صفحه 102 از 554 نخستنخست ... 25292100101102103104112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 5538

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

amino آواتار ها
    150,277 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5867 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtaj65 نمایش پست ها
    سلام،وقت بخیر
    من تازه به جمع اکادمی ویو اضافه شدم
    یه مجموعه ای هست برای مخاطب هاش 53 تا فایل امورشی روانشناسی فردی رایگان تا قبل از عید در نطر گرفته،میخواستم ببینم میتونم اینجا معرفی کنم بچه ها استفاده کنن؟با این که تبلیغ میشه و نمیتونم این کارو بکنم؟
    سلام وقت بخیر فرمت تبلیغات میگیره متاسفانه
    Perceive thetime , Change thelife

2. 62 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

rezajaryan آواتار ها
    7,060 بار در 1,533 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 587 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_a1a نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز و پر قدرت امیدوارم در بهترین حالت باشید

سوالی داشتم ممنون میشم اگه دوستان تجربه یا اطلاعاتی دارند بنده رو راهنمایی کنند تشکر

(کتاب سایکو رو بنده کامل نخوندم عذر خواهی میکنم شاید جوابش اونجا باشه)

سوال:ایا از تصویر سازی ذهنی میتوان برای تغییر عادت استفاده کرد ایا کسی تجربش رو داشته؟

به عنوان مثال خودمون رو در شرایطی تصور کنیم که در اون شرایط عادت x فعال میشه اما ما خلاف رو انجام دادیم یا هرچیز دیگه عادت خوبی رو جایگزینش کردیم

من از اول دوره روی یک عادت بد گیر کردم البته تا حدود خیلی زیادی از بین بردمش اما باز سراغ ادم میاد به این نتیجه رسیدم با عمل چیزی حل نمیشه باید برم تو مغز و ذهن خودم اون رو از بین ببرم بارها اخر هفته ها بررسی میکردم ریشه عادت رو پیدا میکردم و سعی میکردم انجامش ندم اما باز همون آش و همون کاسه اخرش به تصویر سازی ذهنی رسیدم اما من از تکنیک تصویر سازی برای تغییر عادت یا از بین بردنش استفاده نکردم بیشتر برای تعیین هدف بوده

عذرخواهی میکنم که وقت شما عزیزان رو میگیرم

سربلند باشید
    سلام آرمین جان امیدوارم حالتون عالی باشه
    ی مطلبی رو اتفاقا داشتم دیروز در همین کتاب روانشناسی تصویر ذهنی میخوندم ک به نظرم مرتبط هست
    توی فکر میکنم فصل 5 مطلبی رو میگه راجع به اینکه اگه میخواید ی عادت بد رو کنار بزارید اگه سعی کنید به عمد این کار رو انجام بدین نتیجه عکس میده یعنی یک عادت بدی شما دارید و الان آگاهانه میخواید از بین ببریدش
    منظورش رو جلوتر بیشتر توصیح میده میگه ک تا زمانی ک اون عادت در ذهن شما حل نشه از بین بردنش خیلی سخته راهکاری ک میده به این صورت هست ک شما باید تصویر سازی ذهنی انجام بدید از نتیجه اینکه وقتی اون عادت رو برداشتید چ اتفاق خوبی براتون میوفته اون اتفاق خوب رو تو ذهنتون تصور کنید و شوق بیدا کنید ک به اون تصور برسید اینطوری مکانیزم هایی ک در شما وجود داره میره به سمتی ک شما رو به اون تصویر ذهنی برسونه
    و یک نکته دیگه ای هم ک در ادامه میگه اینه ک عادت خوب دیگه ای رو جایگزینش کنید این قسمت دوم رو هنوز کامل نخوندم اما بیشنهاد میکنم اگه کتاب در دسترستون هست فصل 5 رو بخونید بهتون میتونه کمک کنه
    در ابتدا سخت , در میانه آشفته , در انتها زیبا

4. 17 کاربر برای این پست سودمند از rezajaryan عزیز تشکر کرده اند:

rezajaryan آواتار ها
    7,060 بار در 1,533 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 587 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط beidaghi_j نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان و استاد محترم جناب امینو
    بنده یه مشکل روانشناسی برام پیش اومده حدود یک ماه قبل
    بنده 3 سال میشه که وارد بازارهای مالی شدم و یک عالمه دوره متفاوت ومختلف ثبتنام کردم و در آخر وارد آکادمی شدم
    مختصر توضیحی بدم که حدودا 2 سال قبل یک رقم بزرگی رو تو کریپتو کال کردم
    این رقم شاید برا خیلیا زیاد نباشه ولی برا من بیشتر از نصف سرمایم بود
    در اون زمان به شدت ناراحت و افسرده شدم جوری که تا یک ماه حتی نمیتونستم به چارت نگاه کنم چون اعصابم خورد میشد
    مخصوصا این که بعد از زده شدن استاپم رفت و به تیپی رسید قیمت
    به هرحال این ماجرا گذشت و بعد یک ماه من دوباره شروع کردم به آموزش و چندتا حساب صد دلاری رو هم کال کردم که اینها اصلا تاثیری تو روحیم نداشت چون به نیت تمرین باز میکردم یعنی تو هر دوره برا تمرین از حساب لایو استفاده میکردم
    چندین ماه قبل دوره پرایس اکشن فراکتال رو شروع کردم به آموزش دیدن و طبق نقشه راه جلو میرفتم و اول دوره یک 114 دلاری تو بروکری که اکانت داشتم شارژ کردم ولی وقتی دور اول به صورت سریالی دیدم فهمیدم که استاد اجازه ترید لایو نمیدن و همونجوری دست نخورده مونده تو بروکر
    دور سوم که داشتم با تمرین و نت برداری و خلاصه نویسی جلو میرفتم به این مشکل روانشناسی که الان میخوام توضیح بدم برخورد کردم
    مشکل روانشناسی:
    اول دوره با انگیزه و شور خیلی زیاد شروع کرده بودم ومثل دوره های دیگه ای که تا الان دیده بودم روزانه بیشتر از 7-8 ساعت وقت میذاشتم ولی مشکل از جایی شروع شد که به تاپیک ترید رسیدم
    فایل 56 که ارائه چک لیست سیستماتیک بود
    اونجا که داشتم تغریبا به نتیجه دوره میرسیدم به یکباره انگیزمو از دست دادم هرکاری میکردم نمیتونستم جلوتر برم
    مثلا یک ویدیو رو که قبلا حتی با سرعت بیشتر هم میدیدم و تو نصف روز هم دو سه بار ویدیو رو میدیدم و هم تمرین میکردم رو چارت ، اینبار نمیتونستم یک بار تمومش کنم حی فکرم میرفت سراغ مسائل مختلف
    یا مثلا با هر بهونه ای حتی بیمورد میزدم از خونه بیرون که آخر شب میدیدم روزم کلا هدر رفته
    خلاصه من به یاد اون کال مارجینه افتادم و فهمیدم که ذهنم نمیخواد من دوباره شکست بخورم، و احتمالا برای حفاظت از من دربرابر بروز مشکل بود
    چون این قضیه رو یک بار استاد میگفتن
    یعنی الان که ذهنم میدید اینبار احتمالا به نتیجه برسم نمیذاشت پیش برم
    هرچی گشتم مقاله ای در این مورد تو نت پیدا نکردم چون اصلا اسمشو نمیدونستم
    ولی کاری که به ذهنم رسید و انجام دادم این بود که به مدت یک هفته کلا فارکس و آموزشهارو گذاشتم کنار و بعد یک هفته برگشتم که خیلی بهتر شده بود وضعیت ولی باز هنوز به اون اوج خودم (اوایل دوره) نرسیدم
    اینه که به فکرم رسید تو این تاپیک بنویسم که هم استاد امینو راهکار مناسب رو بفرمایند و هم دوستان اگه نظری یا تجربه مشابهی دارن بفرمایند که استفاده کنیم @amino
    سلام دوست عزی امیدوارم حالتون عالی باشه
    حقیقتش اینه ک من تجربه شما رو ندارم بس شاید کامل نتونم درک کنم شما رو
    اما این تجربه شما به نظرم هم میتونه براتون خوب باشه هم بد بستگی داره چطوری تفسیرش کنید شاید اگه بتونید قبول کنید اشتباهتون رو این حس امیدواری الکی در ترید زدن رو از شما بگیره و شما کاملا طبق چک لیست عمل کنید اما اگه اینقدر از این اتفاق ترسیده باشید ک ذهنتون نزاره نزدیک ترید بشید این حالت خوبی نیست
    خب به نظر هم میرسه ک ترس اتفاق خیلی خیلی طبیعی ای هست ک توی ذهنتون به وجود امده باشه منظورم توی ناخودآگاهتون ک باعث میشه شما وقتی به ترید نزدیک میشید جلوتون رو بگیره بس در این حالت ترید real اصلا نمیتونه اتفاق خوبی باشه و باز هم مسائل روانشناسی براتون به وجود میاره
    به نظرم شما باید قدم به قدم به ناخودآگاهتون ثابت کنید ک ترید زدن حس خوبی در شما به وجود میاره چجوری ؟ اول اینکه اون تمرین های استاد ک میگن 100 مورد در گذشته مارکت بررسی کنید رو شما 1000 مورد بررسی کنید اینقدر ک براتون مسجل بشه ک مثلا در 80 درصد مواقع اگر فلان اتفاق ها بیوفته قیمت برمیگرده دوم اینکه توی این بررسی ها مثلا شب ها قبل خواب توی ذهنتون تصور کنید اون تمرین رو و چارت رو تصور کنید ک وقتی اون اتفاق ها و قوانین اجرا میشن قیمت داره بر میگرده سوم اینکه وقتی به تابیک ترید رسیدید این تو ذهنتون هم باشه ک کلا دمو کار میخواید بکنید و با کمترین حجم ممکنه مثلا با 0.01 صدم حجم ترید بزنید ک به هیچ وجهی رقمی ک کم و زیاد میشه براتون اهمیتی نداشته باشه و صرفا تمرین ترید و مباحث دوره اس و حالا بعدش شروع میکنید به جورنال کردن ترید هاتون و اشتباهاتی ک در هر ترید انجام میدید رو مینویسید و اون اشتباهات رو هر بار مرور میکنید تا کاملا مسلط بشید به خودتون ک توی ترید ها چ مواردی رو رعایت نکردید ک اونها رو تکرار نکنید در حقیقت دارید ذهنتون رو تربیت میکنید
    اینقدر اینکار رو ادامه بدید تا یک گراف خوب توی دمو به دست بیارید ذهن شما آروم آروم قبول میکنه ک شما هم توانایی انجامش رو دارید و هم اینکه انجامش دادید
    این چیزی هست ک به ذهنم میرسه امیدوارم بتونه کمکتون کنه
    ویرایش توسط rezajaryan : 02-15-2022 در ساعت 14:09
    در ابتدا سخت , در میانه آشفته , در انتها زیبا

6. 19 کاربر برای این پست سودمند از rezajaryan عزیز تشکر کرده اند:

9,864 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام رضا جان تشکر بابت نظر خوبت
    بسیار عالی حتما کتاب رو مطالعه میکنم ببینم نتیجه چی میشه

سربلند باشی برادر گل.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezajaryan نمایش پست ها
    سلام آرمین جان امیدوارم حالتون عالی باشه
    ی مطلبی رو اتفاقا داشتم دیروز در همین کتاب روانشناسی تصویر ذهنی میخوندم ک به نظرم مرتبط هست
    توی فکر میکنم فصل 5 مطلبی رو میگه راجع به اینکه اگه میخواید ی عادت بد رو کنار بزارید اگه سعی کنید به عمد این کار رو انجام بدین نتیجه عکس میده یعنی یک عادت بدی شما دارید و الان آگاهانه میخواید از بین ببریدش
    منظورش رو جلوتر بیشتر توصیح میده میگه ک تا زمانی ک اون عادت در ذهن شما حل نشه از بین بردنش خیلی سخته راهکاری ک میده به این صورت هست ک شما باید تصویر سازی ذهنی انجام بدید از نتیجه اینکه وقتی اون عادت رو برداشتید چ اتفاق خوبی براتون میوفته اون اتفاق خوب رو تو ذهنتون تصور کنید و شوق بیدا کنید ک به اون تصور برسید اینطوری مکانیزم هایی ک در شما وجود داره میره به سمتی ک شما رو به اون تصویر ذهنی برسونه
    و یک نکته دیگه ای هم ک در ادامه میگه اینه ک عادت خوب دیگه ای رو جایگزینش کنید این قسمت دوم رو هنوز کامل نخوندم اما بیشنهاد میکنم اگه کتاب در دسترستون هست فصل 5 رو بخونید بهتون میتونه کمک کنه

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام خدمت همه دوستان و استاد محترم جناب امینو
    بنده یه مشکل روانشناسی برام پیش اومده حدود یک ماه قبل
    بنده 3 سال میشه که وارد بازارهای مالی شدم و یک عالمه دوره متفاوت ومختلف ثبتنام کردم و در آخر وارد آکادمی شدم
    مختصر توضیحی بدم که حدودا 2 سال قبل یک رقم بزرگی رو تو کریپتو کال کردم
    این رقم شاید برا خیلیا زیاد نباشه ولی برا من بیشتر از نصف سرمایم بود
    در اون زمان به شدت ناراحت و افسرده شدم جوری که تا یک ماه حتی نمیتونستم به چارت نگاه کنم چون اعصابم خورد میشد
    مخصوصا این که بعد از زده شدن استاپم رفت و به تیپی رسید قیمت
    به هرحال این ماجرا گذشت و بعد یک ماه من دوباره شروع کردم به آموزش و چندتا حساب صد دلاری رو هم کال کردم که اینها اصلا تاثیری تو روحیم نداشت چون به نیت تمرین باز میکردم یعنی تو هر دوره برا تمرین از حساب لایو استفاده میکردم
    چندین ماه قبل دوره پرایس اکشن فراکتال رو شروع کردم به آموزش دیدن و طبق نقشه راه جلو میرفتم و اول دوره یک 114 دلاری تو بروکری که اکانت داشتم شارژ کردم ولی وقتی دور اول به صورت سریالی دیدم فهمیدم که استاد اجازه ترید لایو نمیدن و همونجوری دست نخورده مونده تو بروکر
    دور سوم که داشتم با تمرین و نت برداری و خلاصه نویسی جلو میرفتم به این مشکل روانشناسی که الان میخوام توضیح بدم برخورد کردم
    مشکل روانشناسی:
    اول دوره با انگیزه و شور خیلی زیاد شروع کرده بودم ومثل دوره های دیگه ای که تا الان دیده بودم روزانه بیشتر از 7-8 ساعت وقت میذاشتم ولی مشکل از جایی شروع شد که به تاپیک ترید رسیدم
    فایل 56 که ارائه چک لیست سیستماتیک بود
    اونجا که داشتم تغریبا به نتیجه دوره میرسیدم به یکباره انگیزمو از دست دادم هرکاری میکردم نمیتونستم جلوتر برم
    مثلا یک ویدیو رو که قبلا حتی با سرعت بیشتر هم میدیدم و تو نصف روز هم دو سه بار ویدیو رو میدیدم و هم تمرین میکردم رو چارت ، اینبار نمیتونستم یک بار تمومش کنم حی فکرم میرفت سراغ مسائل مختلف
    یا مثلا با هر بهونه ای حتی بیمورد میزدم از خونه بیرون که آخر شب میدیدم روزم کلا هدر رفته
    خلاصه من به یاد اون کال مارجینه افتادم و فهمیدم که ذهنم نمیخواد من دوباره شکست بخورم، و احتمالا برای حفاظت از من دربرابر بروز مشکل بود
    چون این قضیه رو یک بار استاد میگفتن
    یعنی الان که ذهنم میدید اینبار احتمالا به نتیجه برسم نمیذاشت پیش برم
    هرچی گشتم مقاله ای در این مورد تو نت پیدا نکردم چون اصلا اسمشو نمیدونستم
    ولی کاری که به ذهنم رسید و انجام دادم این بود که به مدت یک هفته کلا فارکس و آموزشهارو گذاشتم کنار و بعد یک هفته برگشتم که خیلی بهتر شده بود وضعیت ولی باز هنوز به اون اوج خودم (اوایل دوره) نرسیدم
    اینه که به فکرم رسید تو این تاپیک بنویسم که هم استاد امینو راهکار مناسب رو بفرمایند و هم دوستان اگه نظری یا تجربه مشابهی دارن بفرمایند که استفاده کنیم @amino

سلام وقت بخیر امیدوارم حالتون عالی باشه
    مطالب دوستان عالی بود.منم نظرم را خدمتتون عرض میکنم
    برعکس تصور عمومی این انگیزه نیست که باعث موفقیت میشه بلکه ارادس.باید از قبل این آگاهی را داشته باشید که انگیزه ممکنه یه روز باشه و یه روز نباشه و در هر صورت باید به مسیر ادامه بدین.چند وقت پیش یکی از استاد پرسیده بود اون چیزی که باعث میشد شما در زمانهای شکست و بخاطر طولانی بودن مسیر متوقف نشید چیه ؟ استاد جواب دادن من هیچ راهی به جز موفقیت نداشتم ،یا باید موفق میشدم یا میمردم.در مورد این در فایلهای اشتیاق سوزان استاد مفصل توضیح میدن.حتما ببینید

درمورد رنج ضررهای گذشته که مانع ادامه کار میشه مشکل از زاویه دید شما به موضوعه.کلا هر رنجی که میکشیم بخاطر یه نقص در واقعیت ذهنی و اشکال در زاویه دیده. دیدگاه بهتر اینه که بپذیرید اون پول هایی که دادین هزینه ای بوده که بازار برای رسوندن شما به آگاهی ازتون دریافت کرده .اگر اون پول از شما گرفته نمیشد خیلی از دانش و آگاهی که الان دارید را به دست نمی آوردید و شاید الان اینجا نبودین پس اون پول به باد نرفته وفقط هزینه رشد شما شده.حالا وظیفه شما اینه که از آگاهی های به دست اومده و آگاهی هایی که باید بازم به دست بیارید برای به دست آوردن چندین برابر اون هزینه استاده کنید.در غیر این صورت اون زمان پول شما به باد رفته و واقعا ضرر کردین.
    این دیدگاه منطقی هست که میتونه به شما کمک کنه .در سطح احساسات میتونید از هر روشی که دوست دارید(مثلا ای اف تی)برای تغییر باور و احساساتتون در سطح ناخودآگاه استفاده کنید.توجه کنید که اون منطق سرش نمیشه و احتمالا میگه برو بابا دلت خوشه پولم رفته و پوستم کنده شدهپس باید به روش های دیگه ای درش تغییر ایجاد کنید

امیدوارم موفق باشید

10. 20 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

Janus آواتار ها
    67 بار در 19 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با تشکر از متن عالی و تاثیرگزار

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از Janus عزیز تشکر کرده اند:

270 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت نظر ارزشمندتون
    دوتا موضوع میخواستم عرض کنم یکی اینکه من به خودم همه اینارو قبولوندم و همون اول هم عرض کردم که بعد یک ماه با خودم کنار اومدم و دوباره شروع کردم به آموزش دیدن و از اون ماجرا تا الان یک و نیم ساله که دارم تلاش میکنم
    انگیزمم از دست ندادم فقط احساس میکردم ناخودآگاهم داره سنگ میندازه جلو پام
    البته الان خیلی خیلی بهتر از چند هفته قبل هستم و دارم تلاش میکنم
    هر روز هم بهتر میشه قضیه
    کار خاصی هم نکردم فقط دوتا کار یکی اینکه یک هفته به خودم استراحت دادم دومین کارم هم اینه که دارم مطالب روانشناسی میخونم و ویدیو و فیلم انگیزشی میبینم هر روز

یه سوالم خدمتتون داشتم این روش اف تی که فرمودین چیه؟ اگه منبع یا لینک مقاله ای چیزی هست در این مورد برام بفرستین بیزحمت
    بازم ممنونم از همه دوستانی که نظر میدن و راهنمایی میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر امیدوارم حالتون عالی باشه
    مطالب دوستان عالی بود.منم نظرم را خدمتتون عرض میکنم
    برعکس تصور عمومی این انگیزه نیست که باعث موفقیت میشه بلکه ارادس.باید از قبل این آگاهی را داشته باشید که انگیزه ممکنه یه روز باشه و یه روز نباشه و در هر صورت باید به مسیر ادامه بدین.چند وقت پیش یکی از استاد پرسیده بود اون چیزی که باعث میشد شما در زمانهای شکست و بخاطر طولانی بودن مسیر متوقف نشید چیه ؟ استاد جواب دادن من هیچ راهی به جز موفقیت نداشتم ،یا باید موفق میشدم یا میمردم.در مورد این در فایلهای اشتیاق سوزان استاد مفصل توضیح میدن.حتما ببینید

درمورد رنج ضررهای گذشته که مانع ادامه کار میشه مشکل از زاویه دید شما به موضوعه.کلا هر رنجی که میکشیم بخاطر یه نقص در واقعیت ذهنی و اشکال در زاویه دیده. دیدگاه بهتر اینه که بپذیرید اون پول هایی که دادین هزینه ای بوده که بازار برای رسوندن شما به آگاهی ازتون دریافت کرده .اگر اون پول از شما گرفته نمیشد خیلی از دانش و آگاهی که الان دارید را به دست نمی آوردید و شاید الان اینجا نبودین پس اون پول به باد نرفته وفقط هزینه رشد شما شده.حالا وظیفه شما اینه که از آگاهی های به دست اومده و آگاهی هایی که باید بازم به دست بیارید برای به دست آوردن چندین برابر اون هزینه استاده کنید.در غیر این صورت اون زمان پول شما به باد رفته و واقعا ضرر کردین.
    این دیدگاه منطقی هست که میتونه به شما کمک کنه .در سطح احساسات میتونید از هر روشی که دوست دارید(مثلا ای اف تی)برای تغییر باور و احساساتتون در سطح ناخودآگاه استفاده کنید.توجه کنید که اون منطق سرش نمیشه و احتمالا میگه برو بابا دلت خوشه پولم رفته و پوستم کنده شدهپس باید به روش های دیگه ای درش تغییر ایجاد کنید

امیدوارم موفق باشید

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از beidaghi_j عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    برای ورزش کردن منظم چه ایده هایی روانجام دادین که مفید بودن ؟
    اهمیت هرچیز نه به خاطر ما که به خاطر خود اوست، ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می نگری. ناتانائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری...

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت نظر ارزشمندتون
    دوتا موضوع میخواستم عرض کنم یکی اینکه من به خودم همه اینارو قبولوندم و همون اول هم عرض کردم که بعد یک ماه با خودم کنار اومدم و دوباره شروع کردم به آموزش دیدن و از اون ماجرا تا الان یک و نیم ساله که دارم تلاش میکنم
    انگیزمم از دست ندادم فقط احساس میکردم ناخودآگاهم داره سنگ میندازه جلو پام
    البته الان خیلی خیلی بهتر از چند هفته قبل هستم و دارم تلاش میکنم
    هر روز هم بهتر میشه قضیه
    کار خاصی هم نکردم فقط دوتا کار یکی اینکه یک هفته به خودم استراحت دادم دومین کارم هم اینه که دارم مطالب روانشناسی میخونم و ویدیو و فیلم انگیزشی میبینم هر روز

یه سوالم خدمتتون داشتم این روش اف تی که فرمودین چیه؟ اگه منبع یا لینک مقاله ای چیزی هست در این مورد برام بفرستین بیزحمت
    بازم ممنونم از همه دوستانی که نظر میدن و راهنمایی میکنن
    سلام مجدد خدواروشکر امیدوارم هر روز بهتر باشین.ای اف تی را من اولین از زبون خود استاد شنیدم.ایشون کتابهای انگشتان ثروت ساز و شفای زندگی را معرفی کردن.منابع ای اف تی ضربه ای و اپتیمال ای اف تی را میتونید از سایت آقای فرهاد فروغمند دریافت کنید.فیلمهای قسمت رایگان بخش استاندارد طلایی را ببینید که با موضوع آشنا بشید.54 تا کلیپه که میتونه خیلی مفید باشه.فکر کنم از بس اینو گفتم کم کم به جرم تبلیغات بیش از حد از انجمن اخراج بشم:d.راه های معروف دیگه ای که برای تغییر ذهن به خصوص ناخودآگاه وجود داره ان ال پی و هیپنوتیزم هس که اونها هم میتونه موثر باشه .
    موفق باشید

18. 19 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

kamanche آواتار ها
    50,153 بار در 2,339 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 601 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    حاکمی از یک «استاد چای» پرسید: «اَسرار هنرت را به من بگو!»
    استاد پاسخ داد:
    «در زمستان باید اتاق را طوری بیارایی که گرم به نظر برسد و در تابستان خُنک. باید آب را به اندازه* مناسبی بجوشانی تا مزه چای درست و خوشایند شود.»
    حاکم به تمسخر گفت:
    «این چیزها را که همه می دانند.»
    استاد گفت:
    «اگر کسی را یافتی که نه تنها این چیزها را می داند، بلکه می داند چطور آنها را به کار ببندد، من می روم تا بر پایش سر بنهم و شاگردش شوم.»

«معامله گری نیز یک هنر است.»
    بازار به همه فرصت میده فقط باید صبر کنیم تا نوبتمون برسه

20. 35 کاربر برای این پست سودمند از kamanche عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع