صفحه 195 از 554 نخستنخست ... 95145185193194195196197205245295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,941 به 1,950 از 5535

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

AmirReza_Nikpendar آواتار ها
    790 بار در 64 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin.s.73 نمایش پست ها
    ...
    سلام و درود.
    این دوره رو دریابید.....
    تمام
    فکر کنم همون چیزیه که دنبالشم
    Be Paient

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از AmirReza_Nikpendar عزیز تشکر کرده اند:

38 بار در 5 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود بر دوستا ن...
    به نظر شخصی من حالا اون دسته از عزیزانی که با هیجان زیاد از جمله خودم با مارکت مالی َآشنا شدم و تصور و هوهمات عجیب غریبی با واقعیت مارکت مالی ایجاد شد از دلایل ایجاد احساسات استرس هیجان خشم و... خارج از دید گاه های دیگه و عوامل موثر دیگه اینه که ما با حرکت مارکت مشکل داریم و اگر مارکت خلاف پوزیشن ما حرکت کرد ما دچار تنش هایی میشیم به شخصه با وجود کنترل ریسک و پوزیشن گیری این مهم رو متوجع شدم و ناشی از ورود ها و به اصطلاح افتادن برای بار اول توی آب ودستو پا زدن برای خارج شدن از آب بوده که بعد این تجربه جلوی عملکرد خلاثمونو میگیره مایی که اینجوری وارد مارکت شدیم با این تجربه جلوی راهکارهای جدید و خلاق دیگ رو در موفقیت ما در کسب مدال شنای المپیک میگیره و واین تنش در ما به وجود میاد که از آب ( مارکت) ترس داشته باشیم... اون هم نه بخاطر از دست دادن پول بلکه ماهیت مارکت و این واکنش شرطی سیس عصبی مرکزی ما که یک آپشن فوقالعادس تبدیل میشه به بمبست ما ب خصوص تو مسایل حفط تعادلرفتاری و بفای ما ...حالا تعلیم مجدد این واکنش رفتاری دردسرزمانبره یه مثال کوچیک میزنم : شما در دوران مدرسه با شنیدن صدای زنگ مدرسه ابتدای ورود به دوران تحصیل هیچ شناخت و اشناییتی نداشتین بعد از توجیه شما که فلان زنگ خورد باید این کارارو انجام بدید برای شما یک واکنش شرطی با گذشت زمان بدون فشار قرار دادن خودتون به وجود اومد نسبا به زنگ مدرسه دیگه با گذشت 8 سال تحصیل حتی میدونستین چه ساعتی موقع زنگ خوردنه و کاملا عادی و ناخوداگاه واکنش میدادین ---
    حالا همینو چند برابر کنید تو بحران هایی که ما خودمونو در حالت آرام ونرمال آماده نکردیم و تجت فشار در مواجع بااون بحران قرار گرفتیم توکتاب سایکو سیبر نتیک ماکسول مالتز خوب اشاره شده....
    با تشکر از ادمین های محترم ومدیریت این مجموعع

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از mirmir عزیز تشکر کرده اند:

162 بار در 22 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

راهنمایی برای رفتن به اکانت ریل

عرض سلام و ادب خدمت همه کاربران گرامی و ادمین های محترم
    راستش من یکی از کاربرانیم که استطاعت لازم برای تهیه دوره ها رو نداشتم برای همین مطالعاتم رو با ویدیو هایی که خارج از دوره میشد پیدا کرد شروع کردم
    امروز بعد از سه سال و تلاش های متمادی بلاخره به سیستمی که خواستم رسیدم
    بازی فراوانی را تا 90 روز انجام دادم بسیار درس های بزرگی از این بازی گرفتم و تقریبا 4 ماه بعد از دیدن وبینار بازی فراوانی به آن طرز فکر و سیستمی که خواستم خداروشکر رسیده ام
    این هفته قصد رفتن به اکانت ریل را داشتم اما از اونجا که میدونستم به دلیل اینکه هزینه دوره ها رو پرداخت نکردم هنوز نمیتونم به ادمین ها پیام بدم
    برای همین گفتم پیامم را اینجا به اشتراک بذارم تا از نظر روانی اگر امکانش هست من را راهنمایی کنید تا برای هفته در ریل چه کارهایی انجام بدهم ( در اولین فرصت پیش آمده من دوره ها رو تهیه خواهم کرد )
    اکانت استیتمنت و گراف را نیز همین پایین قرار میدهم
    اکانت 100 دلار بوده و این استیتمنت بعد از یک ماه و 5 روز ثبت شده
    خیلی ممنون بابت لطفی که در حق برادر کوچک تر خودتون میکنید ❤

Screenshot (4393).png

6. 18 کاربر برای این پست سودمند از Mehranaley عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,160 بار در 2,285 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

بخشی از کتاب عادات اتمی

اگر بعد از مدتی سیستم تغییر میدید یا نوع تمریناتی که بهتون سود داده رو عوض میکنید متن پایین بخونید.

یادمه یکی یکبار از امینو پرسید تا کی باید های و لو بکشیم؟گفت مگه قراره نکشید!چرا چیزی ک بهمون سود میده رو انجام ندیم.
    متاسفانه ترک عادتهای خوب دیر متوجه عوارضش میشیم.
    -------------**
    از عادتهایمان خسته میشویم زیرا دیگر ما را مجذوب نمی كنند.نتیجه قابل انتظار میشود.و وقتی عادتهایمان معمولی میشوند پیشرفتمان را از مسیر خودش خارج میکنیم چون به دنبال تازگی میرویم.شاید به همین دلیل است که در یک چرخه بی پایان گرفتار میشویم.

8. 20 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,452 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط khoshroomahdi نمایش پست ها
    اگر بعد از مدتی سیستم تغییر میدید یا نوع تمریناتی که بهتون سود داده رو عوض میکنید متن پایین بخونید.

یادمه یکی یکبار از امینو پرسید تا کی باید های و لو بکشیم؟گفت مگه قراره نکشید!چرا چیزی ک بهمون سود میده رو انجام ندیم.
    متاسفانه ترک عادتهای خوب دیر متوجه عوارضش میشیم.
    -------------**
    از عادتهایمان خسته میشویم زیرا دیگر ما را مجذوب نمی كنند.نتیجه قابل انتظار میشود.و وقتی عادتهایمان معمولی میشوند پیشرفتمان را از مسیر خودش خارج میکنیم چون به دنبال تازگی میرویم.شاید به همین دلیل است که در یک چرخه بی پایان گرفتار میشویم.
    سلام و وقت بخیر خشروجان
    امیدوارم عالی باشی
    فوقالعادست این پستتون و ممنونم یادآوری کردید برامون فقط تشکر کم بود
    عملی را بکارید ، عادتی را درو کنید.
    عادتی را بکارید ، شخصیتی درو کنید.
    شخصیتی را بکارید ، مقصدی را درو کنید.

بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

162 بار در 22 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر مهران جان شما بزرگوارید بهتره به استاد این موارد رو پیام خصوصی بدید بسیار عالی عمل کردید و حتما هم در ریل این رفتار رو تکرار خواهید کرد
    موفق باشید
    مرسی Memo جان حتما اینکارو انجام میدم امیدوارم استاد جواب پیامم رو بدن
    و بازم مرسی بابت حرف قشنگ و الهام بخشت بهترین ها رو برات آرزو میکنم

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mehranaley عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,249 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5861 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    سلام استاد وقت بخیر

چند وقتیه به یه رفتار جالب از خودم پی بردم ممنون میشم راهنمایی کنید

در مارکت موقعیت های خرید رو بهتر از موقعیت های فروش اجرا میکنم و به طور کلی اگر توی مارکت خرید انجام بدم احساس رضایتمندی بیشتری دارم (حتی اگر حدضرر فعال شه) و باعث ارتقا چک لیستم میشه اما در مورد فروش نه

دید خوبی به فروش ندارم (احساس میکنم یه ریشه روانشناسی توی من نهادینه شده و مربوط به شغل دیگه ام میشه )

چطور با این موضوع برخورد کنم ؟ یه مدت فقط روی پوزیشن های فروش کار کنم ؟
    یجا فکر کنم توی فایلهای یوتیوب شنیدم از شما که تریدر میتونه فقط خریدار باشه تا فروشنده و این اشکالی نداره
    این رو ضعف نمیدونم (البته اگر ضعف هست ممنون میشم بگید و برم برطرفش کنم)
    موقعیت های زیادی رو طبق چک لیست میبینم (خرید) و باهاش مشکلی ندارم ولی استیتمنت رو بررسی میکردم و همچنین پوزیشن های فروش رو یه حس ناخوش آیندی به فروش داشتم و یجور بی قراری نسبت به فروش در مارکت اما این رفتار اصلا در پوزیشن های خرید وجود نداشت
    وهمچنین پوزیشن های خرید رو بسیار راحت میتونم مدیریت کنم
    اصلا با همین پوزیشن خرید من تونستم چک لیستم رو هربار ارتقا بدم (تمرین 250 تایی که قبلا بهتون پیام دادم و گفتید در چک لیست شخصیتون استفاده کنید)
    میشه اینطوری برداشت کرد؟ تفکر خوب شما رو به سمت یک عملکرد سوق میده (فایل شماره 8 یوتیوب روانشناسی اکادمی)
    تفکر خوب من توی مارکت خرید هست و حس خوبی ازش میگیرم( تریدهای ذهنی من اکثرا خرید هست) و سپس عملکرد من توی مارکت خرید میشه و دقیقا اون چیزی رو که تصور میکردم اتفاق میوفته
    لازم به ذکره من فقط بر اساس یک چک لیست ترید میزنم (یک رفتار رو تکرار میکنم مثلا نمیام یبار 123 استاندارد بزنم یبار مومنتوم استوک بزنم یبار .... فقط یکی که روش تسلط دارم و تمرین کردم)
    ممنون از راهنماییتون @amino
    سلام وقت بخیر
    هیچ اشکالی نداره که شما با خرید در مارکت راحتتر هستید.
    قطعا ریشه در تصورات شما داره.شاید قبلا که نیاز مالی داشتید یا در خانواده نیازی به پول بوده چیزی رو فروختید و حس بدی از فروش برای شما ایجاد شده یا موقع خرید یک چیز خیلی احساس عالی داشتید یا هر علت دیگه ای.
    مهم نیست روی بخش خرید فعالیت کنید.بعدها کم کم و در بستر زمان خیلی نرم و آروم میتونید به موقعیت های فروش هم فکر کنید
    Perceive thetime , Change thelife

14. 33 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,843 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehranaley نمایش پست ها
    راستش من یکی از کاربرانیم که استطاعت لازم برای تهیه دوره ها رو نداشتم برای همین مطالعاتم رو با ویدیو هایی که خارج از دوره میشد پیدا کرد شروع کردم
    بازی فراوانی را تا 90 روز انجام دادم بسیار درس های بزرگی از این بازی گرفتم و تقریبا 4 ماه بعد از دیدن وبینار بازی فراوانی به آن طرز فکر و سیستمی که خواستم خداروشکر رسیده ام
    این هفته قصد رفتن به اکانت ریل را داشتم اما از اونجا که میدونستم به دلیل اینکه هزینه دوره ها رو پرداخت نکردم هنوز نمیتونم به ادمین ها پیام بدم
    برای همین گفتم پیامم را اینجا به اشتراک بذارم تا از نظر روانی اگر امکانش هست من را راهنمایی کنید تا برای هفته در ریل چه کارهایی انجام بدهم ( در اولین فرصت پیش آمده من دوره ها رو تهیه خواهم کرد )

Screenshot (4393).png
    سلام دوست عزیز
    واقعا تبریک میگم به شما بابت نتیجه جذابی که گرفتید
    میدونید پست شما رو که خوندم یاد دوران مدرسه افتادم
    بچه هایی بودن که توی مدارس غیر انتفاعی با بهترین اساتید و امکانات و کلی رسیدگی نتیجه جالبی نمیگرفتن چون قدر اون همه امکانات رو نمیدونستن
    اما بچه هایی بودن توی مدارس دولتی در ضعیف ترین مناطق بهترین رتبه ها رو فقط با اتکا به خودشون و تلاش بدست میاوردن
    استیت منت شما رو که دیدم اول تحسینتون کردم و بعد از خودم دلگیر شدم که چرا نمیبینم این همه امکانات رو و با تمام وجود استفاده نمیکنم
    ممنون از شما تلنگر خوبی بود
    انشالله شاهد نتایج بهتر از شما باشیم

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,249 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5861 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    برگرفته از کتاب پدر پولدار /پدر فقیر از رابرت کیوساکی با دستخوشی از تغییر و ربط دادن به مارکت در این متن کلمه زندگی حذف شده و به جاش بازار مالی جایگزین شده است ..صفحه 36 از این کتاب
    او لبخند زنان گفت: این شیوه مخصوص مدرسه است و ولی شیوه ای نیست که بازار مالی بهتون یاد میده و خوب است بدانی بهترین معلم بازار مالی است . اکثر مواقع بازار بالی با شما حرفی نمیزند بلکه شما را تحت فشار میگذارد و با هر فشاری به شما هشدار میدهد که بیدار شوید . موقع آن است که به شما چیزی یاد می دهد
    اگر درس های بازار مالی را خوب یاد بگیرید خوب عمل خواهید کرد وگرنه بازار مالی همیشه شما را تحت فشار میگذارد عده ای میگذارند که همیشه تحت فشار واقع شوند و افراد باقیمانده هم به خشم می آیند و وارد جنگ می شوند ولی (این قسمتش رو خوب گوش کنید) آن ها با رییس خود .یا شغل خود یا همسر خود به جنگ میپردازند .آن ها متوجه نیستند که این بازار مالی است که تحت فشار قرارشان داده است
    بازار مالی همه را تحت فشار میگذارد (بدون استثنا) عده ای تسلیم میشوند و باقیمانده می جنگند .عده کمی هم درس را یاد می گیرند و از جای خود بلند می شوند و تکانی به خود می دهند.آن ها به استقبال فشار بازار مالی می روند و این یعنی آن عده کم طالب فراگیری چیزی هستند آن ها یاد می گیرند و به خود حرکتی می دهند . اکثرمردم تسلیم می شوند و عده ی کمی هم وارد جنگ می شوند

امیدوارم به قول استاد آگاهی لازم برای درک مطلب فوق رو داشته باشید موفق باشید
    سلام وقت بخیر بسیار عالی.
    Perceive thetime , Change thelife

18. 31 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

807 بار در 160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehranaley نمایش پست ها

Screenshot (4393).png
    سلام مهران عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه بسیار لذت بردم از استیتمنت شما
    من خودم دقیقا شرایطی مثل شرایط شما وارد آکادمی شدم اگه مایل باشید استیتمنت شما رو داخل تاپیک ترید قرار میدم با ذکر نام شما و تگ آی دی شما
    و خودتون هم داخل پی وی به استاد پیام بدید . موفق و پیروز باشید

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از Masoud941 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع