صفحه 106 از 673 نخستنخست ... 65696104105106107108116156206606 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,051 به 1,060 از 6723

موضوع: بازی فراوانی

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.safari97 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز
    من بازی فراوانی رو 4 بار بازی کردم و در روز های 7-35-11-65 استاپ خوردم و بار آخر خرداد ماه بود که استاپ خوردم بازی رو بلافاصله دوباره شروع نکردم و نیاز به یک وقفه داشتم تا دوباره با اشتیاق بخوام بازی رو انجام بدم و فقط برای رفع تکلیف نباشه و حالا تصمیم گرفتم از امروز دوباره بازی رو شروه کنم . انشاالله بتونم 90 روز رو به پایان برسونم خیلی مشتاقم اون وبیناری که استاد گفتن در پایان 90 روز بهمون ارائه میدن رو ببینم.
    با اینکه 90 روز رو کامل نتونسته بودم انجام بدم ولی واقعا این بازی خیلی روم اثر گذاشته خیلی راحت تر خرج میکنم هرچی که نیاز باشه برای خودمو خانوادم تهیه میکنم و جالبه که انگار برکت پولمم خیلی بیشتر شده.
    تاثیر دیگه که این بازی داشته برای من و دیدم خیلی از دوستان دیگه هم نوشته بودن این بوده که ارقام برام خیلی کوچیک شده و خود این موضوع باعث شده دیگه درگیر قیمت اجناس نیستم درگیره اینکه الان امروز چی گرون شده نیستم .چیزی که متاسفانه در ایران به شدت فکر مردم رو مشغول کرده.
    ممنون از اینکه پستم رو مطالعه کردین وببخشید که طولانی شد.برای همه دوستان آرزوی سلامتی و فراوانی دارم.
    شروع1400/06/15 پایان1400/09/13.به امید به پایان رسوندن 90 روز.

سلام به شما
    خوش آمد مجدد برای ورود به بازی خدمتتون میگم
    اینکه راحت تر خرج میکنید و هرچی خرج کنید؛ درامدتون بیشتر میشه. دقیقا قانون طبیعته. قانونی به نام جریان داشتن. وقتی پول رو ذخیره نکنید و در جریان باشه؛ روز به روز بیشتر و پربرکت تر میشه و خوب خرج کردنش با اطمینان بیشتر

امیدوارم سقف های استاپ قبلی رو اینبار به راحتی بتونید بزنید و تا روزی که دلخواهتون هست پیش برید؛ بدون استاپ

همواره شاد باشید و سلامت
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

52 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    مدتی هست که با آکادمی آشناشدم.ویکم سخت بود برام پیام بذارم اینجا.ولی دارم میذارم ولی نمیدونم چرا.چندین بار بازی رو شروع کردم وبه بهانه های مختلف متوقف شد روندش وکلا روند مطالعه وتلاشم دراین مسیر متوقف شد ولی الان میخام دوباره شروع کنم و با اینکه دوقلوهام تازه به دنیا اومدن وخیلی سخت ترشده شرایطم ولی یجورایی مطمعنم این سری تا حصول نتیجه بیخیال نمیشم.امروز16شهریور1400

4. 15 کاربر برای این پست سودمند از M0h3N عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M0h3N نمایش پست ها
    مدتی هست که با آکادمی آشناشدم.ویکم سخت بود برام پیام بذارم اینجا.ولی دارم میذارم ولی نمیدونم چرا.چندین بار بازی رو شروع کردم وبه بهانه های مختلف متوقف شد روندش وکلا روند مطالعه وتلاشم دراین مسیر متوقف شد ولی الان میخام دوباره شروع کنم و با اینکه دوقلوهام تازه به دنیا اومدن وخیلی سخت ترشده شرایطم ولی یجورایی مطمعنم این سری تا حصول نتیجه بیخیال نمیشم.امروز16شهریور1400

سلام
    بسیار خوش آمدید به این راه سخت اما شیرین
    تبریک میگم خدمت خودتون و خانومتون بابت دنیا اومدن فرزندانتون. درک میکنم که سخته ولی مسلما یه نگاه یا خنده کوچولوها میتونه تمام سختی ها رو با خودش بشوره و ببره. به نظرم الان اصلی ترین کار شما باید رسیدگی به کوچولوها و همینطور خانومتون باشه. البته با برنامه ریزی به همه کارهاتون میتونید برسید.
    همواره موفق باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

204 بار در 18 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام من بازی فراوانی رو ۹۰ روز انجام دادم الان باید چیکار کنم؟

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از rahimi عزیز تشکر کرده اند:

Armando آواتار ها
    7,078 بار در 502 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک

روز نودم بازی فراوانی

از اینکه امین دهقان @amino چقدر در تغییر من و زندگی ام تاثیر گذاشته فعلا بگذریم

اما اینجا میخوام از بازی فراوانی و تاثیراتش بگم
    اولین بار بود که این بازی را انجام می دادم و بدون توقف تا روز نودم پیش اومدم
    توی همه لحظات حال خوبی داشتم و به این بازی باور داشتم و حداقل براش نیم ساعت تا دو ساعت وقت می ذاشتم
    از یک ملیون تومن شروع کردم و روزانه یک ملیون هم اضافه کردم

این بازی برای من دستاوردهای زیادی داشت که به اون چندتایی که آگاهی پیدا کردم اشاره می کنم و توضیحاتش بمونه برای یه مقاله مفصل تر:

1. با خودم میگفتم لیاقت خیلی چیزها را ندارم و این از چند جا آب می خورد اول نبود اعتماد به نفس و دوم منافات با مسائل اخلاقی مثل اسراف و تجمل گرایی و سوم اینکه محتاج تر از من هم هست و .... ولی این بازی سد را شکست و چیزی به اسم لیاقت را به من هدیه داد و فراوانی این عالم پاسخگوی همه است
    2. به من فهموند محدودیت های مالی محدودیت در نداشتن هدف ، محدودیت در نبود برنامه برای خرج کردن است و آنقدر که بتوانی خرج کنی بدست می آوری وگرنه پول اضافه در دست تو به نحوی از تو گرفته می شود
    3. نیاز به چیزی شبیه بیمه یا پس انداز برای تضمین بقا در خیلی از ما احساس میشه ولی وقتی به فراوانی این جهان نگاه کنی چیزی به غیر از توکل و اعتماد برات باقی نمی مونه و هیچگاه نیازمند نیستی
    4. این بازی مرا از حس رقابت خارج کرد و قاعده یا گرگ باش یا گوسفند را باطل کرد چون به اندازه همه هست فقط بخواهید تا به شما داده بشه و به فزونی عالم بپیوندید که این یک امر دو طرفه است
    5. با برند های مطرح و با کیفیت دنیا و با محصولات نوآورانه و کاربردی که تا به حال اسم آنها را نشنیده بودم آشنا شدم
    6.از نتایج فوق العاده این بازی ایجاد خلاقیت و ایده های جدید بود که برای ثبتشون دفتر ایده ها را درست کردم
    برای ساختن یا بدست آوردن اون ایده ها حداقل این بازی باید یک سال ادامه پیدا کنه
    البته اگر به همین شکل پیش بره این ایده ها انقد زیاد میشه که تا بی نهایت پول برای تحقق اونا لازمه
    از مسافرت های متفاوت تا تولید و ساخت وسایل منحصر به فرد و بسیاری ایده که کسی تا بحال انجامش نداده
    7.افزایش ظرفیت مالی به این معنی که چه پولی در نظر من زیاد حساب میشه و با انجام این کار رشد قابل توجهی پیدا کردم و خب جهان بیرون هم آینه درونه و منتظر همین تغییرات

جداً می گم آکادمی ویو خونه دوم منه و یکی از عوامل بسیار موثر برای ایجاد انگیزه در پیش بردن همه چیز از جمله بازی فراوانی بوده پس جای شکرگزاری بسیار داره توی جمع شما بودن
    ویرایش توسط Armando : 09-09-2021 در ساعت 13:39

10. 22 کاربر برای این پست سودمند از Armando عزیز تشکر کرده اند:

M.safari97 آواتار ها
    8,194 بار در 796 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahimi نمایش پست ها
    سلام من بازی فراوانی رو ۹۰ روز انجام دادم الان باید چیکار کنم؟
    با سلام و وقت بخیر
    در ابتدا تو خصوصی یک پیام به استاد بدین و بگین که 90 روز رو به پایان رسوندین.
    و بعد هم تجاربی که این بازی داشته براتون تو این 90 روز رو بنویسید و در اینجا قرار بدین.

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از M.safari97 عزیز تشکر کرده اند:

Armando آواتار ها
    7,078 بار در 502 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M0h3N نمایش پست ها
    عرض ادب آقا محسن
    خود کتاب خانم هیکس که بازی فراوانی ازش برداشت شده را هم مطالعه کنید
    تا انگیزتون چند برابر بشه

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از Armando عزیز تشکر کرده اند:

9,864 بار در 992 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر

امروز روز 101 بود که بازی فراوانی رو انجام دادم و تصمیم دارم با قدرت حالا حالاها ادامه ش بدم.
    من با 1000 دلار شروع کردم و روزانه 1000 دلار به بالانس اضافه کردم تا روز 100م – از امروز هم تا روز 200 میخوام روزانه 2000 دلار به حسابم واریز کنم .
    من از همه خرید هام عکس و آلبوم تهیه میکنم و همزمان هم در دفتر مخصوصی احساسم رو در مورد خرید یا کاری که با پولم انجام میدم مینویسم .

واقعا ممنونم از استاد امینو و ایچی تریدر عزیز که منو با بازی فراوانی آشنا کردن .

اصلی ترین چیزی که این بازی برای من داشته این بوده که اعداد و ارقام بزرگ برای ذهنم خیلی کوچیک شدن .
    پیشنهادم به دوستان اینه که بازی فراوانیو خیلی خیلی جدی بگیرین .
    ویرایش توسط AKAM : 09-09-2021 در ساعت 09:07
    Never give up. Great things take time

16. 13 کاربر برای این پست سودمند از AKAM عزیز تشکر کرده اند:

mudabber آواتار ها
    3,993 بار در 785 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 123 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام و عرض ادب

در مورد بازی فراوانی سوالی داشتم خیلی ممنون میشم پاسخم رو دریافت کنم!
    سوال: من بازی فراوانی رو با دلار شروع کردم یعنی روز اول 1000 دلار، هر روز به اندازه یک هزار دلار افزایشش بدم یا باید مبلق امروز رو برا روز بعد ضرب دو کنم؟؟ یعنی روز سوم 3000 دلار میشه یا 4000 دلار؟

From the beginning try to practice just like a PROFESSIONAL
    (AMINO)

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از mudabber عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,250 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت همه عزیزان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    با افتخار دعوتتون میکنم به دیدن این فیلم 1 دقیقه ای(مرتبط با همین تاپیک):
    https://uupload.ir/view/10000000_439...96_n_bali.mp4/
    پ.ن:بازی فراوانی رو شروع کردید یا هنوز منتظر رسیدن شنبه ای هستید واسه شروع؟؟
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

20. 14 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 42 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 42 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع