صفحه 14 از 673 نخستنخست ... 412131415162464114514 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 6722

موضوع: بازی فراوانی

9,427 بار در 211 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیزم.خدارو شکر امروز برای اولین بار تونستم روز 55 این بازیو پشت سر بزارم و مهم ترین دلیلش هم بنظر منظم کردن امورات روزانم بوده.ممنون از همه.امیدوارم موفق باشین
    .من باور دارم که خداوند به زندگی هممون برکت میده

2. 60 کاربر برای این پست سودمند از Behnam.A عزیز تشکر کرده اند:

mohamad5 آواتار ها
    12,773 بار در 310 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز
    روز 110 بازی فراوانی
    بارانی از ثروت و فراوانی بر زندگی ام جاری است
    من افکارم را تغییر میدهم و مثبت اندیشی عادت من است
    خدایا من و دوستانم را در مسیر شادی و فراوانی نعمت و گشودن درهای علم یاری کن
    خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

4. 71 کاربر برای این پست سودمند از mohamad5 عزیز تشکر کرده اند:

363 بار در 5 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت همه دوستان
    امروز 93 روز از بازی فروانی ثروت گذشت جالب اینجاست بعد از 5 بار بین 60 تا 70 روز که بازی رو انجام میدادم اتفاقی می افتاد که مجبور میشدم از روز اول شروع کنم بعد از یک ماه این بار به خودم تعهد دادم و نوشتم هرجور شده این بازی رو باید تا روز آخر انجام بدم . یک ماه بعد از اینکه به خودم تعهد دادم ، با آکادمی جناب امینو آشنا شدم و در دوره پرایس اکشن شرکت کردم جالبه بعد از چند روز متوجه شدم یک تاپیک مخصوص بازی فراوانی در این انجمن ایجاد شده همین باعث شد که این رو ی نشانه ببینم و با احساس بهتری این بازی رو ادامه بدم
    خدایا شکرت

6. 72 کاربر برای این پست سودمند از master_amin عزیز تشکر کرده اند:

majid_fx آواتار ها
    2,879 بار در 200 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    یه سوالی دارم این بازی رو باید چند روز انجام بدیم؟

8. 52 کاربر برای این پست سودمند از majid_fx عزیز تشکر کرده اند:

ichi.trader98 آواتار ها
    26,272 بار در 626 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 163 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid_fx نمایش پست ها
    سلام
    یه سوالی دارم این بازی رو باید چند روز انجام بدیم؟
    سلام بازی برای یک سال هست یعنی 365 روز
    ولی تا روز 90 انجام دادید تو این تاپیک اعلام کنید

10. 66 کاربر برای این پست سودمند از ichi.trader98 عزیز تشکر کرده اند:

9,427 بار در 211 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز.امروز روز هفتادم بازی فراوانی روانجام دادم.گفتم حس خوبم رو باهاتون به اشتراک بزارم.خدارو شکر
    امیدوارم همه دوستان موفق باشن و زندگی همه پراز برکت و رزق و روزی باشه

12. 56 کاربر برای این پست سودمند از Behnam.A عزیز تشکر کرده اند:

mostafatrader آواتار ها
    309 بار در 36 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    من 17 سالمه و الان درگیر شرایط کنکور هستم با اینکه می دونم هیچ اینده ای برام نخواهد داشت و منم مثل بقیه بیکار خواهم شد خیلی تلاش کردم که توی دوره پرایس اکشن شرکت کنم و هنوزم در تلاشم که پولش رو جور کنم می دنید که پدر و مادر ها معمولا برا این چیزا هزینه نمی دن ولی خب شرایط هم واقعا سخته در کل سعی میکنم و خودم تهیه میکنم ای دوره رو
    حالا به نظر شما واقعا برای ورود به این دوره حتما باید شرایط مالی داشت؟چون خیلی ها می گن تا سرمایه نداشته باشی نباید وارد بشی ،من نه الان سرمایه دارم نه بعدا تنها سرمایه من همین پولیه که برای خرید دوره می زارم (اونم اگه بتونم جور کنم)
    و از طرفی هم من خیلی مقید به مساعل شرعی هستم ( حتی سر ماجرای فارکس با کلی شرط شرعی تونستم وارد بشم )و از دوره هیچکس بدون اجازه استفاده نمی کنم
    یشنهاد شما برای من چیه؟

14. 58 کاربر برای این پست سودمند از mostafatrader عزیز تشکر کرده اند:

sarsabz آواتار ها
    6,654 بار در 230 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام. اول اینکه چه موقعیت و سن خوبی، چه دوست خوبی.امم و اینکه اینکه چه نگاه بدی..شوخی کردم رفیق جان خیلی برام محتمل هست که به امید خدا بعد از گذروندن درست دوره پرایس به تک به تک این باور های محدود کننده امروزت می خندی و ازشون عبور می کنی. پول بسار مهم و ارزشمنده. ولی به نظر من مهمتر فرصت اصولی و درست برای تفییر کردن هست.. این خیلی عالیه که شما به دلیل تقید مذهبی می خوای از راه درست به هدفت برسی. عالی. ولی دوره ای که مد نظرت هست به هیچ وجه محدود به فایل ها و آموزش های تکنیکال نیست. مجموعه ای از موضوعات بی نظیر و به هم پیوسته مثل انجمن. خانواده اکادمی، فایل های آموزشی، وبینار ها، هم یاری و رفاقت عمومی و... و در راس همه حضور قدرتمند و بسیار دلسوز جناب آمینو به عنوان یک معلم و استاد نایاب و درجه یک در حوزه فارکس هست. که مجموعا برای شما تحربه و فضایی رو میده که در صورت یک خواست عمیق و اراده ثوب می تونی لایه های مخنلف ذهن و زندگیت رو اون طور که دوست داری و شایستش هستی بسازی و رشد کنی. کم نیستن دوستانی که حتی پول خرید این دوره رو هم نداشتن. پس هر گز قدم اول رو انقدر با تردید و نا امیدانه بر ندار. اگر از الان خودت رو محدود به این رقم کنی چطور توقع داری خداوند مهربان چشم انداز بزرگتری برات طراحی کنه. ادعونی استجبلکم...بخوانید مرا تا اجابتتان کنم...پس وقتی داری از بزرگترین طلب می کنی خودت رو محدود نکن و محدود نبین که حرمت اون مهربان بزرگ رو نا خواسته زیر سوال نبریم خدای نا کرده... سرت رو درد نیارم. راه درست برامون فراهمه...باقیش دیکه به خود ما بر میگرده. تنها ضمانت هم همت و انعطاف پذیری خودمون در قبال تغییرات پیش روست.همه چی تو دستای خودمونه. و هر کسم مسول تصمیمات و آرزو های خودش. یه چیز مسلمه. باید برای رویا هامون وقت و ارزش قائل بشیم... تا انشا الله از طریق خودمون تحقق پیدا کنن.موفق و قوی باشی دوست
    نقل قول نوشته اصلی توسط abes313 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    من 17 سالمه و الان درگیر شرایط کنکور هستم با اینکه می دونم هیچ اینده ای برام نخواهد داشت و منم مثل بقیه بیکار خواهم شد خیلی تلاش کردم که توی دوره پرایس اکشن شرکت کنم و هنوزم در تلاشم که پولش رو جور کنم می دنید که پدر و مادر ها معمولا برا این چیزا هزینه نمی دن ولی خب شرایط هم واقعا سخته در کل سعی میکنم و خودم تهیه میکنم ای دوره رو
    حالا به نظر شما واقعا برای ورود به این دوره حتما باید شرایط مالی داشت؟چون خیلی ها می گن تا سرمایه نداشته باشی نباید وارد بشی ،من نه الان سرمایه دارم نه بعدا تنها سرمایه من همین پولیه که برای خرید دوره می زارم (اونم اگه بتونم جور کنم)
    و از طرفی هم من خیلی مقید به مساعل شرعی هستم ( حتی سر ماجرای فارکس با کلی شرط شرعی تونستم وارد بشم )و از دوره هیچکس بدون اجازه استفاده نمی کنم
    یشنهاد شما برای من چیه؟
    ویرایش توسط sarsabz : 07-18-2020 در ساعت 17:56
    ...

16. 70 کاربر برای این پست سودمند از sarsabz عزیز تشکر کرده اند:

4,624 بار در 335 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به استاد عزیز و همچنین همه دوستان جان

من امروز به امید خدا میخوام بازی فراوانی رو شروع کنم

همه نظرات قبلی رو مطالعه کردم ایشالا بتونیم در کنار هم موفق باشیم و جامعه ی خوبی رو بسازیم

اینم لینک کتاب صوتی خانم استر هیکس https://www.bestieideas.com/money-an...-esther-hicks/

ارادتمند محمد جباری
    ویرایش توسط Mohammad Jabbari : 07-19-2020 در ساعت 18:41

18. 58 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad Jabbari عزیز تشکر کرده اند:

mohamad5 آواتار ها
    12,773 بار در 310 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیز
    روز 125 بازی فراوانی من است
    امروز یک روز عالی برای من است و امیدوارم برای شما هم همینطور باشه
    من ایمان دارم که خداوند خواسته که من میلیاردر شوم و این تلاش و کوشش و انجام تمرینات من است که باعث میشود با چه شیبی به هدف برسم
    صبح یکی از روزهای سال 89 بانک صادرات شعبه طرقبه مشهد به من زنگ زد و گفت حسابی که باز کردید دچار مشکل شده باید دوباره تشریف بیارید و امضا کنید
    من ناراحت شدم و گفتم میام و حساب رو کلا میبندم
    طرف که رییس بانک بود گفت حالا شما تشریف بیاریید
    صبح فرداش که رفتم چون نمیدونستم کی به من زنگ زده و می خواستم حسابم رو ببندم گفتم من نیکدل هستم کی به من زنگ زده
    دقیقا یادمه همه کارمندا به من نگاه کردند و رییس بانک هم بلند شد و داشت میومد پیشم و من یکجورایی ترسیدم
    رییس بانک دست داد و گفت شما برنده یک چیز خوبی شدید چه شیرینی به ما میدید منم گفتم شاید یک فرش ماشینی برنده شدم توقع دارید شما رو ببرم پدیده شاندیز(رستوران)
    طرف خندید و گفت نه چیز خوبیه
    گفتم اگر خوب بود همه کارمندا رو من میبرم به رستوران شاندیز و نهار هم شیشلیک مهمون من
    طرف گفت شما برنده یک پزو پارس سال شدید
    در ضمن حداقل حساب برای قرعه کشی باید 10000 تومان باشه که تو حساب شما در زمان قرعه کشی 2000 تومان بوده و ما برای اینکه این خودرو از شعبه ما حذف نشه سریعا 8000 تومان به حساب شما ریختیم اینم فیشش
    باور کنید فکم افتاده بود و باورم نمیشد
    ولی این یک واقعیت بود و از این اتفاقات برای من زیاد افتاده اگر خدا بخواهد زمین و زمان رو میدوزه تا شما رو بیاره بالا
    فقط کافی شکر گذار خداوند در هر لحظه و هر مکانی باشیم
    حظور ما در اینجا بی سبب نبوده
    باران رحمت الهی هر لحظه در حال بارش هست و ما باشکر گذاری این باران رحمت و فراوانی را جذب میکنیم
    خدا را سپاس عشقش را سپاس بودنش را سپاس مهربانیش را سپاس
    امام زمان مهربانم (عج)را سپاس پدرم را سپاس مادرم را سپاس معلم خوبم را سپاس و دوستان عزیزم را سپاس
    ویرایش توسط mohamad5 : 07-20-2020 در ساعت 07:07

20. 86 کاربر برای این پست سودمند از mohamad5 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع