صفحه 543 از 555 نخستنخست ... 43443493533541542543544545553 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,421 به 5,430 از 5547

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Snow_Trader آواتار ها
    8,077 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 308 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها
    سلام ودرود حسن جان
    مقاله عالی بود ممنونم ازت
    مطلب کاملی بود من قبلا به طور ناقص این مطالب رو خونده بودم و چون اکثرا خانواده دید منفی نسبت به موضوعات دارن در باره کارم و اهدافم نه به اونا و نه به دوستان چیزی نگفتم
    و از بس مجبور بودم این موضوعات رو پنهان کنم احساس میکنم نتونستم معامله گری رو به عنوان یک حرفه و شغل بپذیرم
    شایدم به این خاطر نیست مطمئن نیستم و به صورت حرفه ای با معامله گری برخورد نکردم تا حالا
    خوشحال میشم دراین باره راهکار و پیشنهاد هاتون رو بشنوم @Ma2ta @forexmh @Snow_Trader

سلام
    وقت بخیر

نه خانواده مهم نه دوستان نه کس دیگه ای....
    استاد یادمه میگف خیلی روزای سختی رو خواهین گذروند ...حرف این و اون رو میشنوید که میگن الاف الاف نشستی تو یه اتاق پشت سیستم داری چیکار میکنی!!
    همش حرف و طعنه میشنوی..از یطررفم که سختیای این شغل که نگم برات ..پس یه پوست کلفتی میخاد یه اشتیاق سوزان که بتونی تو این نوسانات دووم بیاری
    وقتایی که شکست میخوری کال میشی هیچ کس درکت نمیکنه....تنهاترین هستی
    هیشکی نمیاد بهت کمکی کنه یا دستتو بگیری بلندت کنه تنها خودتی که باید به همه اون احساسات تلخ فارغ بیای و دوباره پاشی و ادامه بدی....
    جمله قشنگی داره کتاب اثر مرکب همون مقدمه اول کتابم صریح نوشته:
    موفقیت دشوار است.این فرایند پر زحمت و حتی خسته کننده است.ثروتمند شدن و تاثیر گذار بودن دشوار است.
    (عین استاد امینو اصل موضوع همون اول کار بهت میگه این دارن هاردی نویسنده کتابم همین کار کرده.)

یکم فک کن درباره کریستیانو رونالدو که از یه خانواده ضعیف به کجا رسیده...بنظرت ایا همون سالای اول که فوتبال بازی میکرد و ناشناخته و مسلط به کارش نبود میومد هدف هاشو به کسی میگف قبول میکردن !فک نمیکنی مادرش چقد دعواش کرده که بعد از اینکه از سرکار برمیگشت خونه بلافاصله میرفت زمین تمرین بجا اینکه عین بچه های دیگ بیاد استراحت کنه و پیش مادرش باش!! خودتو بزار جای رونالدو بنظرت اصلا مهم بقیه بدونن چیکار میکنی و هدفت چیه؟؟؟؟
    تنها جدیت و اشتیاق سوزان رونالدو باعث شد تو اون روزای سخت دووم بیاره کلی شکست و حرف پذیرفته کلی بخودش سخت گرفته ولی واقعا از ته ته دلش میخاست که موفق بشه ...توام اگه از ته ته دلت میخای که موفق بشی پس بیخیال بقیه باش دور و بر ما پر از آدمای معمولی و زیر متوسط ....اگه نمخای مثل بقیه معمولی باشی زایس رسوا میشی بین اونا تو این شک نکن و اصلا به اینکه کارات عین بقیه نیس فکر نکن هم نشین ماها کتاب ها هستن استاد امینو هست کسایی که به موفقیت رسیده و دقیقا جایی مثل اوضاع الان ما بودن ....تمرکزت رو خودت باش و هدفت

تنها ترینی......
    https://s31.picofile.com/file/847387...argin.mp4.html
    ویرایش توسط Snow_Trader : 03-27-2024 در ساعت 20:59
    Hard takes time, impossible a little more time

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,037 بار در 716 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها
    سلام ودرود حسن جان
    مطلب کاملی بود من قبلا به طور ناقص این مطالب رو خونده بودم و چون اکثرا خانواده دید منفی نسبت به موضوعات دارن در باره کارم و اهدافم نه به اونا و نه به دوستان چیزی نگفتم
    و از بس مجبور بودم این موضوعات رو پنهان کنم احساس میکنم نتونستم معامله گری رو به عنوان یک حرفه و شغل بپذیرم
    شایدم به این خاطر نیست مطمئن نیستم و به صورت حرفه ای با معامله گری برخورد نکردم تا حالا
    خوشحال میشم دراین باره راهکار و پیشنهاد هاتون رو بشنوم @Ma2ta @forexmh @Snow_Trader
    سلام عزیز
    آزادی، آزادی
    آزادی و اختیار ،آزادی مالی چه حالی میده؟ بازی فراوانی را حتما به انجام برسونید.من یک سال درگیرش بودم.
    برای هر سفری اول باید لوکیشن مبدا خودت رو بدونی.بزرگ اندیشیدن را تمرین کنیم.
    این تمرین را استادم در دوره فوق دانشگاه تهران به ما داد.
    اول یک رزومه به تاریخ امروز بنویسید. مبدا
    دوم یک رزومه به تاریخ 3 و بعد 5سال بعد تصور کنید و بنویسید. مقصد
    قشنگ بنویس دوست من
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

OmidPouyaan آواتار ها
    894 بار در 180 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid14 نمایش پست ها
    سلام ودرود حسن جان
    خوشحال میشم دراین باره راهکار و پیشنهاد هاتون رو بشنوم @ma2ta @forexmh @snow_trader
    سلام دوست من
    من مطلب شما رو دیدم و یک نکته به ذهنم رسید.

در یکی از ویدئوهای دوره پرایس خانمی از استاد پرسیدند که من وقتی به همسرم در مورد ترید میگم و اون من رو تشویق میکنه، من به جایی که انرژی بگیرم انگیزم رو از دست میدم.
    و بعد از استاد پرسیدند آیا ما باید به دیگران در مورد کارمون بگیم یا نه.

جواب استاد خیلی جالب بود:
    گفتند که شما باید از مرحله*ای که نظر دیگران برای شما مهمه گذر کنید. یعنی اگر کسی از شما تعریف کرد و یا از شما بد گفت برای شما فرقی نکنه.

به نظر من برای گذر از این مرحله که هنوز نظر دیگران برای ما مهمه باید دو اتفاق بیفته.

اول اینکه با تکنیک*های موجود، دردهای روحی کودکیمون رو حل کنیم. ( تکنیک* های روان درمانی مختلف، eft، تنفس درمانی،* مراقبه درمانی و ... )
    دوم اینکه اینقدر این راه رو بریم و بیایم و اینقدر در موردمون صحبت کنند ( چه مثبت و چه منفی ) که دیگه برامون مهم نباشه.

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از OmidPouyaan عزیز تشکر کرده اند:

Derakhshani آواتار ها
    1,778 بار در 489 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیزم و دوستان عزیزم در اکادمی

انسان برای شناخت خودش احتیاج به آیینه هایی داره تا به خود آگاهی برسه و به خودش نگرش داشته باشه و خودش رو ببینه .
    دیدن خود با خود بینی صرف فرق داره .
    مارکت انگار دقیقا آیینه ای از ماست و شاید یکی از بهترین هاست .
    کسی می تونه سود کنه که در زندگی خودش رو شناخته . بخشی از این شناخت نسبت به این هست که :
    نقاط ضعف و قوتش در سایه سار توجه به وظایف و نقشش آگاه شده باشه . یعنی بدونه بطور کلی و در تایم بالا چه نقشی داره و اصالتش چیه؟
    در تایم اصالت ، مبدا ، میان مدت هدفش چیه ؟ و چی میتونه باشه ؟ برای رسیدن بهش چه برنامه ای داره تا به اون هدفش برسه ؟
    در تایم ورود و در هر لحظه چه نقشی براش متصوره؟
    در عین اینکه انسان یک واحد کلی هست و نمیشه تیکه تیکه و پترن پترنش کرد باید بهش دقیق و جزیی و بخش بخش نگاه کرد . کیلویی نمیشه به نتیجه رسید باید ذره ذره دید و ذره ذره ساخت
    جهان ماکرو ها از میکرو ها شروع میشن و بالعکس . جهان کهکشان ها از فراکتال های پایین تر یعنی مولکول ها و ذرات کوارک ها و رشته ها و ابر ها شروع میشن
    در نگاه جزیی در ابعاد مختلف خودش رو بررسی کنه در هر زمان ، هر مکان ، در رابطه با 1 . خودش با 2. خدای خودش و 3.با جهان اطراف و 4.انسان ها و خانواده و دوستان و همکاران ووو چه نقش و وظیفه و رفتاری داره ؟

اول . چه نگاهی و نفشی و رفتاری باید انجام بده ؟ دوم . چه رفتاری می تونه انجام بده سوم . چه رفتاری میشه انجام داد .
    قبلا نوشتم که همه خلاصه میشه در وضعیت مطلوب . وضعیت موجود و وضعیت مقدور . اینها سه رکن هستند
    ما تا ندونیم در دراز مدت و میان مدت و کوتاه مدت چه برنامه ای داریم حرف زدن از زندگی در لحظه بیشتر شبیه شوخی هست
    انسان فقط آن نیست . انسان در یک بازه زمانی تصویر میشه و در بین دو بی کرانگی قرار داره . ازلیت و ابدیت . دو پرانتزی که میل به بی نهایت داره Limit> بی نهایت .
    دو پرانتز و دو قوس و دو کمانی و دو بازه که هر کدومشون باز هستند تشکیل دایره میدن و ابتدا به انتها متصله

اگه یاد بگیریم خودمون رو در تایم اصالت و مبدا ببینیم و متوجه بشیم که چقدر عظمت و بزرگی درون ما نهفته ، یاد می گیریم دور برد ببینیم و دراز مدت برنامه ریزی کنیم و در کوتاه مدت یا در آن زندگی کنیم
    جالبتر اینکه همه ما در آن زنگی می کنیم و در لحظه هستیم و فقط باید بهش آگاه بشیم و از این فرصت طلایی بهترین استفاده رو کنیم
    اون وقت یاد می گیریم در مارکت هم دراز مدت فکر کنیم و به سود دهی درصدی و مستمر همراه با ناکامی و موفقیتش نگاه کنیم و ادامه بدیم

مارکت یکی از اون آیینه هاست . اگر خوب توش نگاه کنیم می بینیم زلاله و میشه خود شناسی کرد
    امروز مارکت نیمه تعطیله، چند خط ، خط خطی کردم و به اشتراک می ذارم چرا که این تاپیک رو دوستانی که فرهیخته تر هستند می خونند و برای رویش ها دنبال ریشه ها هستند .
    امیدورام لذتبخش بوده باشه
    اگه شد در مورد اینکه از آیینه مارکت دیگه چه چیزی میشه خوند بازم می نویسم
    چه خوب استاد شجریان این شعر رو خونده
    ای در درون جانم و جان از تو بی خبر
    وز تو جهان پر است و جهان از تو بی خبر

چون پی برد به تو دل و جانم که جاودان
    در جان و در دلی دل و جان از تو بی خبر

ای عقل پیر و بخت جوان گرد راه تو
    پیر از تو بی نشان و جوان از تو بی خبر

نقش تو در خیال و خیال از تو بی نصیب
    نام تو بر زبان و زبان از تو بی خبر

از تو خبر به نام و نشان است خلق را
    وآنگه همه به نام و نشان از تو بی خبر

جویندگان جوهر دریای کنه تو
    در وادی یقین و گمان از تو بی خبر

چون بی خبر بود مگس از پر جبرئیل
    از تو خبر دهند و چنان از تو بی خبر

شرح و بیان تو چه کنم زانکه تا ابد
    شرح از تو عاجز است و بیان از تو بی خبر

عطار اگرچه نعرهٔ عشق تو میزند
    هستند جمله نعره*زنان از تو بی خبر

موفق هستید . موفقتر باشید
    ویرایش توسط Derakhshani : 03-29-2024 در ساعت 13:55
    تنها تو می دانی ، اما تنها نمی توانی . یا لطیف

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از Derakhshani عزیز تشکر کرده اند:

A.HOSEIN آواتار ها
    3,319 بار در 848 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 378 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    این داستان رو با آگاهی بالا چندین بار بخونیم

شناخت اندازه ها /ظرفیت /نیاز /کفاف /مدیریت ریسک و رابطه آن با تعادل روحی در حین معامله گری
    روزی رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم به شترچرانی گذر کرد، کسی را فرستاد تا از او شیر بخواهد. شتربان گفت: آنچه در پستان شتران است، صبحانه قبیله است و آنچه در ظرفهاست، شام ایشان است. رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: خدایا مال و فرزندانش را زیاد کن.
    سپس گذشتند و به گوسفندچرانی رسیدند و کسی را فرستادند تا از او شیر بگیرد. چوپان گوسفندها را دوشید و هرچه در ظرف داشت، در ظرف پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم ریخت و گوسفندی هم برای حضرت فرستاد و عرض کرد: همین اندازه نزد ما بود، اگر بیشتر هم بخواهید، به شما می دهیم. حضرت دعا کرد: خدایا او را به قدر کفاف روزی عنایت کن!
    یکی از اصحاب عرض کرد: یا رسول الله برای کسی که ردت کرد، دعایی فرمودی که همه آن را دوست داریم و برای کسی که حاجتت را روا کرد، دعایی فرمودی که همه ناخوش داریم. پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: آنچه کم باشد و کفایت کند بهتر است از زیادی که دل را مشغول دارد. بار خدایا به محمد و آل محمد به قدر کفاف روزی عطا کن.
    این داستان
    شناخت اندازه ها /ظرفیت /نیاز /کفاف /مدیریت ریسک و رابطه آن با تعادل روحی در حین معامله گری در نقطه فعلی که هستیم رو گوشزد میکنه (آگاه بودن در زمان حال که خودش موجب افزایش ظزفیت و روزی در آینده میشه )

اصول كافى، ج 3، ص 211
    ویرایش توسط A.HOSEIN : 03-30-2024 در ساعت 15:38
    امیر مومنان امام على عليه‏ السلام فرمودند:
    هرگاه از سختى و دشوارى كارى ترسيدى، در برابر آن سرسختى نشان بده ، كه رامت مى‏ شود و در برابر حوادث روزگار چاره‏ انديشى كن ، كه بر تو آسان مى‏ شوند.

10. 15 کاربر برای این پست سودمند از A.HOSEIN عزیز تشکر کرده اند:

E.ESMAIL آواتار ها
    6,108 بار در 1,470 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 262 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان عزیز /

در مورد ژورنال نویسی هست گفتم شاید بدرد دوستان بخوره / امیدوارم مفید باشه

شاه کلیدی به نام ژورنال نویسی

به جرات می توان گفت که مهمترین علت برای جلوگیری از تکرار اشتباهات گذشته، عمل ژورنال نویسی است.
    ژورنال نویسی یعنی با دقت تمامی نکات و حواشی هر کدام از معاملاتی که انجام می دهید را در یک لیست از قبل تهیه شده ، وارد کنید تا در آینده به کمک این لیست، از تکرار اشتباهات پر تکرار خود جلوگیری کنید و نقاط قوت خود را پیدا کرده و تقویت نمایید.
    این لیست هر چقدر کاملتر باشد و هر چقدر با وسواس بیشتری تکمیل شود، تاثیرات معجزه گونه ی بیشتری خواهد داشت.
    برخی مواردی که در لیست ژورنال می توان در نظر گرفت:
    ������ تاریخ معامله
    ������ ساعت معامله
    ������جفت ارز مورد معامله و یا هر ارزی
    ������استراتژی ورود
    ������نقطه ورود
    ������ نقطه خروج
    ������دلیل ورود(چه الگویی و..)
    ������ حد سود
    ������حد ضرر
    ������ریسک به ریوارد
    ������ اهرم
    ������ احساس شما قبل از ورود به معامله
    ������ احساس شما در زمان معامله
    ������ احساس شما پس از معامله
    ������ نتیجه معامله
    الله

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از E.ESMAIL عزیز تشکر کرده اند:

1,257 بار در 220 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط E.ESMAIL نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز /

در مورد ژورنال نویسی هست گفتم شاید بدرد دوستان بخوره / امیدوارم مفید باشه

شاه کلیدی به نام ژورنال نویسی

به جرات می توان گفت که مهمترین علت برای جلوگیری از تکرار اشتباهات گذشته، عمل ژورنال نویسی است.
    ژورنال نویسی یعنی با دقت تمامی نکات و حواشی هر کدام از معاملاتی که انجام می دهید را در یک لیست از قبل تهیه شده ، وارد کنید تا در آینده به کمک این لیست، از تکرار اشتباهات پر تکرار خود جلوگیری کنید و نقاط قوت خود را پیدا کرده و تقویت نمایید.
    این لیست هر چقدر کاملتر باشد و هر چقدر با وسواس بیشتری تکمیل شود، تاثیرات معجزه گونه ی بیشتری خواهد داشت.
    برخی مواردی که در لیست ژورنال می توان در نظر گرفت:
    ������ تاریخ معامله
    ������ ساعت معامله
    ������جفت ارز مورد معامله و یا هر ارزی
    ������استراتژی ورود
    ������نقطه ورود
    ������ نقطه خروج
    ������دلیل ورود(چه الگویی و..)
    ������ حد سود
    ������حد ضرر
    ������ریسک به ریوارد
    ������ اهرم
    ������ احساس شما قبل از ورود به معامله
    ������ احساس شما در زمان معامله
    ������ احساس شما پس از معامله
    ������ نتیجه معامله
    درود بر. دوستان گلم
    در ادامه صحبت اسماعیل عزیز میدونیم که قسمت احساسات در ژورنال نقش حیاتی داره مثلاً من امروز ی معامله رو وارد میشم 3% سرمایه رو درگیر میکنم حد ضرر و حد سود میذارم و مشاهده گر احساساتم میشم وقتی معامله تمام شد احساساتم رو یادداشت میکنم حالا میتونم اهرم رنج و لذتم رو تقویت کنم و بگم دوباره دنبال همین موقعیت میگردم با همین شرایط که حد سود حد ضرر بذارم و همین احساسی که ایوان بایجی هم بهش اشاره می*کنه و اشتیاق و بیزاری رو کم کم از بین میبرم.پیروز باشید.

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,037 بار در 716 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ma2ta نمایش پست ها
    درود بر. دوستان گلم
    در ادامه صحبت اسماعیل عزیز میدونیم که قسمت احساسات در ژورنال نقش حیاتی داره مثلاً من امروز ی معامله رو وارد میشم 3% سرمایه رو درگیر میکنم حد ضرر و حد سود میذارم و مشاهده گر احساساتم میشم وقتی معامله تمام شد احساساتم رو یادداشت میکنم حالا میتونم اهرم رنج و لذتم رو تقویت کنم و بگم دوباره دنبال همین موقعیت میگردم با همین شرایط که حد سود حد ضرر بذارم و همین احساسی که ایوان بایجی هم بهش اشاره می*کنه و اشتیاق و بیزاری رو کم کم از بین میبرم.پیروز باشید.
    سلام روز عالی متعالی
    در مورد ژورنال نویسی فایل آموزشی در فرا چارت هست .بنظرم عالیه
    سپاس
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,077 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 308 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به همگی
    بنظرتون ماها که قدم گزاشتیم تو راه آرزوهامون چجوری داریم تو این راه قدم برمیداریم؟
    استاد امینو چقد از این راه تاریک تو دل شب رو با فانوس بدست داره برامون روشن میکنه!

این کلیپ ببینید

https://s31.picofile.com/file/847396...DB%8C.mp4.html

اون فانوس استاد دو متر جلو پامون روشن میکنه...ما دومتر دومتر داریم هزارارن کیلومتر میریم.
    ویرایش توسط Snow_Trader : 04-01-2024 در ساعت 06:26
    Hard takes time, impossible a little more time

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

yeekttaa آواتار ها
    675 بار در 204 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام به همگی
    بنظرتون ماها که قدم گزاشتیم تو راه آرزوهامون چجوری داریم تو این راه قدم برمیداریم؟
    استاد امینو چقد از این راه تاریک تو دل شب رو با فانوس بدست داره برامون روشن میکنه!

این کلیپ ببینید

https://s31.picofile.com/file/847396...DB%8C.mp4.html

اون فانوس استاد دو متر جلو پامون روشن میکنه...ما دومتر دومتر داریم هزارارن کیلومتر میریم.

@amino
    با کمال احترام این متن صرفا برای دوستان اکادمی مینویسم و منظور کلیپ هست نه شخص محترم شما

((( به قول استاد امینو خدا به آدما ذهن داده و همچی به دید شما بستگی داره ))))
    قرار نیست همه چی گل و بلبل باشه ولی اینکه یا افسردگی یا اضطراب اصلا درست نیست
    یعنی شدیم اشرف مخلوقات که بشینیم بگیم دو راه هست افسردگی و اضطراب این مرده دیوونست
    یک فرد باید شرایط درک کنه بپذیره و مسیر بره جلو در این که همه چیز سخته شکی نیست
    ((((ولی شادی مطلق در این جهان جاری هست و همیشه به دنبال آدمی فقط درصد زیادی از مردم درگیر پوچی شدن از طریق رسانه و.....
    کتاب بخواهید تا به شما داده شود استر هیکس حتما بخونید اونوقت متوجه میشید امثال این آقا درک از حقیقت هستی ندارن
    خودش افسردگی داره با چه اعتماد بنفسی هم توضیح میده اتفاقا امثال این کلیپ ها امید توی آدما میکشن
    و روی ضمیر ناخودآگاه افراد تاثیر میزارن
    هیچ دو راهی نیست تنها یک راه هست که راه شادی مطلق و فروانی
    کتاب کیمیاگر راجب نشانه ها ... میگه من دوسال قبل خوندم و تک به تک با نشانه ها رسیدم به اکادمی استاد امینو این کتابم عالی هست
    کاش بیان از ۴ تا کتاب نقل قول کنن نه از خودشون

جواب سوال اول: با نظم - ذهن ارام - انسان رضایتمند نه هیجانی- هدف و برنامه مشخص - فکر همراه عملکرد و ........ در غیر این صورت استاد با فانوس داره جلو میره ما حواسمون به اطراف باشه قطعا بعدا فانوس به دست هم بشیم راه رو به بیراهه میریم .

[[[[اشعار خیام و مولانا و حافظ بخونید قطعا لذت می*برید ]]] این کلیپ ها اصلا اساسی ندارن
    ((((ساعتی میزان اینی ساعتی میزان آن
    یک نفس میزان خودشو تا شوی موزون خویش )))))
    @amino
    ویرایش توسط yeekttaa : 03-31-2024 در ساعت 21:50
    خدایِ اَبَدی درونِ بدن - یکتا

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از yeekttaa عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 44 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 43 مهمان ها)

1. Ma2ta

کلمات کلیدی این موضوع