صفحه 13 از 676 نخستنخست ... 311121314152363113513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 6758

موضوع: بازی فراوانی

9,893 بار در 278 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    سلام حامد جان
    چک لیستی که معرفی کردید عالی بود برا من چون باعث میشه تمام طول روز فکرم درگیرش باشه
    فقط بعضی وقت ها مشکلاتی پیش میاد و نمیرسم تمام کارهایی که در چک لیست مشخص کردم انجام بدم
    من خودمو جریمه میکنم و روز بعد تایم بیشتر و تمرینات بیشتر میذارم
    ایا راه حلی برای این موضوع سراغ دارید ؟ ممنون
    سلام حسین عزیز راستش بنظرم شاید نشه هر رو همه ی کارها رو روتین انجام داد، چیزی که میدونم و به ذهنم میرسه که بتونم به شما هم بگم اینه که، اول با توجه به مدیریت زمان، اولویت بندی کارهاست، از اهمیت بسیار بالا تا پایین با توجه به اهداف هست. بطور مثال من 4 تا هدف خیلی مهم دارم، مثال میزنم: ورزش، بخاطر سلامتی خیلی برام مهمه، موفقیت در فارکس، زبان انگلیسی، شغل فعلی من، وقت گذروندن با خانواده ، مطالعه ، هم زمان هم دارم ادامه تحصیل هم میدم مثلا..و و..و.. بنظر نمیرسه بشه همه ی اینکارها رو هر روز مستمر انجام داد مگر اینکه واقعا" شغلم نظم واقعی داشته باشه، مشکلی در خانواده پیش نیاد، و..و.. پس چکار کنم برسم؟ همه شو انجام بدم؟ فکر کنم نشه هر روز همه رو انجام داد.. خوب تنها راه اولویت بندی و وزن دهی به اهداف هست، و اونها رو به ترتیب اولویت و وزنشون تو چک لیست چیدمان کردن، اگه تو چک لیستم 5 مورد نوشتم و مدیریت زمان روزانه ام رو بررسی کردم و برای هر مورد زمانی مشخص در نظر گرفتم، مثلا" 3 مورد اول از درجه اهمیت بسیار بسیار بالایی برام برخوردار هست، اون سه ردیف اول و که اهمیت وزنی بیشتری دارند رو حتما" و حتما" باید هر روز انجام بدم، 1- پولی رو که هر روز بحسابم واریز میشه باید براش یعه فکری بکنم و بنویسم در دفترچم.2-تمرین های آکادمیمو انجام بدم 3- اگه شد 20 دقیقه ورزشمم انجام بدم. .. 4 و 5 وزنشون کمتره نشد هم تو هفته حداقل 2 بار براشون وقت بزارم راضیم میکنه.
    بنظرم نمیشه خودم رو تحت فشار بزارم برای انجام همه موارد پس چک لیست روزانه ام رو سبک میکنم .. اونایی که حتما" باید در روز انجام بدم وگرنه اگه انجام ندم ناراحتم میکنه اعصابم بهم میریزه و اذیت میشم. اونارو انجام میدم ..و ..درجه کم اهمیت تر رو میزارم هفتگی انجام میدم.

خوب اینطوری باید با اولویت بندی و زمان آزادمون خودمون چک لیستمون رو با سعی و خطا بعد از یه مدت سبکش کنیم. من چک لیست روزانه ام رو سبک کردم. و تبدیلش کردم به دو تا چک لیست شاید هم بعدا" بشه 3 تا چک لیست.
    چک لیست روزانه: شامل کارهای فوق مهم در مسیر اهداف بزرگ
    چک لیست هفتگی: شامل کارهای مهم با درجه ی سبکتر از قبلیا که کافیه در هفته مثلا" دو یا سه بار انجام بدم من رو راضی میکنه، مثلا" ورزش رو از روزانه انتقال دادم به هفتگی.
    چک لیست ماهانه: شامل کارهایی که میشه در ماه یک یا دوبار بهشون رسید که فراموش نشن.

پس نتیجه گیری من سبک کردن هرچه بیشتر چک لیست روزانه است، طوری که فقط نهایتا" 3 تا 5 مورد توش بزاری که واقعا" برایت حیاتی هستند که هر روز انجام بدی، حتی شده نیم ساعت.
    درمورد جریمه که فرمودی، من میانگین زمانِ مفید رو در ماه محاسبه میکنم و خودم رو کنترل میکنم که زمان مناسب بیشتری بزارم. اما مهم اولویت بندی و حذف غیر مهم هاست تا برای مهم ها جا باز بشه.
    خوب این هم بگم بقول یکی از اساتید خوبم در دانشگاه که میگفت شما برای بدست آوردن بعضی چیزها، که خیلی مهم هستند، بعضی وقتها ناچارید از بعضی چیزای دیگه که اوناروهم دوست دارید بگذرید. میخوام بگم میشه نگذشت فقط میشه به تعویق انداخت چاره ای نیست.

زیاده گویی شد. امیدوارم مفید گفته باشم.
    ممنون
    ویرایش توسط hamedhf : 07-27-2020 در ساعت 12:41

2. 81 کاربر برای این پست سودمند از hamedhf عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,115 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhf نمایش پست ها
    سلام حسین عزیز راستش بنظرم شاید نشه هر رو همه ی کارها رو روتین انجام داد، چیزی که میدونم و به ذهنم میرسه که بتونم به شما هم بگم اینه که، اول با توجه به مدیریت زمان، اولویت بندی کارهاست، از اهمیت بسیار بالا تا پایین با توجه به اهداف هست. بطور مثال من 4 تا هدف خیلی مهم دارم، مثال میزنم: ورزش، بخاطر سلامتی خیلی برام مهمه، موفقیت در فارکس، زبان انگلیسی، شغل فعلی من، وقت گذروندن با خانواده ، مطالعه ، هم زمان هم دارم ادامه تحصیل هم میدم مثلا..و و..و.. بنظر نمیرسه بشه همه ی اینکارها رو هر روز مستمر انجام داد مگر اینکه واقعا" شغلم نظم واقعی داشته باشه، مشکلی در خانواده پیش نیاد، و..و.. پس چکار کنم برسم؟ همه شو انجام بدم؟ فکر کنم نشه هر روز همه رو انجام داد.. خوب تنها راه اولویت بندی و وزن دهی به اهداف هست، و اونها رو به ترتیب اولویت و وزنشون تو چک لیست چیدمان کردن، اگه تو چک لیستم 5 مورد نوشتم و مدیریت زمان روزانه ام رو بررسی کردم و برای هر مورد زمانی مشخص در نظر گرفتم، مثلا" 3 مورد اول از درجه اهمیت بسیار بسیار بالایی برام برخوردار هست، اون سه ردیف اول و که اهمیت وزنی بیشتری دارند رو حتما" و حتما" باید هر روز انجام بدم، 1- پولی رو که هر روز بحسابم واریز میشه باید براش یعه فکری بکنم و بنویسم در دفترچم.2-تمرین های آکادمیمو انجام بدم 3- اگه شد 20 دقیقه ورزشمم انجام بدم. .. 4 و 5 وزنشون کمتره نشد هم تو هفته حداقل 2 بار براشون وقت بزارم راضیم میکنه.
    بنظرم نمیشه خودم رو تحت فشار بزارم برای انجام همه موارد پس چک لیست روزانه ام رو سبک میکنم .. اونایی که حتما" باید در روز انجام بدم وگرنه اگه انجام ندم ناراحتم میکنه اعصابم بهم میریزه و اذیت میشم. اونارو انجام میدم ..و ..درجه کم اهمیت تر رو میزارم هفتگی انجام میدم.

خوب اینطوری باید با اولویت بندی و زمان آزادمون خودمون چک لیستمون رو با سعی و خطا بعد از یه مدت سبکش کنیم. من چک لیست روزانه ام رو سبک کردم. و تبدیلش کردم به دو تا چک لیست شاید هم بعدا" بشه 3 تا چک لیست.
    چک لیست روزانه: شامل کارهای فوق مهم در مسیر اهداف بزرگ
    چک لیست هفتگی: شامل کارهای مهم با درجه ی سبکتر از قبلیا که کافیه در هفته مثلا" دو یا سه بار انجام بدم من رو راضی میکنه، مثلا" ورزش رو از روزانه انتقال دادم به هفتگی.
    چک لیست ماهانه: شامل کارهایی که میشه در ماه یک یا دوبار بهشون رسید که فراموش نشن.

پس نتیجه گیری من سبک کردن هرچه بیشتر چک لیست روزانه است، طوری که فقط نهایتا" 3 مورد توش بزاری که واقعا" برایت حیاتی هستند که هر روز انجام بدی، حتی شده نیم ساعت.
    درمورد جریمه که فرمودی، من میانگین زمانِ مفید رو در ماه محاسبه میکنم و خودم رو کنترل میکنم که زمان مناسب بیشتری بزارم. اما مهم اولویت بندی و حذف غیر مهم هاست تا برای مهم ها جا باز بشه.
    خوب این هم بگم بقول یکی از اساتید خوبم در دانشگاه که میگفت شما برای بدست آوردن بعضی چیزها، که خیلی مهم هستند، بعضی وقتها ناچارید از بعضی چیزای دیگه که اوناروهم دوست دارید بگذرید. میخوام بگم میشه نگذشت فقط میشه به تعویق انداخت چاره ای نیست.

زیاده گویی شد. امیدوارم مفید گفته باشم.
    ممنون
    سلام و درود
    ممنون ب خاطر توضیحات بسیار اموزنده بود
    من چک لیستم شامل 3 یا 4 مورد هست که مربوط به تمرینات و دیدن فایل و مطالعه هست بیشتر
    ولی فک میکنم اشتباهمو فهمیدم و اینه که برا هر کدوم تایم یا حجم زیادی رو در نظر گرفتم برا همین بعضی روز ها میرسم و کامل انجام میدم و بعضی روز ها اصلا نمیرسم
    ممنون

4. 61 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

behrouz57 آواتار ها
    18,173 بار در 549 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 75 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام به همه دوستان
    تشکر میکنم از آقا پوریا عزیز
    بنده روز هفتادم هستم و احساس میکنم باید دوباره انجامش بدم چون من با 100 میلیون شروع کردم و روزی 50 میلیون بهش اضافه میکردم،اصلا حس بدی ندارم و هر روز دارم خرجش میکنم،الان به جایی رسیدم که یه خط در میون دارم زندانی هارو آزاد میکنم:d
    خلاصه نمیدونم درست پیش رفتم یا نه؟بنظر شما از اول شروع کنم یا این 20 روزو هم تموم کنم و بعد 90 روز دوباره از اول با مبلغی که اعلام شد شروع کنم؟

6. 65 کاربر برای این پست سودمند از behrouz57 عزیز تشکر کرده اند:

OMID. آواتار ها
    1,399 بار در 34 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz57 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    تشکر میکنم از آقا پوریا عزیز
    بنده روز هفتادم هستم و احساس میکنم باید دوباره انجامش بدم چون من با 100 میلیون شروع کردم و روزی 50 میلیون بهش اضافه میکردم،اصلا حس بدی ندارم و هر روز دارم خرجش میکنم،الان به جایی رسیدم که یه خط در میون دارم زندانی هارو آزاد میکنم:d
    خلاصه نمیدونم درست پیش رفتم یا نه؟بنظر شما از اول شروع کنم یا این 20 روزو هم تموم کنم و بعد 90 روز دوباره از اول با مبلغی که اعلام شد شروع کنم؟
    سلام بهروز

اون زندانی ها رو خوب اومدی

8. 56 کاربر برای این پست سودمند از OMID. عزیز تشکر کرده اند:

behrouz57 آواتار ها
    18,173 بار در 549 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 75 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط OMID. نمایش پست ها
    سلام بهروز

اون زندانی ها رو خوب اومدی
    فدات بشم امید جان،دیگه حد اقل کاریه که ازم بر میاد

10. 59 کاربر برای این پست سودمند از behrouz57 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad5 آواتار ها
    12,780 بار در 310 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhf نمایش پست ها
    ممنون از توجه شما محمد جان، بنده به شخصه چند دریافت داشتم از این بازی، که یکیش رو عرض کردم، مورد دیگری که دریافتم اینه که شما وقتی هر روز واقعا" احساس میکنی که اون عدد رو داریش و باید همون روز خرجش کنی، از خرج کردنش لذت میبری پس باورپذیری این که این یه بازی نیست، این واقعا" داره انجام میشه، اگه مثلا" دوست ما میخواد گوشیش رو عوض کنه میره مثلا" سایتهای فروش اینترنتی رو چک میکنه و گوشی مورد دلخواهش رو مقایسه میکنه و انتخاب میکنه داره واقعا" اتفاق میوفته، پس باور اینکه داره واقعا" اون کار رو انجام میده و بازی نمیکنه، احساس واقعی بودن حساب و واقعی بودن پولی که داری و واقعی بودن تمام کارهایی که برای هزینه کردنش میکنی بهت انگیزه و لذت انجام اونکار رو میده، پس انگیزه و احساس خوب و لذت بردن از انجام کار هم باعث تداوم در پیگیری اون کار میشه.
    ممنون.
    سلام خدمت دوست عزیز و باصفا حامد جان
    من فکر میکنم برنامه های کاری ما شبیه به هم باشه باعث افتخاره
    منم وقتی که میخوام خرید کنم دقیقا از همه جا قیمت میگیرم و دقیقا یک حسی رو دارم که انگار در دنیای واقعی میخوام خرید کنم
    و این حس عالی هست

12. 60 کاربر برای این پست سودمند از mohamad5 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad5 آواتار ها
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    سلام حامد جان
    چک لیستی که معرفی کردید عالی بود برا من چون باعث میشه تمام طول روز فکرم درگیرش باشه
    فقط بعضی وقت ها مشکلاتی پیش میاد و نمیرسم تمام کارهایی که در چک لیست مشخص کردم انجام بدم
    من خودمو جریمه میکنم و روز بعد تایم بیشتر و تمرینات بیشتر میذارم
    ایا راه حلی برای این موضوع سراغ دارید ؟ ممنون
    سلام به دوست و برادر عزیز حسین جان
    نظرم رو در مورد دو تا از پست های شما میگم امیدوارم مفید باشه
    حسین جان منم بعضی از وسایلی که خریدم با این که خیلی پیگیر بودم که جنس خوب بخرم بازم متوجه شدم بهتراز اون هم بوده
    به همین خاطر تصمیم گرفتم این بازی رو با همون چیزهایی که خریدم ادامه بدم تا 6 ماه و بعد از 6 ماه دوباره شروع میکنم از اول اما خواسته هام رو منظم تر و هدف مند تر میکنم چون قرار واقعا در آینده اون ها خرید کنم
    موضوع دیگه حسین جان گفتی که من خودمو جریمه میکنم و روز بعد تایم بیشتری میزارم
    یک زمانی منم همین طور بودم و خودمو زیاد تنبه میکردم و بعد یواش یواش از خودم خسته شدم تا اینکه چند تا کلیپ روانشناسی دیدم و متوجه اشتباهم شدم
    و شما فکر کن یک مدیر هستی که یک کارمند داری و همش به کارمندت دستور میدی باید این کار رو بکنی اگر نکنی جریمه و باز هم جریمه و اون کارمند یک روز دیگه خسته میشه و خوب کار نمیکنه
    حالا شما فکر کن یک مدیر هستی که یک کارمند داری و اون کارمند داره کار میکنه اما نمیتونه همه کارهایی که شما گفتی رو در یک روز انجام بده بهترین کار اینه که کارها شو کمتر کنی تا برسی به خواستن کارهایی که در توانش هست
    در اون موقع تشویق ها شروع میشه انجام هر کار یک تشویق
    به طور مثال من وقتی برنامه روزانه ام رو انجام میدم هر مورد رو که با موفقیت انجام میدم جلوی اون مینویسم آفرین من به تو افتخار میکنم میدونم تو عالی هستی
    خوب من اگر یک کارمند باشم که مدیرم این گونه به من افتخار کنه باعث میشه که فردا کارهای محول شده روخیلی بهتر انجام بدم و از انجام اون هم لذت ببرم
    امیدوارم مفید باشه
    همه بجه های انجمن رو با تمام وجود دوست دارم و به اونها افتخار میکنم
    ویرایش توسط mohamad5 : 06-28-2020 در ساعت 08:49

14. 75 کاربر برای این پست سودمند از mohamad5 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad5 آواتار ها
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    روز 103 از بازی فراوانی
    من در مسیر عشق و ثروت هستم
    به خدا ایمان و اعتقاد دارم که بهترین ها را برایم میخواهد
    خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

16. 70 کاربر برای این پست سودمند از mohamad5 عزیز تشکر کرده اند:

9,893 بار در 278 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad5 نمایش پست ها
    حسین جان منم بعضی از وسایلی که خریدم با این که خیلی پیگیر بودم که جنس خوب بخرم بازم متوجه شدم بهتراز اون هم بوده
    به همین خاطر تصمیم گرفتم این بازی رو با همون چیزهایی که خریدم ادامه بدم تا 6 ماه و بعد از 6 ماه دوباره شروع میکنم از اول اما خواسته هام رو منظم تر و هدف مند تر میکنم چون قرار واقعا در آینده اون ها خرید کنم
    یک زمانی منم همین طور بودم و خودمو زیاد تنبه میکردم و بعد یواش یواش از خودم خسته شدم تا اینکه چند تا کلیپ روانشناسی دیدم و متوجه اشتباهم شدم
    و شما فکر کن یک مدیر هستی که یک کارمند داری و همش به کارمندت دستور میدی باید این کار رو بکنی اگر نکنی جریمه و باز هم جریمه و اون کارمند یک روز دیگه خسته میشه و خوب کار نمیکنه
    حالا شما فکر کن یک مدیر هستی که یک کارمند داری و اون کارمند داره کار میکنه اما نمیتونه همه کارهایی که شما گفتی رو در یک روز انجام بده بهترین کار اینه که کارها شو کمتر کنی تا برسی به خواستن کارهایی که در توانش هست
    به طور مثال من وقتی برنامه روزانه ام رو انجام میدم هر مورد رو که با موفقیت انجام میدم جلوی اون مینویسم آفرین من به تو افتخار میکنم میدونم تو عالی هستی
    خوب من اگر یک کارمند باشم که مدیرم این گونه به من افتخار کنه باعث میشه که فردا کارهای محول شده روخیلی بهتر انجام بدم و از انجام اون هم لذت ببرم
    امیدوارم مفید باشه
    درود بر شما، عالی بود.
    ویرایش توسط hamedhf : 06-28-2020 در ساعت 12:09

18. 54 کاربر برای این پست سودمند از hamedhf عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,115 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad5 نمایش پست ها
    امیدوارم مفید باشه
    سلام محمد جان
    کاملا درست میگید و به این حرفتون رسیدم
    چون هر بار ذهنیتم این بود زودتر تمریناتی رو که مشخص کردم انجام بدم و تمومش کنم و خلاص
    خودم اجبار میکردم تا فلان فصل از کتاب رو در فلان روز بخونم بعدش وقتی میخواستم شروع کنم به جای فکر کردن به کلمات کتاب و یاد گرفتن تمام فکرم این بود که کی تموم میشه برم سراغ کار بعدی
    متوجه شدم یک جای کار ایراد داره
    من تمرین میکنم چیزی یاد بگیرم نه اینکه صرفا اسمش تمرین باشه و بگم فقط تمرین کردم , چیزی یاد بگیرم یا نه مهم نیست دگ
    خداروشکر چندروزی هست دارم روی خودم کار میکنم که این اجبار رو به لذت تبدیل کنم
    اگر تمرین میکنم با این دید که دارم لذت میبرم به تمرین نگاه کنم و سعی کنم یاد بگیرم
    متشکرم دوست خوبم
    ویرایش توسط Hosseinbagheri : 06-29-2020 در ساعت 18:54
    شانس هرگز کافی نیست.

20. 63 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع