صفحه 58 از 551 نخستنخست ... 848565758596068108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 5507

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ALiamiri آواتار ها
    4,594 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط 2mSH&3BI نمایش پست ها
    سلام
    شما تونستید تند خوان بشید؟
    جواب گرفتید؟
    سلام.
    من سرعت مطالعم برای خودم راضی کنندس و 60 صفحه توی یک ساعت میخونم.البته مطالبی را که برام مهم نیستن را اینجوری میخونم و شده یک صفحه را یک هفته توقف کنم و برای همین نیاز بیشتری به یادگیری تندخوانی ندیدم.دنبال تمریناتی برای دیدن سریع و جامع دیدن چارت بودم که از یاد این دوره آقای خنیده افتادم و این تمرینات عالی را پیدا کردم و نسبتا جواب گرفتم و درحال تمرین بیشتر هستم.در مورد مطالعه مطلبی که برام که برام خیلی جذاب بود عکس خوانی بود چون به ادعای مدرسش هم سرعت بسیار بالاتری داره هم راحتتره و هم دریافت مطلب از ذهن نویسنده اتفاق میفته (احتمالا از راه اتر).هنوز فرصت شرکت در دوره یا مطالعه کتابش را پیدا نکردم که بتونم نظر قطعی بدم و اگر نتیجه گرفتم در تاپیک مطالعه معرفیش میکنم ولی خودتون میتونید درموردش تحقیق کنید.میتونید محمد مهدی زند وکیلی را سرچ کنید.ایشون مخالف سرسخت تندخوانیه و حرفاش نسبتا قانع کنندس و برای دوره خودش ضمانت بازگشت وجه هم میده

2. 25 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

kiya_1 آواتار ها
    356 بار در 100 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان . سوالی داشتم بنده نکته برداری تابحال انجام ندادم و اکثرا تو ذهنم ثبت میکنم . و راستش نکته برداری انجام میدیم به نکته ها اعتماد نمیکنم دوباره برمگردم و فایل از اول مجبورم ببینم لطفا راهنمایی میکنید چطور میتونم نکته برداری یاد بگیریم و اینکه این عادت عدم اعتماد به نکته هام در خودم جبران کنم ؟ با تشکر بابت راهنمایی
    استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر

4. 19 کاربر برای این پست سودمند از kiya_1 عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,675 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1276 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiya_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان . سوالی داشتم بنده نکته برداری تابحال انجام ندادم و اکثرا تو ذهنم ثبت میکنم . و راستش نکته برداری انجام میدیم به نکته ها اعتماد نمیکنم دوباره برمگردم و فایل از اول مجبورم ببینم لطفا راهنمایی میکنید چطور میتونم نکته برداری یاد بگیریم و اینکه این عادت عدم اعتماد به نکته هام در خودم جبران کنم ؟ با تشکر بابت راهنمایی
    سلام دوست عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه

نیاز به ایجاد نظم و صبر و روتین هستین.
    طبق نقشه راه بیاید جلو، مقالات سایت و یوتیوب وبخونید و ببینید.
    میتونید هم با ایجاد یک عادت جدید شروع کنین.
    عادت نوت برداری
    صفحه اول سایت هم مراحل موفقیت و بخونین.

شاد و پر از انرژی های مثبت باشید
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

6. 24 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

992 بار در 69 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت استاد گرامی و خانواده اکادمی امیدوارم شاد وپیروز باشید
    توی یکی از وبینار های یوتیوب که در مورد تغییر عادت ها و باور ها بود فرمودین که در مرحله اول باوری که به عنوان یک شاهد بی قضاوت در مورد باوری که میخوایم تغییرش بدیم افکارمون رو بنویسیم تا یک تصویر از طرز فکر ناخود اگاهمون در مورد اون موضوع بدست بیاریم و در مرحله دوم بفهمیم که کجای باوره مد نظرمون ایراد داره و باید درست بشه و در مرحله بعد هم بریم و در مورد طرز فکر صحیح یا نحوه نگرش صحیح نسبت به ان موضوع تحقیق کنیم و بفهمیم که باید چه طرز فکری داشته باشیم که مناسب باشه
    حالا سوال بنده این هست که پس از انجام تمام این موارد چه عملی یا به چه نحوی کاری کنیم که این باور های جدید وارد ذهن ناخوداگاه ما بشه و ذهن ما اون رو بپذیره؟
    از این جهت این سوال رو پرسیدم چون ما در زمان ایجاد یک عادت که بصورت عمل هست یک کاره فیزیکی انجام میدیم و بر اثر تکرار اون این عادت در ما نهادینه میشه
    اما در مورد باور ها ما کاره فیزیکی رو انجام نمیدیم و در واقع این ها توی ذهن ما هستن و هنگامی که احساسمون درگیر مسئله ای میشه یا در موقعیت خاصی قرار میگیریم دوباره میفهمیم که ذهنمون داره با همون طرز فکره قبلی داره نگاه میکنه با وجود اینکه میدونیم که این دیدگاه ها صحیح نیستن
    پیشنهاد شما چیه ایا نیاز به برنامه ی 21 روزه ای هست یا باید کاره مشخصی بکنیم تا این ها رو ذهنمون باور کنه یا روش و تکنیک خاصی هست برای این مطلب و باید به چه صورت باشه
    ممنون میشم استاد گرامی نظرشون رو بگن @amino
    DREAM IS NOT THAT WHICH YOU SEE WHILE SLEEPING
    .IT IS SOMETHNIG THAT DOES NOT LET YOU SLEEPING

8. 23 کاربر برای این پست سودمند از milad.sj عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    به نام یکتای بی همتا

یک پژوهشگر حوزه مردم شناسی، که برای تحقیق به آفریقا سفرکرده بود در یکی از قبایل روزی به تعدادی از بچه های بومی یک بازی را پیشنهاد کرد

او سبدی از میوه را در نزدیکی یک درخت گذاشت و گفت هر کسی که زودتر به آن برسد آن میوه های خوشمزه را برنده می شود.

هنگامی که فرمان دویدن داده شد ، آن بچه ها دستان هم را گرفتند و بایکدیگر دویده و در کنار درخت، خوشحال به دور آن سبد میوه نشستند. ،،

پژوهشگر که هاج و واج از رفتار بزرگ منشانه بچه ها بود علت این رفتار آن ها را پرسید وگفت درحالی که یک نفراز شما می توانست به تنهایی همه میوه ها را برنده شود،چرا از هم جلو نزدید؟

آنها گفتند:

" اوبونتو"

به این معنا که:
    "چگونه یکی از ما می تونه خوشحال باشه، در حالی که دیگران ناراحت اند"؟

اوبونتو در فرهنگ ژوسا به اين معناست: "من هستم چون ما هستيم. "

خوبى را براى همه بخواهيد تا بازخورد انرژی مثبتش آن را به سمت خودتان سوقش دهد. چراکه در دنيا همه چيز مثل يك پژواك عمل میکند!

من هستم چون ما هستیم خیلی ممنون و سپاسگزارم از جناب امینو بزرگ که با منش و رفتارشون این فرهنگ رو بین ما رواج دادن ; خدارو صد مرتبه شکر
    ویرایش توسط Mehdi-mv : 09-17-2021 در ساعت 15:53

10. 35 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,005 بار در 1,676 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5797 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad.sj نمایش پست ها
    سلام خدمت استاد گرامی و خانواده اکادمی امیدوارم شاد وپیروز باشید
    توی یکی از وبینار های یوتیوب که در مورد تغییر عادت ها و باور ها بود فرمودین که در مرحله اول باوری که به عنوان یک شاهد بی قضاوت در مورد باوری که میخوایم تغییرش بدیم افکارمون رو بنویسیم تا یک تصویر از طرز فکر ناخود اگاهمون در مورد اون موضوع بدست بیاریم و در مرحله دوم بفهمیم که کجای باوره مد نظرمون ایراد داره و باید درست بشه و در مرحله بعد هم بریم و در مورد طرز فکر صحیح یا نحوه نگرش صحیح نسبت به ان موضوع تحقیق کنیم و بفهمیم که باید چه طرز فکری داشته باشیم که مناسب باشه
    حالا سوال بنده این هست که پس از انجام تمام این موارد چه عملی یا به چه نحوی کاری کنیم که این باور های جدید وارد ذهن ناخوداگاه ما بشه و ذهن ما اون رو بپذیره؟
    از این جهت این سوال رو پرسیدم چون ما در زمان ایجاد یک عادت که بصورت عمل هست یک کاره فیزیکی انجام میدیم و بر اثر تکرار اون این عادت در ما نهادینه میشه
    اما در مورد باور ها ما کاره فیزیکی رو انجام نمیدیم و در واقع این ها توی ذهن ما هستن و هنگامی که احساسمون درگیر مسئله ای میشه یا در موقعیت خاصی قرار میگیریم دوباره میفهمیم که ذهنمون داره با همون طرز فکره قبلی داره نگاه میکنه با وجود اینکه میدونیم که این دیدگاه ها صحیح نیستن
    پیشنهاد شما چیه ایا نیاز به برنامه ی 21 روزه ای هست یا باید کاره مشخصی بکنیم تا این ها رو ذهنمون باور کنه یا روش و تکنیک خاصی هست برای این مطلب و باید به چه صورت باشه
    ممنون میشم استاد گرامی نظرشون رو بگن @amino
    سلام تکرار تکرار و تکرار
    فرقی نمیکنه ذهنی باشه یا عملی
    Perceive thetime , Change thelife

12. 45 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,089 بار در 1,591 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرامی
    امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    یک کلیپ از جناب وین دایر ببینیم ؟؟
    https://uupload.ir/view/وین_دایر_هر_...�ید_bmi.mp4/

در ادامه کلیپ بالا یه کلیپ هم از خانم استر هیکس ببینیم؟؟
    https://uupload.ir/view/آبراهام_هیکس...لی_t8bh.mp4/

امیدوارم مفید واقع بشه براتون
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

14. 33 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

M.safari97 آواتار ها
    8,179 بار در 795 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با عرض سلام و وقت بخیر خدمت استاد امینوی عزیز و همه دوستان
    مطلبی که میخوام عرض کنم راجع به یکی از فیلم هاییست که در پست زیر اشاره شده از فیلم های مورد اشاره استاد هست و اون فیلم فیلمه بنیان گذار هست(the founder).
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post111926
    واقعیت من این فیلم رو امشب دیدم و فکرم رو خیلی مشغول کرد و گفتم که این موضوع رو مطرح کنم و نظر استاد رو بپرسم.
    اول اینکه من فعلا فقط دوره پرایس رو شرکت کردم و در این دوره این فیلم معرفی نشده.اگر در دوره فراکتالی بوده آیا پیرامون موضوع خاصی بوده که استاد این فیلم رو معرفی کردن.
    این فیلم چندین نکته داشت هم خوب هم بد و چون نکات بدش جوری بود که جز خط قرمزهای اکثر آدم هاست بیشتر برای من بلد شد.
    نکات خوب:
    1-شخصیت ری هیچ وقت از تلاش دست نکشید هیچ وقت نا امید نشده بود و همیشه تلاش میکرد و خیلی وقت ها هم برای ایده هاش مسخره میشد ولی باز تلاش میکرد.
    2-زمانی که دید دوستانش(افراد پولدار)باعث جلوگیری از پیشرفتش میشن اونارو با یکسری افراد متعهد عوض کرد.
    نکات منفی:
    1-مهمترین نکته این بود که ری ایده دو برادر رو دزدید و در واقع برای موفقیتش اونارو نابود کرد.
    2-ری به همسر خودش که تو تمام سختی ها کنارش بود به محض به دست آوردن موفقیت خیانت کرد و از اون جدا شد.
    3-همچنین به فردی که همسرش رو با او آشنا کرد برای مسائل کاری خیانت کرد و با همسرش ازدواج کرد.
    سوال من اینه که آیا رسیدن به موفقیت با نابودیه زندگیه یکسری افراد دیگه کار درستیه؟
    خیلی دوست دارم نظر خود استاد امینو@amino رو بدونم راجع به این فیلم و برداشت های من.
    و اینکه اگر بقیه دوستان هم این فیلم رو دیدن ممنون میشم نظراتشون رو بگن.
    در پایان ببخشید که طولانی شد و ممنون از توجهتون.
    ویرایش توسط M.safari97 : 09-18-2021 در ساعت 09:39

16. 26 کاربر برای این پست سودمند از M.safari97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,413 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3596 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.safari97 نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر خدمت استاد امینوی عزیز و همه دوستان
    مطلبی که میخوام عرض کنم راجع به یکی از فیلم هاییست که در پست زیر اشاره شده از فیلم های مورد اشاره استاد هست و اون فیلم فیلمه بنیان گذار هست(the founder).
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post111926
    واقعیت من این فیلم رو امشب دیدم و فکرم رو خیلی مشغول کرد و گفتم که این موضوع رو مطرح کنم و نظر استاد رو بپرسم.
    اول اینکه من فعلا فقط دوره پرایس رو شرکت کردم و در این دوره این فیلم معرفی نشده.اگر در دوره فراکتالی بوده آیا پیرامون موضوع خاصی بوده که استاد این فیلم رو معرفی کردن.
    این فیلم چندین نکته داشت هم خوب هم بد و چون نکات بدش جوری بود که جز خط قرمزهای اکثر آدم هاست بیشتر برای من بلد شد.
    نکات خوب:
    1-شخصیت ری هیچ وقت از تلاش دست نکشید هیچ وقت نا امید نشده بود و همیشه تلاش میکرد و خیلی وقت ها هم برای ایده هاش مسخره میشد ولی باز تلاش میکرد.
    2-زمانی که دید دوستانش(افراد پولدار)باعث جلوگیری از پیشرفتش میشن اونارو با یکسری افراد متعهد عوض کرد.
    نکات منفی:
    1-مهمترین نکته این بود که ری ایده دو برادر رو دزدید و در واقع برای موفقیتش اونارو نابود کرد.
    2-ری به همسر خودش که تو تمام سختی ها کنارش بود به محض به دست آوردن موفقیت خیانت کرد و از اون جدا شد.
    3-همچنین به فردی که همسرش رو با او آشنا کرد برای مسائل کاری خیانت کرد و با همسرش ازدواج کرد.
    سوال من اینه که آیا رسیدن به موفقیت با نابودیه زندگیه یکسری افراد دیگه کار درستیه؟
    خیلی دوست دارم نظر خود استاد امینو@amino رو بدونم راجع به این فیلم و برداشت های من.
    و اینکه اگر بقیه دوستان هم این فیلم رو دیدن ممنون میشم نظراتشون رو بگن.
    در پایان ببخشید که طولانی شد و ممنون از توجهتون.
    سلام و عرض ادب دارم خدمتتون جناب صفری عزیز
    دوست خوب من ، من به شخصه نظر و عقیده خودم رو بیان میکنم که بعد از ورود به آکادمی و توسط جناب امینو آموزش داده شده و یاد گرفتم شاید از نظر خیلی از دوستان ایراد داشته باشه نظراتم
    اما همنطور که استاد عزیز آموزش دادند هیچ چیزیا اتفاقی به تنهایی خودش خوب یا بد نیست این ما هستیم که با برداشت خودمون از یک اتفاق و ایجاد یک حس خوب یا بد نسبت به اون ، اون اتفاق رو خوب یا بد میدونیم که تمام اینها توسط خانواده و جامعه و تلوزیون و... در ما به وجود آورده شده و نهادینه شده
    1- ( بهتر هست بگیم : ایده دزدیده نشده ، توسط شخص دیگر بهینه و استفاده شده )ری ایده دو برادر رو ندزدید اونها ظرف ذهنیشون کوچیک بود و نمیتونستن پاشون رو فراتر از اون وضعیت موجود بگذارند و درآمد بیشتر و رفاه و ... به وجود بیارن درواقع میشه گفت آمادگی دریافت نداشتن همونطور که استاد گفتن موقعیتها یکی پس از دیگری به سمت ما سرازیر میشن اما اگر ما آمادگی دریافت نباشیم و هم راستا نباشیم از ما رد میشه و کسی که آمادگی دریافت داشته باشه میگیره ، که خوب آقای ری این مورد رو داشت
    2- ری به همسر خودش خیانت نکرد همسرش باید همراه با ری از هر لحاظ بزرگتر و بروزتر میشد و خودش رو لایق یک زندگی بهتر و عالی میکرد و ذهنش رو بزرگ میکرد اما بر اساس گذشته خودش احساس لیاقت نداشت و خودش رو در همون سطح پایین نگه داشت (و موشکافانه وارد ذهنش بشیم اون شرایطی رو که به وجود اومد اون قبلا تو ذهنش برای خودش ساخته بود) ولی ری خودش رو از بند رها کرد و متوجه این موضوع شد که ما انسانها آزاد هستیم و بر اساس میل و اراده خودمون باید عمل کنیم
    3 - همین سوال سوم شما جوابش در سوال دوم شما هست اما اینبار جای زن و شوهر عوض شده بود
    اینها نظر و برداشت شخصیم هست
    همونطور که استاد گفتن و آموزش میدن ما باید از تمام جهات و جوانب رشد کنیم وقتی رشد از یک جهت زیاد میشه و جهات دیگر کم روش کار بشه مشکل و عدم تعادل در زندگی هم به وجود میاد
    ما آزاد هستیم و لایق بهترینها پس لذت ببریم بدون هیچ دلیلی
    منم منون میشم استاد هم نظراتشون رو بگند تا بازهم ایرادات و برداشتهای اشتباهی که داشتم رو این موضوع رو اصلاح بکنم@amino
    آرزوی بهترینهارو دارم برای تمام دوستان
    شاد و ثروتمند و پیروز باشید
    ویرایش توسط Ali97 : 09-18-2021 در ساعت 12:28
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 23 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

M.safari97 آواتار ها
    8,179 بار در 795 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب دارم خدمتتون جناب صفری عزیز
    دوست خوب من ، من به شخصه نظر و عقیده خودم رو بیان میکنم که بعد از ورود به آکادمی و توسط جناب امینو آموزش داده شده و یاد گرفتم شاید از نظر خیلی از دوستان ایراد داشته باشه نظراتم
    اما همنطور که استاد عزیز آموزش دادند هیچ چیزیا اتفاقی به تنهایی خودش خوب یا بد نیست این ما هستیم که با برداشت خودمون از یک اتفاق و ایجاد یک حس خوب یا بد نسبت به اون ، اون اتفاق رو خوب یا بد میدونیم که تمام اینها توسط خانواده و جامعه و تلوزیون و... در ما به وجود آورده شده و نهادینه شده
    1- ( بهتر هست بگیم : ایده دزدیده نشده ، توسط شخص دیگر بهینه و استفاده شده )ری ایده دو برادر رو ندزدید اونها ظرف ذهنیشون کوچیک بود و نمیتونستن پاشون رو فراتر از اون وضعیت موجود بگذارند و درآمد بیشتر و رفاه و ... به وجود بیارن درواقع میشه گفت آمادگی دریافت نداشتن همونطور که استاد گفتن موقعیتها یکی پس از دیگری به سمت ما سرازیر میشن اما اگر ما آمادگی دریافت نباشیم و هم راستا نباشیم از ما رد میشه و کسی که آمادگی دریافت داشته باشه میگیره ، که خوب آقای ری این مورد رو داشت
    2- ری به همسر خودش خیانت نکرد همسرش باید همراه با ری از هر لحاظ بزرگتر و بروزتر میشد و خودش رو لایق یک زندگی بهتر و عالی میکرد و ذهنش رو بزرگ میکرد اما بر اساس گذشته خودش احساس لیاقت نداشت و خودش رو در همون سطح پایین نگه داشت (و موشکافانه وارد ذهنش بشیم اون شرایطی رو که به وجود اومد اون قبلا تو ذهنش برای خودش ساخته بود) ولی ری خودش رو از بند رها کرد و متوجه این موضوع شد که ما انسانها آزاد هستیم و بر اساس میل و اراده خودمون باید عمل کنیم
    3 - همین سوال سوم شما جوابش در سوال دوم شما هست اما اینبار جای زن و شوهر عوض شده بود
    اینها نظر و برداشت شخصیم هست
    همونطور که استاد گفتن و آموزش میدن ما باید از تمام جهات و جوانب رشد کنیم وقتی رشد از یک جهت زیاد میشه و جهات دیگر کم روش کار بشه مشکل و عدم تعادل در زندگی هم به وجود میاد
    ما آزاد هستیم و لایق بهترینها پس لذت ببریم بدون هیچ دلیلی
    منم منون میشم استاد هم نظراتشون رو بگند تا بازهم ایرادات و برداشتهای اشتباهی که داشتم رو این موضوع رو اصلاح بکنم@amino
    آرزوی بهترینهارو دارم برای تمام دوستان
    شاد و ثروتمند و پیروز باشید
    با سلام خدمت شما دوست عزیز.
    اول از همه ممنونم که وقت گذاشتین و پست بنده رو مطالعه کردین و نظرتون رو مطرح کردین.
    من یکسری مثال میزنم که مربوط به خودمون هست و شبیه به داستان فیلم.
    1-شما اکادمی ویو رو در نظر بگیرید که موسسش استاد دهقان هست و با چه دلسوزی دارن حاصل تجربیاتشون رو در اختیار بچه ها میذارن.و چقدر با حساسیت و کیفیت بالا این کار رو انجام میدن.حالا این وسط یکی پیدا بشه بیاد به استاد پیشنهاد بده که بر فرض مثال بیا اکادمی رو گسترشش بدیم و .... از اینجور داستانا.
    استاد هم قبول کنه که همکاری کنه.بعد که یکم از هم کاری گذشت فرد بیاد بگه استاد دهقان بیا به جای اینکه این همه وقت و انرژی بذاری از این قسمتا بزن هزینه دوره هم بیشتر کن و ....(در فیلم ری پیشنهاد داد برای صرفه جویی به جای شیر از پودر شیر استفاده بشه و برادرا قبول نکردند گفتن اسم محصول روش هست مثلا شیر پسه.پس آیا میشه بگی اونا ظرف ذهنیشون کوچیک بود یا اینکه آمادگی دریافت نداشتن و یا نه میشه بگی اونا انسان های با وجدانی بودن؟)خوب قطعا همه ما میدونیم استاد این پیشنهاد هارو قبول نمیکنه و از کیفیت کارش نمیزنه و بعد از چند وقت اون فرد بیاد و نام آکادمی ویو رو برای خودش برداره و استاد این وسط نادیده گرفته بشه.حالا آیا ما میتونیم بگیم استاد ظرف ذهنیشون کوچیک بوده یا آمادگی دریافت نداشته یا نه اون فرد از استاد ما سو استفاده کرده؟؟
    2-من برای شما از پدر و مادر مثال میزنم.پدر مادری که یک عمر از کودکی برای ما زحمت کشیدن و از خودشون زدن برای پیشرفت ما حالا که خدا مارو دوست داشته و با همچین استاد و دوره ای آشنا شدیم که اصلا تازه داریم میفهمیم اصل زندگی چیه شاید در مواردی مخالف با عقاید یا باور های پدر مادرمون باشیم آیا حالا که ما به این درک رسیدیم باید به اونا هم کمک کنیم یا رهاشون کنیم به حال خودشون بگیم اونا ظرف ذهنیشون کوچیکه میخواستن ظرف ذهنیشون رو بزرگ کنن به ما ربطی نداره.حالا همسری که شما از خونه پدر میاریش و در هر شرایطی بی پولی مستاجری و هزار تا سختیه دیگه کنار شوهرش میمونه آیا این کار درستیه که شوهر وقتی به یه جایی رسید بگه خوب دیگه من از تو جوون تر و خوشگل تر پیدا کردم برو سراغ زندگیت ظرف ذهنیتم بزرگ کن.
    3-در مورد سوم هم به نظرم به اعتماد شوهر اون زن خیانت شد.اون مرد همسر خودش رو با ری اشنا کرد برای مسائل کاری جوری که در فیلم نمایش داده شد ری از همون نگاه اول به اون زن نظر داشت با اینکه میدونست شوهر داره آیا این کار ری از نظر شما پسندیده و انسانی بود؟؟به نظر بنده این حرف که ما آزاد هستیم به معنای آزاد مطلق نمیتونه درست باشه ما مسئولیم در قبال اعتماد دیگران در قبال نوامیس مردم،یک فرد نمیتونه به پدر مادرش بی احترامی کنه به همسرش خیانت کنه چشم اون فرد دنبال افراد دیگه باشه و از هر حد و مرزی عبور کنه و بگه من لایق بهترینام هرکیم بخواد جلومو بگیره نابودش میکنم چون من آزادم و لایق بهترین ها.
    بازم متنم طولانی شد عذر خواهی میکنم.

20. 25 کاربر برای این پست سودمند از M.safari97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع