نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
سلام و وقتتون بخیر سروش جان
باور دارم که عالی هستید
لطفا چک لیستتون رو عوض نکنید ، چک لیست قبلی که دارید رو اصلاح کنید و کاملتر کنید و بروزش کنید تا نتیجه نهایی که مد نظرتون هست رو بده .
شما در تاپیک نمرین هم پیام گذاشته بودید و اونجا بررسی کردیم که اگر در همون چک لیستتون فقط ریسک به ریواردهاتون رو فیلتر میکردید که حداقل 1 به 1 رو داد ورود کنید ، چک لیستتون عالی بود
هدفتون رو از رشد بالانس و ایجاد گراف و ارایه استیتمنت بردارید ، شما ابتدا باید همه چیز رو اوکی کنید و انقدر ترید بزنید که به تسلط برسید و بعد به فکر استیتمنت و گراف و تاپیک ترید باشید .
نظر شخصی : این هفته رو هم ترید نکنید ، چون هم آخر سال هست و هم هفته اخبار NFB پس حواستون باشه ، یا هم دوشنبه و سه شنبه رو بزنید بعدش رو تعطیل کنید .
نگرانی نداره ، اصلا عجله ای در کار نیست ، بمونه 3 ماه بعد یا حتی 1 سال بعد، مگه بایدی هست که حتما برسونید به تاپیک ترید ؟
بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
سلام علی جان ، امیدوارم حالتون عالی باشه .
ممنون بابت بررسی و پیشنهادتون ، چک لیست قبلی بنا به نوع sl و tp گذاشته می شد خیلی خیلی خیلی کم می شد که ریسک به ریواردی به اندازه یک به یک بده . دقیقا همون رو اصلاح کردم بنا به تجربیات خودم و دوستان عزیز و نتیجه خیلی بهتر شد .
بله دقیقا حق با شما هست ، تمرکزم رویه تاپیک ترید برداشتم و صرفا رویه ترید کردن میزارم . اگر این ۲ هفته مونده رو با ترید زدن اصولی پیش ببرم و نتیجه خوب بود . ترید کردن رو استاپ میکنم و تویه این دو ماه تایم میزارم و آموزش ها رو مرور میکنم و در کنار اون واگرایی ها رو که ۱۰ فایل اول دوره فراکتالی هست تمرین میکنم و بعد از پایان دو ماه در حساب دمو ترید زدن رو ادامه میدم که ترکیب پرایس و واگرایی ها هست. نظر شما چیه ؟!
و اینکه nfp مگه هفته قبل نبود ؟!
ممنونم از شما علی جان