صفحه 170 از 543 نخستنخست ... 70120160168169170171172180220270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,691 به 1,700 از 5422

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

tarokh آواتار ها
    6,077 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 184 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nimaa نمایش پست ها
    سلام تارخ جان
    من خودم معاف شدم به خاطر کفالت و در این مورد اطلاعات زیادی ندارم ولی همونطور که دوستان گفتن شمارو به زور نمیان ببرن خدمت که. چند نفر از اطرافیان هستن که ۳۰ ۳۵ سالشونه و خدمت نرفتن و کار آزاد دارن و مشکلیم واسشون پیش نیومده به نظر من این نگرانیت بی مورده و در آینده که به درآمد رسیدی به راحتی حلش میکنی هر چیزی راه حل داره از الان نگران مشکلی که پیش نیومده نباش.
    موفق باشی
    سلام مخلصیم
    معافیت نوش جونت.
    دمت گرم بله هنوز به اون مشکل نرسیدم و نباید نگرانش باشم.
    مرسی ممنون از نظرت
    in all chaos there is calculation

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

.Brave_Heart. آواتار ها
    16,261 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    به یک مشکلی برخوردم که از نظر روانی خیلی بهم ریخته من رو در این چندوقته(اقایون درک میکنن این استرس رو)و اون هم سربازی هست.بنده الان کنکور ارشد دارم و اگر به هر دلیلی قبول نشم مشمول به سربازی میشم در شهریور.میدونم که ربطی به اینجا نداره ولی گفتم شاید دوستان دیگه ای هم باشند که این مشکل رو دارند و در اینجا به یک جمع بندی ای برسیم که مفید باشه.
    سوالی که دارم از شما دوستان عزیز اینه که این مرحله سخت و غیرقابل تغییر رو چطور میتونیم بگذرونیم؟چون من هدف اصلی و برنامه زندگیم ترید و تریدر شدن هست.
    ممنون میشم اگر راهکار یا توصیه و یا تجربه ای دارید ذکر کنید.
    @Erfanalk @Brian @MEMO @Hfada @Milad-Trader @benxa @Snow_Trader @mohammad-zrm @rezaalsz @Amiranak @Mohammadgoodarzi @sayone @Nimaa @kamanche @Nami.Trader @Ali97 @Behnambaziar @khoshroomahdi @oveys @Soroosham @ariya @.Brave_Heart.
    با سلام
    اگر هدف اصلیتون تریدری هست
    پیشنهاد من اینه به هیچ وجه نرید سربازی چون ۲سال روی ذهن شما برای بردگی کار میشه و اثراات مخربی رو براتون داره جدا از اینکه ۲ سال از عمرتون میره
    این ۲سال و متمرکز باشید رو کار تریدریتون
    نبودن کارت سربازی
    بعد ها به امید خدا با پول حل میشه
    و مشکلی نخواهید داشت این دولت پول و ببینه جلوتون خم میشه
    همه میگن خوبه نظم و انضباط و یاد ادم میده
    اما من بهتون میگم
    تغییری که روی اجبار باشه هیچ وقت توی ناخوداگاه شما نمیشینه
    تغییر باید با رضایت درون ایجاد بشه نه با اجبار بیرونی

این صرفا یک پیشنهاد از طرف کسی بود که ۲ سال رفت از روی ناگاهی و تا چندین سال اثرات مخربش زمان برد تا پاک بشه
    امیدوارم موفق باشید
    ویرایش توسط .Brave_Heart. : 06-25-2022 در ساعت 18:19
    In : amiralii.fx

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از .Brave_Heart. عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,077 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 184 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Brave_Heart. نمایش پست ها
    با سلام
    اگر هدف اصلیتون تریدری هست
    پیشنهاد من اینه به هیچ وجه نرید سربازی چون ۲سال روی ذهن شما برای بردگی کار میشه و اثراات مخربی رو براتون داره جدا از اینکه ۲ سال از عمرتون میره
    این ۲سال و متمرکز باشید رو کار تریدریتون
    نبودن کارت سربازی
    بعد ها به امید خدا با پول حل میشه
    و مشکلی نخواهید داشت این دولت پول و ببینه جلوتون خم میشه
    همه میگن خوبه نظم و انضباط و یاد ادم میده
    اما من بهتون میگم
    تغییری که روی اجبار باشه هیچ وقت توی ناخوداگاه شما نمیشینه
    تغییر باید با رضایت درون ایجاد بشه نه با اجبار بیرونی

این صرفا یک پیشنهاد از طرف کسی بود که ۲ سال رفت از روی ناگاهی و تا چندین سال اثرات مخربش زمان برد تا پاک بشه
    امیدوارم موفق باشید
    سلام
    خیلی خیلی ممنونم از نظرت برام خیلی مفید خواهد بود.
    in all chaos there is calculation

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,333 بار در 719 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام امیدوارم حالتون عالی باشه
    تشکر میکنم از همه دوستانی که راهنمایی کردند
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام سامان جان وقت بخیر
    امیدوارم عالی باشی
    یک توضیح مختصری از اطلاعاتی که دارم میدم شاید به دردتون بخوره
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_a1a نمایش پست ها
    سلام سامان جان وقتت بخیر
    آرزوی بهترین هارو برات دارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-zrm نمایش پست ها
    درود به آقا سامان عزیز؛
    بدن ما یک کامپیوتر فوق فوق فوق فوق پیشرفته هست که ما هنوز به کشف کامل ابعاد اون نرسیدیم.
    بله کاملا درست هست، موزیک بیکلام و شمع سفید و عود ترکیب عالی هستند
    سپاسگذارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Brian نمایش پست ها
    با سلام سامان جان امیدوارم حال دلتون همیشه خوب باشه ، خاطرم هست با مطالعه کتاب ماورای طبیعی شدن اثر دکتر جو دیسپنزا سبب اشتیاقی شد که در دوره های ایشون شرکت کنم و تجربه های بسیار لذت بخش و ارزشمندی را لمس کردم و این دوره سبب تغییری در نگرش
    من برای طی کردن دوره آموزشی این آکادمی و انجام تمرینات آن از دستورالعمل های مارگارت لینچ استفاده کردم و نتایج آن برای من کاملا رضایت بخش بود . شاد و موفق باشید دوست من
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    سلام دوست من، امیدورام عالی باشی.
    خیلی تبریک میگم که چنین تجربه ای رو داشتید با وجود اینکه بنا به گفته ها بسیار جوان هستید و این جای خوشحالی داره. مواردی که گفتید بخشیش درسته اما بخشی از آنها مثل حس اینکه قدرت تغییر وقایع رو پیدا کردن میتونه تصادفی هم باشه. در حقیقت تا حد زیادی انسان با کار روی خودش و رسیدن به
    ارادتمند شما - میلاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام سامان جان امیدوارم حالتون عالی باشه
    بنظر من بیشتر از اینکه به این فکر کنی که موهات سیخ بشه یا نه به این فکر کن که قبلا چجوری فکر میکردی و تو چه شرایطی و با چه حس و حال و احساسی و الان نه ؟ قبلا با تمرکز بالاتر بوده بنظرم اما الان تمرکزت رو موهاته
    پ.ن:بازم میگم من مدیتیشن انجام ندادم و شاید دوستی بیاد بگه موقع مدیتیشن این حالت پیش میاد و فلان اما بنظر من تمرکز روی اون اتفاق و احساس خوبت باعث اتفاق افتادنش شده...شاید صحبت من غلط باشه اما نظر شخصیم بود
    ارادت
    سلام سامان عزیز امیدوارم که خوب باشی
    جواب های 1 و 3 من با شوخی همراهه امیدوارم که ناراحت نشی.
    1.دمت گرم که من و با دانش فرض کردی ولی اینطوری نیست.
    5.اینکه گفتی دنبال کار فیزیکی هستم به جای فکر کردن.دو نکته تو ذهنم اومد.من یه تایمی پیاده روی های طولانی میکردم بدون گوشی و فقط راه میرفتم تو شهر.خیلی بهت کمک میکنه.چون راه رفتن از تو انرژی فکری نمیگیره و فکر میکنی به چیزهای مختلف حتی ممکنه با
    به نظرم مسیری که داری میری درسته و ادامه بده.
    ارزوی بهترینها
    درود اقا تارخ گل
    خیلی هم عالی
    بله منظورم مدیتیشن دعوت به تمرین ذن هست اما با چاشنی گفته های خانم هیکس (طرز نشستن طبق دعوت به تمرین ذن)
    موهام رو هم بزنم فایده نداره، بدنم مور مور میشه
    پیاده روی عالی بود حتما امتحانش میکنم به طوری که گفتین
    شاد باشید و ثروتمند
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر امیدوارم حالتون عالی باشه.
    به نظرم بیشتر تجربتون را گفتین تا اینکه سوالی داشته باشید.بهتون تبریک میگم شما دارای قدرت انرژی*انرژیکی بالایی هستین.دلیل سیخ شدن مو و اشک اومدن از چشم هم احتمالا آزاد شون کندالینیتونه،احتمالا این زمان ها احساس برق وصل شدن به کمرتون را ندارین؟
    نگرفتن و شدن مخالف سرسخت این قانون و خیلی ها را می*بینیم که اصلا از وجود این قانون خبر ندارن و هیچ تلاشی براش نمیکنن ولی ناخودآگاه امیالشون را براشون خلق میکنه ،درست مثل گذشته شما
    استاد در یکی از وبینارها درمورد فکر و عمل گفتن ۲۰ درصد کار با ذهن و ۸۰ درصد عمل ما را به نتیجه میرسونه
    مدیتیشن هم بسته به عادت و علاقه شما میتونه با موسیقی یا بدون موسیقی انجام بشه
    موفق باشید
    وقت شما هم بخیر علی اقای عزیز
    آزاد شدن کندالینی یعنی چی؟ ایا هورمونه و اینکه کاراییش چیه؟
    وصل شدن برق به کمر رو دقیق نمیتونم بگم (شاید با ولت کم باشه) ولی اکثرا از پشت گردن یکم پایینتر و دستهام هست. کم پیش میاد به پاهام برسه
    سلامت و موفق باشید
    ویرایش توسط Saman01 : 06-25-2022 در ساعت 19:31
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,644 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amiranak نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    همین مشکل را من هم دارم دیروز یک کف پیدا کردم دیگر 123 امینو را یادم رفت حجم را یادم رفت tp sl را یادم رفت و یک خرید زدم و مجددا اومد توی کف پایین و دوباره یک بای زدم حساب 1000 دلاری که 1200 دلار رسیونده بودم تا نزدیک کال رفت
    فایل پیوست 334584
    ولی مجددا برگشت
    باید به خودمون سخت بگیریم باید تمرین کنیم ولی خودمون را سرزنش کنیم ما مثل بچه ای هستیم که تازه راه رفتن را یاد گرفتیم باید زمین بخوریم و بعد بلند بشیم و دوباره راه بریم .
    من اخر هفته میام خرید و فروش هایم را چک میکنم میبینم که خوب این هفته از 20 تا ترید 4 تا حد ضرر نگاشتم دو تا زود وارد معامله شدم 3 تا تارگت را رعایت نکردم و بعد میبینم از هفته گذشته بهتر بودم و این یعنی امید واری برای بهتر شدن
    این مطلب را نوشتم که بدونید این مشکل خیلی از تریدها هست فقط شما نیستی ولی با تمرین کم رنگ تر میشه
    سلام عزیز وقتت بخیر باشه ممنون که این پست رو رپلی کردی جواب به مشکل من بود که رفتم خوندمش خیلی حس خوبیه وقتی مشکلی داشتی بعد مدتی مثل الان میری میخونیش و ازش رد شدی تشکر ازت ولی راجب پست خودت اره حرفت درسته ولی تویی اون تایم شما اینقد اگاه به کار هات و رفتارت نیستی پیش نهاد بنده اینه که اول از فرمت ست کردن استاپ استفاده کنی چون مهم زنده موندنت تویی مارکته منم مثل شما حساب هایی چه ریل چه دمو رشد دادم و بهدف رسوندم ولی این داستان تا زمانی خوب بود که مارکت در خلاف میل من نمیرفت و کلا من مشکل دارم در مناطق خوروج برای همبین حتمی استاپ ست میکنم و از دیدگاه دیگه بنظر من تریدر وقتی نمیداند کجا تحلیلش فیلد میشه استاپ نمیزاره و همین نکته باعث شد که بهتر ترید و تحلیل کنم خلاصه این بارشانس اوردین امید وارم این موضع اینقد درد براتون ایجاد کرده باشه که دیگه هرگز انجامش ندین وگرنه مثل بنده بعد از ضرر هایی مالی زیاد این درد براتون بوجود میاد نکته جالب اینجاست اگر من همون محمد چند ماه پیش بودم همین جمعه که پست زدم تویی این تاپیک ممکن بود حسابم از دستم میرفت ولی نهایتن ضرر کردم و در نهایت زنده موندم و علت مشکلم رو برسی کردم امید وارم تجربیاتم بدردتون بخوره موفق باشی

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,644 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر خدمت دوستان

من فکر میکنم بچه هایی که یکی دو سال هست تویی اکادمی و دوره پرایس هستن تا حدود بسیار زیادی تکنیکال رو متوجه شدن و از نظر تکنیکالی اگاه هستن ولی روانشناسی و مشکلاتی که براشون در حساب ریل بوجود میاد خیر (اگر بخاییم همه ما زیر نظر استاد مشاوره بگیریم فک کنم نصف عمرمون در نوبت مشاوره بزاریم من که حدود شیش ماهی هست استاد نه پیام خصوصیم جواب میده نه تویی وبینار ها اجازه صبحت بهم میده مشاوره که هیچ ..)

خلاصه اینو میخاستم بگم از دوستانی که حساب ریل دارن کار میکنن خاهش دارم تویی این تاپیک فعالیت کنن مشکلاتشون رو بگن تا هم درس بشه برای پشت سریاشون و هم مشکلشون حل بشه در کنار دوستان (البته افراد قدیمی فک کنم با استاد در ارتباطن و نیازی به این تاپیک هایی عمومی ندارن من که نمیبینم یک فردی که رادیوتیوب داشته یا فصل برداشت ظبط کرده اینجا حضور داشته باشه ) حالا درسته استاد گفتن جواب پیام خصوصی ندین ولی تجربیات ابین عزیزان میتونه تویی تاپیک عمومی مثل اینجا خیلی کار ساز باشه بنده ادی کسی رو ندارم که تگ کنم ولی امید وارم شرکت کننده این دوستان
    @amino
    ویرایش توسط mamad7575 : 06-28-2022 در ساعت 13:28

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

259 بار در 60 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام عرض ادب
    من چند ماهی هست به مشکلی برخوردم و هر چقدر تلاش کردم با دانسته های خودم و مطالبی که استاد در زمینه روانشناسی در ویدیو های اموزشی و وبینار ها مطرح کردن این مشکل رو برطرف کنم، موفق نبودم
    از دوستان و استاد عزیز خواهش می کنم اگه تجربه ای در این مورد دارن لطفا بنده را راهنمایی کنند
    مشکل بنده به این شرح است که یک حساب را طی مدتی حدود یک ماه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصد رشد میدم با رعایت تمام اصول و قواعد(تاپیک ترید دوره پرایس اکشن رو پشت سر گذاشتم) ولی به یک باره در یک ترید یا یک روز کل حساب از بین می رود
    در همه ترید ها سعی می کنم مدیریت سرمایه را رعایت کنم و طبق چک لیست ترید می زنم اما در آن روز نمی توانم به هیچ کدام از اصولم از جمله(هدف روزانه ، مدیریت سرمایه) پایبند باشم و شروع به ترید هیجانی می کنم و حساب از بین می رود.
    حالا از تمام دوستان خواهش می کنم در زمینه پایبندی به سیستم و کنترل هیجانات در هر شرایطی در زمان ترید به مواردی که دست پیدا کرده اند با بنده به اشتراک بگذارند.
    با تشکر
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست / در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی (مولانا)

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Ehsan_rasouli عزیز تشکر کرده اند:

2,310 بار در 271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman01 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب دوستان عزیز
    شاد و سلامت و ثروتمند باشیم

سلام وقتتون بخیر
    امیدوارم همواره موفق باشید.
    اطلاعات دقیقی در مورد سوالتونوندارم ک راهنمایی تون کنم .
    اما در حد علم کم خودم میگم،(اشتباه بود دوستان راهنمایی کنن) شاید نشونه هایی ک میگین برون ریزی هست ک این خیلی طبیعی هست. در مورد اطلاعات بیشتر برون ریزی در چاکراها رو سرچ کنید و بخونید.
    تا بتونید برون ریزی رو مدیریت کنین. بله درسته میتونیم وقایعمون رو اونجوری ک خودمون میخوایم تغییر بدیم. ذهن و مغز خیلی بیشتر از این چیزهاییست ک میدونیم برای درک بیشتر فیلم لوسی ۲۰۱۴ و فیلم اینسپشن با بازی لئوناردو دکاپریو رو ببینین.
    و اگه باز هم جای سوالی براتون بود از آگاهی خودتون سوال بپرسین.
    به این صورت که قبل از مدیتیشن یا قبل از خواب سوالتون رو چندین بار بپرسین و ۱ صفحه بنویسین؛ نمیخواد زیاد سخت بگیرین همونجوری ک توی گوگل سرچ میکنیم . سوالاتتون رو تکرار کنین ،جوری ک خودتون هم بشنوین و بعدش بنویسین . قبل از خواب یا مدیتیشن بهتره بعد میتونین با تکرار سوال خوابتون ببره . یا جوابشو توی خواب میفهمین یا در آینده ای نزدیک .کاغذ و خودکار کنارتون داشته باشین ک بعد از خواب خوابتون رو حتما یادداشت کنین ک فراموش نشه.
    و شاید روزهای آینده توی خیابون از زبان کودکی یا تلویزیون یا حتی بنری توی خیابون ها بخونین و جرقه ای برای جوابتون باشه.
    و این عبارت رو همیشه تکرار کنین خدایا هرثانیه و هر لحظه به علم و آگاهی من بیافزا. و بعد سپاسگزاری کنین. خدایا شکرت ک هرثانیه و هرلحظه به علم و آگاهی من میافزایی

باز هم اگه سوالی بود در خدمتم جواب های دوستان رو هم خوندم و مفید بود
    تشکر از ب اشتراک گذاری تجربتون
    موفق و ثروتمند باشید
    ویرایش توسط Sahar69830 : 06-26-2022 در ساعت 10:31
    ​مثل من و تو آفریده نشده و نمیشه، اثر انگشتمون مختص خودمونه... ما منحصر به فردیم

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از Sahar69830 عزیز تشکر کرده اند:

Ariyan آواتار ها
    11,721 بار در 1,553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 848 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    دوستان سلام
    به یک مشکلی برخوردم که از نظر روانی خیلی بهم ریخته من رو در این چندوقته(اقایون درک میکنن این استرس رو)و اون هم سربازی هست.بنده الان کنکور ارشد دارم و اگر به هر دلیلی قبول نشم مشمول به سربازی میشم در شهریور.میدونم که ربطی به اینجا نداره ولی گفتم شاید دوستان دیگه ای هم باشند که این مشکل رو دارند و در اینجا به یک جمع بندی ای برسیم که مفید باشه.
    سوالی که دارم از شما دوستان عزیز اینه که این مرحله سخت و غیرقابل تغییر رو چطور میتونیم بگذرونیم؟چون من هدف اصلی و برنامه زندگیم ترید و تریدر شدن هست.
    ممنون میشم اگر راهکار یا توصیه و یا تجربه ای دارید ذکر کنید.
    @Erfanalk @Brian @MEMO @Hfada @Milad-Trader @benxa @Snow_Trader @mohammad-zrm @rezaalsz @Amiranak @Mohammadgoodarzi @sayone @Nimaa @kamanche @Nami.Trader @Ali97 @Behnambaziar @khoshroomahdi @oveys @Soroosham @ariya @.Brave_Heart.
    درود تارخ جان
    امیدوارم عالی باشی
    بنده با اجازتون نظرم رو میگم
    به ندای قلبتون گوش بدید ببینید اون چی میگه ! چه کاری رو انجام بدید اون آروم میگیره و راضیه !
    این مانعی هست که بالاخره باید از سر راهتون برش دارید ، من نمیدونم که کی میفروشن سربازی رو اما اگه نفروشن تا مدت ها دیگه چطور ؟ زمانی که من رفتم سربازی ۲۶ سالم بود و با یکی از دوستانم با هم اقدام کردیم اما اون نیومد و گفت من میخرم و تا ۱ میلیارد هم حاضر بود هزینه کنه ، خلاصه که الان که ۳۲ سالمون هست ، اون نتونسته بخره هنوز و یک کار بسیار عالی بهش پیشنهاد شده دوبی که نمیتونه بره و الان داره دکترا میگیره تو رشته خودش اما بخاطر سن بالا و مدرکی که داره براش سخته که سربازی بره و خیلی پشیمونه که اون سال چرا سربازی نرفته .
    شما اگه سربازی برید میتونید کنارش این کارتون رو هم ادامه بدید در ساعتهای بعد سربازی ، اما فکرش رو بکنید ۲ یا ۳ سال دیگه که توی این کار حرفه ای بشید و نیاز باشه برید یک کشور دیگه اونموفع چقدر از زمان با ارزشتون که باید میوه های این درختی که کاشتید رو بچینید تلف میشه . من کلا به این تز خیلی اعتقاد دارم که باید جوری زندگی کنیم که جلوی، ای کاش و اما و اگر ها رو در زندگیمون بگیریم و طوری نباشه که جلوی پیشرفتمون رو در آینده بگیریم .
    من شخصا سربازی که رفتم تو سری نخوردم و خیلی خاطرات خوبی دارم و بهم خوش گذشت ، بهر حال زمانی که میتونیم کارهای خیلی بدرد بخور برای آیندمون بکنیم از دست میره ولی توی سن بالا و برای دوستانی که هدف دارند هرچی دیرتر بشه سخت تره .
    « هر کاری از دور و تا زمانی که انجامش ندادیم سخته و به محض اینکه شروع به انجامش میکنیم آسون میشه » این جمله واقعیت این دنیاست .
    موفق باشید .
    ویرایش توسط Ariyan : 06-26-2022 در ساعت 10:48
    . SUCCESS IS NOT FINAL . FAILURE IS NOT FATAL
    . IT IS THE COURAGE TO CONTINUE THAT COUNTS

18. 16 کاربر برای این پست سودمند از Ariyan عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,348 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3548 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_rasouli نمایش پست ها
    سلام عرض ادب
    من چند ماهی هست به مشکلی برخوردم و هر چقدر تلاش کردم با دانسته های خودم و مطالبی که استاد در زمینه روانشناسی در ویدیو های اموزشی و وبینار ها مطرح کردن این مشکل رو برطرف کنم، موفق نبودم
    از دوستان و استاد عزیز خواهش می کنم اگه تجربه ای در این مورد دارن لطفا بنده را راهنمایی کنند
    مشکل بنده به این شرح است که یک حساب را طی مدتی حدود یک ماه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصد رشد میدم با رعایت تمام اصول و قواعد(تاپیک ترید دوره پرایس اکشن رو پشت سر گذاشتم) ولی به یک باره در یک ترید یا یک روز کل حساب از بین می رود
    در همه ترید ها سعی می کنم مدیریت سرمایه را رعایت کنم و طبق چک لیست ترید می زنم اما در آن روز نمی توانم به هیچ کدام از اصولم از جمله(هدف روزانه ، مدیریت سرمایه) پایبند باشم و شروع به ترید هیجانی می کنم و حساب از بین می رود.
    حالا از تمام دوستان خواهش می کنم در زمینه پایبندی به سیستم و کنترل هیجانات در هر شرایطی در زمان ترید به مواردی که دست پیدا کرده اند با بنده به اشتراک بگذارند.
    با تشکر
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    به نظر من موردتون عدم رشدتون نسبت به بالانستون هست و مورد دیگه نداشتن برنامه و هدف مشخص ، خوب 100% افزایش بالانس در یک ماه فوق العادست پس برداشتش کنید و دوباره شروع کنید
    برای درک بهتر رادیوتیوب آقای کوثری رو ببینید
    بهترینهارو آرزو دارم براتون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع