صفحه 11 از 670 نخستنخست ... 9101112132161111511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 6697

موضوع: بازی فراوانی

Amir.AZ آواتار ها
    9,952 بار در 278 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi.trader98 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    قوانین کلی بازی رو در نظر بگیرید اینا جزئیاتشه که اگه اینجوری باشه بهتره و گرنه مشکلی نیست. ادامه بدید
    سلامی دوباره و وقت بخیر
    ممنون از راهنمایی خوبتون.
    پیروز و سلامت باشید.

2. 56 کاربر برای این پست سودمند از Amir.AZ عزیز تشکر کرده اند:

2,132 بار در 80 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    امروز روز 101 بازی فراوانی هستم، خداروشکر.
    این بازی روی خیلی از ابعاد زندگیم تاثیر گذاشته، نتایج و تاثیراتی که روی من داشته :

• احساس خیلی خوبی نسبت به پول پیدا کردم.
    • سعی میکنم وتمرین میکنم که بیشتر به فراوانی فکر کنم تا کمبود.
    • باعث شده که تمرین تجسم خلاق و واقعیت مجازی رو خیلی بیشتر انجام بدم و شفاف تر همه چیز رو تصور کنم.
    • نظم خیلی خوبی به برنامه های روزانه داده.چون مجبورم میکنه بخشی از تایم روزانه رو به جمع آوری اطلاعات راجع به علایقم ،کالاها و امکانات و پروژه هایی که دوست دارم راه بندازم ، بپردازم.
    • جالبه وقتی تصور میکنم که فلان کارو راه بندازم و یا فلان هزینه رو انجام بدم دقیقا آدم هایی که تجربه نزدیک به اون کار رو دارن سر راهم قرار میگیرن و اطلاعات خیلی خوب ودقیقی بهم می رسه. مثلا یه روز صبح داشتم به خرید یه باغ فکر میکردم با یه سری مشخصات(برای زمانی که پول کافی داشته باشم...) ،دقیقا دو ساعت بعد یکی از دوستان تماس گرفت و گفت که قصد فروش باغشو داره.جالبه باغش تو همون منطقه ایه که من تصورش رو میکردم برای خودم بخرم. و من قبلش اصلا خبر نداشتم که ایشون اونجا یه همچین ملکی رو داره...
    • ترسی که از هزینه ها داشتم (به خاطر باور های اشتباه )رو واقعا دیگه الان ندارم واینو مدیون تمرین ها و تکنیک های فوق العاده این بازی هستم.
    • خرید هایی که جدیدا برام اتفاق میافته بسیار نزدیک به مواردی هست که در دفترچه یاد داشت میکنم و تصورش رو میکردم.
    • سرعت رسیدن به خواسته هام خیلی زیاد شده خداروشکر.
    • قطعا یکی از تاثیرات مهمش روی ترید کردنم بوده که البته که خود استاد همیشه بهش اشاره میکنن و اونم عدد ذهنی هست و از زمانی که بازی رو استارت زدم اوضاع خیلی بهتر شده .(کنترل هیجان و احساسم نسبت به میزان سود و زیان )
    • بسیارممنون از استاد عزیز بابت معرفی این بازی .

4. 101 کاربر برای این پست سودمند از honour عزیز تشکر کرده اند:

mohamad5 آواتار ها
    12,770 بار در 310 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام خدمت استادعزیز و کلیه دوستان عزیز
    امروز روز 63 بازی فراوانی من است
    برداشت من از این بازی این است که احساس می کنم که آرزو هام به من خیلی نزدیک شده اند خیلی
    و یک حس خوبی همراهم هست قبلا خیلی چیزهای لوکسی که در محیط اطرافم بود هیچ وقت فکرشو نمی کردم که منم میتونم
    اینها رو داشته باشم حتی یک جورایی برام غریبه بود اما انگار الان بدست آوردنش برام آسون و لذت بخش شده حتی تو خرید کردن چیزهایی که میخوام بخرم وسواس دارم و چند مدل دیگه رو هم نگاه میکنم و به دنبال خرید چیزهایی میرم که واقعا سلیقم اون رو بپسنده و در دنیای واقعی هم همینطور هست و خیلی نسبت به خرید جنس با کیفیت و لوکس حساسم
    اما نکته مهم که فکر میکنم لازم هست با کلیه دوستان به اشتراک بگذارم اینه که ما باید در کنار بازی فراوانی تمرین تشکر وسپاسگذاری از عزیزانمون رو انجام بدیم
    از خداوند عزیز و مهربان گرفته تا امام زمان(عج)تا همسر ,فرزند, پدر , مادررمون و همچنین استاد عزیزمون و همچنین پوریای عزیز و همه ی دوستان حاضر در این انجمن
    من هر روز باتمام وجودم از خدا به به خاطر محبت هایی که به من عطا کرده و اینکه به من امروز 63/0000/000 میلیون عطا کرده با تمام حس و حالم از او تشکر میکنم
    و خداوند در قران میفرماید :هر کس که خداوند را وکیل خودش بگیرد خداوند هیچوقت امید او را نا امید نمی کند
    و یک موضوع دیگه اینکه اگه ما وارد یک بازی گروهی شویم و نسبت به اون بازی حس و حال و اشتیاق داشته باشیم حتی اگه خوب هم بازی نکنیم اما مربی و ناظر بازی سعی مینکند به ما امتیاز بدهد
    در بازی فراوانی هم ناظر کاینات و خدا است وقتی که ما روی اعتبار کاینات چک میکشیم و پول خرج میکنیم کایِنات هم میگوید چرا من چکش رو پاس نکنم
    و کایِنات هم ما را در جهت فراوانی نعمت و پول قرار میدهد
    این دیدگاه من نسبت به بازی فراوانی هست
    الهی با تمام وجودم شکر
    تشکر از استاد عزیز
    تشکر از دوست عزیز آقا پوریا (ایچی تریدر)
    تشکر از همه دوستان عزیز در انجمن
    ویرایش توسط mohamad5 : 05-19-2020 در ساعت 21:15

6. 94 کاربر برای این پست سودمند از mohamad5 عزیز تشکر کرده اند:

2,569 بار در 82 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط noori.hj.1984 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    امروز روز 101 بازی فراوانی هستم، خداروشکر.
    این بازی روی خیلی از ابعاد زندگیم تاثیر گذاشته، نتایج و تاثیراتی که روی من داشته :

• احساس خیلی خوبی نسبت به پول پیدا کردم.
    • سعی میکنم وتمرین میکنم که بیشتر به فراوانی فکر کنم تا کمبود.
    • باعث شده که تمرین تجسم خلاق و واقعیت مجازی رو خیلی بیشتر انجام بدم و شفاف تر همه چیز رو تصور کنم.
    • نظم خیلی خوبی به برنامه های روزانه داده.چون مجبورم میکنه بخشی از تایم روزانه رو به جمع آوری اطلاعات راجع به علایقم ،کالاها و امکانات و پروژه هایی که دوست دارم راه بندازم ، بپردازم.
    • جالبه وقتی تصور میکنم که فلان کارو راه بندازم و یا فلان هزینه رو انجام بدم دقیقا آدم هایی که تجربه نزدیک به اون کار رو دارن سر راهم قرار میگیرن و اطلاعات خیلی خوب ودقیقی بهم می رسه. مثلا یه روز صبح داشتم به خرید یه باغ فکر میکردم با یه سری مشخصات(برای زمانی که پول کافی داشته باشم...) ،دقیقا دو ساعت بعد یکی از دوستان تماس گرفت و گفت که قصد فروش باغشو داره.جالبه باغش تو همون منطقه ایه که من تصورش رو میکردم برای خودم بخرم. و من قبلش اصلا خبر نداشتم که ایشون اونجا یه همچین ملکی رو داره...
    • ترسی که از هزینه ها داشتم (به خاطر باور های اشتباه )رو واقعا دیگه الان ندارم واینو مدیون تمرین ها و تکنیک های فوق العاده این بازی هستم.
    • خرید هایی که جدیدا برام اتفاق میافته بسیار نزدیک به مواردی هست که در دفترچه یاد داشت میکنم و تصورش رو میکردم.
    • سرعت رسیدن به خواسته هام خیلی زیاد شده خداروشکر.
    • قطعا یکی از تاثیرات مهمش روی ترید کردنم بوده که البته که خود استاد همیشه بهش اشاره میکنن و اونم عدد ذهنی هست و از زمانی که بازی رو استارت زدم اوضاع خیلی بهتر شده .(کنترل هیجان و احساسم نسبت به میزان سود و زیان )
    • بسیارممنون از استاد عزیز بابت معرفی این بازی .
    سلام خدمت شما دوست گرامی
    بنده هم واقعا همین اتفاقاتی که گفتید بارها در بازی فراوانی برام افتاد
    مثلا بارها شده در این بازی چیزی خریدم و در واقعیت به اون رسیدم مثلا کسی بهم هدیه داد همون چیزی رو که میخواستم

8. 77 کاربر برای این پست سودمند از mehdi esfandiari عزیز تشکر کرده اند:

2,569 بار در 82 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام امروز روز90 بازی فراوانی هستم

10. 64 کاربر برای این پست سودمند از mehdi esfandiari عزیز تشکر کرده اند:

aliflash آواتار ها
    22,058 بار در 641 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 114 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام، پوریا جان میشه یک بخشی از پول رو مثلا صرف رستوران گردی و از این نوع مخارج کرد یا فقط باید باهاش یک کالا خرید؟ یا مهم نیست و باید به هر نحوی فقط خرجش کرد؟
    یا مثلا ما میتوانیم یک مسافرت رو آغاز کنیم و با علم این که در هر روز آینده نسبت به روز گذشته پول بیشتری داریم و پولمون رو اونجا خرج کنیم؟
    ممنون

12. 64 کاربر برای این پست سودمند از aliflash عزیز تشکر کرده اند:

ichi.trader98 آواتار ها
    26,266 بار در 626 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 163 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliflash نمایش پست ها
    سلام، پوریا جان میشه یک بخشی از پول رو مثلا صرف رستوران گردی و از این نوع مخارج کرد یا فقط باید باهاش یک کالا خرید؟ یا مهم نیست و باید به هر نحوی فقط خرجش کرد؟
    یا مثلا ما میتوانیم یک مسافرت رو آغاز کنیم و با علم این که در هر روز آینده نسبت به روز گذشته پول بیشتری داریم و پولمون رو اونجا خرج کنیم؟
    ممنون
    سلام بله میشه
    تو پست های قبلی کلیات بازی رو توضیح دادم برای اقای اشکان پارسا، غیر اونا میتونید برای هر چیزی که میخواید خرج کنید

14. 64 کاربر برای این پست سودمند از ichi.trader98 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad5 آواتار ها
    12,770 بار در 310 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    امروز روز 78 بود
    الهی شکرت
    فوران نعمت و فراوانی ثروت و شادی برای من جاریست
    الهی شکرت
    از خداوند برای همه دوستانم سلامتی و شادی و کثرت ثروت وپول را خواستارم
    الهی شکرت

16. 71 کاربر برای این پست سودمند از mohamad5 عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,058 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad5 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    امروز روز 78 بود
    الهی شکرت
    فوران نعمت و فراوانی ثروت و شادی برای من جاریست
    الهی شکرت
    از خداوند برای همه دوستانم سلامتی و شادی و کثرت ثروت وپول را خواستارم
    الهی شکرت
    محمد جان سلام وقتت بخیر
    ماشالا به این همه انرژی مثبت...
    آمین میشود
    هر آنچه میپندارید.

18. 68 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

9,425 بار در 211 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیزم.با تشکر از شما به خاطر این تاپیک و مطالب فوق العادتون.این اولین پست من در تاپیک فراوانی هست دوستان.
    منم این بازیو خیلی وقته انجام میدم.حدود 5 ماه پیش که هنوز درآکادمی نبودم با بازی آشنا شدم و شروع کردم به انجام دادنش.بعد از 4بار که شکستو در این بازی تجربه کردم از ماه قبل دوباره شروع به بازی کردم و خداروشکر امروز روز 31 بودم.امیدوارم بدون تجربه ی شکست دوباره بتونم به روز 90 برسم.فقط ی سوال داشتم که دقیقا جوابش رو در جایی نتونستم پیدا کنم.اونم انتهای بازیه/دقیقا کی میتونیم بگیم من این بازیو تا آخر انجام دادم.؟

20. 66 کاربر برای این پست سودمند از Behnam.A عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع