صفحه 101 از 654 نخستنخست ... 519199100101102103111151201601 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,001 به 1,010 از 6537

موضوع: بازی فراوانی

Saman01 آواتار ها
    3,333 بار در 719 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام خدمت هر دو بزرگوار
    وقتتون بخیر
    من در حد معلومات خودم نکاتی رو خدمتتون میگم. اما برای دیدن موارد کاملتر باید خدمتتون عرض کنم که چنانچه پست های قدیم تر تاپیک رو مطالعه بفرمایید ؛ نکات و موارد بسیار زیادی رو میتونید ازش مطلع بشید و توی خریدهاتون بهتون کمک کنه
    ولی چیزی که من میخام بگم و راهی که خودم از اول در پیش گرفتم براش این بوده:

اوایل همه چیزهایی که همیشه دلم میخاست داشته باشم رو میخریدم یا کادو میدادم به عزیزانم
    وقتی که تقریبا به رضایت نسبی رسیدم از خریدهای روزمره ام گفتم خوب حالا باید یه هدفی داشته باشم که در راستای اون در واقع خرج کنم
    و هدفی رو برای خودم در نظر گرفتم و تا امروز و این لحظه همچنان در حال خرید برای تجهیز اون هدفم هستم و خریدهام شاید چند دقیقه هم طول نمیکشه و خیلی خیلی زود مبلغ شارژ روزم رو استفاده میکنم و از حس عالی ثروت پر میشم و خدا رو شکر میکنم که فردایی هم هست که میتونم مجدد خریدهام رو دنبال کنم

حالا این هدف یا اهداف از شخصی به شخص دیگه متغییره
    برای بعضی خریدهای شخصی و وسایل و تجهیزات منزل
    گاهی خرید برای تجهیز یه رشته تحصیلی خاص یا شغل خاصی که مورد علاقه تون باشه (مثل زدن باشگاه ورزشی یا کتابخانه های خصوصی و عمومی یا هرچیزی که همیشه دوست داشتید در اون زمینه کار کنید ولی کمبود مالی مانع اون میشده)
    در بین اینا میتونید گاهی هدیه بدید اگه بهتون حس خوب میده
    میتونید به همنوعاتون کمک کنید و در واقع از حس در جریان بودن ثروتتون استفاده کنید و حظش رو ببرید
    و موارد دگیه ای که حتما دوستان بهتر از من اطلاع دارند
    ولی بازهم تاکید میکنم که چنانچه زمان بزارید و پست های قدیم تاپیک رو مطالعه بفرمایید بسیار بسیار زیاد بهتون کمک خاهد کرد

شاد و سلامت و ثروتمنمد باشید
    سلام وقت بخیر
    خیلی عالی بود
    ممنونم از راهنماییتون سرکار خانوم سارا
    حتما مطالعه و استفاده میکنم

شاد و پیروز باشید.
    ویرایش توسط Saman01 : 08-25-2021 در ساعت 14:40
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

A.Naji آواتار ها
    7,604 بار در 765 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر

بنده بدون توقف حتی یکبار تا هفته پیش و روز90 رسیدم وبه راحتی هر روز را خرج کردم والان تمام کردم مرحله یا ازمون دیگه ای نداره؟
    سلام دوست عزیز تبریک میگم بهتون .
    حالا که به 90 روز رسیدید، باید به استاد پیام بدین تا استاد لینک وبینار رو بهتون بدن . (وبینار مخصوص افرادی ست که به 90 روز رسیده اند)

و این رو هم اضافه کنم که ؛ استاد گفته بودند اگر بازی رو تا 1 سال ادامه بدهیم ، خیلی عالی تر است.

موفق باشید

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    7,188 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.Naji نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز تبریک میگم بهتون .
    حالا که به 90 روز رسیدید، باید به استاد پیام بدین تا استاد لینک وبینار رو بهتون بدن . (وبینار مخصوص افرادی ست که به 90 روز رسیده اند)

و این رو هم اضافه کنم که ؛ استاد گفته بودند اگر بازی رو تا 1 سال ادامه بدهیم ، خیلی عالی تر است.

موفق باشید
    بله با تشکر از شما دوست عزیز

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,348 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3548 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_Fxone نمایش پست ها
    سلام و روز بخیر به همگی دوستان
    بعد از چندبار استاپ در روز های 7 و 17 با پشتکار و برنامه ریزی و تعیین ساعت مشخص برای انجام بازی تا روز 45 اومدم ولی بعد یمدت بود حس سیرشدگی بهم دست داده بود و دیگه لذت نمیبردم از خرید کردن و هرچند وقت میزاشتم ولی دیگ چیزی پیدا نمیکردم که با پولم بخرم و استاپ خوردم ...از دوستان اگه به همچین مشکلی برخورد داشتن ممنون میشم راهنمایی کنن

بازی چالش برانگیزی و خیلی ذهنم درگیر میشه ولی خیلی باحال منم عین بقیه دوستان که نظراتشونو گفتن هر چیزی تو بازی میخرم انگار واقعا دارمشون همچین حسی بهم میده...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman01 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    منم دقیقا مثل شما
    موردی پیدا نمیکنم بخرم و باید خیلی بگردم تا چیزی رو پیدا کنم که دفعه های قبلی نخریدم و حس عالی بهم بده(بعضی روزها 2 2.5 ساعت وقت میذارم تا یک چیز ناب و دلنشین جدیدی پیدا کنم)
    (ولی فلن استاپ نخوردم و از دور قبل که تا روز 71 رفتم تا الان که روز 36 هستم دارم بازارو جمع میکنم)
    بنظرم این هم خودش جز یکی از مراحلی هست که سطح ذهنی مارو بالامیبره چون باید بیشتر تفکر کنیم که الان ما چی نیاز و دوست داریم و این رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟؟؟؟(ذهنمون شروع میکنه به فرستادن ارتعاشات بیشتر به کائنات)
    مهمترین نکته هم اینه که باید لذت ببریم از خریدمون که متاسفانه این مورد در کنار توهم اشباح که فکر میکنیم همه چیو خریدیم و بی نیازیم، داره میره نزدیک حد ضرر
    دوستان باتجربه تر راه حلی دارید که مارا یاری کنید؟
    سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان گل و پر انرژی آکادمی
    دوستان عزیز ما همگی در یک جامعه بزرگ شدیم و اکثریتمون تحت تاثیر خانواده و مخصوصا عقاید و رفتارهای پدر و مادرهامون هستیم و شرایط و دیدی که جامعه و رسانه ها بهمون دان ، پس یک موضوع ساده هست که ذهنمون نتونه برای پولهای زیاد و خرج کردن اون برنامه داشته باشه ،
    چرا ؟
    چون تا حالا بیشترمون نتونستیم از یک وسیله یا یک چیزی دوتا خرید کنیم و همیشه با جملاتی مثل این مواجه بودیم :
    تو یکیشو داری اینو میخوای چیکار ؟
    اگر از چیزی زیاد بخری اصراف هست
    یکی بخر بزار برای بقیه هم بمونه
    و چیزهایی از این داستان
    پس چون ما در داخل یک محیط مثل بودن در داخل یک دایره که از بیرون خبری نداریم و فقط چیزهای داخل اون محیط رو میبینیم که اطرافیان و ذهنشون به ما القا کردن (که اونها هم بر اساس عادت و رفتارهی گذشتگانشون یاد گرفتن ) باید کمی پارو فراتر بگذاریم و ازین محیط بیرون بیایم و سرمون رو بلند کنیم و چیزهای تازه ببینیم
    پس از همتون دعوت میکنم برای خارج شدن از این محیط حتما و حتما در سایت شبکه من و تو برنامه تلوزیونی کوچولوهای میلیاردر رو نگاه کنید
    الان باید خیلی خوب متوجه شده باشین که چرا اکثر انسانهای موفق و ثرتمند تنها هستند و عقاید و رفتارهاشون برای ما جای تعجب داره و در راستای ما و جامعه ای که توش زندگی میکنیم نیست که حتی بیشتر مردم به خودشون اجازه این رو میدن که به این افراد بگن دیونه هستن
    ما همگی در کنار هم موفق و ثروتمند هستیم

برای هممون آرزوی موفقیت و شادی و ثروتمندی دارم
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 17 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    7,524 بار در 771 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 288 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام خدمت هر دو بزرگوار
    وقتتون بخیر
    من در حد معلومات خودم نکاتی رو خدمتتون میگم. اما برای دیدن موارد کاملتر باید خدمتتون عرض کنم که چنانچه پست های قدیم تر تاپیک رو مطالعه بفرمایید ؛ نکات و موارد بسیار زیادی رو میتونید ازش مطلع بشید و توی خریدهاتون بهتون کمک کنه
    ولی چیزی که من میخام بگم و راهی که خودم از اول در پیش گرفتم براش این بوده:

اوایل همه چیزهایی که همیشه دلم میخاست داشته باشم رو میخریدم یا کادو میدادم به عزیزانم
    وقتی که تقریبا به رضایت نسبی رسیدم از خریدهای روزمره ام گفتم خوب حالا باید یه هدفی داشته باشم که در راستای اون در واقع خرج کنم
    و هدفی رو برای خودم در نظر گرفتم و تا امروز و این لحظه همچنان در حال خرید برای تجهیز اون هدفم هستم و خریدهام شاید چند دقیقه هم طول نمیکشه و خیلی خیلی زود مبلغ شارژ روزم رو استفاده میکنم و از حس عالی ثروت پر میشم و خدا رو شکر میکنم که فردایی هم هست که میتونم مجدد خریدهام رو دنبال کنم

حالا این هدف یا اهداف از شخصی به شخص دیگه متغییره
    برای بعضی خریدهای شخصی و وسایل و تجهیزات منزل
    گاهی خرید برای تجهیز یه رشته تحصیلی خاص یا شغل خاصی که مورد علاقه تون باشه (مثل زدن باشگاه ورزشی یا کتابخانه های خصوصی و عمومی یا هرچیزی که همیشه دوست داشتید در اون زمینه کار کنید ولی کمبود مالی مانع اون میشده)
    در بین اینا میتونید گاهی هدیه بدید اگه بهتون حس خوب میده
    میتونید به همنوعاتون کمک کنید و در واقع از حس در جریان بودن ثروتتون استفاده کنید و حظش رو ببرید
    و موارد دگیه ای که حتما دوستان بهتر از من اطلاع دارند
    ولی بازهم تاکید میکنم که چنانچه زمان بزارید و پست های قدیم تاپیک رو مطالعه بفرمایید بسیار بسیار زیاد بهتون کمک خاهد کرد

شاد و سلامت و ثروتمنمد باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    دوستان عزیز ما همگی در یک جامعه بزرگ شدیم و اکثریتمون تحت تاثیر خانواده و مخصوصا عقاید و رفتارهای پدر و مادرهامون هستیم و شرایط و دیدی که جامعه و رسانه ها بهمون دان ، پس یک موضوع ساده هست که ذهنمون نتونه برای پولهای زیاد و خرج کردن اون برنامه داشته باشه ،
    چرا ؟
    چون تا حالا بیشترمون نتونستیم از یک وسیله یا یک چیزی دوتا خرید کنیم و همیشه با جملاتی مثل این مواجه بودیم :
    و چیزهایی از این داستان
    پس چون ما در داخل یک محیط مثل بودن در داخل یک دایره که از بیرون خبری نداریم و فقط چیزهای داخل اون محیط رو میبینیم که اطرافیان و ذهنشون به ما القا کردن (که اونها هم بر اساس عادت و رفتارهی گذشتگانشون یاد گرفتن ) باید کمی پارو فراتر بگذاریم و ازین محیط بیرون بیایم و سرمون رو بلند کنیم و چیزهای تازه ببینیم
    پس از همتون دعوت میکنم برای خارج شدن از این محیط حتما و حتما در سایت شبکه من و تو برنامه تلوزیونی کوچولوهای میلیاردر رو نگاه کنید
    الان باید خیلی خوب متوجه شده باشین که چرا اکثر انسانهای موفق و ثرتمند تنها هستند و عقاید و رفتارهاشون برای ما جای تعجب داره و در راستای ما و جامعه ای که توش زندگی میکنیم نیست که حتی بیشتر مردم به خودشون اجازه این رو میدن که به این افراد بگن دیونه هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman01 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    منم دقیقا مثل شما
    موردی پیدا نمیکنم بخرم و باید خیلی بگردم تا چیزی رو پیدا کنم که دفعه های قبلی نخریدم و حس عالی بهم بده(بعضی روزها 2 2.5 ساعت وقت میذارم تا یک چیز ناب و دلنشین جدیدی پیدا کنم)
    (ولی فلن استاپ نخوردم و از دور قبل که تا روز 71 رفتم تا الان که روز 36 هستم دارم بازارو جمع میکنم)
    بنظرم این هم خودش جز یکی از مراحلی هست که سطح ذهنی مارو بالامیبره چون باید بیشتر تفکر کنیم که الان ما چی نیاز و دوست داریم و این رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟؟؟؟(ذهنمون شروع میکنه به فرستادن ارتعاشات بیشتر به کائنات)
    مهمترین نکته هم اینه که باید لذت ببریم از خریدمون که متاسفانه این مورد در کنار توهم اشباح که فکر میکنیم همه چیو خریدیم و بی نیازیم، داره میره نزدیک حد ضرر
    دوستان باتجربه تر راه حلی دارید که مارا یاری کنید؟

خيلي ممنون از دوستان و خيلي عالي بود راه حل هاتون حتما ميرم سراغشون تا حل كنم اين محدوديت ذهنيم رو.
    باتشكر
    ارادتمند
    ویرایش توسط Snow_Trader : 08-25-2021 در ساعت 14:43
    Hard takes time, impossible a little more time

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Darian91 آواتار ها
    3,758 بار در 286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز

امروز 90 روز از بازی فراوانی رو بدون استاپ ادامه دادم. یک بازی فوق العادس. ذهن درگیر خرج کردن و گرفتن وسایلی میشه که همیشه دوس داشتیم و برامون با ارزش بودن. تجربه جالبی بود بعضی از وسایل رو که میگرفتم چون از قبل تو دفتر هدفم نوشته بودم برام خریدنشون هیجان انگیزتر بود و بعضی روزها هم واقعا میموندم چی بگیرم. ولی هروسیله ای رو که میخواستم بگیرم حتما میگشتم بهترین و زیباترینش رو میگرفتم که سقف پول روزانه م رو پر بکنه. برای انجام دادنش ساعتم رو روی الارم تکرار هر روزه گداشتم که یادم نره چون خیلی برام با ارزش بود که هر روز منظم این مراحل رو برم. روز 90م بازی رو هم پولش رو برای خرید وسایل مدرسه بچه هایی خرج کردم که نیازمندن. بزرگترین آرزوم ساخت مدرسه و کتابخانه ست. به زودی بهش میرسم

همگی موفق باشین
    Who Dares Wins... I dare I Win

12. 19 کاربر برای این پست سودمند از Darian91 عزیز تشکر کرده اند:

Darian91 آواتار ها
    3,758 بار در 286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تو کتاب اسرار دهن ثروتمند هم نویسندش تی هارو اکر یک پیزیز شبیه به این بازی فراوانی رو میگه که انجام بدین تا حس ارزشمند بود و ثروتمند شدن بهتون دست بده. فرقش با بازی فراوانی اینه که اینجا پول واقعی باید خرج بشه. میگه یک حساب برای تفریح ( به قول استاد حساب شادی) برا خودتون باز کنین و هرماه 10 درصد از درامدتون رو توی اون بریزین و حتمن حتمن هر ماه این پول رو خرج کنین. بهتری جاها برین ، رستوران خوب برین، وسایل مورد علاقتون رو بگیرین و.. این هم میتونه یک تجربه عالی و واقعی تری باشه
    Who Dares Wins... I dare I Win

14. 18 کاربر برای این پست سودمند از Darian91 عزیز تشکر کرده اند:

mk_barsa آواتار ها
    114 بار در 13 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان. من این بازی رو قبلا انجامدادم البته قبل از اشنایی با اکادمی هستش. یک خاطره بگم از تاثیرش.من این بازی رو بمدت چهارماه ادامه دادم.دقیقا یادم نمیاد چه روزی از اون بازی اما میدونم اواسط ماه چهارم بود که قرار بود برم یک وسیله سخت افزاری بخرم. نکته جالبش اینجا شروع شد که قرار بود غروب برم واسه خرید. قیمت این کالا ی چیزی بین چهار تا پنج میلیون تومان بود. اصلا فکر نکردم که موجودی حسابم کمه. نمیدونم چی شد وسطای راه بود که ی لحظه توقف کردم و یادم اومد موجودی حساب من این مبلغی نیست که هر روز برای آون نقشه میکشیدم تا خرجش کنم. در واقع موجودی واقعی رو از موجودی تصوری گرفته بودم و اونجا بود که زدم زیر خنده. دوستم هم همراهم بود گفت چرا میخندی؟ گفتم پولی تو حساب ندارم که این همه راه اومدیم تا اینجا. بنده خدا اولش فکر کرد دارم اذیتش میکنم اخرشم ناراحت شد چون باز فکر میکرد الکی فقط آوردمش بیرون که ببینمش.:d

16. 19 کاربر برای این پست سودمند از mk_barsa عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,589 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر

یکی از تاثیرات عمیقی که بازی فراوانی روی ذهن تریدرها میذاره برطرف کردن ترس از کمبوده.وقتی به جامعه ایرانی نگاه میکنیم به وضوح میبینیم هر زمان قیمت چیزی بالا میره مردم از ترسشون که قیمتش بالاتر نره و قحطی اون چیز نیاد بلافاصله برای خریدنش صف میکشن.در واقع بخاطر این ترس خودشون قحطی و تورمی که ازش میترسن را ایجاد میکنن.در چند ثانیه ماشین های بیکیفیت و گرون را پیش خرید میکنن و باعث گرونتر شدنش میشن یا وقتی میبینن شاخص بورس بالا رفته از ترس از دست رفتن فرصت خرید صفهای سنگین میسازن(خودما میگم).از وقتی یادم میاد همیشه آذوقه برنج و حبوبات یکسالمون را ذخیره داشتیم و پدربزرگام هم همینطور بودن.دلیل این موضوع جنگها و قحطیهای بزرگ مکرریه که در تاریخ ایران باعث کشته شدن میلیونها نفر شده و در واقع اجداد ما که از این بین جون سالم به در بردن همون افراد صف نشین و ذخیره کننده بودن و حالا میبینیم که این خاطرات تاریخی به شخصیت اجتماعی تبدیل شده که کاملا ناآگاهانه باعث بروز مشکلات فراوان در مملکت میشه.

این خصوصیت در تریدر به طور قطع باعث انجام معاملات فومویی و طمع میشه که هرکدوم به تنهایی برای تریدر نشدن کافیه.
    بعد از بیش از 120 روز انجام این بازی متوجه شدم دیگه اون احساسات قبلی وجود نداره و در کار و زندگی به آرامش عجیبی رسیدم .در حقیقت الان وقتی این رفتارها را میبینم تعجب میکنم.

به امید روزی که همه مردم جهان به فراوانی و بخشندگیه خداوند ایمان بیارن و باهاش هماهنگ بشن.

18. 19 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,333 بار در 719 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    چرا ؟
    و چیزهایی از این داستان

سلام وقت بخیر
    دقیقا همینه ، موافقم با صحبتت علی جان
    یکی از مراحل سخت راهه و باید فراتر بریم
    قطعا و صد در صد در کنار هم و کمک به هم موفق و ثروتمند خواهیم شد.
    ممنونم ازت. حتما راه حلت رو استفاده میکنم.

شاد و پیروز و ثروتمند باشید.
    ویرایش توسط Saman01 : 08-26-2021 در ساعت 14:42
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

20. 16 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع