نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Hossein نمایش پست ها
سلام به دوستان روزتون بخیر
من کمک میخواستم از استاد و دوستان
چند وقتی هست که اصلا علاقه ای ب ترید کردن ندارم و اصلا مثل قبلا دلم برای چارت تنگ نمیشه که بخوام با تمرکز بالا ترید بزنم و بررسی کنم و از نظر تمرکز چند وقتی هست که برام سخت شده
من الان آخر خدمت سربازی هستم و این آخریا کمی بهم ریخته شرایط و الان خودم رو مجبور میکنم که بشینم پای سیستم و به چارت نگاه کنم , حوصلم سر میره و این صبر کردن برای دیدن شرایط چک لیست برام خیلی سخت شده در صورتی که قبلا این صبر برام لذت بخش بود و هی پا میشم و میرم چند دقیقه دیگه میام و دوباره همین تکرار میشه
هرچی تلاش میکنم و خودم و ذهنم رو جلو میکشم ودنبال اینم که چیزی یا یک نتیجه ی کوچیکی ببینم که باور کنم میتونم
حساب رشد دادم ولی چشمم دنبال دیدن چیز های واقعی هستش که با سود ترید ها بخره و لمس کنه و این رو نیاز دارم هرچی دنبالش میرم که محققش کنم این سد ذهنی محکمتر میشه و دنبال پول درآردن از این بازارم
نمیخوام عجله کنم فقط کمی خسته شدم و نمیدنم که چیکار کنم که اون شور و نشاط ایجاد بشه
استاد شما یه جا توی مقاله تون گفتین که بدترین باورهای محدودکننده از ترس ها و شکست ها میاد و برای عبور از ترس ها باید بریم تو دلشون و برای این که اینباور رو ریشه کن کنم و ترسم از سربازی من فلج نکنه رفتم تو دلش و بابت این موضوع ازتون ممنونم
صادقانه بگم نسبت به ترید کمی دلم گرفته و نمیدونم راهکار چیه و اینو خیلی خوب در مورد خودم میدونم که من هیچوقت تسلیم نمیشم و همیشه ادامه میدم حتی با غر زدن
ممنونم بابت وقتی که میزارید ببخشید که این آخر کمی حالت دل نوشته پیدا کرد
سلام وقت بخیر احتمالا بخاطر
تبریک میگم که سربازی رفتین و الان اواخرش هست.احتمال داره بخاطر همون شرایط اخر خدمت باشه.
یک نکته خیلی مهم به شما میگم در کانال اینستاگرام هم بصورت پرسش قرار داده بودم. دیسیپلین باعث میشه یک فرد در یک حرفه به موفقیت دست پیدا کنه.
خیلی وقت ها خیلی از افراد موفق اصلا حوصله انجام کارشون رو نداشتن اما دیسیپلین داشتن و اونکار رو انجام دادن.
خیلی از کارها هست که انسان بنابر حس و حالش یکوقت دوست داره انجام بده یکوقت دوست نداره. این انسان رو به موفقیت نمیرسونه. نظم و دیسیپلین و انجام کارها (حتی بعصی وقت ها انجام کارهایی که شاید حسو حالش رو نداریم) مارو به موفقیت نزدیک می کنه.
شیرینی پایان خدمت یادتون نره