صفحه 194 از 543 نخستنخست ... 94144184192193194195196204244294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,931 به 1,940 از 5424

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Saman01 آواتار ها
    3,333 بار در 719 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    پس از تحمل آن همه درد
    کسی که به مقصد میرسد، دیگر همانی نیست که راه افتاده بود.
    ویرایش توسط Saman01 : 07-25-2022 در ساعت 10:41
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

2. 21 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,349 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام ارادت
    به نظر من تصویر سازی چیزهایی که میخوایم و زندگی در اون دنیا یکی از کارهای واجبی هست که ما باید در این لول انجام بدیم.در بازی فراوانی کارها و چیزهایی که میبینید من میخرم تیکه کوچیکی از فکر هایی هست که تو طول روز باهاشون دست و پتجه نرم میکنم.
    تحقیقات علمی ثابت کرده که انسان اگر چیزی رو خودش تجربه نکرده باشه شما با کلمات نمیتونی چیزی رو براش توضیح بدی.یعنی مثلا کسی تاحالا شوری یا تلخی یا شیرینی رو در زندگی تجربه نکرده باشه شما با کلمات و توضیحات نمیتونی بهش توضیح بدی.حالا من یک سوال دارم:مایی که خیلی هامون(همه نه)خیلی چیزهای مختلف رو تو دنیا ندیدیم و درگیر روزمزگی و یک چزخه صبح.ظهر.شب بودیم چطور میتونیم چیزهای بزرگ رو بخوایم؟یعنی چون ندیدیم حتی نمیتونیم بهشون فکر کنیم.
    تمام این مقدمه چینی هارو کردم که یک سبک ویدیو تو یوتیوب بهتون معرفی بکنم که ویدیوهایی از شهر های مختلف دنیاست.به فرمت پیاده روی(انگار شما داری تو خیابون راه میری)-به فرمت داخل ماشین(انگار شما تو ماشین نشستی داری دور میزنی) و به فرمت های مختلف ویدیوهای زیادی راجع به شهرهای دنیا هست.شهر هایی که دوست دارید برید بچرخید یا زندگی کنید و پیدا کنید و خودتون رو اونجا تجسم کنید.
    نقل قولی میکنم از استاد امینو که میگفت اینقدر تصویر سازی کن تا بشه(یادم نمیاد دقیقا این کلمات رو به کار بردن یا نه ولی هدف جمله همین بود)
    در پایین یک نمونه از این ویدیوهارو لینکشو قرار میدم که راجع به لس انجلس هست و از ماشین گرفته شده.

فایل پیوست 356095

لینک ویدیو
    سلام و وقت بخیر تارخ جان
    امیدوارم عالی باشی
    خواستم ازت تشکر کنم بابت این کانال عالی و فوقالعاده ای که با ما به اشتراک گذاشتی
    مدتهاست دنبال همچین چیزی بودم تا بتونم تصویر سازی اون بخشهایی از آیندم که در کشورهای خارجی هست رو به وضوح در ذهنم تجسم کنم و واقعی باشند همراه با جزئیات، که شما این لطف و محبت رو برام انجام دادید
    تارخ حتما کتاب تجسم خلاق رو بخون تا قدرت تصویرسازیت و خلق اونها در واقعیت رو چندین هزار برابر کنی ، تکنیکهای این کتاب رو اساتید دارن خدا تومن میگیرند و آموزش میدند نمیخوام اسامیشون رو بگم و فقط تنها یکی از دوره هاش به مبلغ 15 میلیون تومن هست که با چندین تکنیک از کتابهای دیگه جمع بندی شده ولی چون اینجا به رایگان این اطلاعات در اختیار دوستان قرار میگیره نمیتونند قبولش کنند ، امیدوارم شما این کتاب رو بخونید و عمل کنید
    حتی من در یکی از پستهام خیلی وقت پیش این فرکانس مغزی آلفا و قدرت تجسم در اون لحظه رو گفتم ولی فکر نمیکنم حتی یک نفر انجامش داده باشه ولی خودم مدام انجامش میدم و نتایجش رو هم کسب کردم و در زندگیم دارم خلق میکنم
    به قول استاد گیاه وقتی تشنش باشه ریشش آب رو جذب میکنه
    خیلی وقتها اطلاعات بسیار فوقالعاده ای از سمت دوستان ارایه میشه که همشون شاه کلیدهای خلق آرزوها و رویا ها و اهداف هست و اونهایی که در مرحله پذیرش هستند دریافت میکنند و اونهایی هم که در مراحل قبل پذیرش هستند بعدا به این موضوعات عکس العمل نشون میدن
    قدرت تصویر سازی و تجسم خلاق به قدری بزرگ هست که ذهن محدود انسان نمیتونه قبول کنه که به این راحتی ذهنش میتونه هر چیز غیر ممکنی رو که بخش منطقی و استدلالی مغز انکارش میکنه و غیرر ممکن میدونه رو خلق کنه که همون میشه معجزه خودمون
    من ایمان دارم دوستانی که در این آکادمی فعالیت میکنند و کم نمیارند و ادامه میدند حتی اگر زمانهایی باشه که از نتایج راضی نیستند ولی با این وجود ادامه میدند ، نتایج بسیار فوقالعادش رو میبینند
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    هر لحظه از زندگیتان دارای خلاقیتی است نا محدود و کائنات دارای سخاوتی بیکران
    کافی است آنچه را که میخواهید روشن باشد تا مراد دلتان به سراغتان بیاید
    ویرایش توسط Ali97 : 07-25-2022 در ساعت 11:13
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,349 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    https://tradingcomposure.com/van-tharp-traders-quotes/

پیشنهاد میکنم این مقاله رو بخونید
    سلام و وقت بخیر محمدجان
    امیدوارم عالی باشید
    تشکر میکنم از این مقاله با ارزشتون
    خیلی وقتها اطلاعات باید مدام در ذهن و دید تکرار بشه تا یادآوری بشه
    انسانهای کمی هستند که وقتی چیزی رو یاد میگیرند به دیگران هم یاد میدند ، قدر خودت رو بدون و نتایج شگفت انگیزش رو خواهی دید فقط گزینه زمان رو بهش اضافه بکن و فرصت بده بهش تا خودش رو نشون بده
    چندتا از نقل قولهای پستتم زیر گزاشتم چون عالی بودند
    -سیستم جام مقدس ، یک جستجوی داخلی است.
    -تقریباً هر سرمایه*گذار موفقی که من با آنها روبرو شده*ام، متوجه شده*اند که موفقیت در بازارها از کنترل داخلی ناشی می*شود.
    -اکثر متخصصان موفق بازار با کنترل ریسک به موفقیت می رسند. کنترل ریسک برخلاف تمایلات طبیعی ما است. کنترل ریسک مستلزم کنترل داخلی فوق العاده ای است.
    -زمانی که من در مورد آنچه برای تجارت مهم است بحث می کردم، معمولاً سه حوزه مطرح می شود: روانشناسی، مدیریت پول (یعنی اندازه موقعیت) و توسعه سیستم. اکثر مردم بر توسعه سیستم تاکید دارند و بر دو موضوع دیگر تاکید ندارند. افراد پیچیده*تر پیشنهاد می*کنند که هر سه جنبه مهم هستند، اما روانشناسی مهم*ترین (حدود 60 درصد)، اندازه موقعیت (حدود 30 درصد) و توسعه سیستم کمترین اهمیت (حدود 10 درصد) است.
    -من برای مدت طولانی استدلال کرده ام که تجارت 100 درصد روانشناسی است و روانشناسی شامل اندازه موقعیت و توسعه سیستم است. دلیل آن ساده است: ما انسان هستیم، نه ربات. برای انجام هر رفتاری باید اطلاعات را از طریق مغز پردازش کنیم. رفتار هم برای طراحی و هم برای اجرای یک سیستم معاملاتی مورد نیاز است. و برای تکرار هر رفتاری باید اجزای آن رفتار را آموخت.
    -اکثر مردم بازی پول را می بازند زیرا از قوانین شخص دیگری برای برنده شدن در بازی پیروی می کنند. آنها معتقدند شخصی که بیشترین پول یا اسباب بازی را داشته باشد، برنده بازی است.
    -آزادی مالی زمانی اتفاق می*افتد که درآمد غیرفعال شما (درآمدی که وقتی پول شما برای شما کار می*کند به دست می*آید) بیشتر از هزینه*های ماهانه شما باشد. بنابراین، اگر برای زندگی به 5000 دلار در ماه نیاز دارید، زمانی که درآمد غیرفعال شما بیش از 5000 دلار در ماه باشد، از نظر مالی آزاد می شوید. به همین راحتی است و هر کسی که تمایل و تعهد کافی داشته باشد می تواند آن را انجام دهد.
    -اگر می*توانید از طریق تجارت یا سرمایه*گذاری درآمد کافی برای تامین هزینه*های ماهانه خود داشته باشید، و اگر این فرآیند فقط به چند ساعت از وقت شما در روز نیاز دارد، مایلم آن درآمد را «درآمد غیرفعال» بنامم. و از طریق این فرآیند می توانید از نظر مالی آزاد باشید. اگرچه ممکن است مجبور شوید چندین سال را صرف یادگیری تجارت و توسعه یک طرح تجاری و سیستم*های متناسب با برنامه خود کنید، پس از تکمیل آن، طبق تعریف من می*توانید از نظر مالی آزاد باشید.
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 16 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,077 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر تارخ جان
    امیدوارم عالی باشی
    خواستم ازت تشکر کنم بابت این کانال عالی و فوقالعاده ای که با ما به اشتراک گذاشتی
    مدتهاست دنبال همچین چیزی بودم تا بتونم تصویر سازی اون بخشهایی از آیندم که در کشورهای خارجی هست رو به وضوح در ذهنم تجسم کنم و واقعی باشند همراه با جزئیات، که شما این لطف و محبت رو برام انجام دادید
    تارخ حتما کتاب تجسم خلاق رو بخون تا قدرت تصویرسازیت و خلق اونها در واقعیت رو چندین هزار برابر کنی ، تکنیکهای این کتاب رو اساتید دارن خدا تومن میگیرند و آموزش میدند نمیخوام اسامیشون رو بگم و فقط تنها یکی از دوره هاش به مبلغ 15 میلیون تومن هست که با چندین تکنیک از کتابهای دیگه جمع بندی شده ولی چون اینجا به رایگان این اطلاعات در اختیار دوستان قرار میگیره نمیتونند قبولش کنند ، امیدوارم شما این کتاب رو بخونید و عمل کنید
    حتی من در یکی از پستهام خیلی وقت پیش این فرکانس مغزی آلفا و قدرت تجسم در اون لحظه رو گفتم ولی فکر نمیکنم حتی یک نفر انجامش داده باشه ولی خودم مدام انجامش میدم و نتایجش رو هم کسب کردم و در زندگیم دارم خلق میکنم
    به قول استاد گیاه وقتی تشنش باشه ریشش آب رو جذب میکنه
    خیلی وقتها اطلاعات بسیار فوقالعاده ای از سمت دوستان ارایه میشه که همشون شاه کلیدهای خلق آرزوها و رویا ها و اهداف هست و اونهایی که در مرحله پذیرش هستند دریافت میکنند و اونهایی هم که در مراحل قبل پذیرش هستند بعدا به این موضوعات عکس العمل نشون میدن
    قدرت تصویر سازی و تجسم خلاق به قدری بزرگ هست که ذهن محدود انسان نمیتونه قبول کنه که به این راحتی ذهنش میتونه هر چیز غیر ممکنی رو که بخش منطقی و استدلالی مغز انکارش میکنه و غیرر ممکن میدونه رو خلق کنه که همون میشه معجزه خودمون
    من ایمان دارم دوستانی که در این آکادمی فعالیت میکنند و کم نمیارند و ادامه میدند حتی اگر زمانهایی باشه که از نتایج راضی نیستند ولی با این وجود ادامه میدند ، نتایج بسیار فوقالعادش رو میبینند
    هر لحظه از زندگیتان دارای خلاقیتی است نا محدود و کائنات دارای سخاوتی بیکران
    کافی است آنچه را که میخواهید روشن باشد تا مراد دلتان به سراغتان بیاید
    سلام علی اقای عزیز ارادت
    مرسی از شما خدارو شکر که مفید بوده براتون.مرسی از شما بابت لطفتون.
    چشم مرسی حتما میخونم این کتاب رو من این چند وقته خیلی درگیر بودم سایکو سایبرنتیک رو هم نخوندم هنوز.ولی چشم مرسی از معرفیتون.
    in all chaos there is calculation

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,039 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    عذرخواهی میکنم دیر به این موضوع دارم پاسخ میدم ، احتمالا بقیه دوستان پاسخ های زیبایی دادند ، وقت نشده مطالعه کنم . به رسم ادب بنده هم نظر شخصیم رو راجب سوالاتتون میگم.
    1. تخفیف گرفتن حق مشتریه و اصلا کار زشت و ناپسندی نیست ، دیدم افراد پولداری که برای هزارتومن کلی سروکله میزنن تا تخفیف بگیرن و دیدم افراد فقیری رو که پول اضافه هم میدن به عنوان انعام . فکر میکنم این به طرز تفکر خود شخص بر میگرده و یه چیز کاملا شخصیه . شخصا پولش رو داشته باشم زیاد برام مهم نیست .
    2. شخصا بسار دوست دارم خودم رو در تنگنا قرار بدم و روش های مختلفی رو امتحان کردم و میکنم تا این حالت رو برای خودم ایجاد کنم. وقتی در حالت تنگنا قرار میگیرم میرم روی حالت پرواز و همه فعالیت ها کنسل میشه و فقط روی هدفم زوم میکنم . بوده که تا 2 یا 3 ماه در این حالت بودم و بعد کم کم از این حالت بیرون اومدم که سعی کردم با روش های دیگه انرژیم رو روی هدفم نگه دارم .قبلا خیلی موسیقی گوش میدادم ولی از وقتی فارکس شروع کردم سعی میکنم موسیقی باکلام زیاد گوش ندم چون تاثیر منفی میذاره .( تاثیر منفی برای من ) .

قبل از اینکه از بازار فاصله بگیرم ، موسیقی ، فیلم ، شبکه های اجتماعی ، دوست و رفیق و کلا هر چیزی که باعث حواس پرتی میشد رو گذاشته بودم کنار و تا حدود بسیار زیادی موفق بودم . اما بعد از فاصله گرفتم از فارکس برگشتم روی تنظیمات پیش فرض . الان دوباره دارم تلاش میکنم برگردم به مسیر موفقیت .

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman01 نمایش پست ها
    سلام و ارادت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه

در خصوص روانشناسی و قانون جذب سوالاتی داشتم (روانشناسی یکی از موارد اشتیاق سوزان)

1) ما در بازی فراوانی، قانونمون اینه که یک مبلغی هرروز به ما اضافه میشه و ما فقط باید خرجش کنیم. به عبارت دیگه نگران داشتن پولش نباشیم. در بازی فراوانی هم اجناس رو با همون قیمت واقعی خودشون خرید کردیم بدون چونه زدن با فروشنده. حالا ما در واقعیت که میخواییم خرید بکنیم، باز هم نباید سر تخفیف با فروشنده بحث کنیم یا چونه بزنیم؟؟؟
    آیا شما خودتون مثل بازی فراوانی عمل میکنید یا اینکه انتظار گرفتن تخفیف رو دارید از فروشنده؟؟؟
    چون اینجوری قانون جذبمون هم به مشکل میخوره. تمرین کردیم که پول همیشه هست و باید خرج کنیم هر روز هم بیشتر میشه، اما در واقعیت سر خرید یک تی شرت نیم ساعت چونه میزنیم
    ما که هنوز به اون بی نیازی مالی نرسیدیم بخواهیم بدون دیدن تابلو قیمت ها خواسته هامون رو بخریم

2) چگونه خودتون رو در وضعیت (Fight mode) تنگنا و مبارزه قرار میدین؟؟ طرز تفکرتون به چه صورت میشه در اونجور مواقع؟ چه موسیقی گوش میکنید؟ چه فیلم یا عکس های رو میبینید که انگیزه میگیرید؟؟ طرز رفتارتون به چه صورت میشه؟؟؟

اگر تجربه ی موفقیت آمیزی هم در این مورد دوم دارید، درصورت امکان به اشتراک بگذارید.

@Ali97 @Erfanalk @mohammad-zrm @armin_a1a @hoseinrahimi @mohammad76 @Snow_Trader @sara.sat @Sahar69830 @ichimoku @tarokh @hatami2 @KingMilad @Armingpr @ALiamiri @Hosseinbagheri @MEMO @ali.nou @miRHesam @sina.hp @Brian @yashar_saheb @Mohammad.Parsi @Ariyan

باتشکر از شما
    شانس هرگز کافی نیست.

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام ارادت
    کوشیار عضیمیان مهندس ارشد فیسبوک بود یه تایمی و بعد استعفا داد و شرکت های خودشو تاسیس کرد.(اگر کنجکاو شدید خودتون اسمش رو سرچ کنید)پادکستی داره که در اون 8 تله جلوی انجام کار های بزرگ رو میگه و راجع به این صحبت میکنه که چرا سراغ انجام کارهای بزرگ نمیریم؟
    بسیار مفید هست و بسیار مهم که بدونیم این مسائل رو.توصیه میکنم حتما گوش کنید و نت برداری کنید.

لینک پادکست

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام ارادت
    دوره مبانی اقتصاد از مسعود نیلی (ادم بزرگی هست در علم اقتصاد ایران)رو میخواستم بهتون معرفی کنم.این دوره ویدیوی ظبط شده از کلاس درس مبانی اقتصاد دانشگاه شریف هست و در اون با مباحثی مثل عرضه و تقاضا-تولید-تورم-اقتصاد باز و ... اشنا میشیم که به نظرم یک دور حداقل گوش دادن این مباحث کمک بزرگی به درک کلی ما از اقتصاد میکنه.
    دوره رایگان هست و یکبار دیدنش رو توصیه میکنم.

لینک دوره

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,333 بار در 719 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    عذرخواهی میکنم دیر به این موضوع دارم پاسخ میدم ، احتمالا بقیه دوستان پاسخ های زیبایی دادند ، وقت نشده مطالعه کنم . به رسم ادب بنده هم نظر شخصیم رو راجب سوالاتتون میگم.
    1. تخفیف گرفتن حق مشتریه و اصلا کار زشت و ناپسندی نیست ، دیدم افراد پولداری که برای هزارتومن کلی سروکله میزنن تا تخفیف بگیرن و دیدم افراد فقیری رو که پول اضافه هم میدن به عنوان انعام . فکر میکنم این به طرز تفکر خود شخص بر میگرده و یه چیز کاملا شخصیه . شخصا پولش رو داشته باشم زیاد برام مهم نیست .
    2. شخصا بسار دوست دارم خودم رو در تنگنا قرار بدم و روش های مختلفی رو امتحان کردم و میکنم تا این حالت رو برای خودم ایجاد کنم. وقتی در حالت تنگنا قرار میگیرم میرم روی حالت پرواز و همه فعالیت ها کنسل میشه و فقط روی هدفم زوم میکنم . بوده که تا 2 یا 3 ماه در این حالت بودم و بعد کم کم از این حالت بیرون اومدم که سعی کردم با روش های دیگه انرژیم رو روی هدفم نگه دارم .قبلا خیلی موسیقی گوش میدادم ولی از وقتی فارکس شروع کردم سعی میکنم موسیقی باکلام زیاد گوش ندم چون تاثیر منفی میذاره .( تاثیر منفی برای من ) .

قبل از اینکه از بازار فاصله بگیرم ، موسیقی ، فیلم ، شبکه های اجتماعی ، دوست و رفیق و کلا هر چیزی که باعث حواس پرتی میشد رو گذاشته بودم کنار و تا حدود بسیار زیادی موفق بودم . اما بعد از فاصله گرفتم از فارکس برگشتم روی تنظیمات پیش فرض . الان دوباره دارم تلاش میکنم برگردم به مسیر موفقیت .
    سلام وقت شماهم بخیر جناب باقری عزیز
    خیلی هم عالی و تشکر از بیان نظرتون

چه کارهایی انجام میدین که در فشار قرار میگیرین و تنگنا ایجاد میکنید؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط Saman01 : 07-27-2022 در ساعت 12:00
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,039 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام
    برای من بیشتر به خاطر شرایط زندگیم اتفاق میفته ، اما تکنیک هایی هست که میتونید ازشون استفاده کنید. فایل های روانشناسی مربوط به اشتیاق سوزان رو بارها ببینید.
    استراتژی پل های سوخته هم خیلی جالبه ، ( میتونید بسته به شرایط زندگیتون از این تکنیک استفاده کنید ولی قبلش باید خوب در مورد تصمیمتون فکر کنید)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman01 نمایش پست ها
    سلام وقت شماهم بخیر جناب باقری عزیز
    خیلی هم عالی و تشکر از بیان نظرتون

چه کارهایی انجام میدین که در فشار قرار میگیرین و تنگنا ایجاد میکنید؟؟؟؟؟؟؟
    شانس هرگز کافی نیست.

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

16,233 بار در 1,398 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 166 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamani_m نمایش پست ها
    آموزش روانشناسی معامله گر توسط ایوان بایجی با زیر نویس فارسی قیمت کورس اصلی: 287$

چرا آموزش روانشناسی معامله گر؟

در بازارهای مالی به طور کلی به استراتژی، مدیریت سرمایه و روانشناسی معامله گری نیاز داریم تا بتوانیم در بلند مدت از بازار پول بدست آوریم. تمام این سه بخش برای سودسازی مهم هستند و میتوان با یک میانگین متحرک ساده و مدیریت سرمایه کلاسیک نیز سود کرد اما مهمترین بخش داشتن یک ذهن و روان کنترل شده است تا بتوانیم در شرایط مختلف بازار خود را کنترل کنیم و در تله هایی که ذهن ایجاد می کند گرفتار نشویم و رفتار خود را کنترل کنیم.

مدرس این دوره کیست؟

ایوان بایجی از سال 1997 با بازارهای مالی آشنا شد و از اواخر سال 2006 شروع به معامله گری در بازارهای مالی به عنوان شغل ثابت کرد. بایجی تا به الان کتاب های مختلفی در زمینه روانشناسی معامله گری همچون “Zero to Hero” و “The essence of trading psychology in one skill” و “Paradigm Shift” تالیف کرده است. ایشان هزاران شاگرد مستقیم و چند ده هزار شاگرد غیر مستقیم داشته است و الان 160هزار دنبال کننده در توییتر دارد.

هدف این دوره چیست؟

با انجام کامل و روزانه این دوره می توانید ذهن خود را بشناسید و متوجه شوید که شما بدن و ذهن و افکار خود نیستید و میتوانید تمام افکار خود را مشاهده کنید و آن ها را کنترل کنید و از تله های ذهنی ای که هنگام معامله گری، هنگام ضرر کردن و یا حتی سود کردن ذهن شما به آنها تمایل دارد رها شوید و بر ذهن و افکار خود به طور کامل مسلط شوید. همچنین شما می توانید با انجام تمرینات در لحظه بودن و آرامش واقعی را تجربه کنید.
    تمامی این موارد در این دوره چند ساعته پوشش داده شده و نه تنها به صورت تئوری بلکه کاملا عملی و با تمرین های مدون شده روزانه می توانید این مهم را به صورت کاملا تجربی مشاهده و اجرا کنید.

https://farachart.com/18674
    ...
    سلام و درود.
    این دوره رو دریابید.....
    تمام
    ذهنی آرام، شهود را پیش از ترس حس می کند.

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از amin.s.73 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع