سلام دوست عزیز امیدوارم که حال دلت خوب باشه بسیار برای من موفقیت دانشجویان این آکادمی خوشحال کننده هست اما به ذهن ام میاد مطلبی رو که برای من خیلی آموزنده بود برای شما هم نقل قول کنم
با یکی از همشهری های خوبم که اونم علاوه بر دوره پرایس تو دوره فراکتال هست صحبت می کردم به نکات جالبی از حرف های استاد از یکی از وبینارهای دوره فراکتال اشاره کردن
علم داشتن و ایمان داشتن
به نظرم شما الان کامل علم ترید رو دارید و ولی آیا ایمان هم به همون اندازه است؟؟
انگار شما علم چشم بسته رفتن رو طناب رو تو سطح زمین دارین ولی همون طناب رو 100 متر ببرن بالا قوانین که عوض نمیشه آیا ایمان راه رفتن تو ارتفاع رو دارین ؟؟
راه کاری که من برای خودم ایجاد کردم زدن 500 ترید حداقل 500 ترید هست تو دمو و بدست اوردن اون ایمان، نوشتن و کشیدن جزیئات اون ترید هست که خیلی خوب( این نوشتن ریز جزئیات و حتی حسی که به اون معامله دارم، هیجان تو معامله بودن و... ) برای من جواب داده. امیدوارم که تونسته باشم کمکی برای شما کرده باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Hkowsarri نمایش پست ها
سُلام ب استاد عزیز و خانواده بزرگ اکادمی ویو. یک مشکلی برام پیش اومده با شما در میان میذارم. من در دمو ترید های خوبی دارم. اما از وقتی ریل رو شروع کردم از ترید لذت نمیبرم.ترس دارم با اینکه با چک لیست ورود میکنم. همش فکر میکنم یک جایی در یک تایم فریمی رو در نظر نگرفتم.فکر میکنم ممکنه تناسب درستی رو در نظر نگرفته باشم.دلم میخاد مثل خط صاف بالا یا پایین بره و سود من رو بده.و سیستم رو خاموش کنم.درست تحلیل میکنم اما درست نمیتوم وارد بشم. کلا تلخ شده برام.این وسواس شدید و بسیار باعث شده ب زحمت بیفتم برای جبران ضررهام که در اصل سود بوده و من بستمشون @amino