صفحه 548 از 548 نخستنخست ... 48448498538546547548
نمایش نتایج: از 5,471 به 5,480 از 5480

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

hamidrezaa آواتار ها
    1,629 بار در 169 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    حسرت
    حسرت یعنی : کارهایی که می توانستیم انجام بدهیم اما ندادیم
    اگر شما کاری را نه در گذشته و نه در زمان حال نتوانستید انجام دهید مطمئن باشید در آ ینده هم نمی توانید انجام دهید .باید یاد بگیرید بابت کارهایی که نمی توانید حسرت نخورید
    حسرت یعنی نپذیرفتن ضرر
    حسرت یعنی حفظ عادات مخرب
    حسرت یعنی نگرفتن یک درصد سود در روز
    حسرت یعنی قانع نبودن
    حسرت یعنی سریع پولدار شدن
    حسرت یعنی اثبات کردن خودت به بقیه
    حسرت یعنی شاخه به شاخه شدن در سبک های مختلف تحلیلی
    حسرت یعنی پایبند نبودن به اصول
    حسرت یعنی تمام کارهایی که هم شدنی بوده و هم می توانستید اما حاظر نشدید رنج تغییر را بپذیرید
    ویرایش توسط hamidrezaa : امروز در ساعت 00:12
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

105 بار در 40 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط OmidPouyaan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    در مورد مسیر و موارد مربوط به اون دوستان به خوبی گفتند

من به خاطر این قسمت از صحبت*های شما ۳ نکته دارم:
    تقریبا از تمام کارام زدم و فقط میخوام روی ترید متمرکز بشم

1- یک راه درآمدی دیگه داشته باشید تا حتی اگر روزی از این مسیر نتیجه نگرفتید این فکر به ذهنتون نیاد که عمرتون رو حروم کردید. ( چون برای بعضی از دوستان آکادمی این اتفاق افتاد )
    2- بقیه مسائل زندگیتون رو مشروط به موفقیت در این بازار نکنید، مثلا نگید اول از بازار پول دربیارم بعد ازدواج کنم، یا اول از این کار پول دربیارم بعد برم سفر. چون ممکنه اینطور نشه .
    3- از فرصت بودن با عزیزان ( به خصوص پدر و مادر ) استفاده کنید و نگید اولویت من الان بازار هست. یادتون باشه بازار همیشه هست اما اونها همیشه نیستند.
    سلام نکته ۱ و ۲ که گفتین برا همه کس نیست. بسیار دقت کنید که چه جملاتیو دارید بکار میبرید. این دونکته که گفتین ناخودآگاه یه نفرو ممکنه ببره سمت عدم موفقیت در این حرفه و در نتیجه تمرین کم و درنهایت کنار گذاشتن این حرفه.
    منو شما با امینو هیچ فرقی نداریم، تنها تفاوت در نوع تمرین کردن و اهداف است

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Seyed عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    15,200 بار در 1,189 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    [QUOTE=hamidrezaa;512394]حسرت
    اگر شما کاری را نه در گذشته و نه در زمان حال نتوانستید انجام دهید مطمئن باشید در آ ینده هم نمی توانید انجام دهید .باید یاد بگیرید بابت کارهایی که نمی توانید حسرت نخورید
    حسرت یعنی نپذیرفتن ضرر
    حسرت یعنی حفظ عادات مخرب
    حسرت یعنی قانع نبودن
    حسرت یعنی تمام کارهایی که هم شدنی بوده و هم می توانستید اما حاظر نشدید رنج تغییر را بپذیرید
    [/QUOTE

عرض ادب و احترام
    جناب اقای حمید رضا من با شما موافق نیستم.
    چرا کارهایی رو که در گذشته انجام ندادیم و در زمان حال هم انجام نمیدیم،نمیتونیم در اینده هم انجام بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا حسرت؟چرا کسب تجربه نباشه...
    میتونیم از همه ای این ها درس بگیریم و مسیر درست رو پیدا کنیم.چرخه رو کامل کنیم.به شرط بررسی درست.
    ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : امروز در ساعت 02:16
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

Yoshita آواتار ها
    9,238 بار در 559 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.T.A نمایش پست ها
    سلام جناب امید وقت بخیر

بنظر من نکته شماره1 که نوشتید ممکنه درست نباشه
    من چالش زندگی خودم رو در نظر میگیرم که من کل تایم جوونیم رو دارم میزارم برای یادگیری این مارکت . در حال حاضر چندین فرصت شغلی خوب رو جواب رد دادم بهشون برای اینکه 100% تمرکزم رو بزارم روی فقط یک هدف

چون در اطرافیانم کسانی رو میشناسم که همین مسیر من رو اومدن و وسطش با خودشون گفتن : حالا من یک مغازه ای میزنم اما تمرکز اصلیم روی ترید هست! . و این عزیزان الان زندگی معمولی دارند با درآمد مغازشون اما در ترید هنوز به جایی نرسیدند بعد از بیش از 15سال!

خب به نظر من ذهن برای خودش اینجوری یک حاشیه امنیت ساخت و هیچوقت 100% خودش رو نمیزاره برای ترید . در عوض اگر توی تنگنا باشه شخص اونموقع میگه یا من میرسم به هدفم یا میمیرم! (وقتی ذهن بفهمه که در خطره و یا مرگ یا هدف اونموقع 100% خودش رو میزاره تا به هدف برسه)

این قسمت که میگید
    حتی اگر روزی از این مسیر نتیجه نگرفتید

خب اگر ناخودآگاه من بفهمه روزی که من از این مسیر نتیجه نگرفتم روز مرگ منه هیچ وقت نمیزاره اون روز برسه! و اون دوستانی هم که قبلا در آکادمی بودند و به نتیجه نرسیدند خب حتما راه فراری داشتند برای زنده موندن که دیگه ادامه ندادند!

ببخشید اگر جسارتی کردم
    . قطعا تجربه شما از من بیشتره در این مسیر . صرفا طرز دیدگاه خودم رو عنوان کردم
    نمیدونم این طرز دیدگاهی که برای خودم ساختم 100% درسته یا نه برای همین مطرح کردم که اگر اشتباهه اصلاح کنم
    از استاد امینو @amino و تمامی دوستانی که این تجربه رو دارند تقاضا دارم راهنمایی کنند چون بحث به شدت مهمیه بین اکثر تریدر ها

سلام و درود
    یک موردی هست که چون خودم هم درگیر همچین موردی بودم عنوان میکنم شاید برای شما هم مفید باشه
    هیچ زمانی شادی ، خوشبختی ، اعتماد به نفس ، موفقیت رو به هدف خاصی گره نزنید که جهنم بدی میشه شرایط ، شادی زندگیتون از بین میره دچار اضطراب میشید ارامشتون رو از دست میدید اعتماد به نفستون از بین میره خدای نکرده ایجاد افسردگی میکنه و... صفر و یک بودن اصلا گزینه خوبی نیست
    اون هدفی که ما انتخاب میکنیم قراره زندگی رو برای ما بهتر کنه نه این که کل زندگی فدای اون هدف بشه
    دیدگاه پیشنهادیم اینه که ما یک هدف داریم یا بهش میرسیم یا نمیرسم اگر رسیدیم که خیلی عالی اگر به هر دلیلی بهش نرسیدیم فدای سرتون مهم اینه که همه تلاشمون رو کرده باشیم که پشیمانی نداشته باشیم
    از مسیر لذت ببرید.
    احساسات نقش مهمی در روند تصمیم گیری ایفا می کنند. زیرا قوه احساس،انتخابی است.اگر احساس عصبانیت کنید،عوامل جزئی و کم اهمیت نیز شما را خشمگین میکنند اگر وحشت زده باشید،کوچکترین صدا نیز شما را می ترساند اگراحساس شادمانی کنید حتی رویدادهای معمولی خنده را بر لبان شما ظاهر می سازد .

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Yoshita عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,629 بار در 169 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    [QUOTE=Mr. & Mrs. hatami;512406]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    حسرت
    حسرت یعنی نپذیرفتن ضرر
    حسرت یعنی حفظ عادات مخرب
    حسرت یعنی قانع نبودن
    [/QUOTE

عرض ادب و احترام
    جناب اقای حمید رضا من با شما موافق نیستم.
    چرا کارهایی رو که در گذشته انجام ندادیم و در زمان حال هم انجام نمیدیم،نمیتونیم در اینده هم انجام بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا حسرت؟چرا کسب تجربه نباشه...
    میتونیم از همه ای این ها درس بگیریم و مسیر درست رو پیدا کنیم.چرخه رو کامل کنیم.به شرط بررسی درست.
    سلام دوست عزیز حرف شما کاملا درست هست.کسی که شناخت کافی از خودش داشته باشه میدونه چه کاری در توانش هست و چی نیست و با واقعیت خودش روبه رو میشه . شما فرض کنید شخصی برا درس خواندن نیست ولی اصرار به درس خواندن داره و در توهم هست و جایی دیگه می تونه شکوفا بشه . شخصی برای بازار مالی نیست و ......اینجا بحث سر هوش و مهارت و تلاش نیست سر شناخت و انتخاب درست هست
    اگر با شناخت کافی متوجه بشیم چه کاری واقعا نمی توانیم عمرمان تلف نمی شود.شما با شناخت پراید متوجه می شوید سرعت 300 کیلومتر در ساعت نمی تواند برود و دائما اصرار برای رسیدن به این سرعت ندارید و حسرت نمی خورید چون نمی شود و در توهم نیستید حالا اگر شخصی بخواهد به دید تجربه و اصلاح مسیر نگاه کند با شناخت از پراید باید قطعات پراید را تغییر دهد و اینقدر اصلاح مسیرکند و موتور ان را تقویت کند که بتواند آن سرعت را برود
    یعنی شناخت و تغییر
    گاهی شده در زندگی حسرت چیزهایی میخوریم که نه در گذشته و نه در زمان حال و نه آینده نمی توانیم انجام دهیم چون شناخت کافی نیست و توهم هست و اسم حسرت نمیشه روی آن گذاشت با شناخت کافی و تغییر در زمان حال میشه کاری را انجام داد و تجربه کسب کرد که رنج تغییر کار هرکسی نیست

ویرایش توسط hamidrezaa : امروز در ساعت 11:25
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

ehsan_alipour_fx آواتار ها
    1,726 بار در 205 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    :سلام دوستان داستان تریدری من اینجوری هستش که میخوام براتون تعریف کنم
    تقریبا 2سال توی دوره پرایس وقت گذاشتم و تمام مراحل نقشه راه رو طی کردم و دید خوب و اصولی روی قیمت و های و لو ها داشتم تقریبا و با اینکه چندبار توی طی کردن تاپیک ترید دوره پرایس به مشکل میخوردم و کل سود هامو در یک ترید از دست میدادم و درباره از اول شروع میکردم تا بالاخره تونستم تاپیک ترید رو با 30 درصد سود به اتمام برسونم و اون زمان فکر میکردم اگه وارد دوره فراکتالی بشم با اضافه شدن اندیکاتور ها مشکلم برطرف میشه و میتونم ماهی100 درصد سود کنم اینجوری بود که وارد دوره فراکتالی شدم و ترید و تعطیل کردم و شروع به تمرین و دیدن فایل های دوره ی فراکتالی کردم تا اتمام فایل های مکدی و این طرز فکر رو داشتم منی که دوسال در دوره پرایس بودم و تمرین کردم دوره فراکتال خیلی نباید وقت بزارم چون همه بچه ها در رادیوتیوپ ها از اهمیت پراس اکشن میگفتن... تقریبا چند ماهی وقت گذاشتم و شروع کردم به ترید کردن و تقریبا یکسالی توی دمو کار مکیردم اما هیچ وقت نتونستم حتی یک ماه کامل سوداوری داشته باشم والان به مرحله ای رسیدم که نمیدونم کجام تقریبا از تمام کارام زدم و فقط میخوام روی ترید متمرکز بشم
    تقریبا میدونم مشکل اصلی من روانشناسیه با این که خیلی خیلی پیشرفت کردم و کلا یک انسان دیگه شدم اما باز نیاز به اصلاحات دارم در مواردی مثل:صبر_تعهد_حس عقب افتادگی_اور ترید_ترس از دست دادن فرصت و….

و این رو هم میدوتم باید به چک لیست شخصی سازی شده خودم برسم و میخوام دوره فراکتال رو دوباره با تمرکز بالا شروع کنم و روی 10 فایل اول که تمام دوستان روی اینها تاکید کردن وقت بزارم و همزمان در دمو ترید بزنم و تمرین در لایو مارکت کنم

سوالم اینه که ابا کارم درسته؟؟پیشنهادی یا تجربه ای که بتون کمکم کنه میتونین در اختیارم بزارین؟؟
    و در مورد اول هم (مسائل روانشناسی) ایا ابده یا تجربه ای دارین؟؟؟
    کلا اومدم مسیرم و مشکلاتم و ایده ای که برای بیرون اومدن از این مشکلات داشتم رو بیان کردم شاید شما دوستان تجربه ای داشته باشین که بتونه کمکم کنه چون الان حس و حال خوبی ندارم و حس میکنم دارم فقط درجا میزنم @amino

سلام دوسته عزیز
    امیدوارم حالت عالی باشه
    دوستان لطف کردن مطالب رو گفتن به شدت فایل های روانشناسی استاد رو در یوتیوب پیشنهاد میکنم ببینی بار ها و بار ها........(مخصوصا اونایی که تو روز های عید داده شده)
    کتاب سایکوسیبرنتیک هم فراموش نشه
    زمانی که چگونه خوب نفس کشیدن رو یاد گرفتم زندگیم تغییر کرد
    اعجاز رو به چشم دیدم

12. یک کاربر برای این پست سودمند از ehsan_alipour_fx عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,220 بار در 1,627 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط OmidPouyaan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    در مورد مسیر و موارد مربوط به اون دوستان به خوبی گفتند

من به خاطر این قسمت از صحبت*های شما ۳ نکته دارم:
    تقریبا از تمام کارام زدم و فقط میخوام روی ترید متمرکز بشم

1- یک راه درآمدی دیگه داشته باشید تا حتی اگر روزی از این مسیر نتیجه نگرفتید این فکر به ذهنتون نیاد که عمرتون رو حروم کردید. ( چون برای بعضی از دوستان آکادمی این اتفاق افتاد )
    2- بقیه مسائل زندگیتون رو مشروط به موفقیت در این بازار نکنید، مثلا نگید اول از بازار پول دربیارم بعد ازدواج کنم، یا اول از این کار پول دربیارم بعد برم سفر. چون ممکنه اینطور نشه .
    3- از فرصت بودن با عزیزان ( به خصوص پدر و مادر ) استفاده کنید و نگید اولویت من الان بازار هست. یادتون باشه بازار همیشه هست اما اونها همیشه نیستند.
    سلام ممنون
    در مورد مورد دوم من طبق راهنمایی های استاد همین کار رو انجام دادم و رفتم سرکار اما تاییم کاری من و تاییم های کاری که به رشته من مربوط میشه تقریبا همجا12 ساعت هستش و من اینجوری اصلا به ترید نمیرسم همینطور که این اتفاق افتاد و من در دوره ای که کار میکردم کلا از ترید دور شدم
    الان سرکار نمیرم و میخوام تمرکزم رو ترید باشه نمیدونمم کار درستی هست یا ن ولی میخوام انجامش بدم
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,220 بار در 1,627 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_alipour_fx نمایش پست ها

سلام دوسته عزیز
    امیدوارم حالت عالی باشه
    دوستان لطف کردن مطالب رو گفتن به شدت فایل های روانشناسی استاد رو در یوتیوب پیشنهاد میکنم ببینی بار ها و بار ها........(مخصوصا اونایی که تو روز های عید داده شده)
    کتاب سایکوسیبرنتیک هم فراموش نشه
    سلام ممنون از راهنماییتون اما من در یک سال گذشته روزی نبوده که در برنامه روزانم مقاله های سایت یا فایل های روانشناسی یوتیوپ نباشه
    احتمال میدم جواب سوالم این نیست
    @arsalan.b
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

16. یک کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,713 بار در 2,364 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1290 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    :سلام دوستان داستان تریدری من اینجوری هستش که میخوام براتون تعریف کنم
    تقریبا 2سال توی دوره پرایس وقت گذاشتم و تمام مراحل نقشه راه رو طی کردم و دید خوب و اصولی روی قیمت و های و لو ها داشتم تقریبا و با اینکه چندبار توی طی کردن تاپیک ترید دوره پرایس به مشکل میخوردم و کل سود هامو در یک ترید از دست میدادم و درباره از اول شروع میکردم تا بالاخره تونستم تاپیک ترید رو با 30 درصد سود به اتمام برسونم و اون زمان فکر میکردم اگه وارد دوره فراکتالی بشم با اضافه شدن اندیکاتور ها مشکلم برطرف میشه و میتونم ماهی100 درصد سود کنم اینجوری بود که وارد دوره فراکتالی شدم و ترید و تعطیل کردم و شروع به تمرین و دیدن فایل های دوره ی فراکتالی کردم تا اتمام فایل های مکدی و این طرز فکر رو داشتم منی که دوسال در دوره پرایس بودم و تمرین کردم دوره فراکتال خیلی نباید وقت بزارم چون همه بچه ها در رادیوتیوپ ها از اهمیت پراس اکشن میگفتن... تقریبا چند ماهی وقت گذاشتم و شروع کردم به ترید کردن و تقریبا یکسالی توی دمو کار مکیردم اما هیچ وقت نتونستم حتی یک ماه کامل سوداوری داشته باشم والان به مرحله ای رسیدم که نمیدونم کجام تقریبا از تمام کارام زدم و فقط میخوام روی ترید متمرکز بشم
    تقریبا میدونم مشکل اصلی من روانشناسیه با این که خیلی خیلی پیشرفت کردم و کلا یک انسان دیگه شدم اما باز نیاز به اصلاحات دارم در مواردی مثل:صبر_تعهد_حس عقب افتادگی_اور ترید_ترس از دست دادن فرصت و….

و این رو هم میدوتم باید به چک لیست شخصی سازی شده خودم برسم و میخوام دوره فراکتال رو دوباره با تمرکز بالا شروع کنم و روی 10 فایل اول که تمام دوستان روی اینها تاکید کردن وقت بزارم و همزمان در دمو ترید بزنم و تمرین در لایو مارکت کنم

سوالم اینه که ابا کارم درسته؟؟پیشنهادی یا تجربه ای که بتون کمکم کنه میتونین در اختیارم بزارین؟؟
    و در مورد اول هم (مسائل روانشناسی) ایا ابده یا تجربه ای دارین؟؟؟
    کلا اومدم مسیرم و مشکلاتم و ایده ای که برای بیرون اومدن از این مشکلات داشتم رو بیان کردم شاید شما دوستان تجربه ای داشته باشین که بتونه کمکم کنه چون الان حس و حال خوبی ندارم و حس میکنم دارم فقط درجا میزنم @amino
    سلام ابوالفضل جان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    درکتون میکنم و ممنونم به این حالتون به اشتراک گذاشتید.
    بین چیزی که میخواید و چیزی که انجام میدید و چیزی که هستید تفاوت هست.
    اگر هدف خاصی دارید برید بررسی کنید رفتار اصولی اون کار چی هست، چه شخصیت و نوع فکر و احساسی باید داشت؟ یعنی مثلا میخواید تریدر موفق سودساز باشید. این شکل تریدر بودن مستلزم چی هست؟ این تریدر چه کارهایی میکنه و چه کارهایی نمیکنه؟ چه عادات و رفتار و احساساتی داره؟ چه مسیری رفته؟ جواب این ها دادید با خودتون روراست بشید و ببینید شما چقدر انجامشون میدید؟ اونهایی که به نظرتون زیر ۶۰درصد انجام میدید و سعی کنید بهترش کنید.
    چجوری بسنجید؟ براساس چیزایی که خودتون گفتید. یعنی آموزه های استاد. درکنارش درباره آدم های موفق این حوزه هم مطالعه کنید و فقط مفاهیم این دوره بی نهایت بار تمرین کنید و ببینید.
    حالا به کدوم سمت میخواید برید؟ هدف اصطلاحا s.m.a.r.t سال آیندتون بنویسید واولین قدم سر راهتون بنویسید و فقط اون انجام بدید. هدفها بعدی خودشون سر فرصتش بهتون خودشون نشون میدن. مثلا تو مثال بالا هدف سر راهتون این میتونه باشه که ترید روزانه براساس چک لیستم(اصولم) برای ۱تا۴ ترید اصولی به مدت ۴۰ روز کاری. مثلا من دیروز و امروز ترید نکردم. (تا الان) ولی طبق این هدف ۲ گام برداشتم.
    مورد بعدی هم اینکه ببینید توی پذیرش احساساتتون مشکل دارید؟ میخواید احساساتتون کنترل کنید و بگید این حس بد مثلا ضرر یا زمان زیاد بردن نباشه؟ اگر اینجوری هستید و نمیخواید حس بد باشه و میخواید با فقط حس خوب ترید کنید بهتون پیشنهاد میکنم کتاب تله شادمانی اثر راس هریس مطالعه کنید و حتما تمریناتش انجام بدید برای ۳تا ۶ماه.
    اگر هم حس میکنید خیلی ریشه ای تر هست بهتون پیشنهاد میکنم با یک مشاور صحبت کنید.
    ولی اینو بدونید اینک رد میشه. تو یک مقاومت ماژور رسیدین اینم میشکنه و میشه حمایت.
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

Soroosham آواتار ها
    26,713 بار در 2,364 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1290 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام ممنون
    در مورد مورد دوم من طبق راهنمایی های استاد همین کار رو انجام دادم و رفتم سرکار اما تاییم کاری من و تاییم های کاری که به رشته من مربوط میشه تقریبا همجا12 ساعت هستش و من اینجوری اصلا به ترید نمیرسم همینطور که این اتفاق افتاد و من در دوره ای که کار میکردم کلا از ترید دور شدم
    الان سرکار نمیرم و میخوام تمرکزم رو ترید باشه نمیدونمم کار درستی هست یا ن ولی میخوام انجامش بدم
    اگر میتونید از جای دیگه برای ۲ تا ۳ سال آینده کامل ساپورت بشید و اصلا دغدغه ذهنی براتون ایجاد نکنه آره فقط ترید وقت بزارید. وگرنه قطعا برید یک راه درامدی پیدا کنید.
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

صفحه 548 از 548 نخستنخست ... 48448498538546547548

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 63 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 63 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع