صفحه 56 از 551 نخستنخست ... 646545556575866106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 551 به 560 از 5508

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Armando آواتار ها
    7,078 بار در 502 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر

تکنیک tft دکتر کالاهان به وسیله گری کریک بهبود پیدا کرده و به eft تبدیل شده.آقای فرهاد فروغمند نماینده ایشون در ایرانه و از سایتش میتونید خریداری کنید.بعد از اون اپتیمال ای اف تی را هم آموزش میده که خیلی قدرتمندتر از روش اوله،من 12 درس از 30 درس این روش را دیدم و بعدش از سایتشون حذف شد ولی همین 12 درس فوق العاده جواب داده.در کنار اون یه سری فایل عالیه دیگه مثل ایمونشن کد،بادی کد،کوانتوم تاچ،درمان سه بعدی،bsff،تتا هیلینگ،هواوپونوپونو و چند مورد دیگه به عنوان هدیه هم میدن (البته الان حذف کردن و میگن به مرور دوباره اضافه میشه).

درمورد تجربم بگم که در حال حاضر به لطف خدا هیچ احساس و خاطره مشخص آزاردهنده ای ندارم .خیلی از باورهام را با این روش تغییر دادم.حدود یکسالی هس که دارو مصرف نکردم (حتی یکبار شدیدا به کرونا مشکوک بودم ولی با سه روز اپتیمال ای اف تی حالم خوب شد).نگاهم به اتفاقات عوض شده و خیلی کمتر از قبل احساسات منفی مثل ناراحتی و عصبانیت پیدا میکنم و هروقت پیداشون میشه به سرعت خنثاش میکنم.روی 5 نفر به شکل موردی برای احساسات منفی یا دردای فیزیکی انجامش دادم و فقط یه مورد سینوزیت بود که تاثیر خاصی نگرفتم. در کل برای من عالی بوده امیدوارم برای شما هم همینطور باشه
    کتاب انگشتان ثروت ساز مارگارت ام لینچ هم در این زمینه خیلی خوبه

2. 21 کاربر برای این پست سودمند از Armando عزیز تشکر کرده اند:

Armando آواتار ها
    7,078 بار در 502 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط JaVa:D نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من میخوام مدیتیشن رو شروع کنم با هدف ارامش ذهنم و تمرکز روی یادگیری اموزش های پرایس اکشن فرکتالی چه نوع مدیتیشنی انجام بدم؟هیچی از مدیتیشنم نمیدونم فقط میدونم باهاش میشه اروم شد.
    اگر کسی از دوستان دوره اسرار مراقبه از سایت رویال مایند رو داره ممنون میشم به اشتراک بزاره اگه مایل هست
    سپاس
    عرض ادب
    پیشنهاد میکنم اگه میخواید چیزی اثر بذاره بهاش را بپردازید
    کتاب نیروی حال از اکهارت تله و بعد از اون کتاب تمرین ذن از آلبرت لو را مطالعه و عمل کنید
    به این لینک هم یه سری بزنید
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post111926

4. 27 کاربر برای این پست سودمند از Armando عزیز تشکر کرده اند:

alitavassoli آواتار ها
    1,543 بار در 251 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سپاس از شما
    هنوز شروع نکردم ولی بهش نیاز دارم.از امروز شروع میکنم به یادگیری این تکنیک
    سلام وقت شما بخیر

تکنیک tft دکتر کالاهان به وسیله گری کریک بهبود پیدا کرده و به eft تبدیل شده.آقای فرهاد فروغمند نماینده ایشون در ایرانه و از سایتش میتونید خریداری کنید.بعد از اون اپتیمال ای اف تی را هم آموزش میده که خیلی قدرتمندتر از روش اوله،من 12 درس از 30 درس این روش را دیدم و بعدش از سایتشون حذف شد ولی همین 12 درس فوق العاده جواب داده.در کنار اون یه سری فایل عالیه دیگه مثل ایمونشن کد،بادی کد،کوانتوم تاچ،درمان سه بعدی،bsff،تتا هیلینگ،هواوپونوپونو و چند مورد دیگه به عنوان هدیه هم میدن (البته الان حذف کردن و میگن به مرور دوباره اضافه میشه).

درمورد تجربم بگم که در حال حاضر به لطف خدا هیچ احساس و خاطره مشخص آزاردهنده ای ندارم .خیلی از باورهام را با این روش تغییر دادم.حدود یکسالی هس که دارو مصرف نکردم (حتی یکبار شدیدا به کرونا مشکوک بودم ولی با سه روز اپتیمال ای اف تی حالم خوب شد).نگاهم به اتفاقات عوض شده و خیلی کمتر از قبل احساسات منفی مثل ناراحتی و عصبانیت پیدا میکنم و هروقت پیداشون میشه به سرعت خنثاش میکنم.روی 5 نفر به شکل موردی برای احساسات منفی یا دردای فیزیکی انجامش دادم و فقط یه مورد سینوزیت بود که تاثیر خاصی نگرفتم. در کل برای من عالی بوده امیدوارم برای شما هم همینطور باشه
    هر انسان محصول افکار خویش است

6. 17 کاربر برای این پست سودمند از alitavassoli عزیز تشکر کرده اند:

Darian91 آواتار ها
    3,761 بار در 286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت همگی بخیر

اگر جلسه آخر دوره ای که معرفی کردم را دیده باشیید متوجه ماهیت فراکتالی تکامل هوشمند شدید و حالا درک خواهید کرد که چرا بنی آدم اعضای یک پیکرند.در این پیکر بافتها و اندامها و سلولهای مختلفی وجود داره که هرکدوم عملکرد و احساسات خودشون را دارن که نهایتا ماهیت کلی که اونهم دارای عملکرد و احساساتی مشابه در بعد بالاتره را ایجاد میکنن و به سمت رشد حرکت حرکت میدن .
    اینجاست که علومی تحت عنوان روانشناسی اجتماعی و جامعه شناسی ایجاد میشن.و همین طور روانشناسی بازار.
    در بازار هم در واقع ما همون سی مرغ داستان عطاریم که به دنبال کشف قوانین بازار و هماهنگی با اون هستیم در حالی که بازار خود ماییم.
    فایل پیوست 161335

کاری که هورمونها و پیامهای عصبی برای همنوایی و هماهنگی بین اجزای بدن انجام میدن را رسانه ها در بدنه جامعه انجام میده.و به شکل خاص درمورد بازار؛ این احساسات جمعی به وسیله اخبار سیاسی ،اقتصادی،طبیعی و ... کنترل میشه.حالا از اونجایی که عواملی مثل سیاست و اقتصاد از خصوصیات جوامعه و جامعه به عنوان بعد بالاتر در هندسه فراکتالی انسانی مفهوم پیدا میکنه(یک ابر انسان)میشه انتظار داشت در رفتارهای سیکلیک خودش رفتاری مشابه سیکل های روانی،احساسی و فیزیولوژیک انسان بروز بده(هرچیز در بالا هست در پایین هم هست و هر چیز در پایین هست در بالا هم هست) و این عوامل در کنار هم در بعد بالاتر نوسانات بازار را میسازن.
    فایل پیوست 161336فایل پیوست 161338فایل پیوست 161340فایل پیوست 161341فایل پیوست 161342

و به همین ترتیب انسان در ابعاد بسیار پایینتر از اتمها و ذرات زیر اتمی ساخته شده پس شاید با مطالعه الگوهای رفتاری اتمها و هر چیزی که در ابعاد بالاتر این جهان از اتم ساخته شده بشه ما به خود شناسی و نهایتا بازارشناسی برسیم و کمک کنه نتنها با ماهیت ساختاری خودمون هماهنگ بشیم بلکه به جزئی هماهنگ از ماهیت بعد بالاتر یعنی بازار نهایتا کل جهان تبدیل بشیم.
    البته از اون جایی که در نمودار بازار حرکات به دو جهت پایین و بالا و زمان به یک حرکت یک جهته به سمت راست محدود شده شاید این انطباق با پدیده های طبیعی کمی مشکل باشه.
    مثلا اگر به رفتار رشد این آمونیت از کنار نگاه کنیم(یک بعد را حذف کنیم) و زمان را به بسط در یک حرکت خطی به سمت راست محدود کنیم چنین شکلی به وجود میاد که یکی از رفتارهای قابل مشاهده در بازاره.

فایل پیوست 161343فایل پیوست 161344

و یا در یک مدل پیچیده تر اگر همین کار را با رفتار حرکتیه یکسال ماه به دور خورشید انجام بدیم (تقریبا)این الگو را میبینیم

فایل پیوست 161347فایل پیوست 161348

البته بازار ما تحت تاثیر احساسات چند میلیارد انسان و چند میلیون تریدر و سیستمهای طبیعی و غیر طبیعی با خصوصیت آشوبناکیه که در کنار هم و در ابعاد مختلف در حال زیستن پس اگر به تنهایی به این الگوها نگاه کنیم و جزء را در کل و کل را با جزئیات نبینیم در تحلیل بازار به مشکل اساسی میخوریم.
    کاری که تحلیل تکنیکال انجام میده شناخت الگوها و قوانین ثابت رفتاری بازار و پیشبینی احساسات بازار در آیندس.در این صورت تحلیل تکنیکال علم روانشناسی از روی نموداره.این دقیقا همون خودشناسی در بعد فردیه و حالا میدونیم بازار خوده ماست واین نقطه تبدیل علم خودشناسی به علم تحلیل تکنیکال خواهد بود.
    فوق العادع بود ،اندازه یک دوره کامل ازش استفاده کردم
    خیلی خیلی ممنون که همچین دانسته هایی رو اشتراک میذارین

منابع مفیدی اگه هست در این رابطه ها لطفا بگین ممنون
    Who Dares Wins... I dare I Win

8. 19 کاربر برای این پست سودمند از Darian91 عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,012 بار در 1,676 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5800 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط morteza451n نمایش پست ها
    سلام بر استاد و دوستان عزیز

یه سوال داشتم از خدمتتون

با توجه به بررسی های که کردم (از لحاظ روانی و توانایی مالی و . . . . ) به این نتیجه رسیدم که می تونم با 2000 دلار حساب ریل رو باز کنم

هدف از این بررسی این بود که با چه حسابی تمرین در دمو رو انجام بدم

چون بحث روانشناسی از بحث های بسیار مهم برای موفقیت در این بازار است ، این موضوع رو بررسی کردم

حالا سوالم

آیا ما باید با پول های کم شروع کنیم و پله پله رشد کنیم ، مثلا حساب 100 دلاری ؟؟؟

آیا برای من که هدفم اینه که با 2000 دلار شروع کنم، بهتر نیست تمام تمارینم رو براساس این عدد انجام بدم؟؟؟(تمرین هدف ، مدیریت سرمایه و حجم معاملات و . . . . )

آیا بدلیل اینکه سیستم و قوانین و دید فراکتالی همه جا و همه جوره کارا هستند، اصلا فکر کردن به میزان بالانس اهمیتی ندارد و اصلا این مسئله تاثیری در بحث روانشناسی ندارد؟؟؟

ممنون میشم دوستانی که در این خصوص تجربه ای دارند من رو راهنمائی کنند.

(جهت اطلاع من دوره فراکتال رو عید نوروز تهیه کردم و تا اول مین چارت بطور کامل نگاه کردم و تمرین کردم و دیدم اصل پرایس اکشن است و الان درگیر دوره پرایس اکشن هستم و دور دوم تا فایل 48 تمرین کردم) @amino

@ghoolack
    @fxramin
    همه برنامه ریزی ها و تمریناتتون رو بر اساس 2000 دلار بچینید
    Perceive thetime , Change thelife

10. 40 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,594 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Darian91 نمایش پست ها
    فوق العادع بود ،اندازه یک دوره کامل ازش استفاده کردم
    خیلی خیلی ممنون که همچین دانسته هایی رو اشتراک میذارین

منابع مفیدی اگه هست در این رابطه ها لطفا بگین ممنون

سلام خوشحالم که مفید بوده.

بیشتر برداشت شحصی بوده از کتاب کی و دوره تکامل دونی دکتر بوروس لیپتون.اگر چیز دیگه ای دیدم براتون میفرستم

12. 20 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,089 بار در 1,591 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت همه عزیزان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    با افتخار دعوتتون میکنم به دیدن این فیلم 1 دقیقه ای:
    https://uupload.ir/view/10000000_439...96_n_bali.mp4/
    پ.ن:بازی فراوانی رو شروع کردید یا هنوز منتظر رسیدن شنبه ای هستید واسه شروع؟؟
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

14. 28 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت همگی بخیر.

میخوام یه دوره را بهتون معرفی کنم که برای خودم خیلی جذاب بود.
    دوره تکامل درونی از دکتر بوروس لیپتون.
    تا حالا دوره ها و مستندهای زیادی دیدم و کتابها و مقالات زیادی درمورد رشد شخصی و مسائل متافیزیکی(البته برای ما متافیزیکی)خوندم ولی این یکی بسیار متفاوت از بقیه بود.درواقع سوالات زیادی که در این راه به وجود اومده بود را به شکل علمی توضیح میده.
    آقای بروس لیپتون یه پروفسور بیولوژیسته که پاش را از چارچوبهای متداول علمی بیرون گذاشته و با تحقیقات خودش و استفاده از تحقیقات جدید راه جدیدی را در بینش علمی ایجاد کرده.
    کلیت این دوره در مورد تکامل آگاهانس ولی بسیاری از مسائلی که تا الان مبهم بودن(حداقل برای من) به وسیله علم(فیزیک کوانتوم و اپی ژنتیک)روشن میکنه.مسائلی مثل میدان و فرکانس افراد،هم فرکانسی و غیر هم فرکانسی،تارهای اتری،تاثیر گروه نخبگانی که ناپلئون هیل میگه،قانون جذب،تاثیر افکار بر بیماری و سلامتی،تاثیر افکار برطول عمر،تله پاتی،عشق و...
    ایشون درک این موارد را در کنار درک از قانون جهان شمول هندسه فراکتالی حاکم بر جهان و انسان قرار میده نشون میده چطور به شکل آگاهانه در جهت رشد و تکامل حرکت کنیم.نهایتا جهان بینیی ایجاد میکنه که باعث درک جدیدی از روح جمعی بشری میشه.

ضمنا درک این موضوع نهایتا دید بسیار عمیقی درمورد ماهیت بازار و حرکاتش به ما میده که مشخص میشه چطور با درک این قانون جهان شمول از خودشناسی به بازار شناسی برسیم.هفته آینده در این مورد یه پست میزنم.

امیدوارم ببینید و براتون مفید واقع بشه.
    سلام علی آقا عزیز بازم تشکر میکنم بابت مطالب خیلی خوبی که به اشتراک میذارید.
    من این دوره رو نتونستم کاملش رو پیدا کنم فقط ویدیو های کوتاه معرفیش رو دیدم، اگر ممکنه راهنمایی کنید فایل های کاملش رو کجا میشه تهیه کرد.
    ویرایش توسط Moonlight : 09-10-2021 در ساعت 10:06
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

16. 16 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام ، وقت دوستان بخیر
    من جدیدا در مورد eft تحقیق میکنم و دریافتم اینه که به همراه ضربات به جاهایی از بدن جملاتی رو که بار احساسی دارن تکرار میکنیم تا تاثیر فیزیکی روی بدن گذاشته بشه و کم کم با تکرار این کار و ضربات این بار انرژی خالی بشه تا جایی که به این جملات واکنشی نشان ندهیم. و کتاب انگشتان ثروت ساز کمی خوندم ، سوالم اینه که به دوره خاصی نیاز دارم مثلا دوره آقای فروغمند که همه میگن یا همین طور خودم ادامه بدم به نتیجه میرسم؟ و از دوستان اگر کسی دوره ایشون رو تهیه کرده و نتیجه بخش بوده تقاضا میکنم تجربه های مفیدشونو بگن یا اگر دوره یا راه دیگری هست لطفا منو راهنمایی بفرمایید،خیلی متشکرم.

18. 17 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,594 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    سلام علی آقا عزیز بازم تشکر میکنم بابت مطالب خیلی خوبی که به اشتراک میذارید.
    من این دوره رو نتونستم کاملش رو پیدا کنم فقط ویدیو های کوتاه معرفیش رو دیدم، اگر ممکنه راهنمایی کنید فایل های کاملش رو کجا میشه تهیه کرد.

سلام سپاس از شما.

https://behzen.com/dr-brucle-liopton...lution-course/

خدمت شما.فقط مطالب یکم در حوزه تخصصی بیولوژیه.اگر ادر زیست شناسی سررشته ندارید باید کندتر پیش برید یکم یا مرور کنید که جزئیات مانع درک کلی نشه

20. 17 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع