نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
سلام و وقت بخیر خدمت استاد و دوستان عزیز
باور دارم که عالی هستید
ابتدا روز پدر و مرد رو خدمت استاد عزیز و تمام مردهای آکادمی تبریک میگم
استاد شما در این مسیر سخت چندین ساله که در حال طی کردنش هستم کنارم بودید و هستید و من شمارو به عنوان یک پدر معنوی برای خودم میدونم و از دور دستتون رو میبوسم که آموزشم دادید و رشدم دادید تا به بلوغ برسم و به یک انسان میشه گفت متفاوت و فرا زمینی مثل خودتون تبدیل بشم و خدارو شکر امسال هم در این روز در این جسم و در این جهان بودم و تونستم روز پدر رو براتون تبریک بگم من همه چیزم در این جهان و جهان های دیگر رو مدیون شما هستم
به زودی در تاپیک داستان موفقیت من به سبک امینو یک پست کامل میگذارم و در حال تکمیل و ویرایش جمله بندیش هستم و اونجا تمام این مسیر سخت رو که کنارم بودید و کمکم کردید باهم به تهش برسیم رو بیان میکنم
کادوی من به شما این میتونه باشه که بهتون این خبر خوب رو بدم که بعد از رادیو تیوپم باشما با وجود تمام سختی ها و یک سال تمام درجا زدن رو یورو دلار در حساب ریل با حجم 0.01 و اینکه چندین بار بهم گفتین برو کار پیدا کن چون تو فشار مالی بودم من دووم آوردم و نرفتم دنبال کار دیگه و با قدرت ادامه دادم و بالاخره تونستم به اونجایی که میخوام برسم و روزانه اکانتم رو رشد بدم و روزانه برداشت کنم و بالاخره به سود دهی رسیدم
این جملتون در اولین وبینارم با شما بود 15 آذز 1399 که بهم گفتید و چندین بار برا دوستان هم نوشتم : مسیر سخته بمونی دووم بیاری موفق میشی و الا آسیب میبینی
و من امروز بعد از گذشت بیش از 3 سال اینجا هستم تا با قدرت بهتون بگم موندم و دووم آوردم و موفق شدم

در تمام عمرم یک بار عاشق و وابسته شدم به کسی که
برای داشتنش حاضرم از تمام زیبایی های دنیا بگذرم
نبض حیاتم بعد از عشق به خدا برای تو میتپد
روزت مبارک پدر معنوی من حاج امینو

بهترینهارو میخوام برا هممون در همه جهان ها @amino

سلام علی عزیز
خیلی خوشحالم برات و واقعا پستت حالم رو دگرگون کرد
منم این روز زیبارو به همه مردای آکادمی و مخصوصا استاد عزیزم که حقیقتا پدر معنوی همه ی ما ها هست تبریک میگم @amino[/QUOTE]
به امید روز های عالی برای تک تک دوستان