نمایش نتایج: از 1 به 10 از 5462

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ترکیبی نمایش

3,104 بار در 991 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 113 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت شما بخیر امیدوارم عالی باشید
    در وبیناری یکی از دوستان به استاد گفته بودن مگه بده همه ادمها پولدار بشن استاد جواب دادن بله همه جنبه و ظرفیت پول رو ندارن
    در همین رابطه بنده فکر میکنم ما قبل از اینکه بخوایم به یک درامدی برسیم باید از لحاظ ذهنی امادگی نسبتا بالایی داشته باشیم و یا حتی اگر بخوایم به یک شخص(اعضای خانواده،فامیل و یا یک شخص از جامعه)کمک مالی کنیم اون شخص بهتره از یک امادگی ذهنی برخوردار باشه...بنده در بین دوستانم داشتم که هیچ درامدی نداشتن اما همین که یهو به یه درامدی رسیدن به سمت اعتیاد کشونده شدن و بنظرم اینم همون نداشتن جنبه است که استاد در وبینار بیان داشتند.
    تعریف این امادگی ذهنی از نظر شما چیه و چطور میشه بهش دست پیدا کرد
    ممنون میشم نظر خودتون رو بیان کنید

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از MohsenA76 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,852 بار در 513 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen A76 نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر امیدوارم عالی باشید
    در وبیناری یکی از دوستان به استاد گفته بودن مگه بده همه ادمها پولدار بشن استاد جواب دادن بله همه جنبه و ظرفیت پول رو ندارن
    در همین رابطه بنده فکر میکنم ما قبل از اینکه بخوایم به یک درامدی برسیم باید از لحاظ ذهنی امادگی نسبتا بالایی داشته باشیم و یا حتی اگر بخوایم به یک شخص(اعضای خانواده،فامیل و یا یک شخص از جامعه)کمک مالی کنیم اون شخص بهتره از یک امادگی ذهنی برخوردار باشه...بنده در بین دوستانم داشتم که هیچ درامدی نداشتن اما همین که یهو به یه درامدی رسیدن به سمت اعتیاد کشونده شدن و بنظرم اینم همون نداشتن جنبه است که استاد در وبینار بیان داشتند.
    تعریف این امادگی ذهنی از نظر شما چیه و چطور میشه بهش دست پیدا کرد
    ممنون میشم نظر خودتون رو بیان کنید
    سلام محسن جان
    بزرگترین عامل در بحث ثروتمند وپولدار شدن تا جایی که من تحقیق کردم ،عزت نفس هست
    اینکه از درون به این آگاهی و باور برسیم که ما لیاقت و ارزش ثروتمند شدن و پولدار بودن رو داریم
    چون تا این مسئله حل نشه مثل یک کش که به ما وصله هرچی بریم جلو باز ما رو میکشه عقب و بر می گردیم سر جای اول
    نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه اما مسئله باید کاملا ریشه ای بررسی و حل بشه و با انکار یک سری باور ها نمیتونیم کارمون رو پیش ببریم
    و اکثرش هم بر میگرده به دوران کودکی و چیزهایی که درون نا خودآگاه ما جای گرفته
    بیشتر سعی کنید باورهایی منفی خودتون رو شناسایی کنید و روی اون ها کار کنید تا حد امکان رفع کنید و بعد باور های مثبت بسازید

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع