صفحه 471 از 556 نخستنخست ... 371421461469470471472473481521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,701 به 4,710 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

wolflord آواتار ها
    4,980 بار در 1,130 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 444 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm65 نمایش پست ها
    سلام مهدی جان وقتت بخیر
    فایل پیوست 562339
    https://www.youtube.com/watch?v=pAsBBk7ePHY
    امیدوارم همیشه موفق باشی
    درود دوست عزیز
    چقدر عالی بود این ویدیو
    ندیده بودم
    این ویدیو تقریبا واسه کی هست ش که دانلودش کنم؟؟؟

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از wolflord عزیز تشکر کرده اند:

ehsan_alipour_fx آواتار ها
    1,555 بار در 183 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط wolflord نمایش پست ها
    درود دوست عزیز
    چقدر عالی بود این ویدیو
    ندیده بودم
    سلام دوست عزیز
    این ویدیو برای یوتیوب آکادمی هست
    حتما دنبال کنید و ببینید
    تقریبا 2 سال پیش

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از ehsan_alipour_fx عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,059 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط wolflord نمایش پست ها
    درود دوست عزیز
    چقدر عالی بود این ویدیو
    ندیده بودم
    سلام دوست عزیز وقتت بخیر
    منم دقیقا توصیه احسان عزیز رو دارم
    آمین میشود
    هر آنچه میپندارید.

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

MOHAMMAD.WOW آواتار ها
    2,669 بار در 833 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 244 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و درود دوستان عزیز
    ریسک بیشتر= تعصب بیشتر
    تعصب و میزان ریسک.PNG
    دنیای بیرون علت و موجب نیست بلکه یک نتیجه است . فقط قانون سازنده درونتان را الگوی زندگی خود قرار دهید . فکر یک علت است و فکر جدید نتیجه ای جدید در بر خواهد داشت . آیا میدانید بیشتر اوقات به صورت ناخودآگاه به چی فکر میکنید؟

8. 19 کاربر برای این پست سودمند از MOHAMMAD.WOW عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    36,993 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 319 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    تجسم یا توهم
    تا حالا شده مدتی برای هدفتان تصویر سازی کنید و در طی مسیر به مسیرتان شک کنید
    شما اگر قصدتان این است یک تریدر با درآمد 10000 دلار باشید اما درآمد الانتان 200 دلار است کمی مشکل به نظر میرسد اما شدنی است
    شما اگر قصدتان تناسب اندام است ،آن تناسبی که برای آینده مد نظرتان هست کمی مشکل به نظر می رسد،اما شدنی است
    شما وقتی چند هدف بلند مدتی برای خودتان تجسم میکنید و هر روز و هرروز انجام میدهید آن تجسم می تواند تبدیل به توهم شود و این سوال را از خودتان بپرسید؟ آیا در مسیر درستی هستم؟ آیا شدنی هست ؟ و....
    وقتی برای ذهنتان کاری خیلی بزرگ به نظر می رسد مقاومت ذهنی فعال می شوند که این مقاومت ها از
    1-نوع عادات 2-نوع باورها و اعتقادات 3-توانایی و مهارت الان با آینده
    در واقع یکی از تاثیرات تصویر سازی شکستن مقاومت ذهنی است
    وقتی شما قصد دارید تناسب اندام داشته باشید و این که آن تناسب اندام خیلی ایدال به نظر می رسد شما با مقاومت های عادات مثل وعده های غدایی و نوع غذا و با عادت نداشتن تدوام و پیوستگی در کار و....روبه رور می شوید شما با یک مقاومت روبه رو نیستید و حتی بزرگترین مقاومت این است که اینقدر هدف ایدال و عالی باشید که سخت به نظر برسد اینجاست که مقاومت ذهنی خیلی فعال می شود
    شما باید اینقدر اهدافتان را کوچک کنید که کمترین مقاومت ذهنی را داشته باشند ،آنوقت هیچ دلیل و بهانه ای جلوی شما نیست
    شاید اگر قرار باشد مانع انجام کار شخصی شوید لازم نیست امید را از آن شخص بگیرید،کافی است اینقدر به شخص امید بدهید و به اوج کمال گرایی برسانید که مقاومت های ذهنی خودش مانع انجام کار توسط شخص می شود
    شما کافی است بجای تصویر سازی آینده ی دور ،آینده ی نزدیک را تصویر سازی کنید
    متوجه شدید که وقتی سه هدف بلند مدت تصویر سازی میکنید شما همزمان دارید مقاومت های ذهنی زیادی را فعال میکنید و این کار باعث می شود همان کارهای کوچکی را که باید انجام می داید به راحتی رها کنید
    راهکار:
    در ابتدا بهتر است مدتی فقط روز بعد را تجسم کنید و بعد که به آن ایمان آوردید و باورش کردید هفتگی تجسم و بعد ماهیانه و...
    شما با این کارمقاومت های ذهنی خودتان را می شکنید و دیگر تجسم در ذهنتان به شکل توهم نیست بلکه امری شدنی است
    شما می دانید که همین اهداف کوچک و تصویر سازی روزانه در راستای هدف کلی است و شما با این کار به روی سیستم خودتان متمرکز می شوید نه هدف

این تکنیک توجه به آینده ی نزدیک و تصویر سازی هم در بازار هم هست که شخصی که میخواهد یک دفعه تریدر تحلیلی شود نه سیستماتیک یا شخصی که یک دفعه می خواهد بجای گرفتن گام روزانه ،گام ماهیانه بردارد با مقاومت های زیادی روبه رو است که در آخر یک شخص توهمی و ضرر ده خواهد بود
    دورد برشما دوست عزیز. عالی و فوقالعاده توضیح دادین.

ذهنی که تحت کنترل و مدیریت نباشه تبدیل به یک غول بی شاخ و دمی میشود که . . . بنسبت میزان تحت کنترل نبودنش ، همه بلای سر میزبان و اجتماع خواهد اورد.
    مقاوت ذهنی ریشه در عدم تسلیم و نوعی قضاوت هستش. و عدم تسلیم و قضاوت باز موتور تقویت کننده ی ذهن!

ذهن خیلی دوست داره که مشکل رو از طریق خودش حل کنیم و راه حل های اون رو پیاده کنیم و نریم سمت راه حل ساده اما عمیقتر! بستری که بوجود اورنده مشکل هستش ،
    و ساختارش اینگونه هست در صورتی که تحت کنترل نیست ، راه حل هاشم موقتی یا آسیب زننده خواهند بود.

راهکار اصولی فراتر از ذهن رفتن هستش و قطع انتقال انرژی به ذهن.

کاری که باید بشه اینکه :
    • فرد با تمرین در کارهای کوچیک و ساده روزانه رو بشکل تمرین انجام بده تا بتونه مزه ی بودن در حال رو بچشه ( از بعد عمیقتری لمس میشه )

مثال: مسواک زدن ، دوش گرفتن ، درست کردن غذا ، چای خوردن ، رانندگی و . . . در هین انجام این کارها به این شکل که هدف دار نیست به خوده
    انجام فعالیت توجه بشه. ( توجه یعنی انرژی ) در هین انجام کار هزاران بار ممکنه ذهن بیاد و توجه رو ببره سمت خودش ، وقتی متوجه این شدین بدونه
    هیچ قضاوتی راجب خودتون و برخورد قهری با ذهن فقط متوجه بشید و مجدد توجه رو بیارید روی کاری که میکنید.

نکته 1: به هیچ وجه با ذهنتون بشکل قهری برخورد نکنیند ، قضاوت نکنید ، برچسب نزنید. خوده قضاوت و برخورد قهری و برخورد با ذهن دقیقا باز بازی ذهن
    هستش!

نکته 2 : مدیتیشن هم آلوده به ذهن شده! مدیتیشن توجه به تنفس ، بخاطره اینکه تنفس هیچ شکلی نداره و باعث ایجاده خوراک برای ذهن نمیشه و از سرشت ما انجام میشه
    با کیفیترین مدل مدیتیشن هست.

استاد در یکی از وبینارها راجب قدرت نیروی حال توضیحاتی رو دادن که اون بخش رو کات کردم برای دانلود. لیــــــــنک دانــــــــــلود

بعداز اینکه فرد این مرحله رو گذروند ، و خودش رو یکی ندونست با ذهن و احساساتش ، اونموقعه هست که مثل پروردگار خالق میشه.

بقوله اقای اکهارت : حضرت مسیح راز دریافت و قانون جذب رو در یک جمله ساده گفته:برای چیزی دعا و درخواست می کنین ، باور کنین که
    به شما داده شده یا درحال حاظر دارینش.
    این جمله و پیاده کردنش در زندگی یک مقدمه و زمینه و بستر لازم داره و اون تمرین و تمرین و تمرین پیوسته در حال بودن و موندن هستش.
    تنها جای که ما باید باشیم و توجه و عملمون در جهت اون باشه زمان الان هستش! کیفیت این لحظه میتونه همه چی رو تغییر بده.
    Untitled.png

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

10. 36 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,441 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها

ذهنی که تحت کنترل و مدیریت نباشه تبدیل به یک غول بی شاخ و دمی میشود که . . . بنسبت میزان تحت کنترل نبودنش ، همه بلای سر میزبان و اجتماع خواهد اورد.
    مقاوت ذهنی ریشه در عدم تسلیم و نوعی قضاوت هستش. و عدم تسلیم و قضاوت باز موتور تقویت کننده ی ذهن!

ذهن خیلی دوست داره که مشکل رو از طریق خودش حل کنیم و راه حل های اون رو پیاده کنیم و نریم سمت راه حل ساده اما عمیقتر! بستری که بوجود اورنده مشکل هستش ،
    و ساختارش اینگونه هست در صورتی که تحت کنترل نیست ، راه حل هاشم موقتی یا آسیب زننده خواهند بود.

کاری که باید بشه اینکه :
    • فرد با تمرین در کارهای کوچیک و ساده روزانه رو بشکل تمرین انجام بده تا بتونه مزه ی بودن در حال رو بچشه ( از بعد عمیقتری لمس میشه )

مثال: مسواک زدن ، دوش گرفتن ، درست کردن غذا ، چای خوردن ، رانندگی و . . . در هین انجام این کارها به این شکل که هدف دار نیست به خوده
    انجام فعالیت توجه بشه. ( توجه یعنی انرژی ) در هین انجام کار هزاران بار ممکنه ذهن بیاد و توجه رو ببره سمت خودش ، وقتی متوجه این شدین بدونه
    هیچ قضاوتی راجب خودتون و برخورد قهری با ذهن فقط متوجه بشید و مجدد توجه رو بیارید روی کاری که میکنید.

نکته 1: به هیچ وجه با ذهنتون بشکل قهری برخورد نکنیند ، قضاوت نکنید ، برچسب نزنید. خوده قضاوت و برخورد قهری و برخورد با ذهن دقیقا باز بازی ذهن
    هستش!

نکته 2 : مدیتیشن هم آلوده به ذهن شده! مدیتیشن توجه به تنفس ، بخاطره اینکه تنفس هیچ شکلی نداره و باعث ایجاده خوراک برای ذهن نمیشه و از سرشت ما انجام میشه

استاد در یکی از وبینارها راجب قدرت نیروی حال توضیحاتی رو دادن که اون بخش رو کات کردم برای دانلود. لیــــــــنک دانــــــــــلود

بعداز اینکه فرد این مرحله رو گذروند ، و خودش رو یکی ندونست با ذهن و احساساتش ، اونموقعه هست که مثل پروردگار خالق میشه.

بقوله اقای اکهارت : حضرت مسیح راز دریافت و قانون جذب رو در یک جمله ساده گفته:برای چیزی دعا و درخواست می کنین ، باور کنین که
    این جمله و پیاده کردنش در زندگی یک مقدمه و زمینه و بستر لازم داره و اون تمرین و تمرین و تمرین پیوسته در حال بودن و موندن هستش.
    تنها جای که ما باید باشیم و توجه و عملمون در جهت اون باشه زمان الان هستش! کیفیت این لحظه میتونه همه چی رو تغییر بده.
    Untitled.png

سلام دوست عزیزم.
    چقدر عالی بود این پستتون.
    ممنون از وقتی که گذاشتین.
    یادگرفتم.
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Parsi آواتار ها
    17,489 بار در 1,398 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 352 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک

کاری که باید بشه اینکه :

هستش!

Untitled.png
    سلام خدمت دوستان عزیز خصوصا آقا میرتوحید
    پیرو صحبت شما و دوست دیگمون، آقا حمیدرضا
    مدتی پیش که من درگیر با مسائل روانی و ذهنی خودم بودم، که تریدهای منو به شدت تحت تاثیر قرار داده بود از دوست عزیزم آقا هادی @kamanche راهنمایی گرفتم. ایشون مثل همیشه من رو راهنمایی کردن و سمینار گذر از ذهن آقای مزدافر مومنی در یوتیوب رو بهم پیشنهاد دادن. آگاهیی که در این سمینار به ما در مورد ذهن داده میشه بینظیر هست. طبیعتا در راستای مسائل روانشناسی دوره هم هست.
    عزیزانی که در پی شناختن بیشتر ذهن هستند حتما دنبال کنند.
    موفق باشید.
    باور کنید که باورهای شما، خود حقیقت را خلق میکنند.

14. 15 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

کاری که باید بشه اینکه :

هستش!

Untitled.png
    سلام جناب میرتوحید خیلی خیلی عالی بود
    مقاومت های ذهنی وانجام ندادن کار مورد نظر می تونه حس ناتوانی و شکست و سرزنش ایجاد کند و تمام این حس ها چرخه ی استرس را فعال میکنند و واکنش به استرس جنگ (همان قضاوت ،برچسب زدن ،برخورد به صورت قهری فعال می شود) یا واکنش گریز (فرار ار شرایط موجود مثل موقعی که ضرر مکنیم و کل حساب رها تا حساب کال شود و خودمان را سرگرم کار دیگری میکنیم)
    تغذیه مقاومت ذهنی از خودمانعدم تسلیم و قضاوت باز موتور تقویت کننده ی ذهن!)
    وقتی هر بار نسبت به به یک کار واکنش داشته باشیم ما فقط داریم چرخه استرس را تغذیه میکنیم و یک حس یا یک منبع انرژی بزرگتری برای واکنش های بعدی نسبت به یک کار دیگه ایجاد میکنیم و هر بار واکنش از نوع بزرگتری ایجاد می شود در صورتی که یاد بگیریم همیشه و همه جا ذهن آگاه باشیم می توانیم اجازه ندهیم این منبع بزرگتر شود
    به عنوان مثال :
    دو کودکی را در نظر بگیرید که به علت اشتباهی والدین با آن ها برخورد میکنند هر دو تنبه بدنی می شوند و کتک می خورند هر دو بچه شیطون هستند اما یکی از این بچه ها علاوه بر تنبیه بدنی از طرف والدین با جملاتی سرزنش می شود ؟؟چه اتفاقی می افتد؟؟
    مطمئن باشید این کودک ده سال دیگه اصلا یادش نیست در چنین روزی تنبه و سرزنش شده اما حسی که اونموقع متناسب با سن و تجربش دریافت میکند همیشه درون آن کودک خواهد بود حالا چه نوع حسی (ترس،اعتمادبنفس پایین ،ترس از شروع کردن و....)
    چه اتفاقی می افتد ممکن است دو بچه شر و شیطون به خاطر نوع واکنش یک نفرشان گوشه گیر وترسو و با اعتماد بنفس پایین و...و دیگری هنوز همان بچه ی شر هست،جالب اینجاست این بچه فقط این اتفاق نیست که باعث می شود به چنیین شخصیتی تبدیل شود اما هر بار که واکنش والدینشان را می بیند حس درونش منبع بزرگی از انرژی را میسازد که می تواند مخرب باشد
    حالا فرض کنید این کودک کودک درون شماست ،شما هر بار باواکنش خودتان و مقاومت چقدر باعث می شوید کودک آسیب ببیند
    راهکار هم در پست جناب میرتوحید در تمام جملات قابل مشاهده است
    دید من از زوایه دیگر امیدوارم دوست داشته باشید
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

16. 13 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Parsi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز خصوصا آقا میرتوحید
    پیرو صحبت شما و دوست دیگمون، آقا حمیدرضا
    مدتی پیش که من درگیر با مسائل روانی و ذهنی خودم بودم، که تریدهای منو به شدت تحت تاثیر قرار داده بود از دوست عزیزم آقا هادی @kamanche راهنمایی گرفتم. ایشون مثل همیشه من رو راهنمایی کردن و سمینار گذر از ذهن آقای مزدافر مومنی در یوتیوب رو بهم پیشنهاد دادن. آگاهیی که در این سمینار به ما در مورد ذهن داده میشه بینظیر هست. طبیعتا در راستای مسائل روانشناسی دوره هم هست.
    عزیزانی که در پی شناختن بیشتر ذهن هستند حتما دنبال کنند.
    موفق باشید.
    سلام جناب محد پارسا عزیز منم اتفاقی با آقای مزدافر مومنی آشنا شدم و خیلی خیلی بهم کمک کرد چندتا دوره دارن در یوتیوب همش عالین دوره مشاهده و شعور /موج سواری بر امواج زندگی / گذر از ذهن / شما بدنتون نیستید
    این دوره هاشون خیلی به من کمک کرد
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,839 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض دب و احترام
    امیدوارم حال همه ای دوستان خوب باش.
    دوستان ی سوال برام پیش اومده،ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارن،در اختیار من قرار بدن.
    طبق آموزش های استاد و کتاب های ک استاد معرفی کردن،گفته شده که دنیای بیرون ساخته ای ذهن ما است(درون)و خودم هم در زندگی شخصی خودم به این باور رسیدم.(تجربه ی شخصی).میخواستم بررسی کنم تا در مسیر اشتباه قرار نگیرم.
    سوال؛ما میتوانیم دنیای بیرون را مشاهده کنیم(مشاهده گر خاموش)و از درون شروع به تغییر کنیم تا دنیای بیرونی ما شکل بگیره؟
    و ما باید طوری این کار رو انجام بدیم که دنیای بیرون و درون را از هم جدا نکنیم؟؟؟ @amino
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 33 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع