صفحه 299 از 556 نخستنخست ... 199249289297298299300301309349399 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,981 به 2,990 از 5557

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,193 بار در 1,624 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    آبرهام لینکن صحبت خوبی رو دارند
    میگن که : من اگر ۶ ساعت زمان داشته باشم برای بریدن یک درخت ۴ ساعتشو زمان میزارم برای تیز کردن تبرم

شما هم همینطور سیستم دارید ولی صبر ندارید پس مصکل از سیستم نیست ..سیستم رو عوض نکنید توقعتون رو از سیستم مشخص کنید
    هفته ای یک موقعیت میده؟ ایراد نداره اون یک موقعیت رو با حجم خوبی بزنید و همچنین نهایت استفاده رو ازش ببرید

من قبلا هم گفتم فکر کنم سه ماه پیش ..سه موقعیت معاملاتی عالی در ماه هدف معاملاتی شما رو براورده میکنه ولی اون سه تارو نهایت استفاده رو ببرید

موفق باشید

سلام ممنون
    ولی من موافق نیستم با این صحبت شما

استاد بارها در فایل ها میگن باید چک لیستتون رو شخصی سازی کنید و طبق شخصیت خودتون ترید کنید
    و اینکه همه تریدر ها با یک چک لیست سوده ده نمیتونن از بازار سود بگیرن

راجب صبر نداشتن کاملا موافقم و تمام تمرکزم زو هم گذاشتم روش که حلش کنم اما بنظرم یک تریدر میتونه به سه تا پوزیشن در ماه به هدفش برسه اما یک تریدر دیگه نه برعکس باید 100 تا ترید بزنه مثلا و حتی 30 تاش استاپ بخوره ولی بازم به هدفش برسه
    و نمیتونیم دیگری رو مجبور کنیم به روش اون یکی حتما ترید کنه
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    دوست عزیز شما متوجه منظور این پست نشدید و مجددا بخونید پست رو

منظور این نبود که شما سه ترید در ماه بزنید حداقل و بلندمدت ترید بزنید
    منظور این بود آنقدر این تریدها تاییدیه و مطمعن و طبق چک لیست باشند و شما ترید بزنید

چه بسا شما هرروز و روزانه x سیگنال از سیستمتون بگیرید و ترید بزنید با سود بسته شه

بله شما باید سیستم شخصی و همچنین شخصیت تریددیتون رو پیدا کنید

موفق باشید
    اره با این صحبت موافقم
    ممو جان میشه پست شماره ی 3625 من رو بخونید و نظرت رو بگی بهم....

ببینید من چک لیستم 80 درصد سوده ده بوده اما توی دوماه فقط 13 درصد سود داده بهم این ینی میانگین ضررهام خیلی بیشتر از سودهاست...
    ولی این به این معنی نیست که من از ماشین حساب استفاده نمیکنم یا مدیریت سرمایه رو رعایت نمیکنم...دقیقا طبق چک لیستم هر ضرر بین 2 الی4 درصد از بالانسم بوده...
    ولی سود ها کوچیک بوده و اینم باز به این معنی نیست که زود تریدمو بستم نه تی پی خورده شده...

بنظر خودم یا من هیدن اول رو نمیگیرم طبق توضیحات پست3625 یا ریسک و ریوارد رو باید فیلتر کنم و هر موقیتی رو وارد نشم

نظرم شما چیه؟
    <<<<<امینو>>>>

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,464 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان گلم
    امیدوارم حالتون عالی باشه

از آنجایی که من کل پیشرفت زندگیمو تو این ۱سال؛ اول به خدا سپس خودم و خانوادم و در مرحله بعد به استاد و بچه های آکادمی بدهکارم ؛ بنابراین همیشه بدون چشم داشتی تکنیک هایی که باعث پیشرفت خودم شده رو بدون چشم داشت با بچه ها به اشتراک گذاشته ام
    من در طول روز واسه خودم برنامه ریزی های زیادی دارم که قبلا ها یعنی ۱ سال پیش شاید ۱۰ درصدش رو نمیتونستم انجام بدم اما الان به طور میانگین بالای ۷۰ تا ۹۰ درصد به راحتی انجام میشن
    دیگه بهترین حالتش رو امروز مشاهده کردم که قبلا ها یهو حس ها و افکارات منفی سراغم میومد و کل روزم بهم میخورد(میرفتم بیرون و دیگه توان جای ادامه تو اون روز رو نداشتم) _ اما رفته رفته بهتر شد و امروز در کمال آرامش با تصویر سازی و مشاهده اون ها بدون قضاوت ؛ اون حس هارو کامل از بین بردم و نشستم پای کارهام اما چرا؟!
    میتونم بگم اولی داشتن هدف و اشتیاق سوزان نسبت به هدف
    و دومی حس تنگنایی که بهتره بگم خودم ایجاد کرده ام و باور کنین جواب میده
    داشتم میگفتم ؛؛ من وقتی صبح(۶) بیدار میشم یک روتین روزمره ۱ ساعتی دارم _ مثل مسواک زدن و مرتب کردن رخت خواب و قهوه و محاسبه تایم کاری دیروز و بازی فراوانی و نگاه کردن به اهداف و آمال و آرزوهایی که با تاریخ مشخص هستند (من با نگاه کردن به اهداف خیلی انرژی میگیرم و الان نزدیک به ۶ ماهی هست که هر وقت به اهدافم نگاه کردم انرژی مضاعفی گرفتم) بنابراین نشستم گفتم اهداف و آرزوهایی که دارم در دفترچه هست (عکساشونو تو گوشی هم دارم و به عکساشون هم هر روز صبح نگاه میکنم و خیلی لذت بخشه) و برای این که همیشه جلو چشمم باشه و وقتی خارج از برنامه خواستم حرکتی کنم با نگاه کردن به اونا باز بیفتم رو دور ؛ اون عکسارو کپی کنم رو a3 و a4 و بزنم به دم و دیوار اتاقم

تقریبا یک هفته ای شده از انجام این کار میگذره _ اما نتیجه : خیلی خیلی خیلی خوب بوده و واقعا حسش رو نمیتونم با کلمات ارضا کنم برایتان
    عکسا
    فایل پیوست 445342

عکسای خیلی زیادتری از مواردی که در آینده با پول ترید خواهم خرید تو گوشیم هست ولی فعلا همینارو که بیشتر دوسشون دارم دادم پرینت کردن
    هزینشون هم شد ۱۳۰ هزار فکر کنم و هزینه زیادی نیست (امتحان کنین)
    یادتون نره کارای جزئی هست که تفاوت هارو رقم میزنه

مورد بعدی این هست که استاد در یوتیوب در رابطه با عمل و عکس العمل و افزایش آگاهی صحبتی کرده اگر گوش ندادین حتما گوش بدین
    دقیقا بخش هایی از صحبت استاد دقیقا در کتاب تصویر سازی ذهنس موجوده و فکر کنم استاد بخشی از اون مطالب رو از این کتاب برداشته (به همین خاطر استاد میگه به تک تک کلماتم گوش کنین و عمل کنین)
    فایل پیوست 445397
    فایل پیوست 445398

شاد باشید و پیروز
    سلام و وقتتون بخیر عرفان جان
    باور دارم که عالی هستید
    خواستم براتون یادآوری کنم که جلو آیننه بیستید و و در چشمهاتون نگاه کنید و با جملات بسیار زیبا از خودتون تشکر کنید بابت این همه تلاش و پیشرفت
    شما قطعا جزبهترینها هستید
    و ممنون که این موفقیت و پیشرفتت رو با ما به اشتراک گذاشتی

از اکتشافات دست نکشید
    صبر تلخ است ، اما میوه هایش شیرین
    خرد محصول تحصیل نیست،بلکه حاصل تلاش مادام العمر،برای بدست آوردن آن است
    بیشتر از آنچه دیگران فکر میکنند بی خطر است ریسک کنید،بیش از آنچه دیگران فکر میکنند عملی است رویاپردازی کنید
    خداوند باری را که از عهده آن بر نمی آیید به شما نمیدهد ، بنابر این اگر در آشفتگی هستید،حل آن غیر ممکن نیست
    تنها زمانی که باور داشته باشید که میتوانید چیزی را محقق کنید ، بدون توجه به اینکه چقدر باید تلاش کنید ،سفری را برا تحقق آنها آغاز خواهید کرد
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط S2.R. نمایش پست ها
    سلام ایام ب کام
    چند روزیست سوالی ذهنم رو مشغول کرده .و دیدم شما یک پست درموردش قرار دادین.
    این صحبت ها در واقعِ مصداق «همه ی جهان در درون شماست » و «هر پاسخی در درون شماست »
    اگر سوالی در ذهتنون ایجاد شده باشه چه زمانی این سوال رو از خودتون می*پرسید
    چطوری می*پرسین؟!
    ایا این متنی که قرار دادین از منبع خاصی بوده ؟! @Ali97
    @memo @Mehrdad az
    متشکرم.
    سلام و وقتتون بخیر سرکار خانم S2.R
    باور دارم که عالی هستید
    اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم این پیشنهاد زیر رو انجام بدید اگر اوکی بود سوالی رو که مد نظرتون هست جایگزین کنید
    چند روز شب سرتون رو که رو بالش گذاشتید ، چشمانتون رو ببندید و در درون ذهنتون محترمانه و صمیمی با ناخودآگاهتون حرف بزنید و بهش بگید لطفا فردا صبح ساعت مثلا 5 بیدارم کن و در انتها هم تشکر کنید ازش ،هیچگونه ساعتی کوک نکنید ، ببینین این اتفاق میفته ؟
    ما
    ما یک

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون
    من خودم فکر میکنم مشکل از چک لیست هستش...
    من از اون دسته دانشجو هایی هستم که با دوره پرایس شروع کردم ینی دوره رو تموم کردم و بعدش با چک لیست 123 استاندار امینو شروع به ترید کردم و نزدیک 6 ماه در دمو ترید میکردم و الان نزدیک 6 ماه است که دوره فراکتال رو شروع کردم و اصلا هم وارد مک دی نشده بودم تا 2هفته پیش
    و چک لیستم هم به این شکل بود که میزاشتم در تایمم 15 دقیقه 123 شکل بگیره و اگه هیدن بود وارد شم که در 50 درصد موارد اولین موج اصلاحی در این دید هیدن نیست(فقط با مک دی دیفالت)اگه برید بررسی کنید خیلی کم پیش میاد این مورد و کاملا عادی که مثلا 2-3 روز اصلا شکل نگیره همچین موردی
    اما از وقتی وارد مک دی شدم دارم میفهمم که اصلا من اولین هیدن رو نمیگرفتم و اون هیدنی رو میگرفتم که استفاده میکنیم ازش برای تغیر روند
    البته تقصیر منم نبوده من چیزی رو که اموزش دیدم رو اجرا میکردم....
    الان وقتی فایل های مک دی رو میبینم و با دید مولتی تایم فریم مویینگ ها و مک دی ها اره در روز حداقل یک هیدن اول روند میتونیم داشته باشیم...

من سوال اصلیم اینه با توجه به سوال بالام و شناختی که از خودم پیدا کردم بهتره که یک روی یک سیستم با وین ریت بالا و تعداد کم کار کنم یا یک سیستم با وین ریت پایین تر اما تعدا بیشتر؟؟؟
    سلام و وقتتون بخیر ابولفضل جان
    باور دارم که عالی هستید
    سوالتون : من سوال اصلیم اینه با توجه به سوال بالام و شناختی که از خودم پیدا کردم بهتره که یک روی یک سیستم با وین ریت بالا و تعداد کم کار کنم یا یک سیستم با وین ریت پایین تر اما تعدا بیشتر؟؟؟
    جواب سوالتون :
    هر دورو چک لیست کنید و 100 مورد از هر کدوم در گذشته مارکت بررسی کنید و در دمو با هر کدوم 100 تا پوزیشن بزنید و نتایجتون رو با ما به اشتراک بگذارید
    ما
    ما یک

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

S2.R. آواتار ها
    333 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر سرکار خانم S2.R
    باور دارم که عالی هستید
    اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم این پیشنهاد زیر رو انجام بدید اگر اوکی بود سوالی رو که مد نظرتون هست جایگزین کنید
    چند روز شب سرتون رو که رو بالش گذاشتید ، چشمانتون رو ببندید و در درون ذهنتون محترمانه و صمیمی با ناخودآگاهتون حرف بزنید و بهش بگید لطفا فردا صبح ساعت مثلا 5 بیدارم کن و در انتها هم تشکر کنید ازش ،هیچگونه ساعتی کوک نکنید ، ببینین این اتفاق میفته ؟
    سلام ب شما
    بله این اتفاق میفته
    حتی اگر بسیار خسته باشم و صحبت کنم که نیم ساعت بعد با انرژی بیدارم کنید.
    این اتفاق میفته

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از S2.R. عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    صحبت های استاد رو با جملات کتاب تصویر سازی ذهنی (ماکسول مالتز) پیوند زدم _ کتابیه که ۴۰ بار هم خونده بشه کمه و واقعا اگه کامل درک بشه و به تک تک جملاتش عمل بشه معجزه اتفاق می افته

اگه خطم بود بد بود عذرمیخوام (اینارو میزنم به دم و دیوار اتاقم _ چون نگرشم رو عوض میکنن به همه چیز)

فایل پیوست 446181

روز خوبی داشته باشین ...
    درود به جناب Erfanalk بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، چه کار خوب و ایده جالبی واقعا، منم این جملات زیبا جناب امینو رو دارم، اما توی دفترم نوشتم، فکر کنم بهتر اینه منم مثل شما همین کار رو انجام بدم و یه جایی بنویسم که پیش چشم باشه، مخصوصا اون جمله آخری که درباره هدف نوشتید، اون حرف نداره، امیدوارم تک تک دوستان در آکادمی موفق و شاد باشن.
    پ . ن: خطتون اصلا بد نیست، خط خوبی دارید.

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,047 بار در 721 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام ممنون
    ولی من موافق نیستم با این صحبت شما

استاد بارها در فایل ها میگن باید چک لیستتون رو شخصی سازی کنید و طبق شخصیت خودتون ترید کنید
    و اینکه همه تریدر ها با یک چک لیست سوده ده نمیتونن از بازار سود بگیرن

راجب صبر نداشتن کاملا موافقم و تمام تمرکزم زو هم گذاشتم روش که حلش کنم اما بنظرم یک تریدر میتونه به سه تا پوزیشن در ماه به هدفش برسه اما یک تریدر دیگه نه برعکس باید 100 تا ترید بزنه مثلا و حتی 30 تاش استاپ بخوره ولی بازم به هدفش برسه
    و نمیتونیم دیگری رو مجبور کنیم به روش اون یکی حتما ترید کنه
    سلام عزیز

تمرکز میکنید روی صیر؟
    صبر یک موضوع کیفی است. به نوع نگرش ما ارتباط داره
    به متغیر زمان اهمیت بیش از حد ندی کافیه .درواقع توانایی رها کردن زمان را باید تقویت کنیم.
    یکی از کارها میتونه گوش کردن آهنگ بی کلام ملایم هنگام تمرین باشه. برای من خیلی موثره بعضی از آهنگ های علیرضا مهدی لو
    موفق باشید
    ویرایش توسط hassan47 : 01-10-2023 در ساعت 19:06
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hassan47 نمایش پست ها
    سلام عزیز

تمرکز میکنید روی صیر؟
    صبر یک موضوع کیفی است. به نوع نگرش ما ارتباط داره
    به متغیر زمان اهمیت بیش از حد ندی کافیه .درواقع توانایی رها کردن زمان را باید تقویت کنیم.
    موفق باشید
    سلام
    اینکه صبر چیه رو نمیدونم از نظر کتابی و فکرم نمیکنم زیاد مهم باشه ولی از صحبت های استاد اینو برداشت کردم که بازار آینه ی ماست در زندگی...
    و برای اینکه بتونم صبر داشته باشم در ترید کردن تمرکزم رو گذاشتم که تو موقعیت های مختلف زندگیم آگاهانه تمرین صبر کردن کنم
    <<<<<امینو>>>>

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,047 بار در 721 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    اینکه صبر چیه رو نمیدونم از نظر کتابی و فکرم نمیکنم زیاد مهم باشه ولی از صحبت های استاد اینو برداشت کردم که بازار آینه ی ماست در زندگی...
    و برای اینکه بتونم صبر داشته باشم در ترید کردن تمرکزم رو گذاشتم که تو موقعیت های مختلف زندگیم آگاهانه تمرین صبر کردن کنم
    سلام

یکی از کارها میتونه گوش کردن آهنگ بی کلام ملایم هنگام تمرین باشه. برای من خیلی موثره بعضی از آهنگ های علیرضا مهدی لو-
    چرا بیل گیس ظرف میشورد؟ منم ظرف می شورم .شما هم امتحان کن
    ویرایش توسط hassan47 : 01-10-2023 در ساعت 19:17
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 35 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 35 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع