صفحه 532 از 556 نخستنخست ... 32432482522530531532533534542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,311 به 5,320 از 5557

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

fatemeh 2023 آواتار ها
    1,514 بار در 436 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود دوست عزیز در طول روز یک ساعت مشخضی برای ژورنال شخصی به مدت 21 روز در طول این مدت مدیتیشن و شکرگذاری حتما داشته باش و به لیست کارهای روزانه بسپار.وفایل های اشتیاق سوزان رو در یوتیوب نگاه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Hossein نمایش پست ها
    سلام به دوستان روزتون بخیر
    من کمک میخواستم از استاد و دوستان
    چند وقتی هست که اصلا علاقه ای ب ترید کردن ندارم و اصلا مثل قبلا دلم برای چارت تنگ نمیشه که بخوام با تمرکز بالا ترید بزنم و بررسی کنم و از نظر تمرکز چند وقتی هست که برام سخت شده
    من الان آخر خدمت سربازی هستم و این آخریا کمی بهم ریخته شرایط و الان خودم رو مجبور میکنم که بشینم پای سیستم و به چارت نگاه کنم , حوصلم سر میره و این صبر کردن برای دیدن شرایط چک لیست برام خیلی سخت شده در صورتی که قبلا این صبر برام لذت بخش بود و هی پا میشم و میرم چند دقیقه دیگه میام و دوباره همین تکرار میشه
    هرچی تلاش میکنم و خودم و ذهنم رو جلو میکشم ودنبال اینم که چیزی یا یک نتیجه ی کوچیکی ببینم که باور کنم میتونم
    حساب رشد دادم ولی چشمم دنبال دیدن چیز های واقعی هستش که با سود ترید ها بخره و لمس کنه و این رو نیاز دارم هرچی دنبالش میرم که محققش کنم این سد ذهنی محکمتر میشه و دنبال پول درآردن از این بازارم
    نمیخوام عجله کنم فقط کمی خسته شدم و نمیدنم که چیکار کنم که اون شور و نشاط ایجاد بشه
    استاد شما یه جا توی مقاله تون گفتین که بدترین باورهای محدودکننده از ترس ها و شکست ها میاد و برای عبور از ترس ها باید بریم تو دلشون و برای این که اینباور رو ریشه کن کنم و ترسم از سربازی من فلج نکنه رفتم تو دلش و بابت این موضوع ازتون ممنونم
    صادقانه بگم نسبت به ترید کمی دلم گرفته و نمیدونم راهکار چیه و اینو خیلی خوب در مورد خودم میدونم که من هیچوقت تسلیم نمیشم و همیشه ادامه میدم حتی با غر زدن
    ممنونم بابت وقتی که میزارید ببخشید که این آخر کمی حالت دل نوشته پیدا کرد amino # @amino
    هر چیز که در جستن آنی، آنی

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از fatemeh 2023 عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,087 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 311 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    چند وقتی هست که اصلا علاقه ای ب ترید کردن ندارم و اصلا مثل قبلا دلم برای چارت تنگ نمیشه که بخوام با تمرکز بالا ترید بزنم و بررسی کنم و از نظر تمرکز چند وقتی هست که برام سخت شده
    من الان آخر خدمت سربازی هستم و این آخریا کمی بهم ریخته شرایط و الان خودم رو مجبور میکنم که بشینم پای سیستم و به چارت نگاه کنم , حوصلم سر میره و این صبر کردن برای دیدن شرایط چک لیست برام خیلی سخت شده در صورتی که قبلا این صبر برام لذت بخش بود و هی پا میشم و میرم چند دقیقه دیگه میام و دوباره همین تکرار میشه
    هرچی تلاش میکنم و خودم و ذهنم رو جلو میکشم ودنبال اینم که چیزی یا یک نتیجه ی کوچیکی ببینم که باور کنم میتونم
    حساب رشد دادم ولی چشمم دنبال دیدن چیز های واقعی هستش که با سود ترید ها بخره و لمس کنه و این رو نیاز دارم هرچی دنبالش میرم که محققش کنم این سد ذهنی محکمتر میشه و دنبال پول درآردن از این بازارم
    نمیخوام عجله کنم فقط کمی خسته شدم و نمیدنم که چیکار کنم که اون شور و نشاط ایجاد بشه
    استاد شما یه جا توی مقاله تون گفتین که بدترین باورهای محدودکننده از ترس ها و شکست ها میاد و برای عبور از ترس ها باید بریم تو دلشون و برای این که اینباور رو ریشه کن کنم و ترسم از سربازی من فلج نکنه رفتم تو دلش و بابت این موضوع ازتون ممنونم
    صادقانه بگم نسبت به ترید کمی دلم گرفته و نمیدونم راهکار چیه و اینو خیلی خوب در مورد خودم میدونم که من هیچوقت تسلیم نمیشم و همیشه ادامه میدم حتی با غر زدن
    ممنونم بابت وقتی که میزارید ببخشید که این آخر کمی حالت دل نوشته پیدا کرد amino # @amino

سلام
    وقتتون بخیر
    به به اخرای خدمت پس میگزرونی..منم تازه تسویه کردم سه هفتس
    مبارک باش ازپسش براومدی تموم کردی یه سد بزرگ ذهنی که خدمت هست رو
    من که بشخصه خیلی سنگینی میکرد از لحاظ ذهنی این سربازی ولی دوسال پیش هر چی بود دیگ گفتم میرم و تمومش میکنم

من پیشنهادم برا این احساسات خستگی که داری اینکه برو طبیعت برو جاهای قشنگ شهرتون که توشون حالت خیلی خوب میشه
    من خودم میرم یوقتایی اون خونه ای که تو بهترین منطقه شهرمون و چشم گرفتتش و دوسش دارم از نزدیک میبینم تو اون محله راه میرم نفس میکشم و قدم میزنم تو کوچه هاش، خیلی حال میده
    جمعه هاهم که همیشه با خانواده میریم روستا تو باغ کار کشاورزی میکنم اون هوای تمیز و دور از شهر و دود و ماشین خیلی تو روحیم تاثیر میزاره و برای یه هفته دیگ کاملا شارژم میکنه.

نمیدونم چقد خدمتت مونده ولی اخراش واقعا خیلی از لحاظ ذهنی به چالش میکشه ادم و حال هیچ کس و هیچیو نداری ...
    خیلی سخت نگیر بخودت بزار خدمتتو تموم کنی میای مثل همون قبلنا ترید میزنی و صبورتر مارکت دنبال میکنی و حس و حالش برمیگرده.

ارادتمند
    Hard takes time, impossible a little more time

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    یاد شده
    در 311 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeekttaa نمایش پست ها
    سلام به همگی امیدوارم حالتون خوب باشه

من قبل از استاد با دو فرد دیگه اموزش دیده بودم درسته که نتیجه نداشت برای( من ) اما اونها قسمتی از مسیر بودن که من به اینجا رسیدم و شکر واقعا .

دیروز اتفاقی سررسیدی که اموزش های دوره قبلیم نوشته بودم نگاه کردم اول صفحه نوشته بودم (((((چیزی که از ان توست تو را پیدا خواهد کرد )))) و ((( هرچیزی که در خیال بگنجد واقع است))))
    برای ارامش برای من شعر های (
    مولانا) و سعدی حافظ عطارخیلی ارامش بخش و قابل درک هست شما هم بخونید
    من
    خیلی قدرت کلمات و نوشتن و باور داشتن بهشون قبول دارم چون خیلی فوق العاده هست . اون موقع ها همش به خودم میگفتم ای کاش فضایی بود که کسی تمرین میداد میگفت چیکار کن کاش میتونستم سوالاتم بپرسم - از کجا بفهمم درست یاد گرفتم کاش یکی بود میپرسیدم ازش .....
    الان که رسیدم به اینجا شکرگذارم و مطمعنم قشنگتر هم میشه
    به نظر من همین که ما در این اکادمی هستیم و با استاد اشنا شدیم یک مسیر درست محبت بزرگ هست
    بیشتر اوقات وقتی به هدفمون وقتی به اینده به پایان مسیر نگاه میکنیم به طولانی بودنش نگاه میکنیم حس غرق شدن بهمون دست میده

حالا به جای اون به خودت بگو: من نگران اون نیستم چون اون روز بلاخره میرسه
    با هر قدم بهش نزدیکتر میشیم پس لزومی نداره نگران دور بودنش باشیم
    تنها چیزی که باید الان روش تمرکز کنم
    قدم بعدیمه
    در زمان حال باشید و لذت ببرید از مسیر و اموزش ها
    @amino

سلام
    وقتتون بخیر

پست شمارو خوندم یاد این جمله استاد افتادم:

طرز فکر و احساس شما در زمان شکست نشان دهنده مدت زمان ی است که برای رسیدن به موفقیت ما ن یاز است .

شما هر چند نتیجه ای از اون آموزش های قبلی نگرفتین ولی طرز فکرتون و احساساتون رو خیلی خوب تغییر دادین نسبت بهش و دارین در جهت موفقیت ازش استفاده میکنین

شکست ها هستن که افراد موفق میکنند ..وقتی تو مارکت استاپ میخوری تازه پروسه موفقیت و یپشرفت تریدر شروع میشه
    بقیه فکر میکنن مارکت داره پسشون میزنه درحالیکه برعکس کسیکه اصولی اموزش دیده هر استاپ اون نقطه عطف ماجراست.

تا زمانی که یکی بهمون حمله نکنه و یبار زخمی نشیم نمیریم دنبال کسب مهارت دفاع کردن از خودمون

شمام چندبار تلاش کردین که آموزش اصولی معامله گری رو یادبگیرین ولی خب برای شما جواب نداده ولی یه تجربه هایی ازشون بدست اوردین
    و الان قدر اینجا رو شما بهتر از کسی که هیچ شکست یا بهتر بگیم کسایی که تجربه ای نداشتن میفهمین.

کسی قدر دوره های استاد میدونه که کلی ترید زده با اصولش کلیم استاپ خورده ولی باز تلاش کرده باز رفته ویدیو های دوره رو نگا کرده تمرین کرده بجای اینکه بشینه زانو غم بغل بگیره رفته خودشو تقویت کنه مهارتشو بهتر کنه دلایل اشتباهشو دربیاره
    از شکست ها استفاده کنین تغییر کنین تا تغییر نکنیم بخدا همینی که هستیم میمونیم
    اومدیم که موفق شیم واقعا بدون شکست هیچی نمیشیم
    شکست هارو غنیمت بدونین

ویرایش توسط Snow_Trader : 04-11-2024 در ساعت 20:07

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

yeekttaa آواتار ها
    676 بار در 204 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام امیدوارم خوب باشین
    ترید نیاز به تمرکز و حال خوب داره زیاد سخت نگیرین کم کم شروع کن بنظر من فایل هارو ببین و با تمرکز گوش بدین از اول تا ذهنتون مرتب بشه کتاب بخونین شور و هیجان میده
    (وعده این شد که خود را آرام کنم نه جهان اطرافم را ... معجزه شد ؛جهان اطرافم هم آرام گرفت)
    راحت باش خودتون اذیت نکنین خیلی ریلکس اون کارا کن هم ذهنتون گرم میشه با فایل ها هم انگیزه حال خوب
    همیشه اخرای هر مرحله از زندگی که میخواد تموم بشه سخت تر میشه و بقول شما ذهن رو به چالش میکشه
    دویدن عالیه حتما امتحان کن
    قوی و با اعتماد بنفس ادامه بده و امیدوارم بزودی از سربازی تموم بشین و پرقدرت و آسوده شروع کنین
    ببخشید اگر فعل های راحت و رسمی قاطی شد
    ویرایش توسط yeekttaa : 04-11-2024 در ساعت 20:18
    خدایِ اَبَدی درونِ بدن - یکتا

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از yeekttaa عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    یاد شده
    در 311 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    وقتتون بخیر وشادی باش

میخاستم در مورد چگونگی پیشرفت توانایی ها و بهتر شدن در هر زمینه ای مطالبی رو بیان کنم
    در آخرهم یه سریال از شرق کره زمین بهتون معرفی کنم یکمم زبان کره ای تون تقویت بشه استاد امینو علاقه خاصی به ژاپنی ها داره ولی کره ای ها هم چیز کمی از ژاپنی ها ندارن

وقتی ما آدم ها وارد یک موضوعی میشیم که آموزش ببینیم و مهارت هامونو افزایش بدیم و به موفقیت برسیم در این وسط کلی اتفاق میوفته برامون :
    اولش خیلی برامون تازگی داره مطالب و هیجان انگیز و تمرینات سر وقت انجام میدیدم سر وقت در کلاسا حضور پیدا میکنیم و خیلی باشور وهیجان ادامه میدیم
    رفته رفته که دیگ مطالب جدید اضافه نمیشه و هی مطالب تکراری مطرح میشه دیگ اون حس تازگی وشور وشوق وجود نداره
    باید تمرینات تکراری انجام بدیم و برگردیم عقب و روی تمرینات قبلی تسلط پیدا کنیم
    مدتی که این روال رو ادامه میدیم یکم توقعمون از خودمون بالا میره میگیم خب من که این همه تمرین و تلاش میکنم باید موفق بشم برای خودمون راه رو آسون میبینیم و تصور میکنیم که اره دیگ رسیدن به موفقیت آسون شده
    اولین تلاش بعد از این تفکرات معمولا اولین شکست رو برامون رقم میزنه و میگیم پس چیشد ! چرا موفق نشدم !
    دنبال دلیل میگردیم برای شکست هامون البته نه دلیل منطقی و درست بلکه دنبال یه دلیل هسیم که هر چی اشتباه کردیم که منجربه شکستمون شده رو گردن اون دلیل بیچاره بندازیم و خودمونو بی تقصیر جلوه بدیم
    این طرز فکر و شکست هاش عین یه چرخه هی تکرار میشن تا زمانی که فرد به این نتیجه میرسه که میگ مقصر منم پس دنبال دلیل خارجی نگردم
    میره دنبال تمرینات و مطالب تا ببینه کجاها اشتباه رفته کجاها باید بیشتر دقت کنه چون وقتی بعد کلی تمرین برا خودش توقع ایجاد کرده بود دیگ خیلی کمتر تمرین میکرد و حس اینکه اره من همه چیو فهمیدم و تسلط دارم تو ذهنش داره
    تا اینکه انقدی شکست میخوره با خودش میگه بسه دیگ اینجوری نمیشه ..و باز برمیگرده سراغ مطالب و آموزش و باز تلاش وتمرین رو از نو شروع میکنه
    دوباره جدی تمرین میکنه تسلط وآگاهیش به مطالب بیشتر میشه ولی باز شکست هایی میخوره
    بعد این این فکر میاد سراغش که من این همه تلاش میکنم چرا پس نتایج و توانایی هام پیشرفت نمیکنن؟!
    با خودش تکرار میکنه این آگاهی وتسلط روی مطالب چیه که همش میگن من همشو بلدم خوووو
    بعد این تفکرات میاد سرراغش که من حتما برا این کار ساخته نشدم بیخالش بشم بدرد نمیخوره !!
    و برا خودش تو ذهنش تصور میکنه که این استاپ ها و وایسادن ها برای همیشه خواهد بود و تسلیم میشه
    چون فکر میکنه پیشرفت کردن عین یه نمودار شیبدار و بقول کسایی که ریاضی خوندن نمودار سهمی بالا میره
    در حالیکه توانایی ها پله به پله افزایش پیدا میکنه در گذر زمان

پس اگه در هر زمینه ای عین اکثریت مردم که دیدگاه شیبدار و پیشرفت های ناگهانی از خودتون دارین یجا خسته میشین و تسلیم خواهین شد
    باید عین چیزی که هس در واقعیت گام به گام و قدم به قدم پیش برین و شکست هایی که در وسط راه تجربه میکنین رو همیشگی ندونین چون روز به روز با تلاش و تمرین شما بهترخواهین شد وآگاهیتون افزایش پیدا خواهد کرد
    اگه تسلیم نشین و اصولی جلو برین حتما به موفقیت میرسین ولی آروم آروم

کلیپی که لینکشو قرار میدم قطعه ای از سریال به اسم 25 & 21 از کشور کره جنوبی سال تولید 2022 هست و در مورد شروع کردن از صفر یک دختر عاشق رشته شمشیربازی هست که چجوری برای رسیدن به موفقیت سختی هارو تحمل میکنه و مشکلاتی براش پیش میاد و از صفر شروع میکنه به یادگیری تا یکی از موفق ترین شمشیرباز های کشور و جهانی میشه ...
    خیلی از سکانس های این فیلم و گریه ها و لبخند های اون دختر تداعی گر لحظات خودم بود
    فیلم جذاب و انگیزشی هست در قالب 16 قسمت البته با چاشنی عاشقانه
    من خودم خیلی مطالب خوبی از این فیلم یاد گرفتم واقعا بار محتوایی فیلم های شرقی بسیار زیاد پیشنهاد میکنم این سریال رو در برنامه فیلم هاتون قرار بدین حداقل یکی دوقسمت اول رو دانلود کنین اگه خوشتون نیومد ادامش ندین !

https://s24.picofile.com/file/8450637468/2521.mp4.html

البته این قسمتی که قرار دادم جاییکه دختر همون شمشیرباز در رشته باله داره فعالیت میکنه و مادرش نکاتی درباره رسیدن به موفقیت بهش میگه وگرنه کل فیلم درباره دختر شمشیرباز هست

ممنونم از دوستانی که وقت گزاشتن و این پست رو مطالعه کردن
    براتون آرزوی موفقیت وسلامتی دارم

@Amir Hossein

امیر این پست دوسال پیشم تو همین تاپیک هست رو ریلای کردم مطالعه کن یه لینک کلیپ هم هست اون رو نگاه کن

ارادتمند
    ویرایش توسط Snow_Trader : 04-11-2024 در ساعت 20:39

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

1,707 بار در 344 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام امیدوارم خوب باشین
    ترید نیاز به تمرکز و حال خوب داره زیاد سخت نگیرین کم کم شروع کن بنظر من فایل هارو ببین و با تمرکز گوش بدین از اول تا ذهنتون مرتب بشه کتاب بخونین شور و هیجان میده
    (وعده این شد که خود را آرام کنم نه جهان اطرافم را ... معجزه شد ؛جهان اطرافم هم آرام گرفت)
    راحت باش خودتون اذیت نکنین خیلی ریلکس اون کارا کن هم ذهنتون گرم میشه با فایل ها هم انگیزه حال خوب
    همیشه اخرای هر مرحله از زندگی که میخواد تموم بشه سخت تر میشه و بقول شما ذهن رو به چالش میکشه
    قوی و با اعتماد بنفس ادامه بده و امیدوارم بزودی از سربازی تموم بشین و پرقدرت و آسوده شروع کنین
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh 2023 نمایش پست ها
    درود دوست عزیز در طول روز یک ساعت مشخضی برای ژورنال شخصی به مدت 21 روز در طول این مدت مدیتیشن و شکرگذاری حتما داشته باش و به لیست کارهای روزانه بسپار.وفایل های اشتیاق سوزان رو در یوتیوب نگاه کنید
    سلام
    خیلی خیلی ممنونم از توجه شما عزیزان واقعا باعث دل گرمیم میشه و حتما این مواردی که گفتین رو عملی میکنم
    خداوند بزرگترین موفقیت ها و نعمت ها رو پشت بزرگترین ترس ها در زندگی قرار داده

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Amir Hossein عزیز تشکر کرده اند:

1,707 بار در 344 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام امیدوارم خوب باشین
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh 2023 نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    به به اخرای خدمت پس میگزرونی..منم تازه تسویه کردم سه هفتس
    مبارک باش ازپسش براومدی تموم کردی یه سد بزرگ ذهنی که خدمت هست رو
    من که بشخصه خیلی سنگینی میکرد از لحاظ ذهنی این سربازی ولی دوسال پیش هر چی بود دیگ گفتم میرم و تمومش میکنم

من پیشنهادم برا این احساسات خستگی که داری اینکه برو طبیعت برو جاهای قشنگ شهرتون که توشون حالت خیلی خوب میشه
    من خودم میرم یوقتایی اون خونه ای که تو بهترین منطقه شهرمون و چشم گرفتتش و دوسش دارم از نزدیک میبینم تو اون محله راه میرم نفس میکشم و قدم میزنم تو کوچه هاش، خیلی حال میده
    جمعه هاهم که همیشه با خانواده میریم روستا تو باغ کار کشاورزی میکنم اون هوای تمیز و دور از شهر و دود و ماشین خیلی تو روحیم تاثیر میزاره و برای یه هفته دیگ کاملا شارژم میکنه.

نمیدونم چقد خدمتت مونده ولی اخراش واقعا خیلی از لحاظ ذهنی به چالش میکشه ادم و حال هیچ کس و هیچیو نداری ...
    خیلی سخت نگیر بخودت بزار خدمتتو تموم کنی میای مثل همون قبلنا ترید میزنی و صبورتر مارکت دنبال میکنی و حس و حالش برمیگرده.

ارادتمند
    @Amir Hossein

امیر این پست دوسال پیشم تو همین تاپیک هست رو ریلای کردم مطالعه کن یه لینک کلیپ هم هست اون رو نگاه کن

ارادتمند
    سلام
    اره دقیقا این آخری به مشکل خوردم و این درگیری ها و احساسات جنسش تازست
    خیلی ممنونم از توجه و وقتی که گذاشتید و طبق صحبت های شما و دوستان باید صبر کرد و اجازه داد زمان این موضوع رو حل کنه
    خداوند بزرگترین موفقیت ها و نعمت ها رو پشت بزرگترین ترس ها در زندگی قرار داده

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Amir Hossein عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    یاد شده
    در 311 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    روز جمعه قشنگه همگی بخیر

یه فایل 20 دقیقه ای هست از آقای ارل ناینتینگل مال سال 1960 تقریبا 50 سال پیش
    خیلی ساده صحبت میکنه درباره موفقیت
    گفتم لینک فایل قرار بدم دوستان هم استفاده کنند.

https://s31.picofile.com/file/847428...gle_2.mp4.html

روز خوبی داشته باشین

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Mahdii.MSH آواتار ها
    444 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    وقتتون بخیر

پست شمارو خوندم یاد این جمله استاد افتادم:

طرز فکر و احساس شما در زمان شکست نشان دهنده مدت زمان ی است که برای رسیدن به موفقیت ما ن یاز است .

شما هر چند نتیجه ای از اون آموزش های قبلی نگرفتین ولی طرز فکرتون و احساساتون رو خیلی خوب تغییر دادین نسبت بهش و دارین در جهت موفقیت ازش استفاده میکنین

شکست ها هستن که افراد موفق میکنند ..وقتی تو مارکت استاپ میخوری تازه پروسه موفقیت و یپشرفت تریدر شروع میشه
    بقیه فکر میکنن مارکت داره پسشون میزنه درحالیکه برعکس کسیکه اصولی اموزش دیده هر استاپ اون نقطه عطف ماجراست.

تا زمانی که یکی بهمون حمله نکنه و یبار زخمی نشیم نمیریم دنبال کسب مهارت دفاع کردن از خودمون

شمام چندبار تلاش کردین که آموزش اصولی معامله گری رو یادبگیرین ولی خب برای شما جواب نداده ولی یه تجربه هایی ازشون بدست اوردین
    و الان قدر اینجا رو شما بهتر از کسی که هیچ شکست یا بهتر بگیم کسایی که تجربه ای نداشتن میفهمین.

کسی قدر دوره های استاد میدونه که کلی ترید زده با اصولش کلیم استاپ خورده ولی باز تلاش کرده باز رفته ویدیو های دوره رو نگا کرده تمرین کرده بجای اینکه بشینه زانو غم بغل بگیره رفته خودشو تقویت کنه مهارتشو بهتر کنه دلایل اشتباهشو دربیاره
    از شکست ها استفاده کنین تغییر کنین تا تغییر نکنیم بخدا همینی که هستیم میمونیم
    اومدیم که موفق شیم واقعا بدون شکست هیچی نمیشیم
    شکست هارو غنیمت بدونین

سلام وقتتون بخیر
    من همیشه پست های شمارو دنبال میکنن خیلی مفید و کاربردیه ممنون میشم همیشه ادامه بدید این روند رو

جسارتا شما رادیوتیوب هم داشتید با آفقای امینو؟
    ​زندگی نظمیپنهان در میان بینظمی هاست

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mahdii.MSH عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    یاد شده
    در 311 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdii.MSH نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من همیشه پست های شمارو دنبال میکنن خیلی مفید و کاربردیه ممنون میشم همیشه ادامه بدید این روند رو

جسارتا شما رادیوتیوب هم داشتید با آفقای امینو؟

سلام
    شما لطف دارین خیلی خوشحالم براتون مفید بوده
    اره ایشالله ادامه داره این روند

واقعیتش من سربازی رو تازه تموم کردم خودش یه دوره استراحت خوب برام بود و این استراحت الان داره ثمر میده و داره رشد میکنه
    عین زمینی که شخم میزنن میمونه سال آبی بعد کاشت بشه برای محصول
    همین حوالی خدا بخواد یه چند ماه دیگه یه اتفاقات خوبی تو راه ولی خب زمان لازم هست استاد خودش حواسش به همچی هست
    رادیوتیوب نداشتم ..
    من حتی استیتمنت جایی نزاشتم کلا از دید همه پنهانم عین دانه گندمی که اول تو دل خاک کاشته میشه هیشکی از فرایند رشد اون دانه زیر خاک خبر نداره و دیده نمیشه حتی وقتی جوانه زد و سر از خاک درمیاره هنوز جلب توجه نمیکنه ولی خب بعدها که رشد کرد همون رشد باعث میشه تو معرض دید و توجه قرار بگیره زمانش برسه همه ی اتفاقات لازم رخ میدن فعلا زمانش نیست.
    من خیلی به صحبت های کوین ترودو گوش میدم.. به همه دوستان هم پیشنهاد میدم دوره آرزوی تو دستور توست رو مطالعه کنند . فقط زبان اصلی فایل هاشو پیدا کنین و زیرنویس دار ببینیدش خیلی بهتر دوبله شده خوب نیست.
    یجا تو فایل " آرزوی تو دستور توست " میگه که یه نویسنده روسی کتابی نوشت درباره ثروتمند شدن و در اخرین صفحات کتاب نوشته که من تا زمانی که خودم یه ثروتمند نشدم با این اطلاعات، این کتاب هارو پابلیک نمیکنم.
    بعد از اینکه به ثروت کلانی رسید کتاب هارو پابلیک کرد.
    من به این طرز نگرش باور دارم
    ویرایش توسط Snow_Trader : 04-13-2024 در ساعت 09:57

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع