صفحه 9 از 19 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 183

موضوع: مدیریت سرمایه در ترید

2,398 بار در 351 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط baili نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من تازه میخوام توو دمو تمرین کنم و از ماشین حساب انجمن هم دارم استفاده میکنم. یه مشکلی من دارم الان. یه پوزیشنی میخوام باز کنم که میخوام 3 درصد بالانسم رو درگیر کنم و به ماشین حساب میزان حدضرر رو بدم حجم رو به من میده. الان اگر استاپ بخورم 3 درصد از بالانسم میپره . حالا اگه به تی پی بخوره چند درصد به من میده؟ اینو چجوری حساب کنیم؟ دوست دارم موقع باز کردن پوزیشن بدونم اگه مثلا تی پی من که 10 پیپ بالاتره اگه بزنه ایا 3 درصد روزانه منو با این درصد ریسک میده یا باید برای گرفتن 3 درصد روزانه پوزیشن های دیگه ای باز کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام وقت شما هم بخیر ، 3 راه است یکی اینکه : یک پوزیشن استاپ بزارید با حجم مشخص شده و حد سود مورد نظر و بعد اگه برید روی حد سود تعیین شده مقدار سود و بهتون نشون میده
    دومی استفاده از همین ماشین حساب اکادمی هست به این صورت که ابتدا مثل قبل مقدار حجم با توجه به حد ضرر بدست بیارید و بعد دوباره توسط ماشین حساب اما ایندفعه در قسمت stoploss به جای مشخص کردن حد ضرر نقطه حد سود خودتون و مشخص کنید و درصد و بالا پایین کنید تا حجمتون به حجمی که مشخص کردید برسه از اونجا درصد سودتون و بدست میارید

سومین راهم که ساده ترین راه هستش استفاده از ماشین حساب های دیگه هست که در همین تاپیک دوستان معرفی کردن

2. 18 کاربر برای این پست سودمند از alims57 عزیز تشکر کرده اند:

yassin آواتار ها
    986 بار در 213 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    فرض میکنم دارم بازی پوکر انجام میدم. شانس رکن اصلی بازی است.
    بر اساس آمار و احتمال و حال هوای بازی اون روزم میگم امروز بیشتر از ۵۰ درصد احتمال برد دارم. پس باید ژتون هام رو مدریت کنم که در صورت باخت های پیاپی بتونم ۱۰۰ بار بازی کنم تا برایند بازی هام به سود منجر بشه.
    در ترید قبل از باز کردن پوزیشن من حد ضرر رو مشخص کردم. با درنظر گرفتن مثال بالا و بر اساس مدریت ریسک و روانشناسی شخصی و میزان سرمایه ایی که دارم میگم من اگر مثلا ۰.۱ لات وارد بشم و اگر حد ضررم بخوره مثلا ۱٪ از کل سرمایم رو از دست خواهم داد. یعنی ۱ جونم رو از دست میدم. من در کل ۱۰۰ تا جون دارم تا تو بازی بمونم. میدونم اگه فقط بتونم تو بازی دووم بیارم حتما بازی رو میبرم.
    به نظر با این حساب من تنها با مدریت سرمایه و درنظر گرفتن احتمالات میتونم فقط با مدریت سرمایه به سود برسم. ولی برای پیابند بودن به مدیریت سرمایه باید خودشناسی و تعهد کامل به پلن معاملاتی داشت.

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از yassin عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,894 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yassin نمایش پست ها
    سلام
    فرض میکنم دارم بازی پوکر انجام میدم. شانس رکن اصلی بازی است.
    بر اساس آمار و احتمال و حال هوای بازی اون روزم میگم امروز بیشتر از ۵۰ درصد احتمال برد دارم. پس باید ژتون هام رو مدریت کنم که در صورت باخت های پیاپی بتونم ۱۰۰ بار بازی کنم تا برایند بازی هام به سود منجر بشه.
    در ترید قبل از باز کردن پوزیشن من حد ضرر رو مشخص کردم. با درنظر گرفتن مثال بالا و بر اساس مدریت ریسک و روانشناسی شخصی و میزان سرمایه ایی که دارم میگم من اگر مثلا ۰.۱ لات وارد بشم و اگر حد ضررم بخوره مثلا ۱٪ از کل سرمایم رو از دست خواهم داد. یعنی ۱ جونم رو از دست میدم. من در کل ۱۰۰ تا جون دارم تا تو بازی بمونم. میدونم اگه فقط بتونم تو بازی دووم بیارم حتما بازی رو میبرم.
    به نظر با این حساب من تنها با مدریت سرمایه و درنظر گرفتن احتمالات میتونم فقط با مدریت سرمایه به سود برسم. ولی برای پیابند بودن به مدیریت سرمایه باید خودشناسی و تعهد کامل به پلن معاملاتی داشت.
    سلام.شما اصل مرکب رو در نظر نگرفتید.اگر در هر پوزیشن 1درصد سرمایه رو ضرر کنید با 100بار ضرر کردن کل سرمایه رو از دست نمیدید.در واقع عملا امکان پذیر نیست که با 1درصد ریسک رو هر معامله شما کل سرمایتون رو از دست بدید.به عنوان مثال شما اگر 1000دلار دارید و در پوزیشن اول 1درصد ضرر کنید سرمایتون میشه 990دلار اما در معامله بعدی شما 1درصد 990دلار رو ریسک میکنید و به همین شکل میاد پایین.بخاطر همین هست که اگر مدیریت سرمایه اصولی همیشه رعایت شه شما به هیچ عنوان در عمل کال نخواهید شد.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

6. 25 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

yassin آواتار ها
    986 بار در 213 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    من یک موضوع انتزاعی رو به شکل کلی مطرح کردم بدون درنظر گرفتن جزعیات. نتیجه گیری صحبت هام همراستا با پاسخ شماست.
    خیلی ممنون از دقت شما

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از yassin عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,349 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط John D. Rockefeller نمایش پست ها
    ❇️ نوابغی که حساب را کال میکنند ❇️

زمانی که هنوز فارکس در ایران آزاد بود و بروکرها نماینده_های_رسمی داخل ایران داشتن آقای ایوانوویچ (یکی از طراحان اصلی متاتریدر و سهام دار یکی از بروکرها) اومدن ایران ، من و خیلی دیگه از کسانی که اون زمان فارکس کار میکردیم برای دیدن ایشان وقت گرفته بودیم،
    از قبل چندتا سوال آماده کرده بودم تا ازشون بپرسم
    خلاصه نوبت به من رسید و به همراه دوستانم وارد اتاق شدیم بعد از کلی سوال و جواب رسیدم به دوتا سوال که مدت زیادی ذهنم را درگیر کرده بود

ازشون پرسیدم چرا زمانی که کسی استاپ_لاس میخوره نرم افزارتون بهش تبریک میگه؟؟؟(الان دیگه این پیغاما نیستن)
    گفت که کسی که اینقدر جرات داشته و شجاع بوده و جلوی ضرر_بیشتر رو با استاپ لاس گرفته باید بهش تبریک گفت
    قبول کردم بعد ازش پرسیدم خوب چرا وقتی یک نفر کال_مارجین میشه و کل پولش رو از دست میده باز بهش تبریک میگید؟؟؟
    گفت کسی که کال_مارجین میشه (پولش رو کامل از دست میده) نابغست و واسه همین بهش تبریک میگیم
    متوجه منظورش نشدم و بهش گفتم خوب من میتونم همین الان در کمتر از 5 دقیقه یک حساب رو کال کنم
    ایشون گفتن اگر در یک ماه یک حساب دمو 100000دلار رو کال کردی من 100000دلار بهتون جایزه میدم ، من گفتم یک ماه نمیخواد همین الان کالش میکنم
    ایشون گفتن نه ، دو_شرط را باید رعایت کنید

✅ 1) حجم_معاملات رو رعایت کنید (زیر 5% از اصل پول درگیر کل معاملات باشه)
    ✅ 2) استاپ_لاس هم باید گذاشته شود
    ⭕️ یک ماه هم وقت دارید

باور کنید چندین ماه من و دوستانم مدام از صبح تا شب مینشستیم پای بازار و تحلیل میکردیم و در خلاف_جهت پوزیشن میزدیم ولی کال_نمیشد چون حتی اگر درست هم تحلیل کرده بودیم چون حجم و میزان_استاپ_لاس مناسب بود ضرر بسیار کمی به حساب میزد و یک پوزیشن که به ضرر نمیرفت میتوانست ضرر ها را جبران کند
    بعد از چند ماه واقعا فهمیدم اگر کسی کال_مارجین بشه نابغست
    اگر از حجم و استاپ لاس درست نسبت به میزان_دیپازیتتون استفاده کنید و جمع همه پوزیشنهای باز رو هم زیر 5% از اصل_سرمایه باشه هیچ وقت کال نخواهید شد.

#مدیریت_سرمایه
    نقل قول
    سلام و عرض ادب خدمت شما دوست خوبم John D. Rockefeller عزیز
    امیدوارم حال دلت عالی باشه
    متشکرم ازتون بابت این مقاله بسیار زیبا که واقعا با خوندنش یک چراغی در ذهن آدم روشن میشه و متوجه یکی دیگه از شیطنتهای ذهنی میشه که نمیگذاره با وجود اینکه تریدر میدونه اگر اینهارو رعایت بکنه میتونه در بازار بقا داشته باشه و سود مستمر کسب کنه ، به نظرم چون ما انسانها خواهان پول زیاد هستیم و توجه نمیکنیم که موجودی حسابمون چقدر هست و میخوایم اون مقداری رو که میخوایم در پوزیشن بدست بیاریم نه اون چیزی که قانون و رفتار و حرکت و اصول بازار میگه که میتونیم بدستش بیاریم.
    بازم متشکرم ازین پست زیباتون و تمامی پستهای عالیتون در تاپیک خلاصه برداری کتاب
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برای هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

10. 21 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Reza_Ryzer آواتار ها
    9,604 بار در 1,037 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان بنده یه سیستم مدیریت سرمایه طراحی کردم که میخواستم نظر افراد با تجربه و استاد امینو و ادمین محترم رو جویا بشیم
    این روش سه گام داره یک درصد ، دو درصد ، سه درصد
    با یک درصد معامله میکنیم اگر مثبت شد میکنیمش دو درصد و باز اگر مثبت شد میکنیمش سه درصد و تا زمانی که تریدامون مثبت بود سه درصد میزنیم ، تا زمانی که اولین سه درصد منفی رو داشته باشیم اینجا ما میایم ترید بعدی رو یک درصد میگیریم و تا زمانی که منفی بود تریدامون یک درصد میگیریم
    شما زمانی در این روش سود میکنی که تریدهای متوالی سود ده داری این باعث میشه که بر حسب مثال ۵ تا معامله مثبت شد حاصل سود ها میشه ۱۲ درصد و اگر ما ۵ تا ضرر متوالی بکنیم میشه ۷ درصد و در کل ترید های منفی نمیتونه سود های شما رو از بین ببره
    نکته منفیش اینه که شما اگه دو تا ترید اولت سود ده باشه سومی ضرر ده یر به یر میشه و خنثی میشه ولی در بلند مدت که شما در بازه های زمانی که حالت روانشناسی ایده آلی دارید سود های پیاپی میکنید و در زمانی که از نظر روانشناسی بهم ریختید دراودان بالایی متحمل نمیشید و دربلند مدت این روش سود ده بود در بک تست برای ۵۰ معامله سود ۳۵ درصد بدست اومد
    دوستان لطف کنید نظرتون رو برام بنویسید @Proadmin
    مثل یک جنگجو تمرین کن ، نینجا شو
    هنر نینجا در تعادل ذهن و بدن است

12. 24 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

irSeyedAli آواتار ها
    2,131 بار در 289 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Ryzer نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده یه سیستم مدیریت سرمایه طراحی کردم که میخواستم نظر افراد با تجربه و استاد امینو و ادمین محترم رو جویا بشیم
    این روش سه گام داره یک درصد ، دو درصد ، سه درصد
    با یک درصد معامله میکنیم اگر مثبت شد میکنیمش دو درصد و باز اگر مثبت شد میکنیمش سه درصد و تا زمانی که تریدامون مثبت بود سه درصد میزنیم ، تا زمانی که اولین سه درصد منفی رو داشته باشیم اینجا ما میایم ترید بعدی رو یک درصد میگیریم و تا زمانی که منفی بود تریدامون یک درصد میگیریم
    شما زمانی در این روش سود میکنی که تریدهای متوالی سود ده داری این باعث میشه که بر حسب مثال ۵ تا معامله مثبت شد حاصل سود ها میشه ۱۲ درصد و اگر ما ۵ تا ضرر متوالی بکنیم میشه ۷ درصد و در کل ترید های منفی نمیتونه سود های شما رو از بین ببره
    نکته منفیش اینه که شما اگه دو تا ترید اولت سود ده باشه سومی ضرر ده یر به یر میشه و خنثی میشه ولی در بلند مدت که شما در بازه های زمانی که حالت روانشناسی ایده آلی دارید سود های پیاپی میکنید و در زمانی که از نظر روانشناسی بهم ریختید دراودان بالایی متحمل نمیشید و دربلند مدت این روش سود ده بود در بک تست برای ۵۰ معامله سود ۳۵ درصد بدست اومد
    دوستان لطف کنید نظرتون رو برام بنویسید @Proadmin

به نظر من که اشتباه هست .
    حقیقتا شخص بنده ترید های زیادی داشتم که تمام سعیم این بوده کل های و لو های بازار رو بگیرم . در 80 درصد مواقع موفق بودم ... طبق ریپورت اکانتم ...
    اینم نمونه ش مال چهار ماه قبل

اما موضوعی که به نظرم بسیار مهمه اینه که صبور باشی تا یه موقعیت عالی سه درصد رو بگیری بیای بیرون ... چون ترید های متوالی به شدت ذهن رو خسته میکنن و بعد دو سه ترید میبینی نصف چک لیست رو رعایت نمیکنیم ...
    شما به این فکر کن سه درصد 100 دلار 3 دلاره سه درصد 10000 دلار میشه 300 دلار ...
    یعنی کافیه صبر کنی توی 10 ماه با ماهی 3 درصد به 10000 دلار سرمایه برسی بعد هر گام شما صد تا گام سه درصد میشه ...
    این نظر منه به قول استاد 100 مورد بک تست بگیرید .
    موفق باشید
    ویرایش توسط irSeyedAli : 01-30-2022 در ساعت 04:40

14. 26 کاربر برای این پست سودمند از irSeyedAli عزیز تشکر کرده اند:

irSeyedAli آواتار ها
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط baili نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من تازه میخوام توو دمو تمرین کنم و از ماشین حساب انجمن هم دارم استفاده میکنم. یه مشکلی من دارم الان. یه پوزیشنی میخوام باز کنم که میخوام 3 درصد بالانسم رو درگیر کنم و به ماشین حساب میزان حدضرر رو بدم حجم رو به من میده. الان اگر استاپ بخورم 3 درصد از بالانسم میپره . حالا اگه به تی پی بخوره چند درصد به من میده؟ اینو چجوری حساب کنیم؟ دوست دارم موقع باز کردن پوزیشن بدونم اگه مثلا تی پی من که 10 پیپ بالاتره اگه بزنه ایا 3 درصد روزانه منو با این درصد ریسک میده یا باید برای گرفتن 3 درصد روزانه پوزیشن های دیگه ای باز کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    از ابزار فیبوناتچی استفاده کنید و با تغییر اعداد فیبو این اعداد رو روی 3- و 2- و -1 و 0 و 1 و 2 و 3 قرار بدید . از فاصله حدضرر تا نقطه ورود رو در فیبو جدید بکشید تا فیبرو رسم بشه ... به ازای هر واحد حرکت سه درصد رشد بالانس و به ازای نیم واحد حرکت 1.5 درصد ... البته اسپرد و کمیسیون هم میتونید اعمال کنید @alims57

ویرایش توسط irSeyedAli : 01-30-2022 در ساعت 05:18

16. 27 کاربر برای این پست سودمند از irSeyedAli عزیز تشکر کرده اند:

irSeyedAli آواتار ها
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر به همه دوستان

بنده قبل از ورودم به اکادمی هم با سیستم معاملاتیم و مدیریت سرمایه رایج بین همه تریدر ها که هر معامله 1 تا 3 درصد حساب رو فقط میتونید ریسک کنید تا حدودی معاملاتم سود ده بودن ولی با این شکل مدیریت سرمایه مشکل داشتم چون برای گرفتن 5 درصد سود روزانه باید خیلی معامله باز میکردم...

و بدنبال یه سیستمی بودم که درصد بالایی داشته باشه تا بتونم بصورت قطعی چند پیپ کم رو بگیرم ولی با حجم زیاد که کل روز رو ترید نکنم خب خدا رو شکر از لطف امینو بزرگ این توانایی رو بدست اوردم و تا حالا چندیدن اکانت با بالانس هایی مخطلف دمو رو همینجوری رشد دادم

با جمله هایی هم که بچه ها مینویسن که اگه حجم رعایت بشه و اینا کال نمیشید هم مشکل دارم با این حرف حس میکنم داریم خودمون رو گول میزنیم خب اگه حجم رعایت بشه برای گرفتن سود روزانه باید ترید هایی زیادی انجام بدیم و مسعله بعدی اینه که حجم رو کم میکنی خب اوکی از اون ور هم سودی که بیرزه به مدتی که تایم گزاشتی برای معامله بذست نمیاری ...برای حساب هایی زیر ده هزارتا منظورمه

سوالم از استاد @amino و بقیه بچه ها اینکه ایا این کار من درسته؟؟؟ مثلا تویی یورو دلار گرفتن هشت تا ده پیپ کارمو راه میندازه ولی همش فکر میکنم شاید بقیه بچه ها راه کار بهتری داشته باشن براش که هم زیاد ترید نکنیم در طول روز هم درصدمون رو بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر

به دلیل اینکه منم مثل شما فکر میکردم چندین ماه کار خودمو میکردم با با لات بالا مثلا یه لات در 1000 دلار معامله میکردم . با وین ریت 84درصد تحلیل کردم در عرض دو ماه از هزار دلار به 5900 دلار رسیدم اما در یک پوزیشن سی درصدش نابود شد ...
    دوتا ایراد اساسی داره . یکی اینکه امثال من و شما عاشق تایم فرید های یک دقیقه و پایین هستیم . و خیلی اوقات قیمت به نقطه حمایتی در تایم فرید های دیگه میرسه که ما متوجه نمیشیم و بک حرکت شارپ انجام میده ... بعد ما منتظریم تا یخورده بیاد پایین ببندیم ... خیلی اوقات بهمون فرصت خروج با ضرر کم میده و نمیبندیم خیلی اوقات هم فرصت خروج نمیده و چشم باز میکنی در 15 حتی 30 درصد ضرر هستی ... و دیگه توانایی روحی مدیریت معامله نداری ..

اما در مورد اصل سوال شما نمیدونم دوره پرایس هستید یا خیر بعد از 9 ماه کار کردن روی دوره فرکتالی من در دوره پرایس با ماشین حساب مدیریت حجم انجمن و نحوه دقیق و مطمئن ورود در معامله اشنا شدم . ببینید حقیقتا در ریسک به ریوارد یک به یک موقعیت معاملاتی در بازار بسیار زیاد هست . اما در ریسک به ریوارد دو موقعیت ها کمتر میشن اما نکته مهم اینه که نقطه ای که استاد میگن وارد شیم در صد درصد مواقع ریسک به ریوارد یک رو میدن و در بالای 90 درصد مواقع ریسک به ریوارد دو رو میده ...
    یعنی شما تحلیل کن با سه درصد وارد شو به راحتی با R به R یک خارج شو ... این یعنی شما دقیقا وقتی به تارگت یک میرسی دقیقا به اندازه ریسکت سود کردی یعنی سه درصدت رو در یک معامله گرفتی ... و قضیه تمام شده است حالا اگر شما تارگت دو رو هم بگیری حداقل 6 درصد گرفتی ...
    این پست رو هم ببینید 92 ...
    ویرایش توسط irSeyedAli : 01-30-2022 در ساعت 05:42

18. 21 کاربر برای این پست سودمند از irSeyedAli عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,644 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط irSeyedAli نمایش پست ها
    به دلیل اینکه منم مثل شما فکر میکردم چندین ماه کار خودمو میکردم با با لات بالا مثلا یه لات در 1000 دلار معامله میکردم . با وین ریت 84درصد تحلیل کردم در عرض دو ماه از هزار دلار به 5900 دلار رسیدم اما در یک پوزیشن سی درصدش نابود شد ...
    دوتا ایراد اساسی داره . یکی اینکه امثال من و شما عاشق تایم فرید های یک دقیقه و پایین هستیم . و خیلی اوقات قیمت به نقطه حمایتی در تایم فرید های دیگه میرسه که ما متوجه نمیشیم و بک حرکت شارپ انجام میده ... بعد ما منتظریم تا یخورده بیاد پایین ببندیم ... خیلی اوقات بهمون فرصت خروج با ضرر کم میده و نمیبندیم خیلی اوقات هم فرصت خروج نمیده و چشم باز میکنی در 15 حتی 30 درصد ضرر هستی ... و دیگه توانایی روحی مدیریت معامله نداری ..

اما در مورد اصل سوال شما نمیدونم دوره پرایس هستید یا خیر بعد از 9 ماه کار کردن روی دوره فرکتالی من در دوره پرایس با ماشین حساب مدیریت حجم انجمن و نحوه دقیق و مطمئن ورود در معامله اشنا شدم . ببینید حقیقتا در ریسک به ریوارد یک به یک موقعیت معاملاتی در بازار بسیار زیاد هست . اما در ریسک به ریوارد دو موقعیت ها کمتر میشن اما نکته مهم اینه که نقطه ای که استاد میگن وارد شیم در صد درصد مواقع ریسک به ریوارد یک رو میدن و در بالای 90 درصد مواقع ریسک به ریوارد دو رو میده ...
    یعنی شما تحلیل کن با سه درصد وارد شو به راحتی با R به R یک خارج شو ... این یعنی شما دقیقا وقتی به تارگت یک میرسی دقیقا به اندازه ریسکت سود کردی یعنی سه درصدت رو در یک معامله گرفتی ... و قضیه تمام شده است حالا اگر شما تارگت دو رو هم بگیری حداقل 6 درصد گرفتی ...
    این پست رو هم ببینید 92 ...
    سلام و وقت بخیر ممنون از توجه شما

این پست مال چند ماه قبله و دقیقعا منم به نتیجه ای که شما رسیدین رسیدم و الان دارم فقط درصد مشخصی از بالانس رو با وجود حد ضرر درگیر میکنم و خیلی هم ارامش بیشتری دارم تویی روش قبلی هم موفق بودم ولی همونجوری که فرمایش کردین ضرر زیاد شد و به یک نکته رسیدم گه ما باید تمام سخن هایی استاد رو گوش بدیم نه اونایی که دوست داریم هزار بار گفتن که خودشون وقتی که با وجود حدضرر و مدیریت سرمایه دقیق به سود دهی رسیدن و بی نیاز شدن دیگه بدون حد ضرر و با مدیریت سرمایه شناور ترید کردن و فک کنم ما میخواستیم پامون رو روی پله اخر بزاریم...

تشکر از شما موفق باشید

20. 27 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع