صفحه 534 از 556 نخستنخست ... 34434484524532533534535536544 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,331 به 5,340 از 5557

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

4,879 بار در 695 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 38 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elahe heidari نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر امیدوارم که حالتون عالی باشه
    دوستان لطفا این کلیپ رو ببینید میخوام راجب بحث جذاب کشف باورهای محدودکننده یه مقدار صحبت بشه و نظرات و پیشنهاادت رو بشنویم
    اول یه مختصری از درکی که بهش رسیدم رو خدمت دوستان توضیح میدم شاید کسی نیاز داشته باشه بشنوه ..
    ببینید هر شخصی یه برنامه از کودکی براش تعریف شده که تو این درآمد و شخصیت وشرایط و سبک زندگی و ...هستی و در ضمیرناخوداگاهش کاشته شده گفتن تو اینی و اون هم قبول کرده که بله من اینم حالا آرزوها و رویاهایی رو داری و از شرایط حال حاضرت فاصله داره ایده آل هایی از خودت تو ذهنت هست که دوست داری باون برسی...به فرض یه فکر یه باور هم در برنامه ضمیرناخواگاهت هست که میگه تو اصلا دست به هرکاری بزنی موفق نمیشی و حالا همش تلاش میکنی برای تغییر شرایط بیرونی و رسوندن خودت به اون ایده الت اما باز هم میبینی فایده نداره وقتی به رویات فکر میکنی یه چیزی از درون مانعت میشه و میگه محاله و شدنی نیست بیخیال شو بشین سرجات داری پاتو از گلیمت درازتر میکنیااا حد تو اینه پس اصلا حرفشم نزن به این واضحی نمیگه هاا وقتی میخوای به سمت اون کاری که میخوای انجام بدی بری از هر طریقی سد راهمون میشه(شاید بی حوصلمون کنه مریض کنه یا ممکنه اتفاقاتی رخ بده و... ) شاید خودمونم متوجه نشیم و بگیم بدشانسی اوردیم اما نه اینها همون مقاومتیه که اون باور در ضمیر ناخوداگاهمونه ایجادش میکنه میگه برنامه ات که بمن داده شده اینه تو هیچوقت موفق نمیشی پس همینم باید برات اتفاق بیفته و میفته...برا همینه خیلیا تسلیم میشنو اون گفتگوها رو باورمیکنن و ادامه نمیدن خیلیا هم رو این مقاومت*ها کار میکنن باورشون رو تغییرمیدن و به ایده ال هاشون میرسن...(یه مثال از معامله گری وقتی ک ضرر میکنیم یا شکست میخوریم اون صدا باز میاد بهمون میگه بفرماا دیدی گفتم تو نمیتونی و...وای به روزی که اگاه نباشیم و این گفتگو رو باور کنیم)

حالا سوال من از شما دوستان عزیز اینه هر کدوم از شما که باین مقوله ایمان داره باورهای ما در هر زمینه ای داره شرایط اتفاقات و آدمها و... رو درمسیر زندگیمون قراره میده جواب بده
    از روزی که اگاه شدید که بله حقیقت اینه و تصمیم گرفتید روی باورهاتون کار کنید یه باور که بیشترین مقاومت رو درموردش داشتید و روش کار کردید و الان اون باور توی وجودتون قرار گرفته و داره براتون کار میکنه سوالم اینه چیکار کردید چطوری اون مقاومتو برداشتید؟؟ اگر هم مایل بودید باور رو بگید اگرم نه فقط روش تغییرش رو بگید متشکرم @Brian @amino
    ------------------------------------------
    سلام وقت شما بخیر باشه . خیلی ممنون از لینک ارسالی .
    توی یکی از فایل ها ، استاد میگن که به مدت یکی دو ماه ، عادت ها و اشتباهاتی که در زندگیتون انجام میدید رو بنویسید . و بعدش ، سعی کنید ، کم کم ، و یکی یکی ، این اشتباهات رو در زندگیتون تکرار نکنید . و بعدش عادت های جدیدی رو میتونید جایگزینشون کنید .
    ما کارهایی انجام میدیم که اشتباه هستن ، ولی باز هم تکرارشون میکنیم . چون در ذهن ناخودآگاه ما تبدیل به عادت شدن .
    من این توصیه ی استاد رو یکسال پیش انجام دادم . و زمان هایی که متوجه میشدم ، کاری که میکنم ، اشتباه هستش ، در لیست اشتباهاتم مینوشتم . ولی چون انجام ندادن اشتباهات ، به این راحتی ها نیست ، من باز هم این اشتباهات رو انجام میدادم . ولی همچنان ، لیست اشتباهاتم رو داشتم و جلو چشمم بود .
    در این لیست ، 20 تا از اشتباهاتم رو نوشتم ( مثلا : 1- دوستان سمی دارم ولی هنوز باهاشون در ارتباطم - 2 - از فضای مجازی استفاده میکنم 3 - به تلویزیون نگاه میکنم 4 - رانندگی تند و ... ) .
    از یکسال پیش تا الان ، همچنان اشتباهاتم رو انجام میدادم . ولی جدیدا ، یک ماه هستش که تونستم تعداد زیادی از اشتباهاتم رو انجام ندم . با دوستان سمی ام ، قطع ارتباط کردم که واقعا روانم رو خیلی آرام تر کرده - یکماه هستش که تقریبا نه تلویزیون دیدم و نه توی فضای مجازی بودم که باعث شده خوابم تنظیم بشه و شب ها بتونم زود بخوابم و صبح ها زود از خواب پاشم - یکماه هستش که در حین رانندگی به موزیک گوش ندادم بخاطر همین سرعت رانندگی ام پایین آمده - و... .
    بنظر من ، با اینکار ، میتونیم کم کم ذهن ناخودآگاهمون رو برنامه ریزی و کنیم - تمیزش کنیم - و هدایتش کنیم به سمتی که میخواهیم . و بعدش عادت های جدید ، جایگزینش کنیم .
    در این راه ، ممکن هستش ، دوباره اشتباهاتمون رو تکرار کنیم . ولی بقول قانون جذبی ها ، باید در مسیرمون ثابت قدم باشیم تا به ثبات فرکانسی برسیم . ثبات فرکانسی در مدار جدیدمون .
    بعدش که به ثبات فرکانسی رسیدیم و مدار جدیدمون واسمون راحت شد و درش اذیت نشیدم ، عادت های جدید رو راحت تر میتونیم در خودمون به وجود بیاریم .
    --------------------
    استاد توی فایلهای اشتیاق سوزان در یوتوب میگن که 95% افراد ، به کارهایی که میکنن ، علاقه ای ندارن . و فقط 5% افراد ، کارهایی رو میکنن که بهش علاقه دارن .
    بنظرم اون 5% ، کار سختی ندارن - چون یجورایی ذهن ناخود اگاه ، نمیتونه مانعشون بشه . و سختی کار ، براشون لذت بخش هستش . مثل بچه ای که میره توی کوچه ، فوتبال بازی میکنه ، و زخمی شدن و خسته شدن ، براش مهم نیست .
    حالا اون 95% افراد ، هم میتونن موفق بشن . و فقط باید کمی روی خودشون کار کنن و ثابت قدم باشن .
    --------------------
    در کل بنظرم ، اشتباهات ما باعث میشن که جایگزین کردن عادت جدید ، سخت باشه برامون . با کم کردن اشتباهاتمون ، فرصت کافی برای ایجاد عادت های جدید رو پیدا میکنیم .
    --------------------
    تشکر .
    ویرایش توسط Ali.m : 04-15-2024 در ساعت 00:41

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali.m عزیز تشکر کرده اند:

elahe heidari آواتار ها
    557 بار در 114 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.m نمایش پست ها
    ------------------------------------------
    سلام وقت شما بخیر باشه . خیلی ممنون از فایل ارسالی .
    توی یکی از فایل ها ، استاد میگن که به مدت یکی دو ماه ، عادت ها و اشتباهاتی که در زندگیتون انجام میدید رو بنویسید . و بعدش ، سعی کنید ، کم کم ، و یکی یکی ، این اشتباهات رو در زندگیتون تکرار نکنید . و بعدش عادت های جدیدی رو میتونید جایگزینشون کنید .
    ما کارهایی انجام میدیم که اشتباه هستن ، ولی باز هم تکرارشون میکنیم . چون در ذهن ناخودآگاه ما تبدیل به عادت شدن .
    من این توصیه ی استاد رو یکسال پیش انجام دادم . و زمان هایی که متوجه میشدم ، کاری که میکنم ، اشتباه هستش ، در لیست اشتباهاتم مینوشتم . ولی چون انجام ندادن اشتباهات ، به این راحتی ها نیست ، من باز هم این اشتباهات رو انجام میدادم . ولی همچنان ، لیست اشتباهاتم رو داشتم و جلو چشمم بود .
    در این لیست ، 20 تا از اشتباهاتم رو نوشتم ( مثلا : 1- دوستان سمی دارم ولی هنوز باهاشون در ارتباطم - 2 - از فضای مجازی استفاده میکنم 3 - به تلویزیون نگاه میکنم 4 - رانندگی تند و ... ) .
    از یکسال پیش تا الان ، همچنان اشتباهاتم رو انجام میدادم . ولی جدیدا ، یک ماه هستش که تونستم تعداد زیادی از اشتباهاتم رو انجام ندم . با دوستان سمی ام ، قطع ارتباط کردم که واقعا روانم رو خیلی آرام تر کرده - یکماه هستش که تقریبا نه تلویزیون دیدم و نه توی فضای مجازی بودم که باعث شده خوابم تنظیم بشه و شب ها بتونم زود بخوابم و صبح ها زود از خواب پاشم - یکماه هستش که در حین رانندگی به موزیک گوش ندادم بخاطر همین سرعت رانندگی ام پایین آمده - و... .
    بنظر من ، با اینکار ، میتونیم کم کم ذهن ناخودآگاهمون رو برنامه ریزی و کنیم - تمیزش کنیم - و هدایتش کنیم به سمتی که میخواهیم . و بعدش عادت های جدید ، جایگزینش کنیم .
    در این راه ، پستی و بلندی وجود داره . و ممکن هستش که وسطش ، دوباره اشتباهاتمون رو تکرار کنیم . ولی بقول قانون جذبی ها ، باید در مسیرمون ثابت قدم باشیم تا به ثبات فرکانسی برسیم . ثبات فرکانسی در مدار جدیدمون .
    بعدش که به ثبات فرکانسی رسیدیم و مدار جدیدمون واسمون راحت شد و درش اذیت نشیدم ، عادت های جدید رو راحت تر میتونیم در خودمون به وجود بیاریم .
    --------------------
    استاد توی فایلهای اشتیاق سوزان در یوتوب میگن که 95% افراد ، به کارهایی که میکنن ، علاقه ای ندارن . و فقط 5% افراد ، کارهایی رو میکنن که بهش علاقه دارن .
    بنظرم اون 5% ، کار سختی ندارن - چون یجورایی ذهن ناخود اگاه ، نمیتونه مانعشون بشه . و سختی کار ، براشون لذت بخش هستش . مثل بچه ای که میره توی کوچه ، فوتبال بازی میکنه ، و زخمی شدن و خسته شدن ، براش مهم نیست .
    حالا اون 95% افراد ، هم میتونن موفق بشن . و فقط باید کمی روی خودشون کار کنن و ثابت قدم باشن .
    --------------------
    در کل بنظرم ، اشتباهات ما باعث میشن که جایگزین کردن عادت جدید ، سخت باشه برامون . با کم کردن اشتباهاتمون ، فرصت کافی برای ایجاد عادت های جدید رو پیدا میکنیم .
    --------------------
    تشکر .
    خواهش میکنم بله درست میفرمایید من خیلی از فایلهای آقای امینو رو گوش دادم اینکار که شما انجام میدید خوبه نوشتن اشتباهات و عادت های بد و انجام ندادنشون فقط سعی کنید به نکات مثبت هم توجه داشته باشین چون وقتی تمرکز روی اشتباهات باشه ممکنه حستون رو بد کنه به عزت نفستون آسیب برسونه حتی باعث بشه اون اشتباهات بیشتر تکرار بشه....اما خب وقتی توجه زیاد روی نکته های مثبت باشه اونها رو توی ذهنتون بولد کنید ناخودآگاه اون کار مثبت رو بیشتر انجام میدین کم کم دیگه شخصیت رشد کنه انسان ناخودآگاه دیگه اون اشتباهات رو انجام نمیده....توی یکی از وبینارها یادمه ساراخانوم گفتن هدفم اینه ضرر نکنم تا به سود برسم بعد آقای امینو گفتن که من هدفم اینه سودکنم اونوقت ضرر هم نمیکنم برا همینه اعتقادی به حدضرر ندارم...ببنید توجه روی نکته مثبت میتونه دیدگاه بهتری باشه ....موفق باشید
    هر روز سعی کن فاصله بین خود واقعی و خود آرمانیتو کم کنی

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از elahe heidari عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,445 بار در 1,686 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5893 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Hossein نمایش پست ها
    سلام به دوستان روزتون بخیر
    من کمک میخواستم از استاد و دوستان
    چند وقتی هست که اصلا علاقه ای ب ترید کردن ندارم و اصلا مثل قبلا دلم برای چارت تنگ نمیشه که بخوام با تمرکز بالا ترید بزنم و بررسی کنم و از نظر تمرکز چند وقتی هست که برام سخت شده
    من الان آخر خدمت سربازی هستم و این آخریا کمی بهم ریخته شرایط و الان خودم رو مجبور میکنم که بشینم پای سیستم و به چارت نگاه کنم , حوصلم سر میره و این صبر کردن برای دیدن شرایط چک لیست برام خیلی سخت شده در صورتی که قبلا این صبر برام لذت بخش بود و هی پا میشم و میرم چند دقیقه دیگه میام و دوباره همین تکرار میشه
    هرچی تلاش میکنم و خودم و ذهنم رو جلو میکشم ودنبال اینم که چیزی یا یک نتیجه ی کوچیکی ببینم که باور کنم میتونم
    حساب رشد دادم ولی چشمم دنبال دیدن چیز های واقعی هستش که با سود ترید ها بخره و لمس کنه و این رو نیاز دارم هرچی دنبالش میرم که محققش کنم این سد ذهنی محکمتر میشه و دنبال پول درآردن از این بازارم
    نمیخوام عجله کنم فقط کمی خسته شدم و نمیدنم که چیکار کنم که اون شور و نشاط ایجاد بشه
    استاد شما یه جا توی مقاله تون گفتین که بدترین باورهای محدودکننده از ترس ها و شکست ها میاد و برای عبور از ترس ها باید بریم تو دلشون و برای این که اینباور رو ریشه کن کنم و ترسم از سربازی من فلج نکنه رفتم تو دلش و بابت این موضوع ازتون ممنونم
    صادقانه بگم نسبت به ترید کمی دلم گرفته و نمیدونم راهکار چیه و اینو خیلی خوب در مورد خودم میدونم که من هیچوقت تسلیم نمیشم و همیشه ادامه میدم حتی با غر زدن
    ممنونم بابت وقتی که میزارید ببخشید که این آخر کمی حالت دل نوشته پیدا کرد
    سلام وقت بخیر احتمالا بخاطر
    تبریک میگم که سربازی رفتین و الان اواخرش هست.احتمال داره بخاطر همون شرایط اخر خدمت باشه.
    یک نکته خیلی مهم به شما میگم در کانال اینستاگرام هم بصورت پرسش قرار داده بودم. دیسیپلین باعث میشه یک فرد در یک حرفه به موفقیت دست پیدا کنه.
    خیلی وقت ها خیلی از افراد موفق اصلا حوصله انجام کارشون رو نداشتن اما دیسیپلین داشتن و اونکار رو انجام دادن.
    خیلی از کارها هست که انسان بنابر حس و حالش یکوقت دوست داره انجام بده یکوقت دوست نداره. این انسان رو به موفقیت نمیرسونه. نظم و دیسیپلین و انجام کارها (حتی بعصی وقت ها انجام کارهایی که شاید حسو حالش رو نداریم) مارو به موفقیت نزدیک می کنه.
    شیرینی پایان خدمت یادتون نره
    Perceive thetime , Change thelife

6. 44 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,193 بار در 1,624 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام خدمت دوستان واستاد عزیز من از دو فایل روانشناسی یوتیوپ(ریشه ثروت_مراقبه و مدیتیشن)و فایل بازی فرواانی به این نتایج رسیدم
    آیا درست و کامل هستن این نتیجه گیری و دریافت؟؟
    Screenshot (12).png
    @amino
    ویرایش توسط abolfazljafari11 : 04-15-2024 در ساعت 11:31
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

emiro آواتار ها
    967 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام ...
    منم مشکل دوستمون رو دارم حتی از حساب برداشت هم داشتم و رفتم برداشت ها رو تا قرون آخر خرج کردم
    اما بعدش هیجانات اومد سراغم و یه بدهی خیلی کوچیک داشتم بعدش شروع شد که آها برم این بدهی رو تسویه کنم که کال مارجین میشم تو فارکس(تو ذهنم گفتگو بود)
    و خب برگشتم سر پله اول تو ورود هام طبق چک لیست ترس از ورود داشتم و بعدشم که موقعیت پرید اومدم هیجانی وارد شدم ووو توضرر هم باز بخاظر ضرر سریع واکنش نشون دادم که خب این من نبودم و دارن هاردی یه جایی میگه: (نامتناسب بودن پول دریافتی با ضمیر ناخودآگاه) و خب باز هم برگشتم تو شرایط سختم و اون صحبت ها باز شروع شد که برم تغییر شغل بدم و هزاران افکار منع کننده از این حرفه فعلا تمرکزم رو گذاشتم رو عملکرد های حیاتی موقع ترید
    استاد شما نظر خاصی دارین ؟
    شاید مشکل من با پول و درآمد باشه از نظر ذهنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    ببینید وقتی در چک لیست هیچ مشکلی ندارین و ترس در انجام معامله دارین باید ببینید ترس از کجا نشات میگیره. احتمالا بخاطر حجم ماملات این ترس می تونه ایجاد بشه. تست کنید و یک مدت با کمترین حجم وارد معاملات طبق چک لیست بشین.اصلا به اینکه میزان سودتون ممکنه خیلی کم باشه توجه نکنید اینکار برای بررسی و پیدا کردن منشا ترس هست.با حجم یکصدم طبق چک لیست وارد معامله بشین و حد سود و ضرر ست کنید ببینید بازم ترس دارین یا نه

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از emiro عزیز تشکر کرده اند:

1,262 بار در 220 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط emiro نمایش پست ها
    سلام ...
    منم مشکل دوستمون رو دارم حتی از حساب برداشت هم داشتم و رفتم برداشت ها رو تا قرون آخر خرج کردم
    اما بعدش هیجانات اومد سراغم و یه بدهی خیلی کوچیک داشتم بعدش شروع شد که آها برم این بدهی رو تسویه کنم که کال مارجین میشم تو فارکس(تو ذهنم گفتگو بود)
    و خب برگشتم سر پله اول تو ورود هام طبق چک لیست ترس از ورود داشتم و بعدشم که موقعیت پرید اومدم هیجانی وارد شدم ووو توضرر هم باز بخاظر ضرر سریع واکنش نشون دادم که خب این من نبودم و دارن هاردی یه جایی میگه: (نامتناسب بودن پول دریافتی با ضمیر ناخودآگاه) و خب باز هم برگشتم تو شرایط سختم و اون صحبت ها باز شروع شد که برم تغییر شغل بدم و هزاران افکار منع کننده از این حرفه فعلا تمرکزم رو گذاشتم رو عملکرد های حیاتی موقع ترید
    سلام دوست عزیزم وقتتون بخیر.اکثر ماها این مشکل رو داشتیم و داریم
    وقتی میگیم شاید کال مارجین بشم یعنی ما درگیری 3% بالانس رو اصلا نداریم چطور ممکنه کسی با 3% اکانت کال مارجین بشه.
    تمام تمرکزتون رو بذارید رو اصولی ترید زدن با حجم پایین گام های اول سخت تره.وقتی sl نمی*گذاریم یعنی مدیریت سرمایه رو رعایت نکردیم برنامه هدفی که برای خودتون مشخص کردید رو به مدت 3 ماه بهش پایبند باشید و ی ژورنال 3 ماهه تهیه کنید.اگه این 3 ماه رو با موفقیت گذروندید بقیه مسیر خیلی هموار میشه وقتی با 3% وارد پوزیشن میشیم ضرر رو در بازار قبول میکنیم.
    تریدینگ پلن برای خودتون تهیه کنید رضا زنگنه تو یوتیوب فوق العاده عالی در مورد تریدینگ پلن توضیح میده که کمک کنندست.
    موفق و پیروز باشید.

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

1,707 بار در 344 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر احتمالا بخاطر
    تبریک میگم که سربازی رفتین و الان اواخرش هست.احتمال داره بخاطر همون شرایط اخر خدمت باشه.
    یک نکته خیلی مهم به شما میگم در کانال اینستاگرام هم بصورت پرسش قرار داده بودم. دیسیپلین باعث میشه یک فرد در یک حرفه به موفقیت دست پیدا کنه.
    خیلی وقت ها خیلی از افراد موفق اصلا حوصله انجام کارشون رو نداشتن اما دیسیپلین داشتن و اونکار رو انجام دادن.
    خیلی از کارها هست که انسان بنابر حس و حالش یکوقت دوست داره انجام بده یکوقت دوست نداره. این انسان رو به موفقیت نمیرسونه. نظم و دیسیپلین و انجام کارها (حتی بعصی وقت ها انجام کارهایی که شاید حسو حالش رو نداریم) مارو به موفقیت نزدیک می کنه.
    شیرینی پایان خدمت یادتون نره
    سلام استاد روزتون بخیر
    خیلی ممنونم حتما این مورد رو انجام میدم
    فقط این تناقضی با این موضوع توی کارمون نداره که وقتی در حساب ریل از نظر روانشناسی در شرایط درستی نیستیم نباید ترید بزنیم؟
    استاد سوالی هم که برام پیش میاد اینه بعد از اون یک ماه که نهایتا 20درصد افزایش بالانس بدیم قرم بعدی چیه و باید چیکار کرد ؟ من این مرحله ی اول رو میرم ولی توی بعدش میمونم که باید چیکار کنم
    حتما به روی چشم فقط بگین من شرینی چی بدم
    خداوند بزرگترین موفقیت ها و نعمت ها رو پشت بزرگترین ترس ها در زندگی قرار داده

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از Amir Hossein عزیز تشکر کرده اند:

5 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود بر جناب امینو و دوستان
    یه سوال داشتم ازتون این که من و رفیقم بعد از 5 سال تلاش در بازار های مالی و تلاش خیلی زیاد توی این زمینه بعد از دیدن دوره های شما بعد از 2 سال به سود نرسیدیم و بعد از این که یکم ذهنمون رو اروم کردیم و کمی با ارامش به ترید فکر کردیم و تلاش کردیم براش توی دمو به سود 20 و 50 درصد رسیدیم و بعد این ماه توی ریل 10 درصد سود کردیم و هدف ما به دست اوردن ماهی 100 درصد توی ریل است .
    و با توجه به این که توی مسیر رشد هستیم و داریم بهتر میشیم ولی باز حالمون خوب نیست و شاد نیستیم .
    ایا این موضوع طبیعیه ؟ یا ما داریم اشتباه میکنیم ؟
    یا این که ما هرچقدر شاد تر باشیم و حالمون بهتر باشه نتایجمون در ترید بهتر میشود یا نه فرقی ندارد و شادی بعد از رسیدن به سود 100 درصدی که هدف ما است به دست میاد ؟
    ایا شما بعد از رسیدن به اهدافتون شادی را به دست اوردید یا در مسیر رشد و پیشرفت ؟
    با تشکر

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از mahdi7474 عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,087 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 311 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط emiro نمایش پست ها
    سلام ...

سلام
    وقتتون بخیر

این مرحله جزیی از پروسه این شغل هست ینی مرحله ای که تکنیکال شما اوک میشه ولی ذهنتون رو نمیتونید آروم کنید تا طبق اصول خودتون پیش برید.
    ذهنتون کنترل شمارو از خودتون میگیره و یجوری تو حالت اتومات قرار میگیره و شما دیگ هیچ گونه کنترلی روی تصمیمات و افکارتون ندارید و بر اساس برنامه های پیش فرض ذهنتون خودش تصمیم گیری وشمارو وادار به عمل میکنه و خب چون شمام هیچ آگاهی نسبت به این تحولات ندارید خیلی راحت به حرف ذهنتون گوش میدین و خب نتایج تکرار میشن .
    من طبق گفته های استاد بهتون پاسخ میدم:
    آیا عادت های خوبی برا خودتون ساختین تو این مدت؟ مثل مسواک زدن ورزش کردن سحرخیزی تغذیه سالم مدیتیشن روزانه حداقلش 2 دقیقه ولی هر روز ...منظم بودن در انجام این عادت ها ...مقالات روانشناسی رو چقد مطالعه کردین ایا خلاصه برداری کردین؟ اگه این کارایی که استاد میگن یکی در میون انجام بدیم خب توقعمون چرا باید این باش موفق بشیم در این مسیر!! یکم بهش فکر کنین !!
    اینها خیلی میتونه کمکتون کنه و از همه مهم تر شما باید آروم باشین و متواضع و از اهنگ های هیجانی و راک و پر ریتم باید خودداری کنین خیلی اروم باشید یوقتایی هیچ کاری نکنید اروم یجا بشینید یا برین تو پارک قدم بزنید ریلکس کنین ..اینها همشون تاثیر گزارند به حرف زدنت به طرز راه رفتنت لباس پوشیدنت اهمیت بده اگه میخای زندگیت تغییر کنه باید خودت تغییر کنی و اگه میخای درامدت بالاتر بره صحبت های استاد گوش بده و عمل کن همین..سر خود کاری نکن ماها فکر میکنیم که بلدیم چجوری موفق بشیم و پولدار بشیم ولی واقعا ما بلدشون نیستیم این هارو اگر بلد بودیم تو زندگیمون داشتیمشون ...در واقعیت ما باید قبول کنیم نمیدونیم که نمیدونیم تا بتونیم یاد بگیریم و آمادگی دریافت اطلاعات و اموزش پذیری خودمون بالا ببریم ...

همیشه سرحال و در جریان باشید مثل آب
    توی مارکت هم طبق گفته استاد دیدگاهتون رو از سود کردن وبازدهی تغییر بدین به اصولی ترید کردن و جوری ترید بزنید انگار اولین واخرین ترید عمرتونه.به اون اعداد و رقم و دلار تو حساب که چقد میخاد بشه فکر نکنین تنها دغدغه تون این باش آیا اصولیه این تریدی که میخام بزنم؟؟ اگر میخاین پیشرفت کنین عین حرفه ای ها باید باشین بقول معروف تو این دنیا هیچ برگی بی دلیل از درخت نمیوفته هیچ تغییری بدون علت و همینجوری رخ نمیده باید تغییرات اعمال بشن تا نتایج هم تغییر کنند.

یک ساعت تفکر بهتر از هفتاد سال عبادت....فکر کنین درباره اعمالی که انجام دادین و شمارو الان به این نقطه کشوندند.

امیدوارم بتونیند خیلی عالی و آروم مدار خودتونو ببرید بالا عجله نداشته باشین
    ارادتمند
    Hard takes time, impossible a little more time

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,087 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 311 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi7474 نمایش پست ها
    سلام و درود بر جناب امینو و دوستان
    یه سوال داشتم ازتون این که من و رفیقم بعد از 5 سال تلاش در بازار های مالی و تلاش خیلی زیاد توی این زمینه بعد از دیدن دوره های شما بعد از 2 سال به سود نرسیدیم و بعد از این که یکم ذهنمون رو اروم کردیم و کمی با ارامش به ترید فکر کردیم و تلاش کردیم براش توی دمو به سود 20 و 50 درصد رسیدیم و بعد این ماه توی ریل 10 درصد سود کردیم و هدف ما به دست اوردن ماهی 100 درصد توی ریل است .
    و با توجه به این که توی مسیر رشد هستیم و داریم بهتر میشیم ولی باز حالمون خوب نیست و شاد نیستیم .
    ایا این موضوع طبیعیه ؟ یا ما داریم اشتباه میکنیم ؟
    یا این که ما هرچقدر شاد تر باشیم و حالمون بهتر باشه نتایجمون در ترید بهتر میشود یا نه فرقی ندارد و شادی بعد از رسیدن به سود 100 درصدی که هدف ما است به دست میاد ؟
    ایا شما بعد از رسیدن به اهدافتون شادی را به دست اوردید یا در مسیر رشد و پیشرفت ؟
    با تشکر

سلام
    وقتتون بخیر

اولین نکته عجله نکنید انگار شما تازه یه نوزادی هستین که داره راه رفتن یاد میگیره تازه تونستین بعد کلی زمین خوردن و زخم شدن زانو هاتون یکم تعادل خودتونو حفظ کنین بعد الان توقع دارین با همین توانایی ها بتونید دوچرخه سواری کنید؟
    آایا ممکنه این نوزاد از پس این کار در این سطح بربیاد!
    اگر دقت کنین بچه ها وقتی کمی بلد شدن راه برن دیدین چقد میخندن خوشحال میشن که دارن رو پاهای خودشون وایمیستن هر چند یه دستشون تکیه دادن به دیوار ولی خیلی خوشحال میشن از این اتفاق ..شما الان این حس خوشحالی رو دارین از خودتون دریغ میکنین و هی میگین کی میشه پس دوچرخه سواری کنم تک چرخ بزنم!!
    دارین تو آینده زندگی میکنین همش میگی خب کی فلان میشه کی سود میکنم اصلا توجهی نداری که به پیشرفت هات دقت کنی بابتشون از خودت تشکر کنی با همین موفقیت های ریز ریز شاد باشین شادی دلیلی نمیخاد ولی این همه دارین خوب عمل میکنین ماهانه 10 درصد واقعا فوق العادس چرا کم درنظر میگیریدش خیلیا واقعا خیلیا دارن برا ماهی 3 درصد گرفتن تلاش میکنن شما 10 درصد دارین میگیرین باز ناشکری میکنی میگی چرا 100 درصد نیست ..
    یه مثال دیگ شما یه مغازه زدی کوچیک خب تواناییتون فعلا همین قد و خب دارین آروم آروم پیشرفت میکنین روزای اول مشتری اصلا نداشتین الان مثلا حداقل روزی 10 مشتری میاد مغازتون ولی باز میگین مغازه فلانی روزی 100 تا مشتری داره فلان قدر سود برمیدارن از مغازشون ...بعد اصلا توجه نمیکنه مغازه ای که 100 تا مشتری داره کلی سال قبل تر از شما فعالیتشو شروع کرده تجربه بیشتری نسبت به شما داره کلی تلاش کرده که هیشکی ندیده اون تلاش هاشو و فقط همه اون 100 تا مشتری شو میبینن عین مثال کوه یخ استاد ....شمام آروم اروم اگه ادامه بدین عین همون مغازه دار میشین حتی بیشتر از اونم میتونین پیشرفت کنین ولی آروم آروم شما هنوز تجربه و دانش و حتی جنس کافی تو مغازه رو ندارین که 100 تا مشتری رو ساپورت کنه ...شکر کنین بایت همین 10 تا مشتری و بگین خدا بده برکت اروم اروم همین 10 تا میشه 12 تا بعد پولاتونو پس انداز میکنین بعد یسال میتونین مغازه بهتری تو جای خوب شهر بگیرید جنس بیشتری تو مغازتون داشته باشین حالا مثلا مشتریاتون میرسه به 40 تا بعد اینهمه تلاش و زمان بعد کم کم اروم اروم شمام به 100 تا میرسین ولی از قدیم گفتن شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند.حستون رو تغییر بدین خیلیا هدفشون اینه مغازه ای داشته باشن که 5 تا مشتری بهشون سر بزنه شما ده تا رو داری بخدا باید انقد الان خوشحال باشین عین اون بچه ای که گفتم تازه راه رفتن یاد گرفته...ولی هیجانی نشین و خیلی اروم پیش برین وگرنه بخای بدویی عین بچه زمین میخوری باز باید پاشی از نو شروع کنی همین سرعت با همین دنده بیاین جلو.از مسیر لذت ببرین خط پایان هیچ خبری نیست

شکر نعمت نعمتت افزون کند
    کفر نعمت از کفت بیرون کند
    شکر تنها گفتن الحمد نیست
    شرح این مطلب بیانی گفتنیست
    شکر نعمت بذل آن نعمت بود شکر عزت رافت و رحمت بود
    چیست دانی مر تو را شکر زبان
    ذکر قرآن و نماز ای خوش لسان
    شکر چشمت دیدن هر دیدنی است
    ویرایش توسط Snow_Trader : 04-16-2024 در ساعت 08:10
    Hard takes time, impossible a little more time

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 37 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع