نمایش نتایج: از 1 به 10 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

نمایش موضوع

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام خدمت شما دوستان عزیز
    موضوعی مدت های زیادی هست که ذهن من رو مشغول کرده و راجع بهش کنجکاو و هیجان زده ام و اون هم بی نیازی مالی هست.چون من دور و ور خودم ادم پولدار دیدم.ادم خیلی پولدار هم دیدم ولی ادمی که از نظر مالی بی نیاز باشه ندیدم.(پولدار با بی نیاز زمین تا اسمون فرقشه)
    دوست دارم بدونم ادم وقتی به بی نیازی مالی میرسه چه طرز فکر و جهان بینی رو داره؟شما وقتی هرکاری که دلت میخواد رو میتونی انجام بدی تا یه تایمی به نظر من خوش میگذرونی و کارای باحال میکنی ولی بعد از یک تایمی به نظر من ادم ها 2 دسته میشن.دسته اول کسایی که تو همون لذت و خوشی و خوش گذروندن غرق میشن و بعد تایمی خسته میشن.گروه دوم کسایی هستند که تازه اون موقع ایده های جدید و بکر به ذهنشون خطور میکنه و کارهای عجیب غریبی میتونن انجام بدن.
    به نظرم شما وقتی به بی نیازی میرسی مفهوم زمان و مکان هم برای شما تغییر میکنه.چون به سرعت میتونی هرکاری میخوای بکنی و از نظر مکانی هم شما محدودیتی نداری(الان ونکووری هوس میکنی بری نیجریه.محدودیتی نداری)
    از نظر من کسی که به بی نیازی مالی نرسیده نمیتونه اون موقعیت رو درک کنه و یا تصویرسازی کنه حتی چون به نظر من ماورای چیزی هست که ذهن من الان بتونه تصور کنه.(البته من منظورم اینه که شما قصد خرید کارخونه چند میلیارد دلاری و بکنی و فردا بری بخری.در حد کشتی و هواپیما و خونه و جزیره اینا اوکیه)
    حس میکنم ادم ها دو دسته شدنشون قطعی هست.عده ای به نبوغ میرسن و عده ای به پوچی.
    خیلی موضوع مهمی هست و جزو مباحثی هست که اصلا راجع بهش صحبت نشده و ادم های زیادی در دنیا نیستند که بدین شکل باشند و کسایی که بهش رسیدن هم به دلایل مختلفی نیومدن راجع بهش حرف بزنن.به نظرم میتونیم نظر هامون رو در مورد بی نیاز شدن مالی بگیم و راجع بهش بحث کنیم تا بتونیم تصویر سازی بهتری داشته باشیم و با تصویر سازی بهتر انگیزه بیشتری به کار و تمرین بگیریم.
    خوشحال میشم نظراتتون رو بشنوم و باعث افتخارم هست که استاد عزیز هم به عنوان کسی که به این سطح رسیدن نظر خودشون رو بگن. @amino
    ویرایش توسط tarokh : 07-02-2022 در ساعت 21:28
    in all chaos there is calculation

2. 17 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 44 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 44 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع