صفحه 115 از 673 نخستنخست ... 1565105113114115116117125165215615 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,141 به 1,150 از 6723

موضوع: بازی فراوانی

800 بار در 50 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام . خیلی متشکرم

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از mohammadamin عزیز تشکر کرده اند:

ali-dehnamaki آواتار ها
    1,428 بار در 289 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب
    میشه این پول رو واسه مسافرت هم در نظر گرفت؟یا فقط برای خریده؟ :d
    معجزه ای که دنبالش میگردی تو کاریه که از انجامش اجتناب میکنی .

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از ali-dehnamaki عزیز تشکر کرده اند:

52 بار در 8 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود
    امروز روز 128 هست که دارم روش فراوانی رو انجام میدهم (عطف به پست شماره#704 صفحه 71)
    در شروع کار بجای 90 روز قصد 120 روز رو کردم و در ادامه قصد 150 روز
    در شروع کمی برام سخت و عجیب بود و تو دلم به خودم میخندیدم که آخه این چه کاری هست و خرید کردن برایم خیلی سخت بود و گاهی ممکن بود بیش از 2 ساعت طول بکشه تا کالایی که میخوام رو پیدا کنم ولی در گذر زمان بهش عادت کردم خیلی راحت خریدها رو انجام دادم بخشی از خریدهایی که نوشته بودم رو در واقعیت هم خرید کردم من تا امروز هیچ روزی رو فراموش نکردم و بدون شکست تا به امروز که جمعه دوم مهر 1400 هست اومدم لازم بذکر هست که بنده سررسید تهیه کردم درکنار کامپیوترم گذاشتم و در هر روز لوازمی که باید میخریدم رو مینوشتم و برای فرداش رقم خریدم رو مینوشتم و در جلوی مبلغ ریالی معادل دلاریش رو هم مینوشتم تا ذهنم به خرج کردن دلاری هم عادت کنه چون در هر صورت وقتی تصمیم به درآمد دلاری داریم ذهن رو هم باید به ارقام دلاری عادت بدیم
    به دوستان عزیز توصیه دارم که کتاب صبح جادویی و انگشتان ثروت ساز روبارها و بارها مطالعه بکنند مخصوصا کتاب انگشتان ثروت ساز رو که متن روان وجذاب وواقعی رو داره که مترجم هم کانال تلگرام و یوتیوب داره که میتونه خیلی کمک کننده باشه
    در آخر از استاد @amino بخاطر آموزشهای عالیشون چه در ضمینه تکنیکال و چه روانشناسی شخصی و مارکت تشکر ویژه ای داشته باشم
    ویرایش توسط behroozm : 11-21-2021 در ساعت 18:30
    تمرین:نمایش دوباره و دوباره بصیرت ایمان آرزو البته با وجود تمامی مشکلات

6. 14 کاربر برای این پست سودمند از behroozm عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frederick نمایش پست ها
    سلام امیدوارم که خوب باشین
    من امروز روز 61 ام بازی فراوانی هستم
    تا چند روز قبل از این بازی لذت می بردم ولی الان به دو دلیل داره از این بازی حس خوبی نمیگیرم و حس میکنم داره از پول زیاد بدم میاد
    یکیش واقعا الان نمیدونم چی بخرم چون چیزهایی که لازم داشتم رو خریدم و واقعا لذت بردم . الان حسم فقط پول خرج کردنه چون وسایلایی که میخرم رو اونقدرر لازم ندارم
    مورد دوم هم این که من صبح ها با انرژی کامل از خواب بلند میشم و با سرچ داخل اینترنت و سایت های متفاوت گران ترین وسایل ها رو میخرم و این بازی رو انجام میدم. بعد از اتمام انجام این بازی خیلی خسته میشم دیگه انرژی برام نمیمونه که تمرین ها رو انجام بدم و چون تمرین ها رو انجام نمیدم از درون بیشتر حس ناراحتی رو دارم
    میخواستم بدونم این احساس ها عادی هستن و من این بازی رو بر تمربن ارجعیت بدهم یا نه شیوه انجامم خوب نیست؟
    درباره خرید کردن هم اگه امکان داره یک راهنمایی بکنین ( مثلا من با سرچ داخل اینترنت وسایل رو انتخاب میکنم و دنبال گرون تربن ها هستم و بعدش همون قیمت که هست رو اخذ می کنم این جوری درسته ؟)
    مثلا یک بار بود اینترنت در دسترس نداشتم، به صورت فرضی وسایلها رو نوشتم بعد که سرچ کردم قیمت هایی که ملاک قرار داده بودم خیلی گرون بوده و اون جنس با اون قیمتی که من نوشته بودم داخل بازار اینترنتی وجود نداشته بعدش باخودم گفتم ای بابا !!!!! ( انجام دادن با این شیوه هم میشه ؟)

سلام
    چقدر خوب که تا 61 روز پیش رفتین و تازه به مقاومت ذهنیتون رسیدید
    در نظر داشته باشید که هر زمان احساس کردید دوست ندارید و حس خوبی نمیگیرید میتونید ادامه ندید، اما اون مقطع مطمیئنا یه نقطه مقاومتی توی ذهنتون هست. باید یه روزی بشکنه، چرا امروز نه؟؟؟
    درسته شاید حس کنید نمیخاهید ادامه بدید، به این دلایل که گفتید یا هر دلیل دیگه ای. اما مگه ماها همه کارهامون از روی علاقه است؟ شاید زیاد باشن کارهایی که توی روز انجام میدیم و مجبوریم انجام بدیم و چندان برامون رضایت بخش نیست.
    توی این مورد باید بگم لطفا ادامه بدید. نتایج به زودی خودشونو نشون میدن

و اما در مورد اینکه گفتید نمیدونید چی بخرید؟؟ شما تا الان برای نیازهاتون خرید کردید. توصیه و تجربه من به شما اینه که از الان برای اهدافتون خرید کنید. اهداف میتونه یه شعلی باشه که همیشه دوست داشتید ولی بخاطر کمبود مالی نمیتونستید اونو داشته باشید. برای ارتقا کیفیت شغل فعلیتون(چنانچه از شغل الانتون راضی هستید)
    برای عزیزانتون کمی خرید کنید تا حس عالی کمک و هدیه دادن رو ازش دریافت کنید. البته نه بی رویه. دقیقا طوری که اگر این مبلغ رو میداشتید خرج میکردید. به همون شکل خرجش کنید
    سپاسگزاری فراموش نشه. عالی تر عالی میتونه بهتون انرژی بده.
    اینکه میگید انرژیتون رو میگیره رو نمیتونم درک کنم چون من واقعا ازش انرژی میگیرم
    اما بهتره اولویت بندی داشته باشید. اگر تمرین و آموزش اولویت بالاتری داره اونو اول انجام بدید و بازی فراوانی رو موکول کنید به یه تایم خالی دیگه.اجازه ندید بهتون حس ناراحتی بده. نه تنها این بازی که هیچی توی زندگی نباید بهتون حس ناراحتی بده. اگر چیزی هست که ناراحتتون میکنه یا درستش کنید یا اگه درست بشو نیست فراموشش کنید.
    من کلا برای خریدهای واقعی ام هم معمولا پول بیشتری کنار میزارم تا مجبور نشم بخاطر کسری خریدم رو کنسل کنم. البته این موضوع نباید دیگه خیلی هم دور از واقعیت باشه یعنی مثلا دوبرابر مبلغ اون کالا پول براش کنار بزارید.10 درصد به نظرم نرماله

ببخشید که طولانی شد من کلا بخام در مورد علایقم صحبت کنم اونقدر میتونم پر و بال بدم که صبح بشه
    امیدوارم تونسته باشم راهنمایی هرچند اندک بهتون کنم. سوالی بود مجدد بپرسید. دوستان دیگه حتما بیشتر از من میتونن راهنمایی کنن

شاد و موفق باشیید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-dehnamaki نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    میشه این پول رو واسه مسافرت هم در نظر گرفت؟یا فقط برای خریده؟ :d
    سلام
    عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز
    بله میتونید
    کلا این مبلغ براتون شارژ میشه؛ هر رفتار با حقوق یا درآمد واقعیتون انجام میدید میتونید با این پول هم انجام بدید

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    امروز روز 90ام بدون استاپ من هست (عطف به پست شماره 802 صفحه 81)
    ممنونم از استاد عزیز و بزرگوار و همینطور جناب آقای پوریا بخاطر فراهم آوردن این بستر بسیار عالی ساخت ذهن ثروتمند برای ما. و همه دوستان عزیز و بزرگواری که کمک کردن تا به بهترین حس ها برسم.

از حس و حالم بخام بگم اینه که سرشار از حس لطیف شکرگذاری برای پروردگاری هستم که برای منه بنده در همه حال کافی است .
    شکرگزار همه الطاف و نعمت های یکتای بلند مرتبه ای که وعده اش حق و کلامش قاطع است.
    مهربانترین خالق عشق و آگاهی که هرگز و در هیچ لحظه ای – چه لحظات غم یا شادی، گرفتاری یا آسانی و همیشه و همیشه – حضورش از رگ گردن بهم نزدیکتره و چه ببینم یا نبینم الطاف بی کرانش شامل حالم میشه که بخشنده ترین هست و کاری نداره منه بنده چقدر درکش میکنم و چقدر سپاس نعمت های بی منتش رو بجا میارم.
    و هیچ (دقیقا هیچ) نیازی به شکرگزاری من و ما نداره که بی نیاز مطلق هست و اگر منه نوعی سپاس ذره ای از نعمت های بی منتش رو بجا میارم برای گرفتن حس خوب برای خودم هست و اینکه روز به روز، نعمات افزون تری رو داشته باشم.
    تنها امیدوارم ذره ای از مهربانی بی دریغش رو تونسته باشم سپاسگذار باشم
    ویرایش توسط sara.sat : 09-25-2021 در ساعت 05:30

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Amalphia آواتار ها
    2,920 بار در 270 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام

من روز نود و سومه كه دارم بازي فراواني رو انجام ميدم. اولش راحت بود، چون كه خيلي چيزها هست كه آدم لازم داره. ولي بعد يه مدت سخت ميشه، آدم بايد يه مدت فكر كنه و تحقيق كنه. ولي آدم انگار قفل ذهني داره و وقتي باز ميشه، ديگه همه چي رديف ميشه.

فقط اينكه استاد فرمودن كه بعد از روز نودم، باهاشون تماس بگيريم براي دريافت يك فايل. دوستان ميشه بگين كه چطوري بايد با استاد تماس بگيريم و بهشون اطلاع بديم؟
    amino@
    ویرایش توسط Amalphia : 09-25-2021 در ساعت 11:45
    شکست فقط اصلاح مسیر است، به شرط آنکه هدف مشخص باشد

خدایا! نمودار زندگی مرا صعودی و اصلاحات آنرا ختم به هیدن دایورجنس بفرما.

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از Amalphia عزیز تشکر کرده اند:

Amalphia آواتار ها
    2,920 بار در 270 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    الان دقيقا وقتشه كه شروع كنين براي دوست و فاميل و آشنا و ... خريد كنين (:
    شکست فقط اصلاح مسیر است، به شرط آنکه هدف مشخص باشد

خدایا! نمودار زندگی مرا صعودی و اصلاحات آنرا ختم به هیدن دایورجنس بفرما.

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Amalphia عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,076 بار در 286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خانوما آقایون آرزوی اوقات خوبی برای همه دارم
    ممنونم از آقای پوریا برای ایده این تاپیک
    خیلی وقته که 90 روز انجام این بازی برای من به پایان رسیده
    اون اولا یه مدتی سرسری گرفتم و انجام ندادم مسخرم اومد پیش خودم گفتم وقت تلف کردنه
    اما خوب شروع کردم- گفتم حالا این کار مسخره رو انجام بدم این همه وقت تلف کردم اینم روش ببینم چی پیش میاد تا 90 روز
    اولا چون پولش کم کم واریز میشد و اجبار احساس میکردی اذیت میشدم
    چند بارم گفتم الکی بنویسم من نود روز رو تموم کردم دیدم کلاهش سر خودم میره و صداقت میمیره این وسط
    وبعد مدتی ادامه دادم ببینم اون چیزی که هدف برگزاری این بازی بوده چیه
    یا تو اون وبینار اخر که قرار برای کسانی که بازی رو تموم میکنن چه چیزی گفته میشه
    اما خوب چیزی دستگیرم نشد و فقط بازی رو انجام دادم بدون انتظارات عجیب غریب
    امروز شد 10 ماه و خورده ای یعنی از اول آذر تا امروز 309 روز شد
    چقد خوبه ادم بعضی وقتها سرش رو بندازه پایین کاری که بهش میگن رو فقط و فقط انجام بده
    هنوزم چیز خارق العاده ای دستگیرم نشده ها یا معجزه ای برام پیش نیومده
    اما خوب بد هم نبود اون اولا یه احساس افسار گسیخته زود پولدار شدن بود تو وجودم که هنوز کمی هست و کامل کشته نشده یه چند وقتیه به ندرت سراغم میاد
    رو کاغذ چیزایی رو که میخوام مینویسم از ذهنم خارج میشه و خلوت میکنه ذهنم رو چون میدونم جایی هستش و فراموش نمیشه
    لازم هم نیست خیلی مرتب باشه فقط مهم نوشتنه- کتابهایی که معرفی شد خیلی کمک کرد به درک بهتر قضیه
    کم کم یه آرامشی میاد سراغ آدم اما خوب مشکلات مسیر راه یه کم به هم میریزه اونو
    میگم که اگه بری خونه برا رهن و اجاره حضوری ببینی بعد بیای تو دفترت بنویسی برا بازی فراوانی آیا مردم آزاری حساب میشه؟
    یه چیز دیگه که فهمیدم اینه که چقدر انجام کارای کوچیک و پیش پا افتاده سخته
    یه موضوع دیگه ای که هست اینه که ما کجا داریم وقت تلف میکنیم و کجا وقت تلف نمیکنیم و این دو در هم ادغام شدن و تفکیکش به هدف وابستس
    اینجا احترام گذاشتن به خودت هم یاد میگیری و اولویت ها رو درک میکنی
    یه جورایی انگار همون برو آب از چشمه بیاره انگار که تربیت میشی -از اونا که میگه حوصله کن تو هم موفق میشی
    یه سری ولخرجی های جدید هم یاد گرفتم- کلی بذل و بخشش هم کردم
    البته یادم میگیری کی زمان مناسبه چه کسی فرد مناسبه (حتی خودت)و کجا مناسبه فعل بخشش هست
    اینایی که میگم رو خودم کامل یاد نگرفتم ها
    جاهایی که مغزت قفل میکنه چکار کنم با این پول میتونی بگی فقط یه بار به دنیا اومدم
    چیزایی که میخواین رو اسکرین شات یا عکس هم میتونید بگیرید تو یه پوشه قرار بدین برا حافظه تصویری
    احساس بانک بودن هم بهم دست دادانگار بانک برا بابامه

خوب بود -تجربه خوبی هم بود- احساس خوبی هم داشت -انجام دادنش از ندادن هزاران بار بهتره
    همه تاپیک رو امروز مطالعه کردم کلی مطلب و تجربه انجام بازی از بقیه هم یاد گرفتم بعضی ها رو درک کردم بعضی ها رو نفهمیدم
    بعضی جاها بچه ها سخت میگیرن و سوالات عجیب غریب میپرسن -پول رو خرج کن دیگه انگار واقعیه
    هر کسی با توجه با قالب قکری که توش شکل گرفته برداشت هایی رو داشته و اقلب چون هدف یکی بوده مشترکه

ممنونم از استاد و آقای پوریا اگر انتظار شما رو از درک این بازی تو این پست براورده نکردم از نداشتن علم کافی و درک سطحی من بوده از این بازی

از ادمین عزیز خواهش میکنم ویدیو مد نظرتون رو در اختیار بنده قرار بدین تا ببینم و مقایسه کنم یافته های ذهنی خودم رو با انتظارات پشت این بازی

@ amino

ممنونم برای زحماتتون
    ویرایش توسط محمد زندی : 09-25-2021 در ساعت 13:16

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

744 بار در 52 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام به استاد امینوی عزیز و همه دوستان
    من هم این بازی رو شروع کردم و حتی دوبار بخاطر فراموشی از روز 27 و 34 ام دوباره برگشتم و از اول شروع کردم
    من با سرمایه اولیه 1000 دلار شروع کردم و هر روز 1000 دلار بهش اضافه می شه . امروز روز 106 ام بازی هستم و واقعا برام لذت بخش است که هر روز دنبال ویلا ، ماشین ، طلا و خیلی چیزهای دیگه می گردم و چونه نمی زنم و فقط سعی می کنم نسبت به اون پول بهترین ها رو انتخاب کنم .
    چند باری هم این وسط ماشین هام و خونه های و قایق های تفریحی رو عوض کرده ام و مدل های بهتر رو خریده ام . حتی یه بار بخاطر خرید یه بنز شاسی بلند خانواده رو بردم و شام مهمونشون کردم
    واقع لذت بخش است که پول برات از زمین و زمان بباره و تو هم فرصت خرج کردن و لذت بردنش رو داشته باشی . هر چند در خیال هم باشه باز نیم ساعتی که در حال اینترنت و مغازه ها ویا گالری ها دنبال خرید هستم یه حس خوبی دارم و حتی گاها چون پولم برای خرید نمی رسه چندین روز بی صبرانه انتظار می کشم و باز خرید می کنم و البته هر روز هم بابت آنچه دارم و به آنچه که خواهم رسید در حال شکر گزاری هستم .
    استاد امینوی عزیز که فکر می کنم تقریبا هم سن هم باشیم ازت بابت روح بزرگی که داری و باعث تغییراتی که در خیلی از ابعاد زندگی بنده شدی هزاران بار تشکر می کنم و از خدا خواهان عمری با عزت و سرشار از سلامتی برای شما و خانواده اتون رو دارم .
    هر روز دارم به اندازه ای که فرصت پیش بیاد در بین مشغله کاری خودم چارت رو هم می بینم و سعی می کنم درک ام از چارت رو گسترش بدهم . من تا 4 مکدی رو در فراکتال دیدم و بعد چون دوره پرایس رو خریدم الان اونجا دارم ویدیوها رو می بینم و انشالله به زودی با رفع و گذر از یه سری موانع سر راهم فعال تر هم خواهم شد .

با آرزوی رشد و ترقی تمامی عزیزان و تشکر و سپاس فراوان از امینوی عزیر
    مجتبی حدادی
    چشم دل باز کن که جان بینی ----- آنچه نادیدنیست آن بینی
    گر به اقلیم عشق روی آری ---------همه آفاق گلستان بینی

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mojtaba Haddadi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 31 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع