صفحه 535 از 555 نخستنخست ... 35435485525533534535536537545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,341 به 5,350 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ma2ta نمایش پست ها
    درود بر دوستان گلم و استاد امینو عزیز و دوست داشتنی
    ی سوال خیلی مهم برام پیش آمده.امیدوارم خود استاد هم جواب بدن چون میدونم متن رو میخونن
    بنده یک سال بازی فراوانی رو انجام دادم و خب بعدش نتیجش هم دیدم تا اونجایی که در مدارش بودم. حالا دوباره بازی فراوانی رو شروع کردم استاد تو وبینار بازی فراوانی میگن مثلا شما ماشین پورشه میخوای باید بگید من امروز ماشین پورشه دارم و تصویر ذهنی درستی ازش داشته باشی (کتاب سایکوسایبرنتیک)و اون احساس رو در خودت ایجاد کنی در این حالت شما از یک لایه پنهان عبور میکنی و 100% به خواستت میرسی فقط یک مورد میمونه اگه شما آمادگی دریافتش رو نداشته باشی این از شما رد میشه و میره برا اونی که آمادگی دریافتش رو داره.سوال من اینه.
    چگونه میتونیم آمادگی دریافت چیزی که میخوایم رو در خودمون خیلی قوی کنیم؟ Erfanalk@
    Ali98@
    amino@
    سلام و وقت بخیر
    حرفاتون کاملا درسته ولی چند تا نکته باید اضافه شن
    اول اینکه لطفا اهدافتون رو اگه برای مثال یه پراید ۲۰۰ میلیونی سوار میشید نبرید بزارید روی پورشه ، اگه پراید سوار میشید ، هدفتون در ابتدا باید یه ماشین ۴۰۰ ۵۰۰ میلیونی باشه چون اینجوری ذهن هم باهاتون همیاری و همکاری میکنه و به واقعیت نزدیک تره و اون احساس هم به راحتی ساخته میشه
    یادتون باشه که هدفی که بهتون حس اضطراب و نشدن و ترس و .... میده اون هدف و پله بعدی شما نیست
    برای قسمت آمادگی دریافت فایل آگاهی استاد تو یوتیوب رو بالای ۱۰ بار ببینید
    موفق باشید

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود بر دوستان گلم و استاد امینو عزیز و دوست داشتنی
    ی سوال خیلی مهم برام پیش آمده.امیدوارم خود استاد هم جواب بدن چون میدونم متن رو میخونن
    بنده یک سال بازی فراوانی رو انجام دادم و خب بعدش نتیجش هم دیدم تا اونجایی که در مدارش بودم. حالا دوباره بازی فراوانی رو شروع کردم استاد تو وبینار بازی فراوانی میگن مثلا شما ماشین پورشه میخوای باید بگید من امروز ماشین پورشه دارم و تصویر ذهنی درستی ازش داشته باشی (کتاب سایکوسایبرنتیک)و اون احساس رو در خودت ایجاد کنی در این حالت شما از یک لایه پنهان عبور میکنی و 100% به خواستت میرسی فقط یک مورد میمونه اگه شما آمادگی دریافتش رو نداشته باشی این از شما رد میشه و میره برا اونی که آمادگی دریافتش رو داره.سوال من اینه.
    چگونه میتونیم آمادگی دریافت چیزی که میخوایم رو در خودمون خیلی قوی کنیم؟ Erfanalk@
    Ali98@
    amino@
    سلام ودرود احسان جان
    قطعا عالی هستید
    کاب "بخواهید تا به شما داده شود" خیلی خوب در این باره صحبت کرده و راهکارهای خیلی عالی هم ارائه میکنه
    اگه نخوندید پیشنهاد میکنم حتما بخونید
    Keep Calm AND Trade Smart

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

ehsan_alipour_fx آواتار ها
    1,555 بار در 183 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود بر شما
    پیشنهاد میکنم پادکست < این نقطه > رو گوش کنید بهترین منبع برای ما بچه هاست که چه جوری توجهمون رو بیاریم به لحظه حال
    استاد میگن اگه کنترل ذهن رو در دست بگیری میبینی ذهن چه کارهایی برات انجام میده
    بقول رابین شارما مشکل این نیست که ما از ذهنمون استفاده نمیکنیم مشکل اینجاست که ذهنمون داره از ما استفاده میکنه
    حسین عرب زاده تو پادکست این نقطه کاملا واضح و روشن توضیح میده که ما با مدیتیشن کردن چطور میتونیم ماهیچه تمرکز ذهنمون رو قوی کنیم مدیتیشن برای ذهن دقیقا مثل ورزش کردن برای جسم هست ما وقتی یاد میگیریم که ما افکارمون نیستیم و اصلا مقاومتی برای از بین بردن افکارمون نمیکنیم فقط اجازه میدیم هر مقدار فکر که میخواد بیاد تو ذهنمون حالا وظیفه ما اینه با ذره بین به اون فکری که به ما کمک میکنه رشد کنیم توجه کنیم و تمام. همه رسالت ما تو زندگی همینه
    خیلی وقتا تو مدیتیشن ما حواسمون پرت میشه دقیقا همونجا که میفهمیم حواسمون رو میاریم به نفسمون حالا همین تو تمام لحظه های زندگی صادقه.وقتی داریم شام میخوریم فقط باید شام بخوریم نمیخواد پادکست گوش کنیمو یا کار دیگه انجام بدیم طوری که شاممون رو با تمام جزئیاتش توضیح بدیم وقتی رفتیم مسافرت و تفریح فقط باید تفریح کنیم خیلی از ماها توی تفریحاتمون گوشی رو بیرون میاریم و ی سر به بازار میزنیم اگه دیدیم ی موقعیتم داده که چه بهتر ی ترید هم میزنیمو فرض میگیریم این ترید هم مثبت بشه کسی که تو تفریحش ترید میزنه روز بعد وقتی داره ترید میکنه هم میتونه تو ذهنش تفریح کنه بعد این قابلیت رو داره که حساب رو کال کنه بعد میگه من سیستم 90% سودده داشتم و حساب کال شد.
    امیدوارم دوستان عزیزم اونایی که تو مدارش هستند این زیبا رو گوش کنن.شاد باشید

سلام دوست عزیز
    ممنونم بابت شیوایی گفتارت
    ممنونم بابت پادکست عالی که معرفی کردی
    دوستان در یوتیوب همه پادکست رو خود عرب زاده گذاشته
    حتما ببینید لطفا
    شاد باشید
    زمانی که چگونه خوب نفس کشیدن رو یاد گرفتم زندگیم تغییر کرد
    اعجاز رو به چشم دیدم

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از ehsan_alipour_fx عزیز تشکر کرده اند:

1,258 بار در 220 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeekttaa نمایش پست ها
    سلام تا اونجایی که من یادم میاد استاد در یکی از وبینار ها گفتن حتی مثال ماشین هم زدن که باید در شرایط خواستن اون باشید و کاملا امکانش در زندگی واقعی وجود داشته باشه و گفتن مثلا اگر فلان ماشین دارین یهو نگید بنز مرحله به مرحله لول ببرید بالا (شاید دقیق حرف های استاد نباشه برداشت من بود از صحبت ها )
    در یکی از وبینار ها هم گفته شد باید در جهت دریافتشون تلاش کنید و برید جلو و اگر فقط بخواید( منظور کلامی و ذهنی )(باید فیزیکی هم باشه) دارین نداشتن بیان میکنید که خوب نیست وبینار 78 یا 79 حتما ببین
    سوال جالبی بود امیدوارم دوستان پاسخ درستو بدن منم استفاده کنم
    درود بر شما
    ممنونم از پاسختون وبینارهایی که فرمودید رو خواهم دید.متشکرم

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    حرفاتون کاملا درسته ولی چند تا نکته باید اضافه شن
    اول اینکه لطفا اهدافتون رو اگه برای مثال یه پراید ۲۰۰ میلیونی سوار میشید نبرید بزارید روی پورشه ، اگه پراید سوار میشید ، هدفتون در ابتدا باید یه ماشین ۴۰۰ ۵۰۰ میلیونی باشه چون اینجوری ذهن هم باهاتون همیاری و همکاری میکنه و به واقعیت نزدیک تره و اون احساس هم به راحتی ساخته میشه
    یادتون باشه که هدفی که بهتون حس اضطراب و نشدن و ترس و .... میده اون هدف و پله بعدی شما نیست
    برای قسمت آمادگی دریافت فایل آگاهی استاد تو یوتیوب رو بالای ۱۰ بار ببینید
    موفق باشید
    سلام عرفان جان.دقیقا درست می فرمایید سیر تکاملی باید طی بشه برای خواستن.فایل آگاهی استاد رو دوباره و دوباره خواهم دید.تشکر میکنم دوست خوبم

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها
    سلام ودرود احسان جان
    قطعا عالی هستید
    کاب "بخواهید تا به شما داده شود" خیلی خوب در این باره صحبت کرده و راهکارهای خیلی عالی هم ارائه میکنه
    اگه نخوندید پیشنهاد میکنم حتما بخونید
    درود حمید جان.ممنون از معرفی کتابت
    میرم تو کارش������

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

mohammad1382 آواتار ها
    222 بار در 45 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان یک سوال داشتم

اینکه ایا موقع تمرین ها یک موزیک یا اهنگی گوش بدیم حالا چه بی کلام چه با کلام ایا تاثیر ی در یادگیری داره ؟؟
    من دقت کردم اهنگ هم گوش میدم تمریناتم درسته ولی خب دوست داشتم بپرسم تا مطمئن بشم که به یادگیری لطمه نمیزنه

14. یک کاربر برای این پست سودمند از mohammad1382 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1382 نمایش پست ها

اینکه ایا موقع تمرین ها یک موزیک یا اهنگی گوش بدیم حالا چه بی کلام چه با کلام ایا تاثیر ی در یادگیری داره ؟؟
    من دقت کردم اهنگ هم گوش میدم تمریناتم درسته ولی خب دوست داشتم بپرسم تا مطمئن بشم که به یادگیری لطمه نمیزنه
    درود بر شما
    استاد تو وبینار بازی فراوانی ذکر کردند «یک ساعت در روز برا خودتون حال کنید ی موزیک که باهاش راحت هستید بذارید ترجیحا بی کلام باشه و اون چیزی رو که خریدید تصویرش رو ببینید چون این موزیک باعث میشه تصویر در ذهنتون پایدارتر بشه و بهتر نقش ببنده»
    ولی همون طور که دوستمون فرمودند توی تمرین آهنگ میتونه حواسمون رو پرت کنه
    شاد و پیروز باشید
    ویرایش توسط Ma2ta : 03-12-2024 در ساعت 23:28

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

606 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام .تو یکی از وبینارها استاد موزیک گوش کردن در هین معامله رو صلاح ندونستن چون میتونه احساسات رو کم زیاد کنه در هین تمرین نمیدونم ولی شاید بهتر باشه که موزیک نذارین
    نگاه کردن به حرکات قیمت بدون قضاوت و درگیری ذهنی.یک مدیتیشن عالی برای تریدرهاست (امینو)

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از komari عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,755 بار در 2,335 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1644 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    پس زمینه تمام فایل های اموزسی مشاهده میکنید که یک موزیک وجود داره و این به این معنی است که موزیک اون هم بیکلام میتونه موثر باشه در فرایتد تمارینتون
    ولی هنگام ترید چه دمو چه ریل بهتره هیچ موزیکی وجود نداشته باشه حتی بی کلام

هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع