صفحه 18 از 543 نخستنخست ... 816171819202868118518 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 5427

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mr.jason آواتار ها
    34,826 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    سلام
    2 شب و 3 روز
    اون دو شب تا صبح نتونستم بخوابم. صبح بزور 5 ساعتی خوابیدم و ظهر هم به هیچ وجه نتونستم بخوابم.
    نمیدونم چرا تاثیرش رو من اینقدر شدید بود شاید عوامل دیگه هم دخیل بوده.
    بهرحال ممنونم بابت مطالبی که اراعه دادید.
    خواهش میکنم حسین جان
    شما نباید از فایل های گاما استفاده کنید چون امواج مغزیتون بهم میریزه و خوب نیست
    شما احتمالا دیونیسین هستید( جز افرادی هستید که استعداد بالایی در هیپنوتیزم شدن دارید و خیلی راحت میشه هینوتیزمتون کرد و به مراحل عمیق رسوند)
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

2. 45 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MohamadReza_19 نمایش پست ها
    سلام ابی جان
    اون مدیتیشنی که گفتید خودتون انجام میدید رو منم انجام دادم
    بعدش احساس خیلی سبک بودن در سرم کردم ولی هنگام انجامش وقتی به حالت سجده تنفسم رو حفظ میکردم فشار زیادی در سرم حس میکردم انگار که کل خون در بدنم در سرم جمع میشد/
    سوالم این بود که این کار عوارض خاصی نداشته باشه؟
    سلام محمد رضا جان
    اگه یکبار در روز انجام بدید خیر عوارضی نداره
    دقیقا چون امواج گاما باعث میشن فعالیت مغز بیشتر بشه بنابراین باید اکسیژن و مواد غذایی بیشتری بهشون رسوند و این مدیتیشن برای همین برنامه ریزی شده
    تو این مدت که انجام میدید ایا خوشحال تر و حافظه تون و همچنین ارادتون قوی تر نشده؟ به احتمال زیاد ممکنه تو این مدت این برای شما خیلی رخ داده باشه که یهویی جواب یک مسیله یا هر چیزی بیاد جلو چشمتون این بخاطر افزایش زیاد تمرکز هستش که در امواج گاما رخ میده
    در بعضی افراد که روحیه پاک و انسان های خوبی هستند ممکنه که بعد از مدیتیشن برای مدت کوتاهیی نور های سفید رنگی ببینن که در هوا شناورن و وارد بدنشون میشه (این مباحث متافیزیکیه و قصد توضیح ندارم فقط میگم که بدونید عادیه)
    شما به مرور که این مدیتیشن رو انجام میدید مغزتون جوون تر هم میشه
    With Great Power
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

4. 53 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

MohamadReza_19 آواتار ها
    27,849 بار در 1,219 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 44 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.for.fx نمایش پست ها
    سلام محمد رضا جان
    اگه یکبار در روز انجام بدید خیر عوارضی نداره
    دقیقا چون امواج گاما باعث میشن فعالیت مغز بیشتر بشه بنابراین باید اکسیژن و مواد غذایی بیشتری بهشون رسوند و این مدیتیشن برای همین برنامه ریزی شده
    تو این مدت که انجام میدید ایا خوشحال تر و حافظه تون و همچنین ارادتون قوی تر نشده؟ به احتمال زیاد ممکنه تو این مدت این برای شما خیلی رخ داده باشه که یهویی جواب یک مسیله یا هر چیزی بیاد جلو چشمتون این بخاطر افزایش زیاد تمرکز هستش که در امواج گاما رخ میده
    در بعضی افراد که روحیه پاک و انسان های خوبی هستند ممکنه که بعد از مدیتیشن برای مدت کوتاهیی نور های سفید رنگی ببینن که در هوا شناورن و وارد بدنشون میشه (این مباحث متافیزیکیه و قصد توضیح ندارم فقط میگم که بدونید عادیه)
    شما به مرور که این مدیتیشن رو انجام میدید مغزتون جوون تر هم میشه
    درود بر شما ابی جان /راستش من دو روز این مدیتیشن رو انجام دادم بعدش هم احساساتم بهتر شده بودو تا چندین ساعت انرژیم بالا بود در روز دوم موقع انجام مدیتیشن احساس کردم که خیلی خون تو سرم جمع شده هرچند بعدش تا ساعت ها احساس سبک بودن در مغزم میکردم که حس خیلی خوبی بود ولی چون موقع انجامش فشار زیادی به سرم اومده بود ترسیدم و برام سوال بود که نکنه عوارض داشته باشه وانجامش ندادم
    که در پست بالا بخوبی کمک کردید ممنون
    ویرایش توسط MohamadReza_19 : 10-27-2020 در ساعت 19:47

6. 44 کاربر برای این پست سودمند از MohamadReza_19 عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    در این پست میخوام راجب این حرف استاد که میگن خیلی در گذشته مارکت تمرین کنید و مشاهده کنید و روی این موضوع خیلی تاکید میکنن
    بنده تقریبا دو ماه و نیم هستش که در دوره هستم و اتفاقی که برای خودم اتفاق افتاده برام خیلی جالب بود
    تاکنون 3879(روند) مورد تمرین داشتم و شبانه روز تمرین کردم و الان دارم میفهمم که هر انچه که در گذشته اتفاق افتاده در اینده هم اتفاق می افتد یعنی چی
    اتفاقی که برام افتاد این بود که نا خوداگاه میدونستم روند قیمت به احتمال زیاد به کدوم سمت میره
    داشتم با دوستم در مورد روند قیمت حرف میزدم و موضوع بحث این بود که قیمت به کدوم طرف میره بعد من حدود 2.5 ماه بود که به روش قدیمیم تحلیل نمیکردم واصلا لایو بازار رو تحلیل نکرده بودم تو این مدت و تا چارت دیدم گفتم به احتمال زیاد gbp میریزه در چندین مورد دیگه هم همین اتفاق افتاد و درست در اومده بود
    و خیلی شگفت زده شدم و معنی واقعی تمرین رو فهمیدم و به این جمله مهم که میگه تکرار مادر یادگیریه پی بردم
    خب هدف این پست اینه که بگم واقعا در مغز ما چه اتفاقی میوفته که به این شکل حدس یا گمان درست درمی ایند
    مغز ما یه اندام خیلی منعطف و شکل پذیر هستش و اصلا ساختار منظمی نداره که نقطه ی قوت مغز ماست که باعث میشه نورون ها بتوانند صد ها یا هزاران سیناپس تشکیل دهند
    انسان وقتی دیدگاه خودشو نسبت به یک موضوع تغییر میده مغز تعجب میکنه میگه که عه این چرا از این دیدگاه قبلیش استفاده نکرد ؟ و برای مدت کوتاهی در سمت راست مغز در قسمت میانی امواج الفا تولید میشن و هیپوکامپ مغز شروع به تولید نورون های جدید میکنه
    و مغز شروع به ساخت شبکه ی عصبی جدید میکنه و هرچه بیشتر روی اون دیدگاه کار کنید این شبکه مستحکم تر میشه (به همین دلیله ترک یکسری عادات سخته چون اون شبکه خیلی مستحکم شده) سلول های نوروگلیا در اون بخش خیلی زیاد میشن
    و با هربار تمرین کردن قطر اکسون یا دندریت ها بیشتر میشه(افزایش سرعت انتقال پیام عصبی) خب این بحث نورولوژیش که من خیلی مبتدی صحبت کردم تا فهم مطلب ساده بشه
    حالا بریم سراغ روانشناسی
    شاید شما بگید که اگه تمرین رو اشتباه انجام بدیم و دیدگاهمون اشتباه باشه مغز همون کار رو تکرار میکنه اونم با سرعت زیاد و بدبختمون میکنه
    حالا باید بگم این بستگی به خودتون داره
    اگه یادتون باشه استاد هزار بار گفتن زمانی که اشتباه میکنید برید چک کنید ببینید اشتباهتون کجا بوده و چرا اشتباه کردید (با این کار شبکه عصبیتون ارتقا پیدا میکنه)
    و استاد توضیحات کلی ای درباره ی سیستم هدف جو دادند یعنی تعیین کنید که این تغییر دیدگاه برای موفقیت هستش یا خیر
    همونطور که خیلی شنیدید ضمیر ناخوداگاه خیلی دانا هستش و تقریبا همه چیز دان هستش(البته یک نظریس و هنوز اثبات نشده)
    یعنی اینکه ناخوداگاه خودش میدونه چیکار کنه کافیه بهش دستور بدید به همین سادگی
    موضوعی که منو خیلی خوشحال میکنه اینه که استاد عزیز مطالب رو به صورت صحیح به ما ارائه میدن و فرایند موفقیت سریع تر اتفاق میوفته
    جمع بندی:
    تعیین کنید هدفتون از تغییر دیدگاه یا تمرین چی هست و میخواین با اون چیکار کنید سپس خیلی زیاد تمرین کنید یا از اون دیدگاه استفاده کنید
    امیدوارم این مطالب براتون مفید واقع بشه
    With Great Power
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

8. 71 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

mohammad fx آواتار ها
    327 بار در 9 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    در این پست میخوام راجب این حرف استاد که میگن خیلی در گذشته مارکت تمرین کنید و مشاهده کنید و روی این موضوع خیلی تاکید میکنن
    بنده تقریبا دو ماه و نیم هستش که در دوره هستم و اتفاقی که برای خودم اتفاق افتاده برام خیلی جالب بود
    تاکنون 3879(روند) مورد تمرین داشتم و شبانه روز تمرین کردم و الان دارم میفهمم که هر انچه که در گذشته اتفاق افتاده در اینده هم اتفاق می افتد یعنی چی
    اتفاقی که برام افتاد این بود که نا خوداگاه میدونستم روند قیمت به احتمال زیاد به کدوم سمت میره
    داشتم با دوستم در مورد روند قیمت حرف میزدم و موضوع بحث این بود که قیمت به کدوم طرف میره بعد من حدود 2.5 ماه بود که به روش قدیمیم تحلیل نمیکردم واصلا لایو بازار رو تحلیل نکرده بودم تو این مدت و تا چارت دیدم گفتم به احتمال زیاد gbp میریزه در چندین مورد دیگه هم همین اتفاق افتاد و درست در اومده بود
    و خیلی شگفت زده شدم و معنی واقعی تمرین رو فهمیدم و به این جمله مهم که میگه تکرار مادر یادگیریه پی بردم
    خب هدف این پست اینه که بگم واقعا در مغز ما چه اتفاقی میوفته که به این شکل حدس یا گمان درست درمی ایند
    مغز ما یه اندام خیلی منعطف و شکل پذیر هستش و اصلا ساختار منظمی نداره که نقطه ی قوت مغز ماست که باعث میشه نورون ها بتوانند صد ها یا هزاران سیناپس تشکیل دهند
    انسان وقتی دیدگاه خودشو نسبت به یک موضوع تغییر میده مغز تعجب میکنه میگه که عه این چرا از این دیدگاه قبلیش استفاده نکرد ؟ و برای مدت کوتاهی در سمت راست مغز در قسمت میانی امواج الفا تولید میشن و هیپوکامپ مغز شروع به تولید نورون های جدید میکنه
    و مغز شروع به ساخت شبکه ی عصبی جدید میکنه و هرچه بیشتر روی اون دیدگاه کار کنید این شبکه مستحکم تر میشه (به همین دلیله ترک یکسری عادات سخته چون اون شبکه خیلی مستحکم شده) سلول های نوروگلیا در اون بخش خیلی زیاد میشن
    و با هربار تمرین کردن قطر اکسون یا دندریت ها بیشتر میشه(افزایش سرعت انتقال پیام عصبی) خب این بحث نورولوژیش که من خیلی مبتدی صحبت کردم تا فهم مطلب ساده بشه
    حالا بریم سراغ روانشناسی
    شاید شما بگید که اگه تمرین رو اشتباه انجام بدیم و دیدگاهمون اشتباه باشه مغز همون کار رو تکرار میکنه اونم با سرعت زیاد و بدبختمون میکنه
    اگه یادتون باشه استاد هزار بار گفتن زمانی که اشتباه میکنید برید چک کنید ببینید اشتباهتون کجا بوده و چرا اشتباه کردید (با این کار شبکه عصبیتون ارتقا پیدا میکنه)
    و استاد توضیحات کلی ای درباره ی سیستم هدف جو دادند یعنی تعیین کنید که این تغییر دیدگاه برای موفقیت هستش یا خیر
    همونطور که خیلی شنیدید ضمیر ناخوداگاه خیلی دانا هستش و تقریبا همه چیز دان هستش(البته یک نظریس و هنوز اثبات نشده)
    موضوعی که منو خیلی خوشحال میکنه اینه که استاد عزیز مطالب رو به صورت صحیح به ما ارائه میدن و فرایند موفقیت سریع تر اتفاق میوفته
    جمع بندی:
    تعیین کنید هدفتون از تغییر دیدگاه یا تمرین چی هست و میخواین با اون چیکار کنید سپس خیلی زیاد تمرین کنید یا از اون دیدگاه استفاده کنید

ممنونم ابی جان عالی بود.جالبیه کار اینجاست که هر چقدر بیشتر تمرین کنی دیگ خودت میشی سیستم.پوزشین باز میکنی دیگ فکر هم نمیکنی.ازت میپرسن چرا اینجا باز کردی میگی نمیدونم باید اینجا بره بالا...و همینم میشه.

10. 41 کاربر برای این پست سودمند از mohammad fx عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    حالا بریم سراغ روانشناسی
    جمع بندی:
    عالی بود ممنون از توضیحاتتون
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

12. 51 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان خسته نباشید
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    یکسری مطالب راجب این فایلها بگم
    فقط از هدفون یا هنذفری خوب استفاده شه
    این فایلها کاملا مهندسی شده و از تکنولوژی isochronic tone و باینورال و الگوی های هارمونیک تولید شده و خیلی پیشرفته هستند
    فایل deep learning رو علاوه بر اینکه هنگام استراحت میتونید گوش کنید هنگام مدیتیشن هم میتونید گوش کنید
    در روز فقط یکبار گوش کنید چون از امواج تتا و الفا در این فایلها استفاده شده و اگه زیاد گوش بدید باعث خواب الودگی شما در طول روز میشه
    بیماران مبتلا به صرع و اسکیزوفرنی و افسردگی به هیچ عنوان به این فایلها گوش ندن
    اگر هنگام استفاده چشمها بسته و بدن ریلکس باشه اثر بخشی فایلها بیشتر میشه
    لینک فایل : http://s16.picofile.com/file/8410826...rning.rar.html

سلام
    من فایلهای deep learning رو حدود 15 روزی هست که انجام میدم معمولا شب موقع خواب یا بعدازظهر اگر بخابم گوش میدم و باعث شده که خواب خیلی خیلی عمیقی رو داشته باشم که به وضوح متوجه این عمق خواب شدم
    ولی اینکه کشف و الهام بهم بشه تا الان نبوده یا من متوجه نشدم
    حالا سوالم اینه که من فایل رو روی ریپیت میزارم و گاها تا صبح توی گوشم میخونه این اشتباهه؟ یا اشکالی نداره؟

14. 48 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    من فایلهای deep learning رو حدود 15 روزی هست که انجام میدم معمولا شب موقع خواب یا بعدازظهر اگر بخابم گوش میدم و باعث شده که خواب خیلی خیلی عمیقی رو داشته باشم که به وضوح متوجه این عمق خواب شدم
    ولی اینکه کشف و الهام بهم بشه تا الان نبوده یا من متوجه نشدم
    حالا سوالم اینه که من فایل رو روی ریپیت میزارم و گاها تا صبح توی گوشم میخونه این اشتباهه؟ یا اشکالی نداره؟
    سلام
    برای الهام یا کشف باید اگاهانه وارد این حالت بشید
    به طور کلی افراط در هر کاری اشکال داره
    امواج مغزیتون مشکل دار میشه زیاد روی نکنید
    With Great Power
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

16. 52 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

abolfazl.fx آواتار ها
    7,417 بار در 291 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 28 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad fx نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر به همه و اقای امینو.
    نمیدونم هیچکدوم از شما با قانون تکامل اشناییت دارید یا نه.یه توضیح مختصر میدم و سوالمو میپرسم و ممنون میشم اگ کسی اطلاعاتی در این زمینه داره بهم بده...
    از بدو خلقت هر چیزی با تکامل به اینجایی که الان هست رسیده.از سیارات بگیریم تا کوچک ترین موجودات.یک بذر که کاشته میشه باید تکاملش با کمک برخی عوامل مثل افتاب و اب و خاک طی بشه و بعد محصول بده.
    حالا میخام راجب ثروت بگم.کسی که شروع میکنه به تغییر باورهای خودش در زمینه مالی باید این تکامل طی بشه و کم کم به نتیجه دلخواه و ازادی مالی برسه.در زمینه یادگیری هم همینطوره.موقعی که شروع به انجام کاری میکنیم باید وقت بزاریم تلاش موثر داشته باشیم و...تا به نتیجه دلخواه برسیم و این مدت زمانی ک این اعمال انجام شده تکامل ما در این زمینه طی شده و ما به هدف رسیدیم.حالا سوال من اینه که ایا میشه ارجعیت نسبت به قانون تکامل قاعل شد؟اگ میشه با چه ابزاری؟
    چرا میگم ارجعیت؟مثلا کسی که توی خانواده ثروتمند بدنیا میاد دیگه لازم نیست روی باور های محدود کننده در زمینه ثروت کار کنه و لازم نیست تکاملی در این زمینه انجام بشه.این فرزند اگر احمق هم باشه بازم ثروتمند میشه.
    حالا با این توضیحات آیا میتونیم ارجعیت قاعل بشیم و با ابزار صحیح و اقدامات درست و موثر سریعتر به هدف برسیم؟؟؟؟

سلام به دوستان واستادعزیز امیدوارم حالتون خوب باشه!
    خیلی ممنونم از محمد جون که سوال خوبی پرسیدند!
    به نظر من همانطور که ما قوانین متعددی داریم در جهان هستی قوانین دیگری هم میتونه وجود داشته باشه که ارجعیت داشته باشه نسبت به اون قانون.
    مثلا ما قانون جاذبه رو داریم ولی از یه طرف با استفاده از قانون سیالات میتونیم کاری کنیم که با وجود جاذبه هواپیما در آسمون حرکت کنه و اینطوری قانون سیالات نسبت به جاذبه ارجعیت پیدا میکنه!
    حالا درمورد قانون تکامل ما نمیتونیم کاری کنیم تا مثلا بخواییم خللی در ان ایجاد کرده باشیم تا ناقص کارکنه بلکه همانطور که شما کفتی میتونیم به استفاده از برخی عوامل سرعت رشد اون تکامله رو زیاد کنیم.
    دقیقا مثل کودی که ما پای درختان میریزیم تا سریع تر تکامل خودشون رو طی کنن و به نتیجه و ثمره برسن.
    در بخش موفقیت فردی هم دقیقا اون باورها و ارزشهای درست فرد نسبت به پول ویا بقیه چیزا باعث میشه تا سرعت تکاملش بره بالا و سریع تر طی بشه.
    و یا در بحث ترید استفاده کردن و تسلط بر اون راه و درسهایی که استاد پس از چندین سال زحمت و تلاش مداوم به اونها رسیدن موجب افزایش سرعت تکامله میشه.
    در صورتی که خود فرد هم میتونه بدون استفاده از این اطلاعاتی که استاد میدن با تلاش مناسب به هدفش برسه اما با چه بهایی! صرف وقت و زمان طولانی و زیاد .(دقیقا مصداقش استفاده نکردن از همون کود برای درخت).
    امیدوارم این مطالبی ک گفتم مفید واقع شده باشه!
    خیلی خوب میشه بقیه دوستان هم مشارکت کنند و نظراتشون رو بگن!
    خیلی ممنون-ارادتمند.

ویرایش توسط abolfazl.fx : 11-23-2020 در ساعت 14:11
    «به ذره گر نظر لطف،بوتراب کند ـــــــــــ به آسمان رود و کارآفتاب کند»

18. 56 کاربر برای این پست سودمند از abolfazl.fx عزیز تشکر کرده اند:

mohammad fx آواتار ها
    327 بار در 9 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    امیدوارم عالی باشین.
    بعد از نوشتن عادت های روزانه برای شناختن برنامه ذهنی و تغییر انها به دیدگاهی رسیدم.متوجه شدم 99درصد کارهای ما در طول روز بر اساس عادت ها و برنامه ذهنی است که از طریق جامعه رسانه خانواده و...به ما منتقل شده.به نوعی انسان یک سیستم و یک سخت افزار بدنیا میاد و بعد نرم افزار هایی روی ما نصب میشه و بقیه عمر بر اساس همون برنامه جلو میریم.جالبه که فکر میکنیم داریم فکر میکنیم و کارامون رو انجام میدیم ولی به هیچ وجه اینطور نیست.دیدگاهی که رسیدم این بود:از اونجایی برامون احساس بوجود اوردن و برنامه ذهنی برامون ساختن پس تمام ادم های دور و بر ما و حتی خود ما مثل یک ماشین فقط در حال سپری کردن روز هامون هستیم.نمیدونم درسته یا نه ولی واقعا برام شوکه کننده بود وقتی فهمیدم.پس دیگه نه میشه از کسی توقع داشت بخاطر حرف ها یا کارهاشون نه میشه غصه خورد براشون نه حتی ناراحت یا خوشحال شد بخاطر کارها یا حرف هاشون.کاملا هم منطقیه.بچه ای که بدنیا میاد تا سن هفت سالگی بدلیل پایین بودن امواج مغزی و بودن در حالت تتا کلا دریافت کنندس و فقط هر چیزی که بهش بگن دریافت میکنه و همون میشه برنامه ذهنی.مثل تمام باور های اشتباه ما در مورد ثروت.یا دین یا جامعه یا طرزتفکر ما نسبت به مسایل.اگر از روز اول به ما چیز دیگه در هر کدوم از این زمینه ها گفته بودن الان نتیجه چیزدیگه بود.و خلاصه متوجه شدم که تا الان فقط یک سری نرم افزار هایی رو پلی میکردم با احساسی که برام بوجود اورده بودن.حتی در زمینه ترید.حالا خوبی ما ادما اینه که میتونیم همین الان سعی کنیم این مسعله بسیار مهم رو درک کنیم و برنامه ذهنی رو تغییر بدیم.چطوری؟با شناختن خودمون و عادت هامون.با نوشتن عادت های روزانمون.دلیل اینکه اقای امینو تاکیید بر روی تمرین مستمر و روانشناسی دارن بخاطر همینه به نظرم.به این دلیل که اینا واسمون بشه نرم افزار و خودمون بشیم سیستم.(سیستم ترید).عادت های ترید رو هم میتونیم در اکانت هیستوری ببینیم و بشناسیم و تغییرش بدیم.دیدگاه من شاید اشتباه باشه ولی ارزش تفکر رو داره...

20. 58 کاربر برای این پست سودمند از mohammad fx عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع