صفحه 133 از 674 نخستنخست ... 3383123131132133134135143183233633 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,321 به 1,330 از 6732

موضوع: بازی فراوانی

Milad-Trader آواتار ها
    7,638 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Trader نمایش پست ها
    سلام به استاد عزیزم ، جناب امینوی بزرگوار ( دست خدا ) @amino
    سلامی هم عرض میکنم به همه دوستان خوبم در آکادمی ویو
    امیدوارم حال درونتون عالی باشه و از طرفی هم حال کارت شادیتون خوب و پر از سود باشه

روز 291 بازی هستم
    امروز رو برای سفر دو هفته ای به فلوریدا شهر زیبای تمپا اختصاص دادم . خیلی این شهر رو دوست دارم و هدف اصلی مهاجرت من به این شهر قشگ است.

فایل پیوست 197901 فایل پیوست 197902

سلامت و ثروتمند باشید.
    بسیار عالی بود و منم با این پست شما برای ادامه دادن انگیزه گرفتم. یکبار تو این اپلیکیشین کال شدم و دوباره شروع کردم

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    سلام بچه*ها،

یک سوال برام پیش اومده. استاد داخل وبینار در مورد این بازی جوری توضیح دادن که انگار هر روز پول شما ۲ برابر روز قبل میشه نه اینکه هر روز ۱ میلیون اضافه بشه. میشه توضیح بدید کدومش درسته؟ چون من منابع دیگری هم که دیدم همشون هر روز ۱ میلیون اضافه میشه اما به نظر میاد منظور استاد از این تمرین دوبرابر شدن در هر روز هست.

خیلی ممنون

سلام
    وقت بخیر
    دو راه برای انجام بازی فراوانی وجود داره
    1- روزی یک میلیون به مبلغ اضافه شود
    2- روزانه مبلغ در 2 ضرب شود

همواره موفق باشید و هفته خوبی را پیش رو داشته باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_medico نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم
    امروز 22 آبان 1400 ، بعد از 9 بار که توی بازی فراوانی استاپ می خوردم ، تونستم در تلاش دهم 90 روز بازی فراوانی رو به اتمام برسونم .
    این دستاورد بزرگی برای منه . چون مدت ها بود نتونسته بودم که یک چیز رو به انتها برسونم و خب این قدم بزرگی برای من هست . بابتش سپاسگذارم .
    از تجربیاتم تو این نود روز این بود که چون من از ایده چک نوشتن سرکار خانم lady-taban استفاده می کردم و هر روز چک می نوشتم و خریدهای اون روز رو پشت چک ، پشت نویس می کردم ، به طرز عجیبی ترسی که از انجام کارهای بانکی و تراکنش های بالای بانکی انجام دادن داشتم ، خیلی کم شد .
    یه تجربه دیگه هم این بود من اومدم توی جدول برنامه ورد خرید هامو دسته بندی می کردم و تا الان (روز 90 ) 27 تا Category که میتونم تو اون زمینه ها خرید کنم ، برام مشخص شده و خب خیلی تو ایجاد نظم ذهنی و اینکه واقعا چی می خوام ، این موضوع تاثیر داشت .یه نمونه از این جدول رو براتون می زارم .
    فایل پیوست 198363
    توی این چند مدت ، روی باورهایم در مورد پول هم خیلی کار کردم و واقعا احساس میکنم در مورد احساس به ثروت ، مقداری Level Up شده ام . به یه ست شلوار جین و تیشرتی که مدنظرم بود ، خیلی احساس نیاز می کردم . تو بازی اول خریدمش . چند روز بعدش خودم خریدمش تو واقعیت و به صورت خیلی جالب یه ست دیگه هم فردا شبش کادو گیرم اومد . و واقعا باور کردم که چقدر فرکانس و ارتعاش ثروت و فراوانی ، تو جذب پول و ثروت تاثیر داره .
    از دوستانی که در این انجمن فعالیت می کنند خیلی خیلی ممنونم . چون حضور تو این جمع من رو چند Level به آدم بهتری تبدیل کرده ، هرچند راه زیادی دارم و تازه ابتدای مسیره .
    ممنونم استاد امینو @amino
    سلام
    وقت بخیر
    بهتون تبریک میگم و میتونم بهتون بگم که پایداری و ثبات در مسیر بهترین ها را براتون رقم میزنه
    دسته بندی که توی اکسل کرده بودین خیلی عالی بود؛ منم یه جورایی دسته بندی دارم ولی نوشتاری و روی دفتر فراوانی ام
    در واقع استفاده از تجربیات همدیگه و یا ایده هامون خیلی عالی هستن.
    منم به شخصه از ایده سرکار خانم مونلایت برای ساخت کلیپ از خاسته هام استفاده کردم و خیلی حس عالی بهم میده
    همینطور از ایده جناب آقای کمانچه توی تیک زدن روزیکه بازی رو انجام دادم روی تقویمم و اون لحظه ای که تیک رو میزنم حسم واقعا عالیه
    حضور شما هم در این جمع باعث افتخار ما هست
    امیدوارم همواره بهترین ها براتون باشه
    ویرایش توسط sara.sat : 11-13-2021 در ساعت 11:10

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Proadmin آواتار ها
    17,175 بار در 1,923 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3935 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه گزینه 1 صحیح هست گزینه 2 بعد از رسیدن به روز 50 و 60 عددی غیر قابل شمارش میشه
    موفق باشید
    ادمین
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر

برای پاسخ به سوالات تمرین خود @Proadmin را تگ نمایید

8. 13 کاربر برای این پست سودمند از Proadmin عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Proadmin نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه گزینه 1 صحیح هست گزینه 2 بعد از رسیدن به روز 50 و 60 عددی غیر قابل شمارش میشه
    موفق باشید
    ادمین
    سلام
    ممنونم
    حال شما هم عالی باشه
    لطفا شما نحوه صحیح بازی را بفرمایید
    با تشکر فرواوان

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Proadmin آواتار ها
    17,175 بار در 1,923 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3935 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام
    ممنون میشم پست شماره 1 همین تاپیک که جناب آقای پوریا فعال کننده ی این تاپیک نوشتند رو بررسی کنید
    موفق باشید
    ادمین
    سلام
    ممنونم
    حال شما هم عالی باشه
    لطفا شما نحوه صحیح بازی را بفرمایید
    با تشکر فرواوان
    برای پاسخ به سوالات تمرین خود @Proadmin را تگ نمایید

12. 17 کاربر برای این پست سودمند از Proadmin عزیز تشکر کرده اند:

Ramin_medico آواتار ها
    1,643 بار در 97 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    وقت بخیر
    بهتون تبریک میگم و میتونم بهتون بگم که پایداری و ثبات در مسیر بهترین ها را براتون رقم میزنه
    دسته بندی که توی اکسل کرده بودین خیلی عالی بود؛ منم یه جورایی دسته بندی دارم ولی نوشتاری و روی دفتر فراوانی ام
    در واقع استفاده از تجربیات همدیگه و یا ایده هامون خیلی عالی هستن.
    منم به شخصه از ایده سرکار خانم مونلایت برای ساخت کلیپ از خاسته هام استفاده کردم و خیلی حس عالی بهم میده
    همینطور از ایده جناب آقای کمانچه توی تیک زدن روزیکه بازی رو انجام دادم روی تقویمم و اون لحظه ای که تیک رو میزنم حسم واقعا عالیه
    حضور شما هم در این جمع باعث افتخار ما هست
    امیدوارم همواره بهترین ها براتون باشه
    خیلی ممنونم از حسن نظرتون .
    من این تداوم رو باید سعی کنم تو ترید هام هم بیارم . خیلی واسم سخته طبق برنامه جلو رفتن ، همون 200 گام سه درصدی با صد دلار تو ده ماه خیلی عالیه ولی متاسفانه ذهن من همش میگه داره دیر میشه سریع 100 دلار بزار و روز 10 تا 15 درصد بگیر تا سریع به خواسته های مالیت برسی . ولی واقعیت چیز دیگه اس ، ظرفیت ذهن باید پله پله رشد کنه . نمیشه از پله اول بپری روی پله پانزدهم . امیدوارم این مشکل روانشناسی مو که اینقدر عجله دارم رو حل کنم . چون با عجله کردن فقط آدم عقب می افته .

در ادامه توی اینستاگرام یکی از کسایی که با فارکس میلیونرشده ( Ref wayne ) ، زیر یک پستی نوشته بود ترید کردن عملا هیچ ریسکی نداره ، وقتی واقعا بدونی داری چکار می کنی . خیلی واسم سنگین بود این جمله و متوجه شدم باید واقعا باید بیشتر تلاش کنم تا ست آپ ذهنی مو درست کنم .
    Empty your mind , be formless ,Shapeless , like water . If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water, my friend

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ramin_medico عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,638 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    سلام
    وقت بخیر

سلام و روز بخیر،

واقعا ممنونم از جوابتون، ابهامم برطرف شد.

همچنین برای شما بهترین اوقات رو آرزو میکنم

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

151 بار در 37 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    با سلام و درود بر شما و ممنون از این پست فوقالعاده ای که گذاشتید.

من میخوام بازی فراوانی رو شروع کنم و سوالی برام پیش اومده که ممنون میشم راهنمایی کنید.
    میدونم در رابطه با این پست، پاسخ های بسیار زیادی داده شده از طرف دوسنان انجمن ولی چون تعداد وتنوعشون بالاست بین مطالب گم میشم. من میخواستم از خودتون که پست اصلی رو گذاشتید سوال کنم و ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    توی این تمرین گفته شده که روزی 1 میلیون تومان به سپرده ما اضافه میشه. تاریخ پست شما برای سال 2019 هستش و از اون زمان تا حال حاضر که اواخر 2021 هستیم، با در نظر گرفتن تورم و گرانی، این مبلغ روزی 1 میلیون اضافه تر به نظر منطقی نمیاد.
    آیا پیشنهاد میکنید که با رقمهای بالاتر شروع کنم. مثلا روزی 5 میلیون یا 10 میلیون؟
    و سوال بعدی اینکه برای چه مدت زمانی این بازی رو ادامه بدم؟
    سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط ichi.trader98 نمایش پست ها
    بازی فراوانی
    جهت افزایش ظرفیت ذهن تریدر برای به دست آوردن رقم های بزرگ تر

هر تریدری می تواند به راحتی با 100 دلار بالانس، روزانه 3% به موجودی خود اضافه کند یعنی 3 دلار! کار راحتی به نظر می آید اما وقتی صحبت از حساب 100.000 دلاری می شود قضیه یکم فرق می کند!
    گرفتن 3% در روز، با حساب 100.000 دلاری که روزانه 3000$ می شود، برای بسیاری از تریدر ها مشکل است! درحالی که همان کار هایی که با حساب 100 دلاری انجام میداد، با این حساب نیز انجام خواهد داد و تفاوت فقط در انتخاب حجم لات ها هست

به نظر شما چرا تنها اضافه کردن 3 صفر، اینقدر شرایط را برای تریدر تغییر می دهد؟ چه دلیلی باعث می شود که همان درصد سود، در 100 دلار برای تریدر کار راحتی باشد اما با 100.000 دلار کار حضرت فیل؟!
    پاسخ یک چیز است! روانشناسی فردی تریدر
    روانشناسی مهمترین عامل در موفقیتِ یک تریدر است
    برای تریدری که به راحتی میتواند روزانه 3% به حساب 100 دلاری خود اضافه کند، اگر یکباره به سمت حساب 100.000 دلاری برود و بخواهد روزانه 3% سود مرکب بگیرد، دچار استرس و ترس شدیدی می شود طوری که دیگر جرئت معامله کردن ندارد
    برای مثال اگر با حساب 100 دلاری خود در هر معامله با حجم 0.01 لات وارد میشد، با همان تناسب در حساب 100.000 دلاری باید 10 لات وارد شود که اکثرا جرئت این کار را ندارند! در حالی که همه چیز منطقی و با تناسب حساب 100 دلاری است
    ریشه این مشکل در روانشناسی بستگی به میزانِ احساسِ شایستگی و لیاقتی که فردِ تریدر در خود میبیند دارد! که بعضی ها به آن ظرفیت ذهنی هم میگویند
    اگر تریدر خود را شایسته و لایق پول های زیاد بداند، آن رقم ها برایش عادی می شود و به راحتی میتواند آن را به دست بیاورد و تفاوت تریدری که میتواند روزانه 3% سود، با اکانت 100.000 دلاری بگیرد با تریدری که با اکانت 100 دلاری میگیرد تنها در ظرفیت ذهنی آن ها است که ظرفیت ذهنی هم ریشه در احساس شایستگی و لیاقت نسبت به پول دارد.
    برای مثال تریدری که با تصور داشتن روزانه 10.000 دلار سود، در پوست خود نگنجد و این رقم برایش رویایی و افسانه ای باشد و یا دچار استرس شود هرگز نمیتواند آن را به دست بیاورد و یا اگر به دست بیاورد سریع از دست میدهد چون احساس لیاقت نسبت به آن پول ندارد و این زمانی دست یافتنی میشود که این ارقام برایش عادی و بدیهی و طبیعی باشد مثل همان تریدری که گرفتن 3 دلار با حساب 100 دلاری، برایش رقم رویایی نیست و یک قضیه کاملا عادی و طبیعی است

خب برای اینکه این ظرفیت ذهنی مان را افزایش دهیم، بهتر بگویم احساس لیاقت و شایستگی مان را نسبت به پول بسیار بالا ببریم یک تمرین فوق العاده عالی برای شما معرفی میکنم که ذهنمان را به داشتن اعداد بالا عادت دهیم و این کم کم در ساختار باور های ما تاثیر میگذارد.

سازنده این تمرین خانم اِستر هیکس یکی از بهترین مربی های موفقیت فردی هست
    این تمرین، ذهن شما را به چالش میکشد و مستقیم روی ناخودآگاه شما تاثیر میگذارد و اگر با احساس کامل انجامش دهید، ذهن شما به شدت در مقابل آن مقاومت می کند و این را حین تمرین تجربه خواهید کرد.
    ذهن ناخودآگاه فرق بین واقعیت و تصوّر را متوجه نمی شود برای مثال همین الان چشمانتان را ببندید و تصور کنید که یک لیموی سبز ترشِ ترش را که لای دندان هایتان گذاشتید و فشار می دهید و آب ترش روی زبانتان میریزد
    میبینید که ناخودآگاه دهان شما آب بزاق ترشح میکند در حالی که تصویر فقط در ذهن شما بود و هیچ واقعیتی نداشت!

حالا با این تمرین همین بلا را بر سر ناخودآگاهتان می آورید، این تمرین روی تک تک سلول ها و نورون های مغزی شما همان تاثیر تصوّر لیموترش بر ترشح آب براق دهانتان را میگذارد و قوی ترین تمرین ذهنی برای افزایش ظرفیت ذهنی و حس لیاقت و شایستگی هست که نتیجه آن تاثیر مستقیم روی روانشناسی ترید شما میگذارد.

شرح تمرین:
    روزانه مبلغی به حساب شما واریز می شود و فردای آن روز یک میلیون بیشتر به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را ذهنی خرج کنید و اگه خرج نکنید از شما گرفته می شود
    مهم نیست این پول از کجا می آید مهم این است که خرجش کنید(اگر ذهنتان مقاومت کرد تجسم کنید که دارید از بازارهای مالی سود میگیرد)
    برای مثال روز اول 1.000.000 تومان به حساب ذهنی شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را خرج کنید برای مثال یک عطر یا یک لباس شیک بخرید
    فردای آن روز مبلغ 2.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا خرجش کنید
    به همین ترتیب روز سوم 3.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود
    روز چهارم 4.000.000 تومان واریز می شود
    و اگر روزی فراموش کردید یا نتوانستید کامل آن را خرج کنید باید برگردید از اول شروع کنید

- باید پولی که در حسابتان هست را کاملا حس کنید و با احساس واقعیت خرج کنید برای مثال اگر در واقعیت از طرف بانک بگویند 1.000.000 تومانی که دارید را اگر تا 24 ساعت خرج نکنید از حساب شما برمیداریم! ایا در این شرایط پولتان را همچنان در بانک نگه میداشتید؟ مسلما نه پس با این پول ها هم، این رفتار را داشته باشید
    - خیلی مهم است که بازی را واقعی جلوه دهید، چیز هایی که لازمتان هست بخرید یا خرج کنید مثلا اگر روز چهارم یک موبایل خریدید دلیل ندارد که فردای آن روز دو موبایل دیگر بخرید! اگر پول واقعی بود واقعا اینکار را میکردید؟
    - این پول را باید حس کنید! هنگام خرج کردن باید احساس خوب داشته باشید، اگر حین بازی احساس بد یا فشار داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید چون اولین بار است که ذهن شما در چنین شرایطی قرار میگیرد و طبیعی هست که چنین مقاومت هایی را از خود نشان دهد و این نشانه بسیار خوبی و طبیعی ای هست.
    - توجه کنید که هر روز 1 میلیون بیش تر از دیروز وارد حساب شما می شود پس به فکر پس انداز کردن یا خرید سکه و طلا برای حفظ ارزش پول نباشید! و پول دیروزتان را برای فردا پس انداز نکنید چون هر روز بیش تر از دیروز پول به حساب شما اضافه می شود باید خرج چیز هایی کنید که واقعا به آنها نیاز دارید

وقتی رقم های واریزی از ظرفیت ذهنی شما بیشتر شود حین انجام تمرین دچار احساس بد، احساس فشار روانی و استرس می شوید در کل اگر حین تمرین احساس خوب نداشتید این نشان میدهد که ظرفیت ذهن تان به چالش کشیده می شود و مجبور است که رشد کند و آنقدر این تمرین را از اول شروع کنید که ذهنتان کم کم به این اعداد عادت کند

" ذهن ناخوداگاه فرق بین تصور و واقعیت را نمیفهمد "

جمع بندی تمرین:
    - هر روز 1 میلیون بیشتر از دیروز وارد حساب شما می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید آن را خرج کنید
    - باید پول را واقعا حس کنید و حین خرج کردن احساس خوب داشته باشید.
    - پول را برای چیز هایی خرج کنید که اگر واقعا آن پول را داشتید برای آنها خرج میکردید! به بازی حس واقعی بودن بدهید

- نباید با این پول پس انداز کنید و نباید بدهی هایتان را پرداخت کنید!
    - اگر خرج نکنید پول از شما گرفته می شود و باید از روز اول شروع کنید
    - اگر حین تمرین احساس بد یا فشار ذهنی داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید

* میتوانید از دلار به جای تومان استفاده کنید مثلا به جای 1 میلیون تومان، 1000 دلار استفاده کنید
    ویرایش توسط nassehh : 11-13-2021 در ساعت 14:10

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از nassehh عزیز تشکر کرده اند:

parsa.mns.jm آواتار ها
    104 بار در 29 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    امیدوارم که حالتون خوب باشه
    من امروز روز 37 ام این بازیم یک سوالی برام پیش اومده
    توی فایل اول یک مثال زدن برای گوشی که ما امروز روز دهم هستیم و گوشی مثلا 13 میلیون قیمت داره و ما اگر 3 روز دیگه صبر کنیم میتونیم گوشیو تهیه بکنیم پس نیازی به قسط بندی نیست ولی مثلا خودم به شخصه گفتم که ماشین میخام ولی با این وضعیت خیلی روز باید بگذره میتوینیم برای خرید هایی که توی 90 روز مبلغش به اون مقدار نمیرسه بیایم با حالت قسط بخریم یا نه؟

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از parsa.mns.jm عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 39 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 39 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع