نقل قول نوشته اصلی توسط Davood36 نمایش پست ها

حالا برگردیم به کاری که جناب امینو میکنه و در ضرر پوزیشن اضافه میکنه, مثل نواختن یک آهنگ پیانو در حد عالی هست, تازه با یک پیانو با کیفیت معمولی ( سیستم فراکتالی) و نه یک پیانو چند صد هزار دلاری (مثل ایچیموکو). خب آیا چون ایشون میتونه با یک پیانو با کیفیت معمولی یک قطعه ای رو بنوازه دلیل این میشه که منم که شاگرد ایشون هستم بعد از شش ماه یا یک سال بتونم این کار رو انجام بدم؟ سوالی هست که باید افراد خودشون به خودشون جواب بدن. جوابش برای بنده : "قطعا نه" هست.

هرچند بازهم بگم جناب امینو توانایی خودش رو با یک پیانو با کیفیت معمولی (سیستم فراکتالی) داره نشون میده اگر بشینه پشت یک پیانو فوق العاده (ایچیموکو و زمان) پوزیشنی توو ضرر نمیره که بعدش بخواد پوزیشن اضافه کنه...

حالا ما به عنوان یک فردی که داره پیانو زدن (ترید کردن) رو یاد میگیره, امکان نداره بتونیم مثل یک فردی که مهارت بسیار زیادی داره و به درجه استادی (مرحله ششم یا فراتر از ششم) رسیده پیانو بزنیم (ترید کنیم). ما باید مرحله به مرحله بریم جلو.

شاد و سلامت باشین
سلام مجدد
ممنون از پاسخ مفصل و خوبتون
باز هم سوال برام پیش اومد
شما در اینجا میگید سیستم معمولی (فراکتالی) وسیستم فوقالعاده(ایچیموکو)
اگر اشتباه نکنم شما هر دو دوره رو پیش استاد گذرانده باشید.
امینو یکجایی از فایلها میگه که بهترین شما ۲۰ درصد از سیستم فراکتالی رو درک می کنه و درجای دیگه میگه که ایچموکو بخشی از سیستم فراکتالی هست. و این با توصیف شما از دو دوره متفاوته
میخواستم بدونم من حرف امینو رو بد برداشت کردم؟