صفحه 554 از 554 نخستنخست ... 54454504544552553554
نمایش نتایج: از 5,531 به 5,539 از 5539

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Snow_Trader آواتار ها
    8,074 بار در 851 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 306 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    روزتون بخیر

یه پاراگراف از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید میل بفرمایید.

Screenshot_1.png

نوش جان
    Hard takes time, impossible a little more time

2. 30 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    9,959 بار در 1,561 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 465 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    اهمیت بررسی گراف

عدد 104 ، عددی بود در ماه های قبل هم وقتی بهش میرسیدم دچار نوسانات احساساتی میشدم . این ماه وقتی بهش رسیدم به احساساتم آگاه شدم و کمی ترمز دستی رو کشیدم . وقتی عدد 104 رو رد کردم و به 105 رسیدم کاملا درگرگون شدن احساسات را درون خود مشاهده میکردم و چند روز معامله نکردم . بعد از منطقه سایدوی دوم یک معامله کردم و به عدد 106 رسیدم . ( حرکت سایدوی و زدن یک تیک و دادن دایورجنس ) . بعد از آن یک معامله استاپ خوردم و برگشتم به عدد 104 و گپ هم پر شد . در معامله بعدی رسیدم به زیر کف ها و الان در منطقه حساس میباشم . به نظر من عدم آگاهی باعث تشکیل 123 نزولی میشود، ولی با آگاهی به این اعداد و احساسات و ترمز گرفتن میتوان این منطقه حساس رو که بعد از پرشدن یک گپ میباشد رو آروم رد کرد و به روند صعودی خود ادامه داد

000.PNG

سپاس از استاد عزیز @amino
    ویرایش توسط arsalan.b : دیروز در ساعت 12:48

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    یاد شده
    در 465 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan.b نمایش پست ها
    اهمیت بررسی گراف

عدد 104 ، عددی بود در ماه های قبل هم وقتی بهش میرسیدم دچار نوسانات احساساتی میشدم . این ماه وقتی بهش رسیدم به احساساتم آگاه شدم و کمی ترمز دستی رو کشیدم . وقتی عدد 104 رو رد کردم و به 105 رسیدم کاملا درگرگون شدن احساسات را درون خود مشاهده میکردم و چند روز معامله نکردم . بعد از منطقه سایدوی دوم یک معامله کردم و به عدد 106 رسیدم . ( حرکت سایدوی و زدن یک تیک و دادن دایورجنس ) . بعد از آن یک معامله استاپ خوردم و برگشتم به عدد 104 و گپ هم پر شد . در معامله بعدی رسیدم به زیر کف ها و الان در منطقه حساس میباشم . به نظر من عدم آگاهی باعث تشکیل 123 نزولی میشود، ولی با آگاهی به این اعداد و احساسات و ترمز گرفتن میتوان این منطقه حساس رو که بعد از پرشدن یک گپ میباشد رو آروم رد کرد و به روند صعودی خود ادامه داد

000.PNG

سپاس از استاد عزیز @amino
    امروز که در منطقه مقاومتی بودم کاملا به احساساتم آگاه بودم و به فکرهایی که خیلی وقت هست بهشون آگاهم مثل عدم صبر برای ورود بهتر، امروز نمایان شد و این بخاطر همزمانی با این منطقه میباشد. خلاصه با این آگاهی معامله کردم و تی پی تاچ شد و حالت اول که پیش بینی کرده بودیم اتفاق افتاد .

فایل پیوست 612762

سپاس از استاد عزیزمون @amino
    ویرایش توسط arsalan.b : دیروز در ساعت 12:55

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,074 بار در 851 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 306 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    امروز که در منطقه مقاومتی بودم کاملا به احساساتم آگاه بودم و به فکرهایی که خیلی وقت هست بهشون آگاهم مثل عدم صبر برای ورود بهتر، امروز نمایان شد و این بخاطر همزمانی با این منطقه میباشد. خلاصه با این آگاهی معامله کردم و تی پی تاچ شد و حالت اول که پیش بینی کرده بودیم اتفاق افتاد .

فایل پیوست 612762

سپاس از استاد عزیزمون @amino

سلام
    وقتتون بخیر
    خیلیم عالی
    یسوال شما هدفتون سود کردن ؟
    ینی همه کارایی که میخاین تو این حرفه انجام بدین که سود کنین درسته؟
    همش بفکر سودتون هستین دلارای توی حسابتونو چک میکنین گراف بررسی میکنین این نشون میده حساسیت نشون میدین به این قضیه..اینا اوک ولی طبق گفته استاد اگه میخاین سود کنین دیدگاه خودتونو از سود کردن تغییر بدین و روی اصولی ترید کردن متمرکز بشین وتنها هدفتون این باش طبق اصول ترید بزنید اون موقع خودبخود سود هم میکنین و نیازی نیست بفکر سود کردن باشید ..
    بنظرم خیلی خودتونو درگیر گراف و سود کردن نکنین برین تریدهاتونو چک کنین ببینید آیا تریدایی که سود میکنین اصولی سود میکنین؟
    تریدهایی که استاپ میخورین آیا اصولی استاپ شده؟
    آایا تو هر ترید طبق مدیریت سرمایتون حجم وارد کردین ؟ یا احساسی عمل کردین؟ آایا آرامش خودتونو در زمان ترید میتونین حفظ کنین فارغ از نتیجه ای که میگیرید! ژورنال دارین که این هارو بهتون نشون بدن؟
    همه ی این مباحث مهم و جلوتر از اینن که بخوایم بیایم گراف خودمونو بررسی کنیم وقتی پله های قبلی رو بررسی کردیم بعدش بیایم روی گراف هم یه بررسی هایی انجام بدیم
    وقتی اصولتون رو انجام بدین دیگ گراف خیلی براتون مهم نیست و نتیجه تریدهاتون که چقد سود یا ضرر کنین میشه اولویت های بعدی تنها هدفتون اصولی ترید کردن باش همه ی این حواشی خودبخود حل میشن...

امیدوارم که همینطور عالی سود کنین و خودتونو ارزیابی کنین که آیا الان که دارین سود میکنین چیکار کردین که سود کردین فقط پول و افزایش بالانستونو ملاک قرار ندین بلکه رفتار ها و اعمالتون نشون میدن این رویه میتونه مستمر باش یا موقتی....

بازم اون جمله ای که از استاد با رنگ سبز نوشتم رو بخون با آگاهی کامل
    موفق که هستین موفق تر باشین
    ویرایش توسط Snow_Trader : دیروز در ساعت 13:40
    Hard takes time, impossible a little more time

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    یاد شده
    در 465 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    خیلیم عالی
    یسوال شما هدفتون سود کردن ؟
    ینی همه کارایی که میخاین تو این حرفه انجام بدین که سود کنین درسته؟
    همش بفکر سودتون هستین دلارای توی حسابتونو چک میکنین گراف بررسی میکنین این نشون میده حساسیت نشون میدین به این قضیه..اینا اوک ولی طبق گفته استاد اگه میخاین سود کنین دیدگاه خودتونو از سود کردن تغییر بدین و روی اصولی ترید کردن متمرکز بشین وتنها هدفتون این باش طبق اصول ترید بزنید اون موقع خودبخود سود هم میکنین و نیازی نیست بفکر سود کردن باشید ..
    بنظرم خیلی خودتونو درگیر گراف و سود کردن نکنین برین تریدهاتونو چک کنین ببینید آیا تریدایی که سود میکنین اصولی سود میکنین؟
    تریدهایی که استاپ میخورین آیا اصولی استاپ شده؟
    آایا تو هر ترید طبق مدیریت سرمایتون حجم وارد کردین ؟ یا احساسی عمل کردین؟ آایا آرامش خودتونو در زمان ترید میتونین حفظ کنین فارغ از نتیجه ای که میگیرید! ژورنال دارین که این هارو بهتون نشون بدن؟
    همه ی این مباحث مهم و جلوتر از اینن که بخوایم بیایم گراف خودمونو بررسی کنیم وقتی پله های قبلی رو بررسی کردیم بعدش بیایم روی گراف هم یه بررسی هایی انجام بدیم
    وقتی اصولتون رو انجام بدین دیگ گراف خیلی براتون مهم نیست و نتیجه تریدهاتون که چقد سود یا ضرر کنین میشه اولویت های بعدی تنها هدفتون اصولی ترید کردن باش همه ی این حواشی خودبخود حل میشن...

امیدوارم که همینطور عالی سود کنین و خودتونو ارزیابی کنین که آیا الان که دارین سود میکنین چیکار کردین که سود کردین فقط پول و افزایش بالانستونو ملاک قرار ندین بلکه رفتار ها و اعمالتون نشون میدن این رویه میتونه مستمر باش یا موقتی....

بازم اون جمله ای که از استاد با رنگ سبز نوشتم رو بخون با آگاهی کامل
    موفق که هستین موفق تر باشین
    سلام خدمت دوست عزیز . صحبت های شما رو درک میکنم و پله هایی که گفتید کاملا درست میباشند . این ها لایه های زیرین همین پله هایی هست که شما فرمودید و بعد از طی کردن این پله ها و بالابردن آگاهی میری سراغ لایه های زیرین . توجه به گراف به معنی درگیر بودن برای سود کردن نیس و به معنی ساخت اصولی میباشد براساس قوانین پرایس . ودر آخر حساب دمو میباشد و تمام تمرکز بر روی خودشناسی و ترید اصولی میباشد . ممنون از شما دوست عزیز

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,070 بار در 282 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیز آکادمی

یک موضوعی رو میخوام باهمدیگر بررسی کنیم وممنون میشم دوستان اگه نظری دارند بفرمایند

چطور میشود در بازار صبر لازم و کافی برای تشکیل دقیق موقعیت رو نداریم اما در زمانی که در منفی هستیم صبر کاذب میکنیم و ضرر رو رشد میدهیم؟

یا چطور میشود که اکثرا دنبال موقعیت های قطعی هستیم اما زمانی که یک موقعیت عالی رو تحلیل میکنیم و حدس میزنیم، ورود صورت نمیگرد و فقط مشاهده میکنیم؟

با بررسی این موضوع رسیدم به بحث تعادل . در زمانی که لازم است یک عمل صحیح انجام دهیم ، مشاهده و نظاره میکنیم و عملی صورت نمیگرد به همین دلیل تعادل بهم میخورد

برای اینکه این موضوع حل بشود یک تمرین برای خودم در نظر گرفتم که در طول روز هر کاری رو همون لحظه که لازم است انجام بدهم، انجام دهم و به آینده موکول نکنم تا این تعادل همیشه برقرار باشد ( این خصوصیت در من وجود داشت برای انجام کارها، اما الان میخوام به صورت خیلی جزیی و ریز در کارهای روز مره بهش آگاه باشم)
    ممنون میشم استاد عزیز هم نظر خودشون رو بدهند @amino

سلام دوست من
    خاطرت هست که استاد گفتند تعادل دو نیرو و دو بخش هست و همه یک بخشش رو میبینند
    و اون بخشی که دیده نمیشه خود ما هستیم
    خیلی ساده خودتون تو صحبت ها تون به وارونگی یا عملکرد معکوس ذهن اشاره داشتین
    در مثنوی هم مولانا اشاره میکنه در موارد احساسی اونچه که ذهن میگه عمل کنید رو معکوسش رو انجام بدین
    بازم به صحبت های استاد رجوع کنید
    یک معامله گر مبتدی در ابتدا با احساسش معامله میکنه و ضرر میکنه
    یک معامله گر حرفه ای باز هم با احساسش معامله میکنه و اینبار سود میکنه به خاطر این که احساساتش شکل صحیح گرفتند
    معامله گر مبتدی با بررسی چارت نرمال فقط یک سمت تعادل رو میبینه ولی معامله گر حرفه ای دو سمت تعادل رو میبینه
    اون بخش که دیده نمیشه خود ما هستیم
    خاطرتون هست بارها استاد در مورد اولین لحظه ای که چارت رو باز میکنید و تصمیم به معامله میگیرید
    و چون با حجم بالا ورود میکنید دیگه نمیتونید کاری انجام بدین و بعد از اون موقعیت های خوبی پیدا خواهد شد صحبت میکنند ، این همون حالت هست
    حالا برای این که دید صحیح داشته باشیم باید چکار کنیم ؟ دیدمون رو نسبت به چارت عوض کنیم و مبدا رو تغییر بدیم
    میتونید به صحبت های استاد در مورد ویدیویی که مبحث جابجایی مبدا در بعد زمان هست رجوع کنید
    ویرایش توسط محمد زندی : امروز در ساعت 12:17
    ستایش هورمزد.

محمد زندی آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elahe heidari نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر امیدوارم که حالتون عالی باشه
    دوستان لطفا این کلیپ رو ببینید میخوام راجب بحث جذاب کشف باورهای محدودکننده یه مقدار صحبت بشه و نظرات و پیشنهاادت رو بشنویم
    اول یه مختصری از درکی که بهش رسیدم رو خدمت دوستان توضیح میدم شاید کسی نیاز داشته باشه بشنوه ..
    ببینید هر شخصی یه برنامه از کودکی براش تعریف شده که تو این درآمد و شخصیت وشرایط و سبک زندگی و ...هستی و در ضمیرناخوداگاهش کاشته شده گفتن تو اینی و اون هم قبول کرده که بله من اینم حالا آرزوها و رویاهایی رو داری و از شرایط حال حاضرت فاصله داره ایده آل هایی از خودت تو ذهنت هست که دوست داری باون برسی...به فرض یه فکر یه باور هم در برنامه ضمیرناخواگاهت هست که میگه تو اصلا دست به هرکاری بزنی موفق نمیشی و حالا همش تلاش میکنی برای تغییر شرایط بیرونی و رسوندن خودت به اون ایده الت اما باز هم میبینی فایده نداره وقتی به رویات فکر میکنی یه چیزی از درون مانعت میشه و میگه محاله و شدنی نیست بیخیال شو بشین سرجات داری پاتو از گلیمت درازتر میکنیااا حد تو اینه پس اصلا حرفشم نزن به این واضحی نمیگه هاا وقتی میخوای به سمت اون کاری که میخوای انجام بدی بری از هر طریقی سد راهمون میشه(شاید بی حوصلمون کنه مریض کنه یا ممکنه اتفاقاتی رخ بده و... ) شاید خودمونم متوجه نشیم و بگیم بدشانسی اوردیم اما نه اینها همون مقاومتیه که اون باور در ضمیر ناخوداگاهمونه ایجادش میکنه میگه برنامه ات که بمن داده شده اینه تو هیچوقت موفق نمیشی پس همینم باید برات اتفاق بیفته و میفته...برا همینه خیلیا تسلیم میشنو اون گفتگوها رو باورمیکنن و ادامه نمیدن خیلیا هم رو این مقاومت*ها کار میکنن باورشون رو تغییرمیدن و به ایده ال هاشون میرسن...(یه مثال از معامله گری وقتی ک ضرر میکنیم یا شکست میخوریم اون صدا باز میاد بهمون میگه بفرماا دیدی گفتم تو نمیتونی و...وای به روزی که اگاه نباشیم و این گفتگو رو باور کنیم)

حالا سوال من از شما دوستان عزیز اینه هر کدوم از شما که باین مقوله ایمان داره باورهای ما در هر زمینه ای داره شرایط اتفاقات و آدمها و... رو درمسیر زندگیمون قراره میده جواب بده
    از روزی که اگاه شدید که بله حقیقت اینه و تصمیم گرفتید روی باورهاتون کار کنید یه باور که بیشترین مقاومت رو درموردش داشتید و روش کار کردید و الان اون باور توی وجودتون قرار گرفته و داره براتون کار میکنه سوالم اینه چیکار کردید چطوری اون مقاومتو برداشتید؟؟ اگر هم مایل بودید باور رو بگید اگرم نه فقط روش تغییرش رو بگید متشکرم @Brian @amino

سلام دوست من
    من ویدیو رو همین حالا دانلود کردم و هنوز ندیدم ( مدتی دسترسی به اینترنت نداشتم ، اول تاپیک ها رو بخونم بعد میبینم ویدیو رو )
    و اما در مورد راه رد کردن مقاومت ها که توضیح خواسته بودین در متن این پست
    برای هر شخصی میتونه متفاوت باشه اما راهی که من از مطالعه کتابهای معرفی شده و صحبت های استاد یاد گرفتم اینه .
    روشی که من استفاده میکنم نوشتن هست و راه رفتن و رها کردن
    در ابتدا لازمه بگم تا زمانی که قدرت و باور لازم رو بدست بیاریم برای عبور و مبارزه با مقاومت ها و بتونیم در لحظه باهاش برخورد کنیم ، لازم به صرف زمان هست یعنی هزینه زمان رو باید پرداخت برای جذب ، هضم ، جا افتادن و عبور از مقاومت
    مورد بعدی اینه که ذهن علاقه زیادی به منفی بودن داره ، تا نهایت ممکن به همه چیز مثبت نگاه کنید و خودتون و اطرافیانتون رو ( انسانها ) لایق همه چیزهای خوب بدونید ، میتونم بگم دید مثبت نسبت به همه چیز ، این کلید ماجراست
    روی موضوعی که مقاومت ذهنی شدیدی نسبت بهش دارم متمرکز میشم و در موردش مینویسم و تصویر سازی میکنم و سعی میکنم از دید قرار داشتن در آینده اون رو ببینم ، یعنی انجام شده ببینمش، حتی در زمان نوشتن هم مقاومت رو احساس میکنم
    عصر ها مسافت طولانی رو پیاده روی میکنم ، در زمان پیاده روی نمیتونم روی چیزی متمرکز بشم و ذهنی خلوت دارم ، در مسیر گاه گاهی به موضوعی که نسبت بهش مقاومت ذهنی دارم رجوع میکنم و باز رها میکنم

اگر خیلی شدید باشه متمرکز میشم ، مینویسم و رها میکنم ، حتی تا روزها به سمتش نمیرم و وقتی برمیگردم میبینم خیلی ضعیف شده قدرت مخالف ذهن
    از این متد در مورد آموزش تکنیکال هم استفاده کردم برای دریافت پاسخ ها ، انگار پاسخ ها تو اعماق وجود خودمون هست و فقط لازمه که بالا کشیده بشن برای دیده شدن

اگر شرایطش رو دارید به طبیعت پناه ببرین ، تپه ماهور های اطراف محل زندگی من موهبتی بود که سالها نمیدیدمشون ، برای هم فرکانس شدن با طبیعت و ذات زندگی

قویترین موضوعی که در این چند ساله روش کار کردم مبحث عزت نفس و لیاقت و فراوانی بود
    این که لزوما نمیخواد صبح تا شب بری کار کنی تا پول حلال در بیاری ، یا یک ماه کار کنی و برای دریافت مبلغی ناچیز صبر کنی ، یعنی در ذهن من فروختن زمان برای ثروت مند شدن بهبود پیدا کرده
    در مواقعی این صحبت استاد رو لمس کردم که (وای به روزی که ذهن چیزی رو باور کنه )
    وقتی به باوری میرسید ، چیدمان دنیای بیرون بر اون منوال و در جهت نیل به اون خواسته شکل خواهد گرفت ، یادتونه استاد گفتند ذهن حتی اینترنت رو قطع میکنه ، یعنی هیچ ، فیزیک میشه
    پیروز باش
    ویرایش توسط محمد زندی : امروز در ساعت 13:01
    ستایش هورمزد.

محمد زندی آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    شاید بارها با عدد 40 مواجه شدید. مثلا دوستانی که میگن من این فایل و 40 بار دیدم یا فرمایش استاد که میگند وقتی میگم 40 منظورم زیاد نیست بلکه دقیقا عدد 40 هست(یعنی 40 بار ببینید 40 بار بخونید 40 بار گوش بدید به تناسب نوع محتوای لموزشی)
    من خیلی فکر میکردم در گذشته و اینکه چرا 40 چرا عدید دیگه نه
    بعد ها از عدد صرف نظر کردم و چیزی به قلبم رسید که باهاتون به اشتراک میزارم
    وقتی شما مثلا یک کتاب ر 40 بار میخونید دارید در فرکانس نگارش کتاب توسط نویسنده یا فرکانس تولید کننده محتوا نزدیک یا یکی میشید. اینجاست که اتفاق درک اگاهی نسبت به محتوا در شما میوفته انگار با تولید کننده محتوا یا نویسنده کتاب یکی میشید(در یک فرکانس قرار میگیرید) و این درک اگاهی شروع همه چیزه
    دلیلی که با هر دور خوانش یا هر دور دیدن فایل ها به بینش عمیق تری هم میرسید برداشته شدن لایه های مخطلف اموزشه چرا که جناب امینو هم پیشتر عنوان کردند که این دوره ها لایه لایه تولید شده

در مورد خوابتون در گذشته با یک جمله اشنا شدم که نگرش من و نسبت به سحر خیزی عوض کرد
    پیش از عنوانش باید بگم من در گذشته به دلیل سبک زندگی و نوع امد و رفت ها و ارتباطاتم زود خوابدنم در شب حوالی 2 بامداد بود و بعد از مواجه با این جمله تغییراتی ایجاد کردم هم در خودم هم در توقعاتم
    جمله این بود
    این یک رویای دست نیافتنی است که شب ها دیر وقت بخوابید و توقع سحر خیزی داشته باشید
    راست هم میگفت چرا که نمیشه من لااقل به 6 تا 7 ساعت خواب نیاز داشته باشم و توقعم این باشه ساعت 8 سرحال پا شم در حالی که ساعت 2 بامداد هنوز نخوابیدم
    اما توصیه من به شما
    اگر خواب متناسبتون 8 ساعت هست 9 ساعت پیش از اون از موبایل جدا بشید و استایل خواب شب رو بگیرید
    و نکته مهم بعد از بیدار شدن و حتما بدونید
    بدن ما به طور اتومات چیزی نزدیک به 1 ساعت زمان داره تا به وضعیت اماده به کار بعد بیداریمون برسه
    پس اگر هدفتون کار کردن ساعت 8 هست میباید ساعت 7 یواش یواش برا بیدار شدن محیا بشید
    در اخر توصیه میکنم هرگز از خواب این نعمت ارزشمند نزنید تا سریعتر برسید
    موفق باشید

سلام دوست من
    در ابتدای روز وقتی پای میز کارم میشینم ، تو یک یا دو صفحه مراقبه مینویسم ، با یک خودنویس که با جوهر و دستی پر میشه
    شامل چند بخش هست و یکی از بخش ها درخواست ها هستند
    و مهمترین اونها اینه که ، خداوندا مرا هم ارتعاش و هم فرکانس با آگاهی عمیق نسبت به موضوعی که به دنبال پیدا کردن پاسخ اون هستم قرار بده ، و معجره میکنه
    در طول مسیر آموزش و مطالعه دوره من به صحبتهای استاد و شما که اینجا عنوان کردید رسیدم
    و بسیار خوشحالم که تایید اون رو از شما میشنوم
    استاد ساده میگن 40 بار ببینید دوره ها رو ، ولی رسیدن و درک این موضوع آمادگی ذهنی میخواد
    هر پدیده ای که پیچیدگی بیشتری داشته باشه در بطن خودش سادگی بسیار بزرگی نهفته هست و همین طور بعکس
    40 بار دیدن ، شنیدن ، خوندن ، اون سادگی هست که پشتش روابط پیچیده ای نهفته هست

متشکرم که این موضوع رو ارائه کردین
    ستایش هورمزد.

Saman01 آواتار ها
    3,356 بار در 725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت همگی بخیر
    یک سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    استاد من تحلیل هام در 99 درصد مواقع درست هست و قیمت در جهت تحلیلم حرکت میکنه. اما سد ذهنی دارم، هفته ی پیش افزایش بالانس داشتم وبعد از این سود ها یک حسی بوجود اومد که هر تریدی بعد از این بزنم حساب از دستم میره و تمرکزم کلا از روی اصول برداشته شد رفت روی پول که نکنه پولو از دست بدم یا چون افتادم رو سود دهی باید چند برابر بشه اکانت. قبل از اینکه اکانت رو رشد بدم تمرکزم رو اجرای اصول بود نه پول، اما بعد از اون رشد تمرکزم رفت روی اون سوده نه اجرای چکلیست. چطور این حس رو از بین ببرم؟؟؟ @amino
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

صفحه 554 از 554 نخستنخست ... 54454504544552553554

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع