صفحه 537 از 543 نخستنخست ... 37437487527535536537538539 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,361 به 5,370 از 5425

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

A.T.A آواتار ها
    182 بار در 17 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت تمامی دوستان بزرگوار

امروز با یک صحنه جالب مواجه شدم و شوکه شدم!

پشت چراغ قرمز بودم و داشتم نحوه حرکت ماشین های سمت چپ چهارراه رو تماشا میکردم
    همه داشتند با سرعت عادی میرفتند اما از یک زمانی به بعد یک دفعه سرعت ماشین ها زیاد شد و بعد از چند ثانیه کاملا متوقف شدند!
    فهمیدم که رنگ چراغ نارنجی شده بود و همه میخواستند تا قرمز نشده سریع رد بشند و 3-4ثانیه بعد از قرمز شدن چراغ همه وایستادند!

یکدفعه یاد قانون حرکت انتهای فواره افتادم که توی طبیعت هم به خوبی قابل مشاهده هست

بعد از قرمز شدن چراغ برای ماشین های سمت چپ . برای ماشین های روبروی من چراغ سبز شد و با توجه به شتاب حرکت ماشین ها تونستم زمان توقف اونهارو تشخیص بدم

پیشنهاد میکنم شماهم دفعه بعد که پشت چراغ قرمز وایستاده بودید به این توجه کنید خیلی جالبه
    @amino
    ز پس صبر تو را او به سر صدر نشاند...

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از A.T.A عزیز تشکر کرده اند:

hoseinrahimi آواتار ها
    30,331 بار در 4,520 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 588 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان واستاد عزیز من از دو فایل روانشناسی یوتیوپ(ریشه ثروت_مراقبه و مدیتیشن)و فایل بازی فرواانی به این نتایج رسیدم
    آیا درست و کامل هستن این نتیجه گیری و دریافت؟؟
    فایل پیوست 609336
    @amino
    سلام ابولفضل جان

۳ فایل نوروزی داریم که استاد در یوتیوب

قرار دادن هر ۳ رو باهم با آگاهی بالا ببینید

دریافت هایی خواهید داشت که کم کم

ذهنیت و باورتون رو تغییر میده .

به دفعات زیاد و با فواصل زمانی ببینید.

ارادتمند.
    درک زمان .......تغییر زندگی.......

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از hoseinrahimi عزیز تشکر کرده اند:

OmidPouyaan آواتار ها
    897 بار در 180 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. & Mrs. hatami نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام
    دوستان یک سوال در مورد مراقبه داشتم،ممنون میشم کمک کنید.
    چند وقتی که دارم مراقبه میکنم دم و بازدم رو از یک تا ده میرفتم و دوباره تکرار میکردم،ولی یک مدتی هست که این شمارش نفس ها ذهنم رو درگیر میکنه و من دارم تمرکزم رو از روی شمارش برمیدارم... به این شکل خیلی بهتر متمرکز میشم و راحت تر در لحظه ای حال میمونم،به نظر شما مشکلی نداره؟؟
    سلام دوست عزیز.
    به نظر من تمام داستان همین درگیر شدن ذهن هست.
    ما زمانی که مراقبه میکنیم ذهنمون درگیر میشه اما ما به آرومی دوباره به شمردن برمیگردیم.
    این کار در بعضی از مواقع سخت و نفس گیر هست اما سعی می کنیم خیلی آروم و بدون جنگ و تنش دوباره به شمردن برگردیم و دوباره از ابتدا بشمریم.

یک تکنیک دیگه نفس کشیدن با صدای بلند هست و گوش دادن به صدای تنفس خودمون.
    جاهایی ذهن وارد میشه و ما به درون دریای افکار میفتیم و به خودمون میایم و می*بینیم که دیگه صدای تنفس خودمون رو نمیشنویم.
    در اینجا به آرامی و بدون جنگ دوباره سعی میکنیم که صدای نفس کشیدن خودمون رو با دقت بشنویم.

انجام این تمرین ها باعث میشه بعد از گذشت مدت زمان طولانی دیگه ذهن ما به کنترل ما دربیاد و ما در دریای افکار غرق نشیم.

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از OmidPouyaan عزیز تشکر کرده اند:

hoseinrahimi آواتار ها
    30,331 بار در 4,520 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 588 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    عرض ادب و احترام
    چند وقتی که دارم مراقبه میکنم دم و بازدم رو از یک تا ده میرفتم و دوباره تکرار میکردم،ولی یک مدتی هست که این شمارش نفس ها ذهنم رو درگیر میکنه و من دارم تمرکزم رو از روی شمارش برمیدارم... به این شکل خیلی بهتر متمرکز میشم و راحت تر در لحظه ای حال میمونم،به نظر شما مشکلی نداره؟؟
    سلام جناب حاتمی امیدوارم حالتون

عالی باشه.

تن آرامی مزدافر مومنی رو در یوتیوب

تست کنید احتمالا آب روی آتیش باشه

براتون.به نظرم ذهن رو فقط مشاهده کنید

بدون قضاوت خود به خود ساکت میشه.

بهترین هستید
    ویرایش توسط hoseinrahimi : 04-21-2024 در ساعت 10:31
    درک زمان .......تغییر زندگی.......

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از hoseinrahimi عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    10,037 بار در 1,568 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 466 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    عرض ادب و احترام
    سلام خدمت دوست عزیز . اصل داستان در لحظه بودن و مشاهده گر بودن است و شمارش تنفس یک تکنیک برای رسیدن به این حال است (به شرطی که خود شمارش فکر شما را مشغول نکند) . من خودم تنفسمو شمارش نمیکنم اما به نفس کشیدنم آگاهم و به داخل جسم پناه میبرم و سکوت میکنم و نظاره گرم

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    10,037 بار در 1,568 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 466 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط komari نمایش پست ها
    سلام دوستان .از مدیتیشن چه خبر .من پسر یک و نیم ساله ای دارم که هر روز دور خود میچرخد و خنده و شادی میکند و این خیلی مبهم بود برام از طرفی هم خیلی منعش میکردم که مبادا به جایی برخورد کند .امروز یک جایی خوندم که مولانا مراقبه ای دارد به نام سما .که همین دور خود چرخیدن است و آن را از کودکان یاد گرفته و همه کودکان دنیا این کار رو انجام میدن .برام خیلی جالب و هیجان انگیز بود و خیلی دوست داشتم استاد و سایر دوستان اگه اطلاعی از این نوع مراقبه دارن بیان کنند @amino
    سلام دوست عزیز وقتت بخیر. در مورد امواج مغزی استاد کاملا توضیح دادند در مباحث روانشناسی اول کلیپ ها. خیلی ازعرفا با چرخیدن دور خودشون به مدت زیادی باعث میشه زمان متوقف بشه بخاطر مایع مننژ و برخورد مغز با جمجمه که میرن رو ریتم دلتا

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

yeekttaa آواتار ها
    714 بار در 210 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام امیدوارم همگی خوب و سلامت باشین
    پيش خودم فکر ميکردم هرچي تعداد دور دیدن و اموزش بره بالا خوب راحت تر میشه مطالب هموناست دیگه اما.......
    از اوايل دور 3 کاملا متوجه شدم همه چیز در عين ساده تر شدن عمق بيشتري پيدا ميکنه و واقعا خیلی عجیبه که یه مطلب هر بار گوش میدی یک چیز جدیدتر یاد میگیری و این خیلی فوق العاده خاص و متفاوته و دیدن دوباره فایل هارو هیجان انگیز میکنه که درک خبلی گسترده و کاملي بايد ازش داشته باشيم
    بي صبررانه منتظر دور 4 هستم و دارم واسش برنامه ميريزم که قوي تر پيش بره نسبت به دور 3
    ساده تر شدن واقعا با راحت شدن يک دنيا فرق داره
    ممنونم از دوستان اکادمي که پست ها پاسخ میدن که تعدادي اينقدر ديد عميقي به مطالب دارن که تحسين برانگيزه .
    اما خوب مشکل خوابي که از انتها دور 2 براي من پيش اومد متاسفانه تا الان حل نشده و واقعا نميدونم اين تغيير ناگهاني که پیش اومد چطور حل کنم ( نهایت 8 بیدار بودم ) راه هاي زيادي تست کردم و اين موضوع واقعا اذيتم ميکنه روی تمرکز و زمانم خیلی تاثیر داره مثلا اشتباهاتی در تمرین میکنم که بعدش متوجه میشم چقدر واضح بی دقتی کردم یا ندیدم در صورتی که کاملت اون مطلب یاد گرفتم اون احساس رضایت گذشته نسبت به روتین روزانم کم شده( به علت تفاوت ساعت خواب)

ممنون میشم پیشنهادات و راهنمایی هاتون بگید
    ویرایش توسط yeekttaa : 04-22-2024 در ساعت 10:49
    خدایِ اَبَدی درونِ بدن - یکتا

14. 12 کاربر برای این پست سودمند از yeekttaa عزیز تشکر کرده اند:

Yoshita آواتار ها
    9,144 بار در 547 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeekttaa نمایش پست ها
    با سلام امیدوارم همگی خوب و سلامت باشین
    پيش خودم فکر ميکردم هرچي تعداد دور دیدن و اموزش بره بالا خوب راحت تر میشه مطالب هموناست دیگه اما.......
    از اوايل دور 3 کاملا متوجه شدم همه چیز در عين ساده تر شدن عمق بيشتري پيدا ميکنه و واقعا خیلی عجیبه که یه مطلب هر بار گوش میدی یک چیز جدیدتر یاد میگیری و این خیلی فوق العاده خاص و متفاوته و دیدن دوباره فایل هارو هیجان انگیز میکنه که درک خبلی گسترده و کاملي بايد ازش داشته باشيم
    بي صبررانه منتظر دور 4 هستم و دارم واسش برنامه ميريزم که قوي تر پيش بره نسبت به دور 3
    ساده تر شدن واقعا با راحت شدن يک دنيا فرق داره
    ممنونم از دوستان اکادمي که پست ها پاسخ میدن که تعدادي اينقدر ديد عميقي به مطالب دارن که تحسين برانگيزه .
    اما خوب مشکل خوابي که از انتها دور 2 براي من پيش اومد متاسفانه تا الان حل نشده و واقعا نميدونم اين تغيير ناگهاني که پیش اومد چطور حل کنم ( نهایت 8 بیدار بودم ) راه هاي زيادي تست کردم و اين موضوع واقعا اذيتم ميکنه روی تمرکز و زمانم خیلی تاثیر داره مثلا اشتباهاتی در تمرین میکنم که بعدش متوجه میشم چقدر واضح بی دقتی کردم یا ندیدم در صورتی که کاملت اون مطلب یاد گرفتم اون احساس رضایت گذشته نسبت به روتین روزانم کم شده

ممنون میشم پیشنهادات و راهنمایی هاتون بگید
    سلام و درود
    من نظر خودم رو میگم امیدوارم مفید باشه برای شما
    در مورد خواب دقیق توضیح ندادید اما باید یک روتین خواب برای خودتون داشته باشید سعی کنید 8 ساعت خواب رو داشته باشید بهترین حالت هم اینه تا 10 شب بتونید بخوابید (بخاطر هورمون ها و ...) که بتونید صبح زود با انرژی بیدار بشید این که بخوایید دیر بخوابید و زود هم بیدار بشید مشکلاتی که گفتید و خیلی موارد دیگه رو ایجاد میکنه
    در مورد روتین هم انجام یک کار به صورت مداوم بنظر ساده میاد به قول استاد ساده هست اما راحت نیست ذهن دوست داره مدام کارای جدید انجام بده و دوپامین بدست بیاره ، اینجاست که نظم خودش رو نشون میده پایه و اساس همه چیز
    در مورد تمرکز هم اگر چالشی دارید میتونید کتاب بخونید به ذهنتون اجازه ندید در زمان های دیگه پرسه بزنه که باعث بشه انرژی زیادی ازتون بگیره ،مراقبه و کتاب کار عمیق هم میتونه بهتون دید خوبی بده
    از مسیر لذت ببرید.
    احساسات نقش مهمی در روند تصمیم گیری ایفا می کنند. زیرا قوه احساس،انتخابی است.اگر احساس عصبانیت کنید،عوامل جزئی و کم اهمیت نیز شما را خشمگین میکنند اگر وحشت زده باشید،کوچکترین صدا نیز شما را می ترساند اگراحساس شادمانی کنید حتی رویدادهای معمولی خنده را بر لبان شما ظاهر می سازد .

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Yoshita عزیز تشکر کرده اند:

HOSEYN_TP آواتار ها
    1,651 بار در 265 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر.برای یادگیری مدیتیشن ویدیویی سراغ دارین که کامل یاد بده؟
    ...Have faith in yourself

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از HOSEYN_TP عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOSEYN_TP نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر.برای یادگیری مدیتیشن ویدیویی سراغ دارین که کامل یاد بده؟
    سمینار گذر از ذهن از اقای مزدافر مومنی در یوتیوب منبع کامل و عالی برای مراقبه و ذهن اگاهی است
    امیدوارم نهایت استفاده رو ازش ببرید
    Keep Calm AND Trade Smart

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 47 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 46 مهمان ها)

1. amirahmdyi

کلمات کلیدی این موضوع