صفحه 398 از 556 نخستنخست ... 298348388396397398399400408448498 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,971 به 3,980 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.k نمایش پست ها
    مرسی علی جان از توضیحات خوبت.
    دوتا سوال داشتم ازتون. اینکه این ویدیو های روانشناسی رو از کجا شما دارید؟من هم میتونم داشته باشم؟
    دوم اینکه منگنه کردن تصویر سازی و حس خوب به کار های مرتبط بااون اهداف ینی چی ؟ممکنه مثال بزنید؟
    منونم از شما
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای مهدی
    باور دارم که عالی هستید
    مهدی جان شما برای استفاده از فایلهای روانشناسی میتونید :
    1- در یوتیوب آکادمی فایلهای بخش روانشناسی رو نگاه کنید و عمومی هست و استاد به رایگان در اختیار همه گذاشته
    2- بخش مقالات وبلاگ که روزانه آقا شهاب @shahab0905 زحمت میکشن و بخشهای مهمشون رو میگذارند
    3- در داخل فایلهای آموزش استاد اکثرا زمانهایی رو اختصاص دادند به مباحث روانشناسی و البته بخش زیادش در دوره فرکتالی گفته شده
    4- اینیستاگرام آکادمی که استاد بعضا توضیحات عالی میدند
    5- رادیوتیوپهای دوستان در یوتیوب آکادمی
    6- سایت رویال مایند
    7- همین تاپیک روانشناسی از ایتدا تا انتها
    در مورد منگنه کردن احساسات همین فابل استاد دقیقا مربوط میشه به این سوال شما و میتونید در یوتیوب آکادمی در بخش روانشناسی کاملش رو ببینید و در 15 دقیقه اول کامل توضیح دادند ایشون
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

3,374 بار در 516 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    اگر میدانستید که شکست نمی خورید برای انجام چه کاری تلاش می کردید؟

جمله ای بود که در من خیلی اثر کرد و گفتم به اشتراک بزرامش.

ای برادر تو همان اندیشه ای / گر گل است اندیشه تو گلشنی

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,441 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.k نمایش پست ها
    اگر میدانستید که شکست نمی خورید برای انجام چه کاری تلاش می کردید؟

جمله ای بود که در من خیلی اثر کرد و گفتم به اشتراک بزرامش.

سلام مهدی جان عالی بود دوست من.
    من به مادی و معنوی بودنش کاری ندارم.
    من اولین کاری که میکردم پرواز بود♥
    چون خیلی زیاد از ارتفاع میترسم ، از همین جهت دره نورد شدم و از ارتفاع 25متری با هارنس سقوط داشتم ، کوهنورد شدم و به ارتفاع بالای 4000متر صعود کردم
    ،اما هنوز نتونستم پرواز کنم،نمیدونم کی،اما یه روز آسمون رو هم مینوردم♥
    ویرایش توسط shahab0905 : 05-31-2023 در ساعت 16:22
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,441 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام بر دوستان عزیزم
    من روزانه یک مقاله رو مطالعه میکنم.
    قصد دارم جهت یاداوری یا مطالعه ، قسمتی از مقاله رو با شما به اشتراک بزارم.
    (دور دوم مطالعه)

معاملات تحمیلی به این معنی است که شما معاملاتی خارج از استراتژی معمول یا برنامه مدیریت ریسک خود انجام می*دهید
    . این قبیل معاملات اغلب بدون برنامه از پیش تعیین شده انجام می*شوند و در مقایسه با سایر معاملات، میزان ریسک بسیار بالاتری دارند. چنین معاملاتی معمولا توسط افرادی انجام می*شود که می*خواهند بیکار نباشند و هر طوری شده اقدامی صورت دهند، حتی اگر شرایط برای معامله کردن مساعد نباشد.

انجام معاملات تحمیلی یا اقدامات لحظه*ای و بدون برنامه می*تواند بعضی عوارض و پیچیدگی*های روانی را نیز در پی داشته باشد. از آنجاییکه این معاملات بدون برنامه اجرا می*شوند، ممکن است دفعات و حجم آن*ها بیشتر از معاملات معمول باشد و در نتیجه میزان افت حساب (Drawdown) افزایش یابد یا ترس از ضرر و زیان و همچنین دیگر ناراحتی*ها و اضطراب*های مربوط به معاملات بی*برنامه را در شما ایجاد کند.

به عنوان یک معامله*گر تازه*کار مسئولیت دارید که عادات معاملاتی خود را ایجاد کنید، روی استراتژی خود و موفقیت و نتایج مثبتی که به همراه دارد تمرکز کنید و اصلا سعی نکنید به معاملاتی که می*توانستید خارج از برنامه و استراتژی خود انجام دهید، فکر کنید.

*((اجازه دهید بازار هدایت و رهبری را به عهده بگیرد و شما از ریتم و آهنگ آن پیروی کنید))*

تقدیم به دوستان عزیزم♥
    ویرایش توسط shahab0905 : 05-31-2023 در ساعت 16:51
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا وقتی یک فرد ثروتمند می شود همه فرصت های جهان به او روی می آوردند؟
    هر فرد ثروتمندی که می شناسید را در نظر بگیرید به شما خواهد گفت که به طور مرتب فرصت های پول در آوردن از هر سو به سمت او سرازیر می شوند.
    ((زیرا هر که دارد بدو داده می شود و افزونی یابد اما کسی که ندارد ،آنچه دارد هم از او گرفته خواهد شد))
    در گذشته این نقل قول از انجیل به نظرم مضحک می آمد اما اگر دقیق تر به آن فکر کنید متوجه می شوید که حقیقت مهمی را بیان میکند
    بله،هرکه دارد بدو داده شود و افزونی یابد
    فردی که شکست ،عدم اعتماد به نفس ،تنفر یا عدم کنترل نفس دارد این ویژگی ها در او رشد می کند و افزونی می یابد
    اما اگر او موفقیت،اعتماد به نفس،کنترل نفس شکیبایی و اراده مصمم داشته باشد این ویژگی های مثبت در او پرورش پیدا می کند
    --------------------------------
    ناپلئون هیل
    ویرایش توسط Mehrdad az : 05-31-2023 در ساعت 17:36

10. 17 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

yusof آواتار ها
    625 بار در 81 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود خدمت استاد و همه بچه های گل آکادمیبنده حدود 2سال هست که تمام وقت عمرم رو گذاشتم روی دوره پرایس و فراکتالی و تا الان هیچ نتیجه ای برای من نداشته من 2تا بچه دارم و اگر این دوسال رو روی هر چیزی میذاشتم یک بازخوردی برام داشت.بعضی از بچه ها خیلی خوب نتیجه گرفتن اما من واقعا دچار پریشانی و سردرگمی شدم و حتی یک استراتژی نتونستم پیدا کنم که به صورت مستمر بالانسم رو افزایش بده و بعد از مدتی زیانده شدن . من 2 بار دوره پرایس رو گوش دادم و تمرین کردم و 1بار هم دوره فراکتالی رو گوش دادم و تمرین کردم بعد رفتم سراغ ساختن یک استراتژی برای سود گرفتن از بازار و با سیستم های متعدد کار کردم و کلا فایل گوش دادن رو 1سالی میشه گذاشتم کنار تا الان هم 2000 دلار در ریل از دست دادم.(حدود 3ماه قبل)لطفا استاد و دوستانی که در ریل تونستن موفقیت مستمر داشته باشن به من کمک کنن( اگر شده با دادم یک سیستم که امتحانشو پس داده باشه)خدا خیرتون بده ممنون و سپاس فراوان از وقتی که میگذارید.amino@
    proadmin@
    ویرایش توسط yusof : 05-31-2023 در ساعت 19:33

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از yusof عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    1,610 بار در 266 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    کتاب روانشناسی تصویر ذهنی رو دارم بعد از چندین بار باز میخونمش و نکاتش رو مینویسم این بخشش امروز به نظرم خیلی خوب بود و مینویسم براتون
    ((متخصص اناتومی با تمام عضلاتی که در عمل برداشتن قوطی سیگار دخالت دارند اشناست و اگر شما هم با کار اعضای بدن اشنا بودید نمی گفتید (برای بلند کردن بازو باید عضلات شانه ام را منقبض کنم، حالا باید ماهیچه سه سرم را منقبض کنم تا بازویم دراز شود و از این قبیل) کافی است دست تان را دراز کنید و سیگار را بردارید و از دستوراتی که به هریک از عضلات صادر میشود هم بی اطلاعید، توان محاسبه میزان انقباض عضلات را هم ندارید))
    این یعنی ما با قدرت فکر کردن عمدی و از روی اراده هیچ کاری رو نمیتونیم انجام بدیم، ما فقط هدف رو مشخص میکنیم و اطلاعات رو میگیریم، کار و عمل به صورت خودکار و خیلی با دانایی عمیق و دقیق انجام میشه بدون اینکه فکر کنیم در مورد چجوری انجام دادن اون کار، تو ترید یا تمرین، مثلا استاد میگه برید تو گذشته بازار های و لو مشخص کنید بهم وصل کنید، بعد شاید فکر کنیم این که واضحه دیگه های و لو هارو که مشخصه دیگه کجان برا چی باید برم الکی وقت بذارم های و لو به هم وصل کنم، ولی در حقیقت ما با انجام این کار داریم اون چیز خودکاری که داریم و انجام عمل به عهده اونه رو قویتر میکنیم،حتی در صورتی که فکری هم نداشته باشیم اون داره بیشتر اشنا میشه با فرمت ها و نوع حرکت ها و ...
    تو ترید استاد میگن شما به هیچ عنوان فکر نمیکنید تو لایو مارکت، شما بر اساس عادت هاتون ترید میزنید، عادت ها همون تمرین هایی هست که انجام شده و اون مکانیزم انجام کار ما هست که اموزش دیده و مسلطه کافیه هدفو بهش بدیم اون کار میکنه و مارو به هدف میرسونه بدون اینکه بخوایم فکر کنیم
    Have everything you want

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

81 بار در 14 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر
    این جمله رو خوندم و دوست داشتم در این باره صحبتی کنم
    ""تو ترید استاد میگن شما به هیچ عنوان فکر نمیکنید تو لایو مارکت، شما بر اساس عادت هاتون ترید میزنید، عادت ها همون تمرین هایی هست که انجام شده و اون مکانیزم انجام کار ما هست که اموزش دیده و مسلطه کافیه هدفو بهش بدیم اون کار میکنه و مارو به هدف میرسونه بدون اینکه بخوایم فکر کنیم"" برگرفته از متن
    البته این قابلیت ذهن هم میتونه نقش مثبتی رو بازی کنه هم منفی.
    متاسفانه برای من تا مدت ها نقش منفی رو بازی می کرد و هم چنان می کنه و وقت زیاد این روزهای من صرف این داره میشه که اطلاعات غلطی که وارد ذهنم شده رو اصلاح کنم. متاسفانه اوایل موقع ترید کردن به دلیل ذهنیت ترید کردن نه یاد گرفتن، با پیشداوری یک موقعیت رو پیش بینی می کردم که به چه سمتی میره، الان اگر با همون موقعیت مواجه بشم باز ذهنم داره طبق تحلیل و تعصب اولیه من این کار رو انجام میده، که الان کلی از وقتم گرفته میشه که اطلاعات غلطی که وارد ذهنم شده رو اصلاح کنم. نتیجه ای که رسیدم اینکه اوایل اموزش به جای ترید کردن حتما بک تست بسیار زیاد بگیرید بر طبق یک چک لیست دقیق و اصول مشخص. اینجوری ذهن اطلاعات درست واردش میشه و درست تحلیل می کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meh-D نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    کتاب روانشناسی تصویر ذهنی رو دارم بعد از چندین بار باز میخونمش و نکاتش رو مینویسم این بخشش امروز به نظرم خیلی خوب بود و مینویسم براتون
    ((متخصص اناتومی با تمام عضلاتی که در عمل برداشتن قوطی سیگار دخالت دارند اشناست و اگر شما هم با کار اعضای بدن اشنا بودید نمی گفتید (برای بلند کردن بازو باید عضلات شانه ام را منقبض کنم، حالا باید ماهیچه سه سرم را منقبض کنم تا بازویم دراز شود و از این قبیل) کافی است دست تان را دراز کنید و سیگار را بردارید و از دستوراتی که به هریک از عضلات صادر میشود هم بی اطلاعید، توان محاسبه میزان انقباض عضلات را هم ندارید))
    این یعنی ما با قدرت فکر کردن عمدی و از روی اراده هیچ کاری رو نمیتونیم انجام بدیم، ما فقط هدف رو مشخص میکنیم و اطلاعات رو میگیریم، کار و عمل به صورت خودکار و خیلی با دانایی عمیق و دقیق انجام میشه بدون اینکه فکر کنیم در مورد چجوری انجام دادن اون کار، تو ترید یا تمرین، مثلا استاد میگه برید تو گذشته بازار های و لو مشخص کنید بهم وصل کنید، بعد شاید فکر کنیم این که واضحه دیگه های و لو هارو که مشخصه دیگه کجان برا چی باید برم الکی وقت بذارم های و لو به هم وصل کنم، ولی در حقیقت ما با انجام این کار داریم اون چیز خودکاری که داریم و انجام عمل به عهده اونه رو قویتر میکنیم،حتی در صورتی که فکری هم نداشته باشیم اون داره بیشتر اشنا میشه با فرمت ها و نوع حرکت ها و ...
    تو ترید استاد میگن شما به هیچ عنوان فکر نمیکنید تو لایو مارکت، شما بر اساس عادت هاتون ترید میزنید، عادت ها همون تمرین هایی هست که انجام شده و اون مکانیزم انجام کار ما هست که اموزش دیده و مسلطه کافیه هدفو بهش بدیم اون کار میکنه و مارو به هدف میرسونه بدون اینکه بخوایم فکر کنیم

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Aminhedayati عزیز تشکر کرده اند:

zamani_m آواتار ها
    2,801 بار در 258 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amiigo نمایش پست ها
    سلام دوستان يه سوال eur/jpyاز usd/jpy تبعيت داره يا بلعكسه؟
    درود

https://mihanchart.com/complete-curr...elation-guide/

.The time you start to "SEE" then you will have no more questions

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از zamani_m عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    1,610 بار در 266 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aminhedayati نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    این جمله رو خوندم و دوست داشتم در این باره صحبتی کنم
    ""تو ترید استاد میگن شما به هیچ عنوان فکر نمیکنید تو لایو مارکت، شما بر اساس عادت هاتون ترید میزنید، عادت ها همون تمرین هایی هست که انجام شده و اون مکانیزم انجام کار ما هست که اموزش دیده و مسلطه کافیه هدفو بهش بدیم اون کار میکنه و مارو به هدف میرسونه بدون اینکه بخوایم فکر کنیم"" برگرفته از متن
    البته این قابلیت ذهن هم میتونه نقش مثبتی رو بازی کنه هم منفی.
    متاسفانه برای من تا مدت ها نقش منفی رو بازی می کرد و هم چنان می کنه و وقت زیاد این روزهای من صرف این داره میشه که اطلاعات غلطی که وارد ذهنم شده رو اصلاح کنم. متاسفانه اوایل موقع ترید کردن به دلیل ذهنیت ترید کردن نه یاد گرفتن، با پیشداوری یک موقعیت رو پیش بینی می کردم که به چه سمتی میره، الان اگر با همون موقعیت مواجه بشم باز ذهنم داره طبق تحلیل و تعصب اولیه من این کار رو انجام میده، که الان کلی از وقتم گرفته میشه که اطلاعات غلطی که وارد ذهنم شده رو اصلاح کنم. نتیجه ای که رسیدم اینکه اوایل اموزش به جای ترید کردن حتما بک تست بسیار زیاد بگیرید بر طبق یک چک لیست دقیق و اصول مشخص. اینجوری ذهن اطلاعات درست واردش میشه و درست تحلیل می کنه
    سلام وقت شما بخیر
    اره برا همین استاد میگه ذهن خالی، اگر ذهن با اطلاعات اشتباه و عادت های اشتباه پر شده باشه اول باید خالی بشه بعد با اطلاعات صحیح و عادات درست پر بشه
    همونجوری که ما طبق عاداتمون در سال های اولیه ترید میزنیم و ضرر میکنیم بعد که عادات صحیح و مثبت برا خودمون ایجاد کردیم همونجوری میتونیم راحت ترید بزنیم و سود کنیم و ندونیم که چرا سود کردیم(استاد در فایل ها به این مورد اشاره میکنن)(در حقیقت دیتاهای بسیار زیادی رو اینجا ذهن ما در یک لحظه داره بررسی میکنه، مثل همون بلندکردن یه چیز که عضلات بسیار زیادی درگیر میشن و ما ازشون خبر نداریم)
    برای سود کردن نباید اوایل ترید زده بشه و نباید درگیر سود و زیان بشید فقط میتونید تمرینی ترید بزنید که استاد تو فایل اخرشون تو یوتیوب هم در این مورد صحبت کردن
    ویرایش توسط Meh-D : 06-01-2023 در ساعت 09:55
    Have everything you want

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع