نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
سلام به دوستان عزیز و گرامی
داشتم مطلبی رو میخوندم توجهم جلب شد به این جمله :
هر گاه جسمی به جسم دیگر نیرو وارد کند، جسم دوم نیز نیرویی به همان اندازه ولی در جهت مخالف به جسم اول وارد می*کند
این مطلب رو وقتی تازه استارت تغییرات رو میزنیم خییییلی قشنگ درک می کنیم
وقتی که شروع به تغییر می کنیم عادت ها و الگو های قدیمی با شدت زیادی میخوان ثبات خودشون رو حفظ کنن و اون برنامه ای که سال ها به خودمون دادیم مقاومت ایجاد میکنه
حالا این قانون در مورد اجسام هست من میگم در مورد انسان و تغییرات درونی چندین برابر نیرویی که شما وارد میکنی به شما وارد میشه و میخواد کاری کنه یه جایی دیگه بیخیال بشی
اما هر چی که پیش بریم و پا فشاری داشته باشیم روی هدف و تغییرات جدید، کم کم زورش کم میشه و یه جایی میرسه دیگه ما سوارش میشیم و زورمون بهش میچربه
و قسمت قشنگش که من خیلی دوستش دارم اینه که ما وقتی تغییر کردیم این میشه برنامه جدید و دیگه به این راحتی ها کسی چیزی یا اتفاقی نمیتونه تغییرش بده

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هله نومید نباشی که تو را یار براند

گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟

در اگر بر تو ببندد مرو و صبر کن آن جا
ز پس صبر، تو را او به سر صدر نشاند

و اگر بر تو ببندد همه ره*ها و گذرها

ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند
سلام مهرداد جان
امیدوارم حالتون عالی باشه
عالی بود صحبتتون.
مرحله بعدش اینه.
وقتی که به هر دلیلی شل میکنی و از مسیر فاصله میگیری چون داشتی خلاف جهت آب شنا میکردی(ناخودآگاه) آب میبرتت به عقب یا حتی قبل تر از نقطه ای که شروع کرده بودی. ازینجا باید دوباره توان بیشتر بزاری و تمرین بیشتر بکنی.
ولی خوبیش اینه ایمانت قوی تر شده و تو راحت تر موانع رد میکنی و رشدت محکم تر میشه.

شاد و پر از انرژی های مثبت باشید.