صفحه 143 از 654 نخستنخست ... 4393133141142143144145153193243643 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,421 به 1,430 از 6537

موضوع: بازی فراوانی

saratizro آواتار ها
    220 بار در 74 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.mrm نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    در این موارد نادیده بگیرید و بر روی اصل این بازی دقت کنید و این مبالغ رو میشه چشم پوشی کنید
    اما در مبالغی بالا تر خیر باید صبر کنید تا روز بعد که توانایی خرید داشته باشید
    یک دنیاااااااااااااااااا ممنون

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از saratizro عزیز تشکر کرده اند:

50 بار در 9 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi.trader98 نمایش پست ها
    بازی فراوانی
    جهت افزایش ظرفیت ذهن تریدر برای به دست آوردن رقم های بزرگ تر

هر تریدری می تواند به راحتی با 100 دلار بالانس، روزانه 3% به موجودی خود اضافه کند یعنی 3 دلار! کار راحتی به نظر می آید اما وقتی صحبت از حساب 100.000 دلاری می شود قضیه یکم فرق می کند!
    گرفتن 3% در روز، با حساب 100.000 دلاری که روزانه 3000$ می شود، برای بسیاری از تریدر ها مشکل است! درحالی که همان کار هایی که با حساب 100 دلاری انجام میداد، با این حساب نیز انجام خواهد داد و تفاوت فقط در انتخاب حجم لات ها هست

به نظر شما چرا تنها اضافه کردن 3 صفر، اینقدر شرایط را برای تریدر تغییر می دهد؟ چه دلیلی باعث می شود که همان درصد سود، در 100 دلار برای تریدر کار راحتی باشد اما با 100.000 دلار کار حضرت فیل؟!
    پاسخ یک چیز است! روانشناسی فردی تریدر
    روانشناسی مهمترین عامل در موفقیتِ یک تریدر است
    برای تریدری که به راحتی میتواند روزانه 3% به حساب 100 دلاری خود اضافه کند، اگر یکباره به سمت حساب 100.000 دلاری برود و بخواهد روزانه 3% سود مرکب بگیرد، دچار استرس و ترس شدیدی می شود طوری که دیگر جرئت معامله کردن ندارد
    برای مثال اگر با حساب 100 دلاری خود در هر معامله با حجم 0.01 لات وارد میشد، با همان تناسب در حساب 100.000 دلاری باید 10 لات وارد شود که اکثرا جرئت این کار را ندارند! در حالی که همه چیز منطقی و با تناسب حساب 100 دلاری است
    ریشه این مشکل در روانشناسی بستگی به میزانِ احساسِ شایستگی و لیاقتی که فردِ تریدر در خود میبیند دارد! که بعضی ها به آن ظرفیت ذهنی هم میگویند
    اگر تریدر خود را شایسته و لایق پول های زیاد بداند، آن رقم ها برایش عادی می شود و به راحتی میتواند آن را به دست بیاورد و تفاوت تریدری که میتواند روزانه 3% سود، با اکانت 100.000 دلاری بگیرد با تریدری که با اکانت 100 دلاری میگیرد تنها در ظرفیت ذهنی آن ها است که ظرفیت ذهنی هم ریشه در احساس شایستگی و لیاقت نسبت به پول دارد.
    برای مثال تریدری که با تصور داشتن روزانه 10.000 دلار سود، در پوست خود نگنجد و این رقم برایش رویایی و افسانه ای باشد و یا دچار استرس شود هرگز نمیتواند آن را به دست بیاورد و یا اگر به دست بیاورد سریع از دست میدهد چون احساس لیاقت نسبت به آن پول ندارد و این زمانی دست یافتنی میشود که این ارقام برایش عادی و بدیهی و طبیعی باشد مثل همان تریدری که گرفتن 3 دلار با حساب 100 دلاری، برایش رقم رویایی نیست و یک قضیه کاملا عادی و طبیعی است

خب برای اینکه این ظرفیت ذهنی مان را افزایش دهیم، بهتر بگویم احساس لیاقت و شایستگی مان را نسبت به پول بسیار بالا ببریم یک تمرین فوق العاده عالی برای شما معرفی میکنم که ذهنمان را به داشتن اعداد بالا عادت دهیم و این کم کم در ساختار باور های ما تاثیر میگذارد.

سازنده این تمرین خانم اِستر هیکس یکی از بهترین مربی های موفقیت فردی هست
    این تمرین، ذهن شما را به چالش میکشد و مستقیم روی ناخودآگاه شما تاثیر میگذارد و اگر با احساس کامل انجامش دهید، ذهن شما به شدت در مقابل آن مقاومت می کند و این را حین تمرین تجربه خواهید کرد.
    ذهن ناخودآگاه فرق بین واقعیت و تصوّر را متوجه نمی شود برای مثال همین الان چشمانتان را ببندید و تصور کنید که یک لیموی سبز ترشِ ترش را که لای دندان هایتان گذاشتید و فشار می دهید و آب ترش روی زبانتان میریزد
    میبینید که ناخودآگاه دهان شما آب بزاق ترشح میکند در حالی که تصویر فقط در ذهن شما بود و هیچ واقعیتی نداشت!

حالا با این تمرین همین بلا را بر سر ناخودآگاهتان می آورید، این تمرین روی تک تک سلول ها و نورون های مغزی شما همان تاثیر تصوّر لیموترش بر ترشح آب براق دهانتان را میگذارد و قوی ترین تمرین ذهنی برای افزایش ظرفیت ذهنی و حس لیاقت و شایستگی هست که نتیجه آن تاثیر مستقیم روی روانشناسی ترید شما میگذارد.

شرح تمرین:
    روزانه مبلغی به حساب شما واریز می شود و فردای آن روز یک میلیون بیشتر به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را ذهنی خرج کنید و اگه خرج نکنید از شما گرفته می شود
    مهم نیست این پول از کجا می آید مهم این است که خرجش کنید(اگر ذهنتان مقاومت کرد تجسم کنید که دارید از بازارهای مالی سود میگیرد)
    برای مثال روز اول 1.000.000 تومان به حساب ذهنی شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را خرج کنید برای مثال یک عطر یا یک لباس شیک بخرید
    فردای آن روز مبلغ 2.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا خرجش کنید
    به همین ترتیب روز سوم 3.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود
    روز چهارم 4.000.000 تومان واریز می شود
    و اگر روزی فراموش کردید یا نتوانستید کامل آن را خرج کنید باید برگردید از اول شروع کنید

- باید پولی که در حسابتان هست را کاملا حس کنید و با احساس واقعیت خرج کنید برای مثال اگر در واقعیت از طرف بانک بگویند 1.000.000 تومانی که دارید را اگر تا 24 ساعت خرج نکنید از حساب شما برمیداریم! ایا در این شرایط پولتان را همچنان در بانک نگه میداشتید؟ مسلما نه پس با این پول ها هم، این رفتار را داشته باشید
    - خیلی مهم است که بازی را واقعی جلوه دهید، چیز هایی که لازمتان هست بخرید یا خرج کنید مثلا اگر روز چهارم یک موبایل خریدید دلیل ندارد که فردای آن روز دو موبایل دیگر بخرید! اگر پول واقعی بود واقعا اینکار را میکردید؟
    - این پول را باید حس کنید! هنگام خرج کردن باید احساس خوب داشته باشید، اگر حین بازی احساس بد یا فشار داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید چون اولین بار است که ذهن شما در چنین شرایطی قرار میگیرد و طبیعی هست که چنین مقاومت هایی را از خود نشان دهد و این نشانه بسیار خوبی و طبیعی ای هست.
    - توجه کنید که هر روز 1 میلیون بیش تر از دیروز وارد حساب شما می شود پس به فکر پس انداز کردن یا خرید سکه و طلا برای حفظ ارزش پول نباشید! و پول دیروزتان را برای فردا پس انداز نکنید چون هر روز بیش تر از دیروز پول به حساب شما اضافه می شود باید خرج چیز هایی کنید که واقعا به آنها نیاز دارید

وقتی رقم های واریزی از ظرفیت ذهنی شما بیشتر شود حین انجام تمرین دچار احساس بد، احساس فشار روانی و استرس می شوید در کل اگر حین تمرین احساس خوب نداشتید این نشان میدهد که ظرفیت ذهن تان به چالش کشیده می شود و مجبور است که رشد کند و آنقدر این تمرین را از اول شروع کنید که ذهنتان کم کم به این اعداد عادت کند

" ذهن ناخوداگاه فرق بین تصور و واقعیت را نمیفهمد "

جمع بندی تمرین:
    - هر روز 1 میلیون بیشتر از دیروز وارد حساب شما می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید آن را خرج کنید
    - باید پول را واقعا حس کنید و حین خرج کردن احساس خوب داشته باشید.
    - پول را برای چیز هایی خرج کنید که اگر واقعا آن پول را داشتید برای آنها خرج میکردید! به بازی حس واقعی بودن بدهید

- نباید با این پول پس انداز کنید و نباید بدهی هایتان را پرداخت کنید!
    - اگر خرج نکنید پول از شما گرفته می شود و باید از روز اول شروع کنید
    - اگر حین تمرین احساس بد یا فشار ذهنی داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید

* میتوانید از دلار به جای تومان استفاده کنید مثلا به جای 1 میلیون تومان، 1000 دلار استفاده کنید

سلام ببخشید اگه به جایی برسیم که بخوایم برای اطرافیان خرج کنیم میتونیم این رو هم درنظر بگیریم؟

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از zanyar عزیز تشکر کرده اند:

4,005 بار در 367 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zanyar نمایش پست ها
    سلام ببخشید اگه به جایی برسیم که بخوایم برای اطرافیان خرج کنیم میتونیم این رو هم درنظر بگیریم؟
    سلام
    میتونید برای هر کسی که دوست داری خرج کنی ولی نمیتونی بهش پول بدی

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از hamzehv عزیز تشکر کرده اند:

mohsen777 آواتار ها
    2,036 بار در 287 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و روزبخیر خدمت دوستان عزیز
    بالاخره بعد از چندین بار تمرین تونستم یه دوره ی نود روزه رو تکمیل کنم و بازی رو به پایان برسونم
    طی این بازی و البته برسی رفتارها ی گذشته با توجه به شغلی که دارم متوجه موضاعتی در مورد ارتباط خودم با پول شدم که برام جالب بود.
    مثلا طی مراحل خرید برای کارم بیشتر اوقات به جای خرید کلی به صورت جزیی خرید میکردم که خود این موضوع باعث ضرر و زیان هایی برا م میشد که خود این یه نمونه ترس از دست دادن پول هست که حالا کار به ریشه ها ش ندارم که برای افراد مختلف میتونه متفاوت باشه
    ولی در کل این بازی ظرف ذهن مو بزرگتر کرد و در جهت شناخت مسایل روانی خودم نسبت به پول بهم کمک کرد @amino

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohsen777 عزیز تشکر کرده اند:

50 بار در 9 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamzehv نمایش پست ها
    سلام
    میتونید برای هر کسی که دوست داری خرج کنی ولی نمیتونی بهش پول بدی
    این بازی رو باید در واقعیت هم انچام بدیم هر روزی پول بدستمون برسه خرج کنیم؟به فکر سرمایه گذاری نباشیم؟

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از zanyar عزیز تشکر کرده اند:

Mr_510 آواتار ها
    3,365 بار در 351 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    روز اول
    دور سوم
    قلبا کسایی که با حسن نیت ازم ایراد میگرن رو دوست دارم.
    اگه در تحلیل ها و نظراتم ایرادی می بینید بزرگترین لطف رو در حق من میکنید اگه بهم گوشزدش کنید.

سپاس از نگاه زیباتون.

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mr_510 عزیز تشکر کرده اند:

Memeto آواتار ها
    333 بار در 35 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من بار اول ۹۰ روز بدون استاپ این بازیو انجام دادم و ویدیو مربوط به این بازیو نگاه کردم و بعد از دیدن ویدیو اون طوری که استاد گفتن شروع کردم از اول بازیو انجام دادن و الان روز ۱۴۵ هستم.
    من اصلا تو خرج کردن پول هیچ مشکلی ندارم.تو نیم ساعت پولو خرج میکنم مثل اب خوردن .
    الان مشکلی که من دارم اینه که تو واقعیت نمیتونم خرج کنم.چرا؟ چون درامد ندارم و دارم از پس اندازم خرج میکنم.الان اینجا تناقض وجود داره.
    من الان باید چیکار کنم؟ ایا باید پس اندازو راحت خرج کنم و به این فکر کنم که پول میادو به من میرسه ؟
    اگه لطف کنین و راهنمایی کنین ممنون میشم.
    و یه تجربه از بازی میگم بهتون برای دوستانی که میخوان شروع کنن.
    سعی کنین صبح این بازیو انجام بدین.
    دو سه بار الارم گوشیتونو کوک کنین طول شبانه روز تا اگه یادتون رفت اون الارم یادتون بندازه.
    چندتا هم سایت معرفی میکنم
    Www.digikala.com
    Www.emalls.ir
    Www.zar.ir
    سایت های خارجی هم
    Www.amazon.com
    Www.ebay.com
    Www.farfetch.com
    Www.Viadurinimilano.com
    با تشکر

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Memeto عزیز تشکر کرده اند:

Alireza0099 آواتار ها
    1,110 بار در 209 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    یه سوال داشتم این پولی مه هر روز داره میاد تو حساب رو میشه برای سفر هم خرج کرد یا فقط باید باهاش کالا بخریم
    ممنون میشم جواب بدین
    Not the past, Not the future
    Time to Change is NOW

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Alireza0099 عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,930 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Memeto نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من بار اول ۹۰ روز بدون استاپ این بازیو انجام دادم و ویدیو مربوط به این بازیو نگاه کردم و بعد از دیدن ویدیو اون طوری که استاد گفتن شروع کردم از اول بازیو انجام دادن و الان روز ۱۴۵ هستم.
    من اصلا تو خرج کردن پول هیچ مشکلی ندارم.تو نیم ساعت پولو خرج میکنم مثل اب خوردن .
    الان مشکلی که من دارم اینه که تو واقعیت نمیتونم خرج کنم.چرا؟ چون درامد ندارم و دارم از پس اندازم خرج میکنم.الان اینجا تناقض وجود داره.
    من الان باید چیکار کنم؟ ایا باید پس اندازو راحت خرج کنم و به این فکر کنم که پول میادو به من میرسه ؟
    اگه لطف کنین و راهنمایی کنین ممنون میشم.
    و یه تجربه از بازی میگم بهتون برای دوستانی که میخوان شروع کنن.
    سعی کنین صبح این بازیو انجام بدین.
    دو سه بار الارم گوشیتونو کوک کنین طول شبانه روز تا اگه یادتون رفت اون الارم یادتون بندازه.
    چندتا هم سایت معرفی میکنم
    Www.digikala.com
    Www.emalls.ir
    Www.zar.ir
    سایت های خارجی هم
    Www.amazon.com
    Www.ebay.com
    Www.farfetch.com
    Www.Viadurinimilano.com
    با تشکر

سلام
    وقت بخیر
    ببخشید یه سوال
    چرا نمیرید سر کار؟ مشکلی وجود داره عایا؟
    درآمد هرچند اندک هم داشته باشید (منظورم برای زمانی هست که هنوز از طریق فارکس به درآمد نرسیدید) خوب خودش درآمده دیگه
    پس انداز یه روزی تموم میشه و این تناقض همیشه براتون وجود خاهد داشت تا یه راهی پیدا کنید که به منبع درآمد برسید
    اگر پس اندازتون اونقدر هست که تا از طریق فارکس به درآمد برسید که خوب اوکی خرج کنید
    ولی اگر نیست پس دو راه هست یا خرج نکنید که نمیشه یا یه کاری برای خودتون پیدا کنید
    کافیه بخاهید تا به شما داده شود
    موفق باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,930 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza0099 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم این پولی مه هر روز داره میاد تو حساب رو میشه برای سفر هم خرج کرد یا فقط باید باهاش کالا بخریم
    ممنون میشم جواب بدین
    سلام وقت بخیر
    میتونید برای مسافرت خرج کنید
    برای هر کاری که حس خوب و عالی ثروت و فراوانی رو براتون بیاره میشه خرجش کرد
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع