نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
امیدوارم حالتون عالی باشه @Proadmin
(من عذرخواهی میکنم , چون یک پست هم اندیشی ایجاد کردم و فکر کردم در تاپیک روانشناسی ارسالش کردم اما دیدم نه درتاپیک تمرینات بود, بنابراین میخوام هدفمند باشه این پست و یکبار دیگه در این تاپیک میزارم (معذرت از دوستانی که پاسخ دادن و باز منشنشون میکنم و میخوام به عنوان یه سر مرجع باشه و اگر پست قبیلتونو از تاپیک تمرین کپی بزنید و در پاسخ به این پست در این تاپیک بزارین ممنونتون میشم چون دوستان واقعا عادت های خوبی داشتن ایجاد میکرن و حیفه که در دیدعموم قرار نگیره)
میخواستم در رابطه با عادت های خوبی که ایجاد کردین بدونم
استاد یک تاپیک زد در رابطه با عادت های تریدرهای موفق ولی بچه ها فعالیت نکردن
و اینجا یه هم اندیشی خواستم داشته باشیم
عادت هایی که خودم ساختم در طی 9 ماه اینا هستن
1)یک دفتر که از خودم به خودم نزدیک تره دارم که کل کارهایی که روزانه انجام میدم رو توش مینویسم و در اخر روز کل تایم مفیدی و تایم تمرین و تایم ورزش که داشتم رو جمع بندی میکنم و هر هفته مجموع این تایم هارو هم در یک دفتر دیگه مینویسم
2)مسواک زدن
3)ورزش صبحگاهی
4)کتاب خواندن
5)مقاله
6)مسواک
یه عادت بسیاز زیبا که از جناب برایان برداشت کردم نوشتن روتین زوانه بود که خیلی کمکم میکنه که تایمم هدر نره چون برا هر تایم برنامه دارمو ممنونم ازت و طی همین روش تونستم تایم مفیدم رو که مجموعه ای از کارهام در طی روز هست رو از 10 ساعت برسونم به 12الی 13 ساعت (ممنونم)
عادتهای بدی ک دارم کنار میزارم
1)سیگاری نیستم
2)استفاده کمتر از 30 دقیقه گوشی در طول روز (استفاده از اینیستا فقط در جمعه ها اونم بعد از ظهرها)

عادت خوبی که از قبل داشتم
1)منظم بودم

لطفا بالای پست بزنید چند ماه هست در اکادمی شرکت کردین

ممنون میشم نظرات شمارو هم داشته باشم در رابطه با عادات هایی که ایجاد کردین و یا دارین ایجاد میکنین
شروع کنیم به منشن کردن و امیدوارم دوستانی که از یاد رفتن هم خودشون خودجوش شرکت کنن (کاربران دوره فراکتالی رو نمیشناسم اگه اوناهم شرکت کنن عالی میشه
@ariya @oveys @Snow_Trader @armin_a1a @Armingpr @Ali97 @mohammad76 @Ariyan @tarokh @mohammad-zrm @Brian @Milad-Trader @میلاد @kamanche @Soroosham @sara.sat @aminkhoojani @Behnambaziar @Saman01 @Helix @ali.nou @rezaalsz @benxa @Z.Pasandideh @@hfada @Mr.jason @hoseinrahimi @fxhadi @hamoon @ghoolak @aliflash @b0z0rgmehr @SHIRDAL @rezajaryan @.Brave_Heart. @hamedzamani @KingMilad @mohamadrezasj @OMID_R @Mohammad.Parsi @Brice @hoseinrahimi
قدیمی های دوره بچه های تازه وارد رو تقریبا ول کردن و درک هم میکنیم و حداقل عادات خوبی که دارن و باعث موفقیتشون شده رو در اختیار ما بزارن عالی میشه
پروادمین محترم لطفا شما هم با ادمین ها هم نظر بشین و عادات خوبی که دارین رو با ما به اشتراک بزارین (کل عادات ادمین ها )

سلام عرفان جان خیلی مخلصیم
از مرداد ماه سال گذشته در اکادمی ثبت نام کردم اما حضور فعالم دوسه ماه هست در انجمن و قبل اون بصورت انفرادی تمرین میکردم ( خیییییییلی پشیمونم)

چند سالی است که در وادی شناخت قوانین جهان هستی قدم گذاشتم البته سرعتم خیلیی خیلی کم شده ولی به هرحال در حال حرکتم به همین علت مسله تغییر عادت های رفتاری و باور های فکری رو خیلی مهم میدونم . چند مسله ایی که به لطف خدا ایجاد کردم در خودم:

1- نهایت تا 12 شب بیدارم و میخوابم
2- صبح ها ساعت 6 بیدار میشم ( شاید زیاد زود نباشه)
3-روتین صبگاهی و شبانه که روی باور هام متمرکز هست
4-حذف کامل اینستاگرام و استفاده بسیار کم از تلگرام در حد پیام دادن و فیلم دانلود کردن
5- کلا تلویزیون نمیبینم
6-بازی با کنسولو به نهایت یک ساعت در هفته رسوندم
7-مطالعه تقریبا منظم ( اگر درس هم حساب کنیم )
8-اموزش دیدن به صورت مداوم
9-عادت نوشتن برنامه روزانه و تمام روزمره ها
10- سرعت و هیجان رو هنگام موتور سواری کمتر کردم

در این بین عادت هایی هم از دستم در رفت و به تنظیمات کارخونه برگشتن
1 باشگاه رو تقریبا یک ماهیی هست که رها کردم
2 معاشرتم با خیلی از ادم ها کمتر شده حس میکردم بهم ضربه میزنن
3 سریال و فیلم دیدنم دوباره زیاد شده

عادت هایی که میخوام ایجاد کنم
1-افزاییش حداکثری عزتنفسم
2- راه های ارتباط موثر با دیگران
3- ورزش کردن

ارادتمند همگی