صفحه 407 از 543 نخستنخست ... 307357397405406407408409417457507 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,061 به 4,070 از 5424

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mehrdad az آواتار ها
    3,819 بار در 511 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.k نمایش پست ها
    دوستان سلام و احترام.میخواستم ازتون خواهش کنم اگه کسی در مورد تصویر سازی دقیقا اگاهی داره یه راهنمایی جامع انجام بده که چطور انجامش بدم؟
    برای اهداف اینده؟ برای درصد روزانه؟ برای بازی فراوانی؟کدومش اولویته؟
    چه مدت وقت بزارم؟ چه ساعتی؟ و مهم تر از همه به چه فرمی؟ مثلا برای درصد روزانه که گاهی چن ساعت زمان میبره چقد تایم بزارم برای تصویر سازیش؟
    دقیقا اگه چیزایی که شما تصورمیکنید رو بگین کامل ممنون میشم مثلا روشن کردن سیستم و کارای قبلش یا بعدش و حین کار و ....
    هر چیزی که من نمیدونم. کتاب سایکو سایبرنتیک رو مطالعه کردم و برداشت خوبی از نحوه تصویر سازیش نکردم
    سپاس فراوان از دوستان این تاپیک عالی
    سلام دوست عزیز
    اولویت رو که خودتون باید مشخص کنید
    بهترین زمانش بعد از بیدار شدن از خواب و قبل از خواب هست
    شما بیشتر سعی کنید نتیجه رو تصور کنید
    برای مثال شب قبل از خواب تصور کنید که سود روزانه فردا رو گرفتید زیاد وارد جزئیاتش نشید
    و حتما حین تصویر سازی احساس خوبی داشته باشید اگر استرس یا حال بد بهتون دست بده کار نمیکنه حتی ممکنه نتیجه عکس بده

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,395 بار در 1,721 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 890 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام بر دوستان عزیزم
    من روزانه یک مقاله رو مطالعه میکنم.
    قصد دارم جهت یاداوری یا مطالعه ، قسمتی از مقاله رو با شما به اشتراک بزارم.
    (دور دوم مطالعه)
    اجازه ندهید معاملات ناموفق شما را دنبال کنند

اجازه ندهید معاملات ناموفق شما را دنبال کنند

اگر به دنبال رازی در آموزش فارکس (اموزش فارکس) میگردید آنرا اینگونه به شما می گویم : بدانید که موفقیت در معامله*گری به ذهنیت معامله*گر وابسته است. اهمیتی ندارد که یک معامله*گر بطور نظری و خارج از عمل، چقدر قدرت تحمل دارد. اگر این فرد نداند که چطور با فشار معاملات کنار بیاید، هرگز نخواهد توانست معامله*گر موفقی شود. یکی از بزرگترین مسائل در زمینه معامله*گری، مواجهه با معاملات ناموفق و زیان*بار است.

تقدیم به دوستان عزیزم♥

قسمتی از کتاب اثر مرکب:
    بسیاری از آدم ها وقتی دنبال رسیدن به هدف جدیدند،میپرسند:
    ((خیل خب،من هدفم را پیدا کردم.حالا برای اینکه به آن برسم،باید چه کارهایی انجام دهم؟))این سوال بدی نیست؛ولی اولین سوالی نیست که باید به آن جواب داده شود.سوالی که باید از خودمان بپرسیم،این است:

باید به چه کسی تبدیل شوم؟

جیم ران خطاب به دارن هاردی:
    اگر بزرگتر میخواهید،باید انسان بزرگتری شوید.موفقیت چیزی نیست که تعقیبش کنید.چیزی که تعقیبش می کنید،از شما فرار میکند؛مثل تلاش برای تعقیب پروانه ها.موفقیت چیزی است که آن را جذب میکنید ، آن هم با شخصی که به آن تبدیل می شوید.
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,349 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    وقتی استاد میگن هر فایل رو 40 بار گوش کنید بی دلیل نیست
    این هفته رو استاد به خاطر مسایل روانشناسیم ترید در ریل رو تعطیل کردند و من هم نشستم دوباره فایلهای روانشناسی رو نگاه میکردم که معجزه اتفاق افتاد
    امرزو قصد دارم یک نکته کلیدی و نهایی و میشه گفت تیر خلاص تصویر سازی ذهنی و امواج مغزی و احساسات و خلق و آفرینش رو بزنم که استاد هم در فایل گفته بودند و من آمادگی دریافتش رو نداشتم و امیدوارم شما هم الان آمادگی دریافتش رو داشته باشید ، اگر هم نداشتید نگران نباشید در زمان خودش اتفاق خواهد افتاد و تنها کار اینه که در مسیر بمونید و ادامه بدید
    دوستانی که در این مسیر پیشرفت و یادگیری در مورد تصویرسازی ذهنی و امواج مغزی و میدان کوانتوم و خلق و آفرینش پستهایی رو که میزدیم و اطلاعاتمون رو باهم به اشتراک میگذاشتیم رو میخوندند الان رسیدیم به اون بخش نهایی و فکر میکنم احتمالا همون مقصد نهایی در این برهه از آموزش و یادگیری باشه
    ما فهمیدیم که دارای امواج مغزی هستیم و هر کدومشون هم طول موجهای خاصی داشتند و در هر کدوم از اونها بخشهایی از ذهن ناخودآگاه و خودآگاه قابلیت دسترسی داشتند
    بعد متوجه شدیم ذهنمون قابلیت سفر در زمان رو داره و میتونه مغزمون رو قول بزنه
    بعد اومدییم بررسی کردیم که در زمان مدیتیشن یا مراقبه وارد امواج مغزی میشیم که درهای ذهن ناخودآگاه باز میشه و میتونیم از نو برنامه ریزیش کنیم
    بعد متوجه شدیم که بهترین زمانهاش شب قبل از خواب و صبح بعد از بیدار شدن و یا در طول روز در زمانهایی که مدیتیشن یا مراقبه انجام میدیم هست
    بعد متوجه شدیم میتونیم وقتی وارد این امواج مغزی شدیم در اون حالت تصویر سازی ذهنی بکنیم و خودمون رو اون شرایط و موقعیتهایی که میخوایم ببینیم و در لحظه حال تصورش کنیم
    بعد متوجه شدیم که باید احساساتش رو هم در اون زمان به صورت واقعی حس کنیم
    بعد متوجه شدیم که به فکر کردن یا همون تصویر سازی ما سیگنال چیزی رو که میخوایم رو ارسال میکنیم و بعد با احساس کردن از طریق قلبمون دریافتش میکنیم
    حالا امروز اون نکته کلیدی و نهایی که استاد تکمیلش کردند و در دوره هایی هم که من شرکت کرده بودم نگفته بودند و اون این بود
    تصویر سازی که کردید بعد حسش کردید و لذت بردید ازش مرحله نهایی و کلیدی اینه که اون حس و احساسات رو منگنه کنید به اون کارهایی که انجام دادنشون شمارو به اون نقطه در تصویرسازیتون و موقعیتهایی که میخواید در آینده داشته باشید میرسونه
    در زیر اون بخش از فایل استاد رو براتون میگذارم
    https://s28.picofile.com/file/846395...D9%82.mp4.html
    خدارو هزاران مرتبه شکر گذار هستم که من رو در زمان درست در کنار امینو قرار داد تا بتونم زندگی خودم و اطرافیانم رو از هر لحاظی تغییرش بدم @amino

قبلا هم نوشته بودم براتون
    من اومدم مارکت رو بشناسم ، خودم و خدارو شناختم
    بعد خواستم از مارکت پول دربیارم که زندگیم عوض بشه و در نهایت بدون پول دنیام عوض شد

عرفان جان شمارو هم منشن کردم چون در این مسیر پیگیر این موضوع ها بودید
    @Erfanalk
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    انشالله هممون بتونیم به قدرتهای ماوراییمون دست پیدا کنیم و از طرز تفکر سخت تلاش کردن و سخت کار کردن به طرز تفکر هوشمندانه کار کردن و هوشمندانه تلاش کردن برسیم
    ویرایش توسط Ali97 : 05-30-2023 در ساعت 10:23
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 22 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,395 بار در 1,721 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 890 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر دوستان همیشه در حال پیشرفت
    باور دارم که عالی هستید
    دیدم جو تاپیک بهره مرکب و اثراتش در طول زمان هست ،من هم فایلهای زیر رو خواستم باهاتون به اشتراک بگذارم
    در زیر یک فایل صوتی مربوط به کتاب عادتهای اتمی رو میگذارم و ممنون میشم ازتون که 33:56 :00 از وقتتون رو در اختیار من بگذارید و این فایل رو گوش بدید ، قطعا خیلی از دوستان این کتاب رو خوندن و خیلی ها هم فایلهای صوتیش رو شنیدند و بیشتر دوستان هم عملی دارن روش کار میکنند ، اما تکرار بعضی فایلها یا کتابها میتونه تاثیرات بسیار شگرفی داشته باشه که قبلا ها نتونستیم کامل درکش کنیم و کل اطلاعاتش رو دریافت کنیم
    لینک فصل اول عادتهای اتمی
    در ادامه یک لینک هم که قبلا گذاشته بودم در مورد قانون میتوز و اثر مرکب در بخش سرمایه گذاری رو میگذارم تا دوستانی ندیدند متوجه اثر مرکب در بخش رشد هر چیزی بشند
    لینک فایل قانون میتوز
    بعد از دیدن این فایلها در زیر هم یک فایل اکسل براتون طراحی کردم که میتونید با تغییر اعداد مربوط به بخشهای بالانس اولیه ، تعداد گام ، میزان درصد و جاگذاری موارد دلخواهتون ، بتونید میزان بهره مرکب و موجودی که میتونید بدست بیارید رو ببینید
    لینک فایل اکسل بهره مرکب
    به صورت پیشفرض با بالانس 100 دلار و هر گام 3% و تعداد 200 گام یعنی 10 ماه کاری براتون محاسبه کردم یعنی یک سال که با دلار 52 تومنی حدودا 1.900 یک میلیارد و نهصد میلیون تومن میشه اگر به جای 200 گام بگذارید 400 گام یعنی دو سال که غوغا به پا میشه
    واقعا برای ثروتمند شدن و یا برای ایجاد تغیرات در زندگی و عادات نیاز به انجام کارهای بزرگ نیست ،همین کهرهای کوچیک هست که در گذر زمان با بهره مرکب نتایج غیره قابل باور ایجاد میکنه
    بازم تشکر میکنم که وقتتون رو گذاشتید و این پست رو مطالعه کردید
    سلام علی جان دوست خوبم
    دیروز سیو کردم.
    برم ببینم به کجا میرسم.
    نتیجشو بعد از گوش دادن مجددا باهات به اشتراک میزارم دوست عزیزم
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    1,366 بار در 233 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط S2.R. نمایش پست ها
    سلام ب شما دوست عزیز
    این صحبت ها در مورد کارهایی که تصمیم به انجامشون داشتم .در ذهنم ب وجود میمومد
    و بیشتر جنبه منفی داشت تا مثبت .
    سلام بنویسیدشون
    کارهایی که میخواید انجام بدید رو بنویسید
    Have everything you want

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,027 بار در 274 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    باور دارم که عالی هستید
    این هفته رو استاد به خاطر مسایل روانشناسیم ترید در ریل رو تعطیل کردند و من هم نشستم دوباره فایلهای روانشناسی رو نگاه میکردم که معجزه اتفاق افتاد
    امرزو قصد دارم یک نکته کلیدی و نهایی و میشه گفت تیر خلاص تصویر سازی ذهنی و امواج مغزی و احساسات و خلق و آفرینش رو بزنم که استاد هم در فایل گفته بودند و من آمادگی دریافتش رو نداشتم و امیدوارم شما هم الان آمادگی دریافتش رو داشته باشید ، اگر هم نداشتید نگران نباشید در زمان خودش اتفاق خواهد افتاد و تنها کار اینه که در مسیر بمونید و ادامه بدید
    دوستانی که در این مسیر پیشرفت و یادگیری در مورد تصویرسازی ذهنی و امواج مغزی و میدان کوانتوم و خلق و آفرینش پستهایی رو که میزدیم و اطلاعاتمون رو باهم به اشتراک میگذاشتیم رو میخوندند الان رسیدیم به اون بخش نهایی و فکر میکنم احتمالا همون مقصد نهایی در این برهه از آموزش و یادگیری باشه
    ما فهمیدیم که دارای امواج مغزی هستیم و هر کدومشون هم طول موجهای خاصی داشتند و در هر کدوم از اونها بخشهایی از ذهن ناخودآگاه و خودآگاه قابلیت دسترسی داشتند
    بعد اومدییم بررسی کردیم که در زمان مدیتیشن یا مراقبه وارد امواج مغزی میشیم که درهای ذهن ناخودآگاه باز میشه و میتونیم از نو برنامه ریزیش کنیم
    بعد متوجه شدیم که بهترین زمانهاش شب قبل از خواب و صبح بعد از بیدار شدن و یا در طول روز در زمانهایی که مدیتیشن یا مراقبه انجام میدیم هست
    بعد متوجه شدیم میتونیم وقتی وارد این امواج مغزی شدیم در اون حالت تصویر سازی ذهنی بکنیم و خودمون رو اون شرایط و موقعیتهایی که میخوایم ببینیم و در لحظه حال تصورش کنیم
    بعد متوجه شدیم که به فکر کردن یا همون تصویر سازی ما سیگنال چیزی رو که میخوایم رو ارسال میکنیم و بعد با احساس کردن از طریق قلبمون دریافتش میکنیم
    حالا امروز اون نکته کلیدی و نهایی که استاد تکمیلش کردند و در دوره هایی هم که من شرکت کرده بودم نگفته بودند و اون این بود
    تصویر سازی که کردید بعد حسش کردید و لذت بردید ازش مرحله نهایی و کلیدی اینه که اون حس و احساسات رو منگنه کنید به اون کارهایی که انجام دادنشون شمارو به اون نقطه در تصویرسازیتون و موقعیتهایی که میخواید در آینده داشته باشید میرسونه
    خدارو هزاران مرتبه شکر گذار هستم که من رو در زمان درست در کنار امینو قرار داد تا بتونم زندگی خودم و اطرافیانم رو از هر لحاظی تغییرش بدم @amino

بعد خواستم از مارکت پول دربیارم که زندگیم عوض بشه و در نهایت بدون پول دنیام عوض شد

@Erfanalk
    انشالله هممون بتونیم به قدرتهای ماوراییمون دست پیدا کنیم و از طرز تفکر سخت تلاش کردن و سخت کار کردن به طرز تفکر هوشمندانه کار کردن و هوشمندانه تلاش کردن برسیم

سلام علی جان
    عمل حتی آرزوهای ناخواسته و رویاهای نا دیده رو هم برآورده میکنه
    احساس خوب رو باید به عمل وصل کرد و عمل فقط در لحظه حال ممکنه
    منظورت همینه ، درسته

میشه همون تمرین تمرین تمرین
    ستایش هورمزد.

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

2,971 بار در 466 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    باور دارم که عالی هستید

@Erfanalk
    مرسی علی جان از توضیحات خوبت.
    دوتا سوال داشتم ازتون. اینکه این ویدیو های روانشناسی رو از کجا شما دارید؟من هم میتونم داشته باشم؟
    دوم اینکه منگنه کردن تصویر سازی و حس خوب به کار های مرتبط بااون اهداف ینی چی ؟ممکنه مثال بزنید؟
    منونم از شما

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد زندی نمایش پست ها
    سلام علی جان
    عمل حتی آرزوهای ناخواسته و رویاهای نا دیده رو هم برآورده میکنه
    احساس خوب رو باید به عمل وصل کرد و عمل فقط در لحظه حال ممکنه
    منظورت همینه ، درسته

میشه همون تمرین تمرین تمرین
    سلام و وقتتون بخیر محمد جان
    باور دارم که عالی هستید
    محمدجان جملات شما کاملا درست هست فقط یک اما وجود داره و اونم اینه
    ما در مدل نیوتنی میگیم که باید یک چیزی از بیرون تغییر کنه تا باعث ایجاد حس یا تغییر در درون بشه ، اما در مدل کوانتومی برعکسه ما از درون به بیرون کار میکنیم از درون خلق میکنیم و احساس میکنیم و در دنیای بیرون نمود پیدا میکنه ، حرف شماهم درسته و میتونیم این احساس رو در واقعیت هم منگنه کنیم ، ولی خوب تصویر سازی ذهنی داریم و همونجا اوکیش کنیم نظرت چیه ؟
    در تصویر سازی ذهنی ما اون شرایطی رو که میخوایم تصویرسازی میکنیم و بعد لذت میبریم ازش و احساسش میکنیم و در انتها این احساس لذت رو میچسبونیم یا منگنه میکنیم به اون کارهایی که انجامش مارو به اون هدف نهایی که در تصویر سازی ذهنی میدیدم میرسونه و اینو مغز قبول میکنه و باور ساخته میشه و بعد در دنیای واقعی چون دیگه مغز برنامه ریزی شده و باورش شده اون کارهایی که در تصویر سازی ما احساسات رو منگنه کرده بودیم در دنیای واقعی با اون احساسات عملیش میکنه و نتایج مثبت به بار میاره و شرایطی رو که میخوایم خلق میکنه
    این برداشت من هست محمدجان
    مثالا استاد میگن شب قبل از ترید چندین بار تصویرسازی کنید که در پوزیشن فردا سود روزانتون رو گرفتید و خدارو شکر کند (شکر گزاری یکی از پر قدرت ترین احساسات هست ) و بعد فردا خیلی راحت یک جای مارکت رو میگیرید و سود میکنید و از بازار خارج میشید
    ما
    ما یک

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.k نمایش پست ها
    مرسی علی جان از توضیحات خوبت.
    دوتا سوال داشتم ازتون. اینکه این ویدیو های روانشناسی رو از کجا شما دارید؟من هم میتونم داشته باشم؟
    دوم اینکه منگنه کردن تصویر سازی و حس خوب به کار های مرتبط بااون اهداف ینی چی ؟ممکنه مثال بزنید؟
    منونم از شما
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای مهدی
    باور دارم که عالی هستید
    مهدی جان شما برای استفاده از فایلهای روانشناسی میتونید :
    1- در یوتیوب آکادمی فایلهای بخش روانشناسی رو نگاه کنید و عمومی هست و استاد به رایگان در اختیار همه گذاشته
    2- بخش مقالات وبلاگ که روزانه آقا شهاب @shahab0905 زحمت میکشن و بخشهای مهمشون رو میگذارند
    3- در داخل فایلهای آموزش استاد اکثرا زمانهایی رو اختصاص دادند به مباحث روانشناسی و البته بخش زیادش در دوره فرکتالی گفته شده
    4- اینیستاگرام آکادمی که استاد بعضا توضیحات عالی میدند
    5- رادیوتیوپهای دوستان در یوتیوب آکادمی
    6- سایت رویال مایند
    7- همین تاپیک روانشناسی از ایتدا تا انتها
    در مورد منگنه کردن احساسات همین فابل استاد دقیقا مربوط میشه به این سوال شما و میتونید در یوتیوب آکادمی در بخش روانشناسی کاملش رو ببینید و در 15 دقیقه اول کامل توضیح دادند ایشون
    ما
    ما یک

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

2,971 بار در 466 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    اگر میدانستید که شکست نمی خورید برای انجام چه کاری تلاش می کردید؟

جمله ای بود که در من خیلی اثر کرد و گفتم به اشتراک بزرامش.

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع