در طول یک سال خواهید رسید.
    امیدوارم تونسته باشم کمکی براتون کرده باشم. خود من دو بار تو مراحل 23 و 35 استاپ خوردم والان تو مرحله 68 ام هستم تجربه جالبی برام بوده مثلا اگه کسی 10 هزار تومان بهم بده نمی گم می خوام چیکار میرم دو بسته تخمه افتابگردان مزمز می گیرم یا مثلا 50 هزار تومن بدن ماشینمو می برم کارواش. حالا مثلا 10 میلیون بدن میرم فوتبال دستی و میز پینگ پنگ می گیرم در واقع نظر شخصی من اینه که این بازی کمک می کنه ذهن به راحتی هر عددی رو خرج کنه و قطعا تو ترید باعث میشه دیگه ما طمع نکنیم و همون اندازه که بازار بهمون سود داده قانع باشیم مثلا اگه بازار 17000 دلار سود داده نگیم چون من ماشین 20000 دلاری می خوام پس تو معامله می مونم و باید اون سود رو از بازار بگیرم این حق منه که واقعا دیگه ذهن تو این مرحله دست از تحلیل بر می داره و فقط منتظر می مونه و شاید دیگه نشانه های اتمام روند رو نمی بینه و معامله ایی که که قرار بود با سود عالی بسته شه با ضرر همراه میشه. درواقع شاید هدف این بازی منظورش صرفا رسیدن به اون مبالغ خیلی بالا نیست چون به راحتی با اون مبالغ بالا میشه ماشین، هواپیما، کشتی کروز، جزیره، باشگاه ورزشی و ... رو گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.tva نمایش پست ها
    دوستان لطفا یک نفر محبت کنه و اگر نظری داره، پاسخ این سوال را به من بده
    خیلی برایم مهم است
    با تشکر
    ویرایش توسط mehdi_hasanzade : 01-04-2022 در ساعت 09:58

مسیر سخت است و دشوار ولی راهی جز رفتن نیست

" من بر فراز قله میگویم موفقیت نتیجه گام های کوچک و مستمر است "
    و این نه یک شعار بلکه دقیقا واقعیتی کشف شده است.
    امینو

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از mehdi_hasanzade عزیز تشکر کرده اند:

alisherafat آواتار ها
    4,660 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان.
    من روز 35 هستم و یه کم از نظر ایده برای خرید اجناس و یا تفریحات، ذهنم دیگه یاری نمیکنه.
    قطعا جای مهمی هستم که ذهنم دیگه قفل کرده و میخام این محدودیت رو بشکنم.
    چه راهکاری دارید برای پیدا کردن ایده های جدید برای خرج کردن و ...
    یه کم ایده های خودتون رو در میون بزارید
    «معامله گری به معنای مقابله ما با بازار و یا طراحان بازار نیست، بلکه به منزله ی روبرو شدن با خودمان است!»

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از alisherafat عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ma2ta نمایش پست ها
    سلام وقت عزیزان بخیر. ما خدارو شکر روز 32 بازی فراوانی رو انجام دادیم. و این بازی رو با دلار شروع کردیم. ممنون میشم دوستان سایت یا هر منبع دیگه برای دسترسی به کالا با دلار دارند رو بهمون معرفی کنید. به جز آمازون
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisherafat نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من روز 35 هستم و یه کم از نظر ایده برای خرید اجناس و یا تفریحات، ذهنم دیگه یاری نمیکنه.
    قطعا جای مهمی هستم که ذهنم دیگه قفل کرده و میخام این محدودیت رو بشکنم.
    چه راهکاری دارید برای پیدا کردن ایده های جدید برای خرج کردن و ...
    یه کم ایده های خودتون رو در میون بزارید

----------------------------
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
    سایت های زیادی هست برای خرج کردن دلاری یا ریالی که توی پست هایی دوستان اونها رو معرفی کردن
    اینجا
    اینجا
    لطفا کلیک کنید و پست مربوطه رو مطالعه کنید
    یک توصیه دارم براتون که از ابتدای تاپیک شروع به مطالعه کنید و همزمان دفتری داشته باشید که مطالب مفید رو داخلش بنویسید و شماره پست بزنید. خیلی خیلی بهتون کمک میکنه
    من خودم به شخصه برای هر تاپیک یک دفتر مجزا دارم تا مطالب مفید رو داخلش بنویسم و بعد هایلایت میکنم و ازشون میتونم به بهترین شکل استفاده کنم
    برای خرج دلاری هم من به شخصه چندتا پیچ توی اینستاگرامم دارم که به روز هستن و مواردی که نیاز داشته باشم ازشون خرید میزنم. همینطور برای لیر
    این بازی رو همیشه در ابتدای روز انجام میدم و خیلی خیلی حس عالی میگیرم از انجامش و تا الان بیشتر از 100 مورد از خاسته هام که داخل بازی خرید کرده بودم رو بهش رسیدم و این روند همچنان ادامه داره....
    روز 192 هستم و با مبلغ امروز یک مقبره خانوادگی خرید کردم که بعد از تحیقیق از چندتا آرامستانهای شهرم به یکیشون که به اندازه کافی برای خودم و خانواده ام بزرگ بود رسیدم و خرید زدم حالا چرا مقبره؟!! چون دغذغه اینروزهای پدر و مادرم داشتن مکانی هست که پس ار فوتشون بتونن اونجا دفن بشن و نگرانی نداشته باشن. خوب خیلی هم عالیه که از الان به فکرش باشم. با 185 میلیونش مقبره خریدم و با مابقی سایر نیازهای کفن و دفن رو تهیه کردم
    ببخشید اگر پستم زیاد انرژی بخش نبود. صرفا جهت اینکه میشه از هر روز به اندازه همون روز خرید کرد و لذت برد خاستم براتون بگم
    همواره شاد و سلامت باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,168 بار در 467 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 24 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    ----------------------------
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
    سایت های زیادی هست برای خرج کردن دلاری یا ریالی که توی پست هایی دوستان اونها رو معرفی کردن
    اینجا
    اینجا
    لطفا کلیک کنید و پست مربوطه رو مطالعه کنید

یک توصیه دارم براتون که از ابتدای تاپیک شروع به مطالعه کنید و همزمان دفتری داشته باشید که مطالب مفید رو داخلش بنویسید و شماره پست بزنید. خیلی خیلی بهتون کمک میکنه
    من خودم به شخصه برای هر تاپیک یک دفتر مجزا دارم تا مطالب مفید رو داخلش بنویسم و بعد هایلایت میکنم و ازشون میتونم به بهترین شکل استفاده کنم
    برای خرج دلاری هم من به شخصه چندتا پیچ توی اینستاگرامم دارم که به روز هستن و مواردی که نیاز داشته باشم ازشون خرید میزنم. همینطور برای لیر
    این بازی رو همیشه در ابتدای روز انجام میدم و خیلی خیلی حس عالی میگیرم از انجامش و تا الان بیشتر از 100 مورد از خاسته هام که داخل بازی خرید کرده بودم رو بهش رسیدم و این روند همچنان ادامه داره....
    روز 192 هستم و با مبلغ امروز یک مقبره خانوادگی خرید کردم که بعد از تحیقیق از چندتا آرامستانهای شهرم به یکیشون که به اندازه کافی برای خودم و خانواده ام بزرگ بود رسیدم و خرید زدم حالا چرا مقبره؟!! چون دغذغه اینروزهای پدر و مادرم داشتن مکانی هست که پس ار فوتشون بتونن اونجا دفن بشن و نگرانی نداشته باشن. خوب خیلی هم عالیه که از الان به فکرش باشم. با 185 میلیونش مقبره خریدم و با مابقی سایر نیازهای کفن و دفن رو تهیه کردم
    ببخشید اگر پستم زیاد انرژی بخش نبود. صرفا جهت اینکه میشه از هر روز به اندازه همون روز خرید کرد و لذت برد خاستم براتون بگم
    همواره شاد و سلامت باشید
    سلام خانم سارا ،عذرخواهم هزینه خریدی که فرمودید به 100 مورد خواسته هام رو تونستم برسم از طریق ترید بوده ، واینکه باید تو این بازی یه قیمت واقعی رو دراورد من مثلا یه قیمت حدودی واسه چیزی که میخام رو میزنم و اینکه توجایی دنبال نمیگردم باید از اول انجام بدم یعنی ؟

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

ehsan1hzq آواتار ها
    2,693 بار در 648 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه.
    چند تا سایت خوب برای خرید میخواستم معرفی کنم تا دوستان اگه خواستن استفاده کنن.
    www.LuxDeco.com
    www.farfetch.com
    www.casa-padrino.de
    www.davidyurman.com

*برای بعضیاشون فیلترشکن نیازه.

پ.ن : روز 247
    "کسی که در زندگی اش چرایی برای انجام دادن دارد، میتواند از پس هر چگونگی بربیاید" نیچه

16. 15 کاربر برای این پست سودمند از ehsan1hzq عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلاااااام و درود ویژه خدمت تمام شما عزیزان این تاپیک
    ماشالا همه پر قدرت و پر انرژی
    من تقریبا دوماهی غیبت داشتم و الان که اومدم تاپیک رو بخونم دیدم تا صفحه 157 رسیده ... یادش بخیر روزی که من اومدم تو این تاپیک صفحه 15 بود
    خیلی خوشحال شدم که اعضای جدید روی دیدم که شروع کردن و یا تارگت های 90 روزه رو زدن، به تک تک شون تبریک میگم انشاالله که همیشه درمسیر برکت و فراوانی باشید
    این تاپیک خیلی مفیده واقعا ... هربار که نظرات دوستان رو میخونم یک دید و آگاهی جدید هستش برام ، متشکرم از همتون
    من بعد از 512 روز از انجام بازی فراوانی استاپ کردم ....
    با اینکه از روز تقریبا 400 با یه روش جدیدی داشتم بازی رو پیش میبردم اما توی این مرحله دیگه استاپش کردم ....
    فعلا در حال استراحت هستم و البته مرور خریدهایی که انجام دادم
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

18. 17 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    سلام خانم سارا ،عذرخواهم هزینه خریدی که فرمودید به 100 مورد خواسته هام رو تونستم برسم از طریق ترید بوده ، واینکه باید تو این بازی یه قیمت واقعی رو دراورد من مثلا یه قیمت حدودی واسه چیزی که میخام رو میزنم و اینکه توجایی دنبال نمیگردم باید از اول انجام بدم یعنی ؟
    سلام
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    نه من هنوز به ترید ریل نرسیدم و در حال تمرین و آموزش هستم. این مواردی هم که خرید کردم از مبلغ های چند صد هزار تومان تا مبلغ هایی مثل 35 تا 50 میلیون تومان بوده که از طریق درامد کاری که مشغولش هستم بوده یا پس اندازهای قدیمم
    برای کائنات مهم نیست که مبلغ از کجا تامین میشه؛ مهم اینه که شما با حس عالی اونو درخواست میدید و این حس اثر موجی رو به وجود میاره که همه چی رو براتون ردیف میکنه تا بهش برسید.
    فرصت بشه حتما چندتا عکس از اون مواردی که بهش رسیدم رو میزرام
    در مورد قیمت واقعی من همواره طوری درخواست میزنم که انگار واقعا دارم میخرمشون. حتی گاها تا مرحله پیش فاکتور و هزینه های جانبی مثل هزینه ارسال هم پیش میرم.
    حالا اگر مجازی باشه که از ادمین صفحه مربوطه سوال میکنم اگر هم بصورت حقیقی باشه که از فروشنده قیمت میگیرم یا تلفنی قیمت میکنم
    کلا میخام بگم حسم به خرید داخل بازی فراوانی مثل حس زمانی هست که حقیقتا خرید میکنم و بسیار هم حساس هستم که حتما کلیه مخارج رو داخلش لحاظ کنم
    امیدوارم توضیحاتم واستون کافی باشه
    همواره شاد باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

20. 18 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع